Hledat

Ubytování

Ubytování město Palermo

Ve městě Palermo (Itálie) máme celkem 2993 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Palermo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Palermo

A casa da Chiara 1

10

A casa da Chiara 1

Ubytování (Apartmány) A casa da Chiara 1. A casa da Chiara 1 se nachází v Palermu, 1,4 km od katedrály, 1,9 km od Fontana Pretoria a 1 km od náměstí Piazza Castelnuovo. Ubytování A casa da Chiara 1 se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto

10

29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto

Ubytování (Apartmán) 29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto. 29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto se nachází v Palermu, necelý 1 km od Fontana Pretoria a 14 minut chůze od katedrály. Ubytování 29/4 Exclusive Suite tra Teatro Massimo e Porto se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE

10

APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE. APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA se nachází v Palermu, 1 km od Fontana Pretoria a 1,6 km od katedrály. MARE nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování APPARTAMENTO PALAZZO FORCELLA DE SETA VISTA MARE se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casabella Mondello

10

Casabella Mondello

Ubytování (Prázdninové domy) Casabella Mondello. Casabella Mondello se nachází v Palermu, 1,9 km od pláže Mondello a 2,4 km od pláže Barcarello. Ubytování Casabella Mondello se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Ciuri Ciuri Mondello

10

Ciuri Ciuri Mondello

Ubytování (Prázdninový dům) Ciuri Ciuri Mondello. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází v Mondellu a nabízí terasu a zahradu s grilem. Ubytování Ciuri Ciuri Mondello se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

CASTELLOAMARE

10

CASTELLOAMARE

Ubytování (Apartmán) CASTELLOAMARE. CASTELLOAMARE se nachází v Palermu, 800 metrů od Fontana Pretoria a 1,1 km od katedrály. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování CASTELLOAMARE se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Gina

10

Casa Gina

Ubytování (Apartmány) Casa Gina. Casa Gina se nachází v Palermu, 2,5 km od katedrály a 3,6 km od Fontana Pretoria. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Gina se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Cozy Suite with private garden - Mondello beach

10

Cozy Suite with private garden - Mondello beach

Ubytování (Apartmán) Cozy Suite with private garden - Mondello beach. Cozy Suite with private garden - Mondello beach se nachází v Palermu, jen 3,2 km od nemocnice Ospedali Riuniti, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Cozy Suite with private garden - Mondello beach se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Lorenzo Guest Suite

10

Lorenzo Guest Suite

Ubytování (Apartmány) Lorenzo Guest Suite. Lorenzo Guest Suite se nachází v Palermu, pouhých 1,7 km od Fontana Pretoria a 1,5 km od Teatro Massimo, a nabízí balkon. Ubytování Lorenzo Guest Suite se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

La Casetta di Scì Scì

10

La Casetta di Scì Scì

Ubytování (Apartmány) La Casetta di Scì Scì. La Casetta di Scì Scì se nachází v Palermu, 13 km od Fontana Pretoria a katedrály. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování La Casetta di Scì Scì se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

La Terrazza di Ninni - Palermo

10

La Terrazza di Ninni - Palermo

Ubytování (Prázdninové domy) La Terrazza di Ninni - Palermo. La Terrazza di Ninni - Palermo se nachází v Palermu, 700 metrů od katedrály, 1 km od Fontana Pretoria a 6 km od nemocnice Ospedali Riuniti Palermo, a... Ubytování La Terrazza di Ninni - Palermo se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Le Stanze di Magritte

10

Le Stanze di Magritte

Ubytování (Prázdninový dům) Le Stanze di Magritte. Le Stanze di Magritte se nachází asi 2,2 km od Fontana Pretoria a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Le Stanze di Magritte se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Qas'at apartment

10

Qas'at apartment

Ubytování (Apartmány) Qas'at apartment. Qas'at apartment se nachází v Palermu, 2,8 km od katedrály a 3,9 km od Fontana Pretoria. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Qas'at apartment se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Real Umberto I° Suite - Kalsa

10

Real Umberto I° Suite - Kalsa

Ubytování (Chata) Real Umberto I° Suite - Kalsa. Real Umberto I° Suite - Kalsa se nachází v Palermu, 1,2 km od Fontana Pretoria, 2,3 km od palermské katedrály a 7 km od nemocnice Ospedali Riuniti Palermo,... Ubytování Real Umberto I° Suite - Kalsa se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Suite in palmento d'epoca

10

Suite in palmento d'epoca

Ubytování (Apartmány) Suite in palmento d'epoca. Suite in palmento d'epoca se nachází na ostrově Milo, 37 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro a ostrova Isola Bella, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Suite in palmento d'epoca se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Sol&Luna 1909 in old town

10

Sol&Luna 1909 in old town

Ubytování (Apartmán) Sol&Luna 1909 in old town. Sol&Luna 1909 in old town se nachází v Palermu, 500 metrů od Fontana Pretoria a necelý 1 km od katedrály. Ubytování Sol&Luna 1909 in old town se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

casa qal'at

10

casa qal'at

Ubytovánícasa qal'at. Casa qal'at se nachází v Palermu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování casa qal'at se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Tea: nel cuore del centro storico

10

Casa Tea: nel cuore del centro storico

UbytováníCasa Tea: nel cuore del centro storico. Casa Tea: nel cuore del centro storico se nachází v Palermu, pouhých 700 metrů od katedrály a 300 metrů od Fontana Pretoria, a nabízí balkon. Ubytování Casa Tea: nel cuore del centro storico se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

MAISON ELLE

10

MAISON ELLE

UbytováníMAISON ELLE. MAISON ELLE se nachází v Palermu, 2,4 km od Spiaggia dell'Arenella, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování MAISON ELLE se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

San Domenico House by Wonderful Italy

10

San Domenico House by Wonderful Italy

UbytováníSan Domenico House by Wonderful Italy. San Domenico House by Wonderful Italy se nachází v Palermu, jen 1,1 km od palermské katedrály a méně než 1 km od ulice Via Maqueda. Ubytování San Domenico House by Wonderful Italy se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Rosato Suites 2

10

Rosato Suites 2

UbytováníRosato Suites 2. Rosato Suites 2 se nachází v Palermu, 6,4 km od katedrály a 7,1 km od Fontana Pretoria. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Rosato Suites 2 se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

MARGOT HOUSE PALERMO

10

MARGOT HOUSE PALERMO

UbytováníMARGOT HOUSE PALERMO. MARGOT HOUSE PALERMO features air-conditioned guest accommodation in Palermo, 1.3 km from Palermo Cathedral, 1. Ubytování MARGOT HOUSE PALERMO se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casetta di Ale al Capo

10

Casetta di Ale al Capo

UbytováníCasetta di Ale al Capo. Casetta di Ale al Capo has a balcony and is set in Palermo, within just less than 1 km of Fontana Pretoria and a 8-minute walk of Teatro Massimo. Ubytování Casetta di Ale al Capo se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Mancuso

10

Casa Mancuso

UbytováníCasa Mancuso. Casa Mancuso se nachází v Palermu, 12 km od Fontana Pretoria. Nabízí klimatizované pokoje a sdílený lounge. Ubytování Casa Mancuso se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Elivì Ballaró

10

Casa Elivì Ballaró

UbytováníCasa Elivì Ballaró. Casa Elivì Ballaró se nachází v Palermu, 600 metrů od katedrály a 500 metrů od Fontana Pretoria. Ubytování Casa Elivì Ballaró se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

LE PORTE DEL KASSARO

10

LE PORTE DEL KASSARO

UbytováníLE PORTE DEL KASSARO. LE PORTE DEL KASSARO se nachází v Palermu, 400 metrů od palermské katedrály a 500 metrů od Fontana Pretoria. Ubytování LE PORTE DEL KASSARO se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

La casetta di rosario mondello

10

La casetta di rosario mondello

UbytováníLa casetta di rosario mondello. La casetta di rosario mondello se nachází v Palermu na Sicílii a nabízí balkon. Tento apartmán nabízí terasu. Ubytování La casetta di rosario mondello se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Ninaguesthouse

10

Ninaguesthouse

UbytováníNinaguesthouse. Ninaguesthouse se nachází v Palermu, 4,2 km od Fontana Pretoria, 4,5 km od palermské katedrály a 3,1 km od vlakového nádraží Palermo Notarbartolo. Ubytování Ninaguesthouse se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Pixys

10

Pixys

UbytováníPixys. Pixys features air-conditioned rooms with flat-screen TV in the La Kalsa district of Palermo. Ubytování Pixys se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Villa con fascino antico e comfort moderno

10

Villa con fascino antico e comfort moderno

UbytováníVilla con fascino antico e comfort moderno. Villa con fascino antico e comfort moderno se nachází asi 16 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do... Ubytování Villa con fascino antico e comfort moderno se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Sun Garden House & Rooms

10

Sun Garden House & Rooms

UbytováníSun Garden House & Rooms. Featuring a garden, Sun Garden House & Rooms is set in Palermo in the Sicily region, 2 km from Mondello beach and 3 km from Ombelico Del Mondo - Addaura... Ubytování Sun Garden House & Rooms se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Proserpina House

10

Proserpina House

UbytováníProserpina House. Proserpina House se nachází v Palermu. Ubytování Proserpina House se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Villa Serrano

10

Villa Serrano

UbytováníVilla Serrano. Villa Serrano se nachází asi 1,9 km od pláže Mondello a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Serrano se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

ZyZ Apartments Spasimo

10

ZyZ Apartments Spasimo

UbytováníZyZ Apartments Spasimo. ZyZ Apartments Spasimo se nachází ve čtvrti La Kalsa v Palermu, v blízkosti Fontana Pretoria. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování ZyZ Apartments Spasimo se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Wave house

10

Wave house

UbytováníWave house. Located 4.9 km from Fontana Pretoria and 4 km from Church of the Gesu in Palermo, Wave house offers accommodation with a kitchen. The accommodation is 3. Ubytování Wave house se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Vucciria Central Flat with Small Terrace

10

Vucciria Central Flat with Small Terrace

UbytováníVucciria Central Flat with Small Terrace. Vucciria Central Flat with Small Terrace se nachází ve čtvrti Castellammare Vucciria v Palermu, v blízkosti Fontana Pretoria. Ubytování Vucciria Central Flat with Small Terrace se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Villa Tina

10

Villa Tina

UbytováníVilla Tina. Villa Tina se nachází v Taormině a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a balkonem. Ubytování Villa Tina se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Appartamento nel centro storico di Palermo - Via Meli's House

10

Appartamento nel centro storico di Palermo - Via Meli's House

UbytováníAppartamento nel centro storico di Palermo - Via Meli's House. Situated in Palermo, 1.2 km from Palermo Cathedral and less than 1 km from Via Maqueda, Appartamento nel centro storico di Palermo - Via Meli's House... Ubytování Appartamento nel centro storico di Palermo - Via Meli's House se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Bruca

10

Casa Bruca

UbytováníCasa Bruca. Boasting a garden, Casa Bruca offers accommodation in Capo dʼOrlando, 1.9 km from Capo d'Orlando beach and 12 km from Brolo - Ficarra Train Station. Ubytování Casa Bruca se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Magiù con Giardino by Wonderful Italy

10

Casa Magiù con Giardino by Wonderful Italy

UbytováníCasa Magiù con Giardino by Wonderful Italy. Casa Magiù con Giardino by Wonderful Italy se nachází v Palermu, 12 km od katedrály, 12 km od Fontana Pretoria a 10 km od vlakového nádraží Palermo... Ubytování Casa Magiù con Giardino by Wonderful Italy se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Star Politeama apartment, in centro città.

10

Star Politeama apartment, in centro città.

UbytováníStar Politeama apartment, in centro città.. Situated in the centre of Palermo, 1.9 km from Palermo Cathedral and 1.6 km from Fontana Pretoria, Star Politeama apartment, in centro città. Ubytování Star Politeama apartment, in centro città. se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Amari Elegant Apartment

10

Amari Elegant Apartment

UbytováníAmari Elegant Apartment. Amari Elegant Apartment se nachází v centru Palerma a má terasu. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Amari Elegant Apartment se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Aurora Apartment by Domus Sicily

10

Aurora Apartment by Domus Sicily

UbytováníAurora Apartment by Domus Sicily. Aurora Apartment by Domus Sicily features a balcony and is situated in Palermo, within just 100 metres of Fontana Pretoria and 700 metres of Teatro... Ubytování Aurora Apartment by Domus Sicily se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Annacati House Centro Storico

10

Annacati House Centro Storico

UbytováníAnnacati House Centro Storico. Ubytování stojí 1,2 km od palermské katedrály a 1,1 km od Fontana Pretoria, Annacati House Centro Storico poskytuje bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Annacati House Centro Storico se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Anthea Apartment

10

Anthea Apartment

UbytováníAnthea Apartment. Anthea Apartment se nachází asi 10 km od palermské katedrály a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Anthea Apartment se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Sasà - Appartamento incantevole nel centro di Palermo

10

Casa Sasà - Appartamento incantevole nel centro di Palermo

Ubytování (Apartmán) Casa Sasà - Appartamento incantevole nel centro di Palermo. Ubytování se nachází v Palermu, 500 metrů od Fontana Pretoria a 1 km od palermské katedrály. Ubytování Casa Sasà - Appartamento incantevole nel centro di Palermo se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Cavour

10

Casa Cavour

Ubytování (Apartmán) Casa Cavour. Casa Cavour se nachází v centru Palerma a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a klimatizací. Volný Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Cavour se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Casa Imperia

10

Casa Imperia

Ubytování (Apartmány) Casa Imperia. Casa Imperia se nachází v Palermu, 1,4 km od palermské katedrály, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Casa Imperia se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Laetitia Home Suite - Palazzo Quaroni

10

Laetitia Home Suite - Palazzo Quaroni

Ubytování (Apartmán) Laetitia Home Suite - Palazzo Quaroni. Laetitia Home Suite - Palazzo Quaroni se nachází v Palermu, 600 metrů od katedrály, 400 metrů od Fontana Pretoria a 400 metrů od divadla Teatro Massimo, a... Ubytování Laetitia Home Suite - Palazzo Quaroni se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Kassaro 316

10

Kassaro 316

Ubytování (Apartmán) Kassaro 316. Kassaro 316 se nachází v Palermu, 100 metrů od Fontana Pretoria a 500 metrů od katedrály. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Kassaro 316 se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

meli20home

10

meli20home

Ubytování (Apartmán) meli20home. meli20home se nachází ve čtvrti Castellammare Vucciria v Palermu a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování meli20home se nachází ve městě Palermo (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Palermo

Město Palermo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2993 hotelů a ubytování ve městě Palermo.