Hledat

Ubytování

Ubytování město Katánie

Ve městě Katánie (Itálie) máme celkem 2114 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Katánie

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Katánie

Attico in pieno centro storico di Catania

10

Attico in pieno centro storico di Catania

Ubytování (Apartmán) Attico in pieno centro storico di Catania. Attico in pieno centro storico di Catania se nachází v centru Catanie, kousek od Lido Arcobaleno a Catania Piazza Duomo. Ubytování Attico in pieno centro storico di Catania se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Alta Etnea

10

Alta Etnea

Ubytování (Apartmány) Alta Etnea. Alta Etnea se nachází v Catanii, nedaleko stadionu Stadio Angelo Massimino, amfiteátru Villa Bellini a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alta Etnea se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Attico Teatro Greco

10

Attico Teatro Greco

Ubytování (Prázdninový dům) Attico Teatro Greco. Attico Teatro Greco se nachází v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a římského divadla. Ubytování Attico Teatro Greco se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza a Catania

10

Casa Vacanza a Catania

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanza a Catania. Casa Vacanza a Catania má balkon a nachází se v Catanii, pouhých 700 metrů od náměstí Piazza Duomo a 400 metrů od římského divadla. Ubytování Casa Vacanza a Catania se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

La Casa al Duomo - Elegant Apartment

10

La Casa al Duomo - Elegant Apartment

Ubytování (Apartmán) La Casa al Duomo - Elegant Apartment. La Casa al Duomo - Elegant Apartment se nachází v centru Catanie, kousek od náměstí Duomo a muzea Casa Museo di Giovanni Verga. Ubytování La Casa al Duomo - Elegant Apartment se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Cristina's home

10

Cristina's home

Ubytování (Apartmány) Cristina's home. Cristina's home se nachází v Catanii, 1,4 km od pláže Lido Longobardo, 4 km od náměstí Piazza Duomo a 49 km od lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Cristina's home se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Flavi Home

10

Flavi Home

Ubytování (Bed and breakfast) Flavi Home. Flavi Home se nachází v centru Catanie a nabízí balkon, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Flavi Home se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Fortino House

10

Fortino House

Ubytování (Prázdninový dům) Fortino House. Fortino House se nachází v Catanii, 2 km od Lido Arcobaleno a 1,6 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Fortino House se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

DIBI'S CHARMING HOUSE

10

DIBI'S CHARMING HOUSE

Ubytování (Apartmány) DIBI'S CHARMING HOUSE. DIBI'S CHARMING HOUSE se nachází v centru Catanie, 2,3 km od Lido Arcobaleno a 800 metrů od náměstí Piazza Duomo. Nabízí klimatizaci. Ubytování DIBI'S CHARMING HOUSE se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

ROOMS alCentro

10

ROOMS alCentro

Ubytování (Hotel) ROOMS alCentro. ROOMS alCentro se nachází v Catanii, 2,5 km od pláže Lido Longobardo, a nabízí ubytování se zahradou a soukromým parkovištěm. Ubytování ROOMS alCentro se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

L'oasi di Sofia Appartamento Turistico Etnea Cavour Bellini

10

L'oasi di Sofia Appartamento Turistico Etnea Cavour Bellini

Ubytování (Apartmán) L'oasi di Sofia Appartamento Turistico Etnea Cavour Bellini. L'oasi di Sofia Appartamento Turistico Etnea Cavour Bellini se nachází v Catanii, 1,6 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování L'oasi di Sofia Appartamento Turistico Etnea Cavour Bellini se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

La casetta di vanessa

10

La casetta di vanessa

Ubytování (Prázdninové domy) La casetta di vanessa. Ubytování se nachází v centru Catanie, 800 metrů od náměstí Piazza Duomo a 500 metrů od římského divadla. Ubytování La casetta di vanessa se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Teatro Greco Suite

10

Teatro Greco Suite

Ubytování (Apartmány) Teatro Greco Suite. Teatro Greco Suite se nachází v centru města Catania a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. K dispozici je balkon a terasa. Ubytování Teatro Greco Suite se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Capinera Luxury

10

Capinera Luxury

UbytováníCapinera Luxury. Capinera Luxury se nachází přímo v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a hradu Ursino. Ubytování Capinera Luxury se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Duomo Rosa Home

10

Duomo Rosa Home

UbytováníDuomo Rosa Home. Duomo Rosa Home se nachází v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a muzea Casa Museo di Giovanni Verga. Ubytování Duomo Rosa Home se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Chez Elle - Bilocale in Centro

10

Chez Elle - Bilocale in Centro

UbytováníChez Elle - Bilocale in Centro. Chez Elle - Bilocale in Centro se nachází přímo v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a římského divadla. Ubytování Chez Elle - Bilocale in Centro se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Paisiello house

10

Paisiello house

UbytováníPaisiello house. Paisiello house se nachází v centru Catanie, necelý 1 km od náměstí Piazza Duomo a 5 minut chůze od amfiteátru Catania, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Paisiello house se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Orlando Catania Luxury Open Space

10

Orlando Catania Luxury Open Space

UbytováníOrlando Catania Luxury Open Space. Orlando Catania Luxury Open Space se nachází v Catanii, 3,6 km od náměstí Piazza Duomo a 49 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro. Ubytování Orlando Catania Luxury Open Space se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casetta Porta di Ligne

10

Casetta Porta di Ligne

UbytováníCasetta Porta di Ligne. Casetta Porta di Ligne se nachází v centru Catanie, 2,5 km od Lido Arcobaleno a 1,3 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casetta Porta di Ligne se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Addì Aus Bìlo

10

Addì Aus Bìlo

UbytováníAddì Aus Bìlo. Addì Aus Bìlo se nachází v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a římského divadla. Ubytování Addì Aus Bìlo se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Leontini house

10

Leontini house

UbytováníLeontini house. Leontini house se nachází v centru Catanie, 2,4 km od Lido Arcobaleno a necelý 1 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Leontini house se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

U Passiaturi

10

U Passiaturi

UbytováníU Passiaturi. U Passiaturi se nachází přímo v centru Catanie, pouhých 700 metrů od náměstí Piazza Duomo a necelý 1 km od vlakového nádraží Catania Centrale. Ubytování U Passiaturi se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Riva House Catania

10

Riva House Catania

UbytováníRiva House Catania. Riva House Catania se nachází v Catanii, 2,3 km od Spiaggetta di Ognina a 4,4 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Riva House Catania se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Puzzle House, mansarda di 130mq con open space al centro storico

10

Puzzle House, mansarda di 130mq con open space al centro storico

UbytováníPuzzle House, mansarda di 130mq con open space al centro storico. Puzzle House se nachází v centru Catanie, necelý 1 km od náměstí Piazza Duomo a 6 minut chůze od římského divadla. Ubytování Puzzle House, mansarda di 130mq con open space al centro storico se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Suite i biddizzi da Sicilia

10

Suite i biddizzi da Sicilia

UbytováníSuite i biddizzi da Sicilia. Přímo v centru Catanie, v krátké vzdálenosti od Catania Piazza Duomo a Stazione Catania Centrale, Apartmá i biddizzi da Sicilia nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Suite i biddizzi da Sicilia se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

welcoming house

10

welcoming house

Ubytováníwelcoming house. Offering free WiFi, welcoming house is situated in the centre of Catania within 2.8 km of Lido Arcobaleno and 600 metres from Catania Piazza Duomo. Ubytování welcoming house se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Appartamento Martoglio - Casa Vacanze -

10

Appartamento Martoglio - Casa Vacanze -

UbytováníAppartamento Martoglio - Casa Vacanze -. Appartamento Martoglio - Casa Vacanze - se nachází v centru Catanie, 1,2 km od náměstí Piazza Duomo a 700 metrů od amfiteátru. Ubytování Appartamento Martoglio - Casa Vacanze - se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casa Caruso

10

Casa Caruso

UbytováníCasa Caruso. Casa Caruso se nachází v Catanii, 2,5 km od Lido Arcobaleno a 1,4 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Casa Caruso se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casa Concetta

10

Casa Concetta

UbytováníCasa Concetta. Casa Concetta se nachází v centru Catanie, 2,7 km od Spiaggetta di Ognina, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Concetta se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

i House Sicily

10

i House Sicily

Ubytováníi House Sicily. I House Sicily se nachází v Catanii, 2,5 km od Spiaggetta di Ognina a 4 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí klimatizaci. Ubytování i House Sicily se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Dock33 - Comfort Loft in Catania Center

10

Dock33 - Comfort Loft in Catania Center

UbytováníDock33 - Comfort Loft in Catania Center. Dock33 - Comfort Loft in Catania Center se nachází v centru Catanie, jen 2,5 km od Lido Arcobaleno a necelý 1 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Dock33 - Comfort Loft in Catania Center se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Al Centro Storico

10

Al Centro Storico

UbytováníAl Centro Storico. Right in the heart of Catania, situated within a short distance of Catania Piazza Duomo and Ursino Castle, Al Centro Storico offers free WiFi, air... Ubytování Al Centro Storico se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Apartment Alfonzetti-5 min walk to Central Train and Bus Station

10

Apartment Alfonzetti-5 min walk to Central Train and Bus Station

Ubytování (Apartmány) Apartment Alfonzetti-5 min walk to Central Train and Bus Station. Apartment Alfonzetti-5 min walk to Central Train and Bus Station se nachází v centru Catanie, v blízkosti náměstí Piazza Duomo. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Apartment Alfonzetti-5 min walk to Central Train and Bus Station se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casa dei limoni

10

Casa dei limoni

Ubytování (Apartmán) Casa dei limoni. Casa dei limoni se nachází v Catanii, 1,5 km od pláže Lido Longobardo a 2 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Casa dei limoni se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Licuti Loft

10

Licuti Loft

Ubytování (Apartmány) Licuti Loft. Licuti Loft se nachází v Catanii, 2,9 km od náměstí Piazza Duomo a 1,5 km od Le Ciminiere. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Licuti Loft se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

La Casa dei Ricordi

10

La Casa dei Ricordi

Ubytování (Apartmán) La Casa dei Ricordi. La Casa dei Ricordi se nachází v centru města Catania, v blízkosti Lido Arcobaleno, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. K dispozici je také soukromý balkon. Ubytování La Casa dei Ricordi se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Dadà Suites

10

Dadà Suites

Ubytování (Apartmány) Dadà Suites. Dadà Suites se nachází 2,3 km od pláže Lido Longobardo a 1,4 km od náměstí Piazza Duomo v Catanii. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Dadà Suites se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Home 22 Appartamento in centro storico - Catania

10

Home 22 Appartamento in centro storico - Catania

Ubytování (Apartmán) Home 22 Appartamento in centro storico - Catania. Home 22 Appartamento in centro storico se nachází přímo v centru Catanie, v krátké vzdálenosti od Lido Arcobaleno a Catania Piazza Duomo. Ubytování Home 22 Appartamento in centro storico - Catania se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Garden House

10

Garden House

Ubytování (Prázdninové domy) Garden House. Garden House se nachází v Catanii, 1,2 km od pláže Lido Longobardo a 1,7 km od Spiaggetta Lognina. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Garden House se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Terra Mia Suite

10

Terra Mia Suite

Ubytování (Apartmány) Terra Mia Suite. Terra Mia Suite se nachází přímo v centru Catanie, kousek od náměstí Piazza Duomo a hradu Ursino. Ubytování Terra Mia Suite se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Ciciliu Casa Vacanze

10

Ciciliu Casa Vacanze

UbytováníCiciliu Casa Vacanze. Ciciliu Casa Vacanze se nachází v centru Catanie, 2,2 km od Lido Arcobaleno a 700 metrů od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Ciciliu Casa Vacanze se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Cimarosa

10

Cimarosa

UbytováníCimarosa. Cimarosa se nachází v centru Catanie, 1 km od náměstí Piazza Duomo a 500 metrů od amfiteátru. Nabízí klimatizaci. Ubytování Cimarosa se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Exclusive 2 Bedroom Apartment [Catania Center]

10

Exclusive 2 Bedroom Apartment [Catania Center]

UbytováníExclusive 2 Bedroom Apartment [Catania Center]. Exclusive 2 Bedroom Apartment [Catania Center] se nachází v centru Catanie, pouhých 700 metrů od náměstí Piazza Duomo a 500 metrů od amfiteátru. Ubytování Exclusive 2 Bedroom Apartment [Catania Center] se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Etna City Home Accogliente nel cuore di Catania

10

Etna City Home Accogliente nel cuore di Catania

UbytováníEtna City Home Accogliente nel cuore di Catania. Etna City Home Accogliente nel cuore se nachází v centru města Catania, v krátké vzdálenosti od náměstí Piazza Duomo a amfiteátru Catania. Ubytování Etna City Home Accogliente nel cuore di Catania se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

London Alfine Sicily

10

London Alfine Sicily

UbytováníLondon Alfine Sicily. London Alfine Sicily se nachází v centru Catanie a nabízí terasu. K dispozici je také patio. Ubytování London Alfine Sicily se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Leonardo 5 House by Wonderful Italy

10

Leonardo 5 House by Wonderful Italy

UbytováníLeonardo 5 House by Wonderful Italy. Leonardo 5 House by Wonderful Italy se nachází v Catanii, 3 km od Spiaggetta di Ognina, 3,7 km od náměstí Piazza Duomo a 49 km od stanice lanovky Taormina... Ubytování Leonardo 5 House by Wonderful Italy se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

B Sicilian Charming Stay Design Apartment

10

B Sicilian Charming Stay Design Apartment

UbytováníB Sicilian Charming Stay Design Apartment. B Sicilian Charming Stay Design Apartment má vynikající polohu v centru Catanie a nabízí balkon. Ubytování B Sicilian Charming Stay Design Apartment se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Ai banchi Apartment

10

Ai banchi Apartment

UbytováníAi banchi Apartment. Ai banchi Apartment se nachází v centru Catanie, 2,7 km od Lido Arcobaleno a 200 metrů od náměstí Piazza Duomo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Ai banchi Apartment se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

casa GIRASOLE

10

casa GIRASOLE

Ubytovánícasa GIRASOLE. Casa GIRASOLE se nachází v Catanii, 4,9 km od náměstí Piazza Duomo a 50 km od stanice lanovky Taormina - Mazzaro, a nabízí klimatizaci. Ubytování casa GIRASOLE se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casa belfiore

10

Casa belfiore

UbytováníCasa belfiore. Casa belfiore se nachází v Catanii, 1,7 km od Lido Arcobaleno a 1,4 km od náměstí Piazza Duomo. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa belfiore se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Casa Fornai, ideale per famiglie in centro storico

10

Casa Fornai, ideale per famiglie in centro storico

UbytováníCasa Fornai, ideale per famiglie in centro storico. Casa Fornai, ideale per famiglie in centro storico se nachází v centru Catanie, 2,4 km od Lido Arcobaleno a 600 metrů od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Casa Fornai, ideale per famiglie in centro storico se nachází ve městě Katánie (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Katánie

Město Katánie se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2114 hotelů a ubytování ve městě Katánie.