Hledat

Ubytování

Ubytování město Syrakusy

Ve městě Syrakusy (Itálie) máme celkem 2039 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Syrakusy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Syrakusy

Casa ''Ai Prati''

10

Casa ''Ai Prati''

Ubytování (Apartmán) Casa ''Ai Prati''. Casa ''Ai Prati'' se nachází v Siracuse a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa ''Ai Prati'' se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Fico d'India

10

Fico d'India

Ubytování (Apartmán) Fico d'India. Fico d'India se nachází v Siracuse, 1,5 km od pláže Aretusa a 1,6 km od pláže Cala Rossa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Fico d'India se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

CUELLA CASA

10

CUELLA CASA

Ubytování (Apartmán) CUELLA CASA. CUELLA CASA se nachází v Siracuse, 1,8 km od pláže Aretusa a 1,9 km od pláže Cala Rossa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování CUELLA CASA se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Garconniere in Ortigia

10

Garconniere in Ortigia

Ubytování (Prázdninové domy) Garconniere in Ortigia. Garconniere in Ortigia se nachází v Siracuse, 650 metrů od pláže Cala Rossa, 2,5 km od Spiaggia di Punta Carrozza a 70 metrů od Tempio di Apollo. Ubytování Garconniere in Ortigia se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Re Ierone Apartment

10

Re Ierone Apartment

Ubytování (Apartmán) Re Ierone Apartment. Re Ierone Apartment se nachází v Siracuse, 1,5 km od pláže Aretusa a 1,7 km od pláže Cala Rossa, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Re Ierone Apartment se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Villa Maddalena

10

Villa Maddalena

Ubytování (Vila) Villa Maddalena. Villa Maddalena se nachází v Siracuse, 200 metrů od pláže Piscina Naturale a 600 metrů od pláže Lido Cala Zaffiro. Ubytování Villa Maddalena se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Villa Claudio

10

Villa Claudio

Ubytování (Apartmány) Villa Claudio. Villa Claudio se nachází v Siracuse a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Claudio se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Giudecca Studios

10

Giudecca Studios

UbytováníGiudecca Studios. Giudecca Studios se nachází v centru Syrakus, pouhých 500 metrů od pláže Cala Rossa a necelý 1 km od pláže Aretusa. Ubytování Giudecca Studios se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Romantico bilocale in Ortigia

10

Romantico bilocale in Ortigia

UbytováníRomantico bilocale in Ortigia. Romantico bilocale se nachází v centru Syrakus na ostrově Ortigia a nabízí balkon. Ubytování Romantico bilocale in Ortigia se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

La casa di Sara

10

La casa di Sara

UbytováníLa casa di Sara. La casa di Sara se nachází v Siracuse, necelý 1 km od přístavu Porto Piccolo a 15 minut chůze od archeologického parku Neapolis, a nabízí balkon. Ubytování La casa di Sara se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

La Terrazza di Pindaro

10

La Terrazza di Pindaro

UbytováníLa Terrazza di Pindaro. La Terrazza di Pindaro se nachází v Siracuse, 1,9 km od pláže Aretusa, 2 km od pláže Cala Rossa a 700 metrů od přístavu Porto Piccolo. Ubytování La Terrazza di Pindaro se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Villa sul Mare

10

Villa sul Mare

UbytováníVilla sul Mare. Villa Sara se nachází v Siracuse a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. 200 metrů od Spiaggia Fanusa - Sbocchi 2-3-4. Ubytování Villa sul Mare se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Domus Theresa IV

10

Domus Theresa IV

UbytováníDomus Theresa IV. Domus Theresa IV se nachází v Siracuse, 1 km od pláže Aretusa, 1,2 km od pláže Cala Rossa a 400 metrů od Tempio di Apollo. Ubytování Domus Theresa IV se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

L Ancora di Ortigia

10

L Ancora di Ortigia

UbytováníL Ancora di Ortigia. Offering free WiFi and inner courtyard views, L Ancora di Ortigia is an accommodation located in a central area of Siracusa, just 300 metres from Cala... Ubytování L Ancora di Ortigia se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

JJBayt

10

JJBayt

UbytováníJJBayt. JJBayt se nachází v centru Syrakus, 500 metrů od pláže Cala Rossa a necelý 1 km od pláže Aretusa, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování JJBayt se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Attico con terrazza I dù Soru

10

Attico con terrazza I dù Soru

UbytováníAttico con terrazza I dù Soru. Attico con terrazza má výhodnou polohu v centru Syrakus. I dù Soru nabízí výhled na město, terasu a gril. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Attico con terrazza I dù Soru se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Alle Porte del Castello Maniace

10

Alle Porte del Castello Maniace

UbytováníAlle Porte del Castello Maniace. Nachází se v centru Syrakus, pouhých 200 metrů od pláže Cala Rossa a 400 metrů od pláže Aretusa. Ubytování Alle Porte del Castello Maniace se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Casa delle Cicale

10

Casa delle Cicale

Ubytování (Apartmán) Casa delle Cicale. Casa delle Cicale se nachází v Solarinu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 40 km od Marzamemi. Ubytování Casa delle Cicale se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza di VicoloIV

10

Casa Vacanza di VicoloIV

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanza di VicoloIV. Casa Vacanza di VicoloIV se nachází v Siracuse, 400 metrů od pláže Aretusa a 550 metrů od pláže Cala Rossa. Ubytování Casa Vacanza di VicoloIV se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Parco Archeologico

10

Casa Vacanze Parco Archeologico

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Parco Archeologico. Set in Siracusa in the Sicily region, Casa Vacanze Parco Archeologico has a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Casa Vacanze Parco Archeologico se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Le Sirene

10

Le Sirene

Ubytování (Prázdninové domy) Le Sirene. Le Sirene se nachází v Siracuse, 2,5 km od pláže Aretusa a 2,7 km od pláže Cala Rossa. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Le Sirene se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

I Cordari di Ortigia La Garitta

10

I Cordari di Ortigia La Garitta

Ubytování (Prázdninový dům) I Cordari di Ortigia La Garitta. I Cordari di Ortigia La Garitta se nachází v Siracuse a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování I Cordari di Ortigia La Garitta se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Loft Ronchetto Aretusa

10

Loft Ronchetto Aretusa

Ubytování (Apartmány) Loft Ronchetto Aretusa. Loft Ronchetto Aretusa se nachází v Siracuse, 1,7 km od archeologického parku Neapolis a 2,6 km od Porto Piccolo, a nabízí klimatizaci. Ubytování Loft Ronchetto Aretusa se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

ORTIGIAdreamrooms 12

10

ORTIGIAdreamrooms 12

Ubytování (Apartmán) ORTIGIAdreamrooms 12. ORTIGIAdreamrooms 12 se nachází ve čtvrti Ortigia v Siracuse, v blízkosti pláže Cala Rossa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování ORTIGIAdreamrooms 12 se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Residenza Borgia · Residenza Borgia Piazza Duomo View Central Ortigia

10

Residenza Borgia · Residenza Borgia Piazza Duomo View Central Ortigia

Ubytování (Apartmán) Residenza Borgia · Residenza Borgia Piazza Duomo View Central Ortigia. Residenza Borgia · Residenza Borgia Piazza Duomo View Central Ortigia se nachází přímo v centru Syrakus, kousek od pláží Aretusa a Cala Rossa. Ubytování Residenza Borgia · Residenza Borgia Piazza Duomo View Central Ortigia se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Sunny Island

10

Sunny Island

Ubytování (Apartmány) Sunny Island. Sunny Island se nachází 1,7 km od pláže Aretusa a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sunny Island se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Vicolo 3

10

Vicolo 3

Ubytování (Apartmány) Vicolo 3. Vicolo 3 se nachází v Syrakúzách, 2,6 km od pláže Aretusa, 2,8 km od pláže Cala Rossa a 400 metrů od archeologického parku Neapolis. Ubytování Vicolo 3 se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Gioia 400m from the beach

10

Villa Gioia 400m from the beach

UbytováníVilla Gioia 400m from the beach. Villa Gioia se nachází v Siracuse, 1,6 km od pláže Fontane Bianche a 15 km od Tempio di Apollo. Ubytování Villa Gioia 400m from the beach se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

VILLA GAZZANO

10

VILLA GAZZANO

UbytováníVILLA GAZZANO. VILLA GAZZANO se nachází v Siracuse, 2,7 km od pláže Arenella, 12 km od Tempio di Apollo a 12 km od Porto Piccolo. Ubytování VILLA GAZZANO se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

5E Villa Charme-Vista Mare & Ortigia

10

5E Villa Charme-Vista Mare & Ortigia

Ubytování5E Villa Charme-Vista Mare & Ortigia. 5E Villa Charme-Vista Mare & Ortigia se nachází asi 1,3 km od pláže Playa del Sol Taguali a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování 5E Villa Charme-Vista Mare & Ortigia se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Attico ideale per visitare Siracusa

10

Attico ideale per visitare Siracusa

UbytováníAttico ideale per visitare Siracusa. Attico ideale per visitare Siracusa se nachází v Siracuse, 2,1 km od pláže Aretusa, 2,2 km od pláže Cala Rossa a 600 metrů od přístavu Porto Piccolo, a... Ubytování Attico ideale per visitare Siracusa se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Appartamento - Plemmirio

10

Appartamento - Plemmirio

UbytováníAppartamento - Plemmirio. Appartamento - Plemmirio se nachází ve čtvrti Plemmirio v Siracuse a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento - Plemmirio se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Corte Landolina

10

Corte Landolina

UbytováníCorte Landolina. Corte Landolina se nachází v centru Syrakus a má terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Corte Landolina se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Kind of blue

10

Kind of blue

UbytováníKind of blue. Kind of blue se nachází v Siracuse, 300 metrů od pláže Piscina Naturale a 1,1 km od pláže Lido Cala Zaffiro. Ubytování Kind of blue se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Gabriele Sweet Home

10

Gabriele Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Gabriele Sweet Home. Gabriele Sweet Home se nachází v Siracuse, 1,6 km od pláže Aretusa a 1,8 km od pláže Cala Rossa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Gabriele Sweet Home se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

La Porta di Ortigia

10

La Porta di Ortigia

Ubytování (Apartmán) La Porta di Ortigia. La Porta di Ortigia se nachází v Syrakúzech na Sicílii a nabízí balkon s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Porta di Ortigia se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Casetta di Lilly

10

Casetta di Lilly

Ubytování (Apartmán) Casetta di Lilly. Casetta di Lilly se nachází v Siracuse, 2,4 km od archeologického parku Neapolis a 3 km od Porto Piccolo. Ubytování Casetta di Lilly se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Elizabeth House

10

Elizabeth House

Ubytování (Apartmány) Elizabeth House. Elizabeth House se nachází v Siracuse, 1,9 km od pláže Aretusa a 2 km od pláže Cala Rossa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Elizabeth House se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Loft del Teatro

10

Loft del Teatro

Ubytování (Apartmány) Loft del Teatro. Loft del Teatro se nachází přímo v centru Syrakus, kousek od pláží Cala Rossa a Aretusa. Ubytování Loft del Teatro se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Ortigia stranizza d’amuri

10

Ortigia stranizza d’amuri

Ubytování (Apartmány) Ortigia stranizza d’amuri. Ortigia stranizza d'amuri se nachází přímo v srdci Syrakus, kousek od pláží Cala Rossa a Aretusa. Ubytování Ortigia stranizza d’amuri se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Ortigia Desire

10

Ortigia Desire

Ubytování (Apartmán) Ortigia Desire. Ortigia Desire má ideální polohu v centru Syrakus a nabízí balkon, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Sídlí v budově z 19. Ubytování Ortigia Desire se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Camere a Sud

10

Camere a Sud

Ubytování (Prázdninový dům) Camere a Sud. Camere a Sud se nachází v Syrakúzech na Sicílii. Nabízí terasu, výhled na moře a ubytování s balkonem. Ubytování Camere a Sud se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

San Paolo Apartment

10

San Paolo Apartment

Ubytování (Apartmány) San Paolo Apartment. San Paolo Apartment se nachází v Siracuse, 800 metrů od pláže Cala Rossa, 800 metrů od pláže Aretusa a 300 metrů od Fontana di Diana. Ubytování San Paolo Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

The Room

10

The Room

Ubytování (Penzion) The Room. The Room se nachází v Siracuse, 12 km od archeologického parku Neapolis a 13 km od Porto Piccolo. Ubytování The Room se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Syraka Camere

10

Syraka Camere

Ubytování (Bed and breakfast) Syraka Camere. Syraka Camere se nachází v Syrakách, nedaleko přístavu Porto Piccolo, archeologického parku Neapolis a Tempio di Apollo. Ubytování Syraka Camere se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

villa lena-siracusa

10

villa lena-siracusa

Ubytovánívilla lena-siracusa. Vila lena-siracusa se nachází v Siracuse a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování villa lena-siracusa se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Plemmirio Apartment

10

Plemmirio Apartment

UbytováníPlemmirio Apartment. Plemmirio Apartment se nachází v Siracuse, pouhých 600 metrů od pláže Punto Al Mare 28 a 800 metrů od pláže Lido Cala Zaffiro, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Plemmirio Apartment se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Elysium Apartment by Wonderful Italy

10

Elysium Apartment by Wonderful Italy

UbytováníElysium Apartment by Wonderful Italy. Elysium Apartment by Wonderful Italy se nachází v centru Syrakus, 600 metrů od pláže Cala Rossa a 700 metrů od pláže Aretusa. Ubytování Elysium Apartment by Wonderful Italy se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Appartamento Carmi con giardino

10

Appartamento Carmi con giardino

UbytováníAppartamento Carmi con giardino. Appartamento Carmi con giardino se nachází v Siracuse, 1,4 km od archeologického parku Neapolis a 2,5 km od přístavu Porto Piccolo, a nabízí výhled na... Ubytování Appartamento Carmi con giardino se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Casa Le Sirene by Holiday World

10

Casa Le Sirene by Holiday World

UbytováníCasa Le Sirene by Holiday World. Casa Le Sirene by Holiday World se nachází 2,5 km od pláže Aretusa a 2,7 km od pláže Cala Rossa a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Casa Le Sirene by Holiday World se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

La casa di Salvo

10

La casa di Salvo

UbytováníLa casa di Salvo. La casa di Salvo se nachází v Siracuse, 3,1 km od archeologického parku Neapolis a 4,4 km od přístavu Porto Piccolo. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování La casa di Salvo se nachází ve městě Syrakusy (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Syrakusy

Město Syrakusy se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2039 hotelů a ubytování ve městě Syrakusy.