Hledat

Ubytování

Ubytování město Trapani

Ve městě Trapani (Itálie) máme celkem 740 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trapani

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trapani

Oyster

10

Oyster

Ubytování (Apartmán) Oyster. Oyster se nachází asi 250 metrů od věže Torre di Ligny a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Oyster se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

La casetta di Lula

10

La casetta di Lula

UbytováníLa casetta di Lula. Situated in the centre of Trapani, 800 metres from Lido Paradiso and 2 km from Torre di Ligny, La casetta di Lula offers air conditioning. Ubytování La casetta di Lula se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Appartamento - Orazio

10

Appartamento - Orazio

UbytováníAppartamento - Orazio. Appartamento - Orazio se nachází v Trapani, jen 2 km od Lido Paradiso a 1,6 km od lanovky Funivia Trapani Erice. Ubytování Appartamento - Orazio se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa Costanza

10

Casa Costanza

UbytováníCasa Costanza. Casa Costanza se nachází v centru Trapani, 1,2 km od Lido Paradiso a 1,6 km od Torre di Ligny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Costanza se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

DGS APARTHOTEL

10

DGS APARTHOTEL

UbytováníDGS APARTHOTEL. Located in Trapani, 1.8 km from Lido Paradiso and 1. Ubytování DGS APARTHOTEL se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Soffio d'amuri

10

Soffio d'amuri

UbytováníSoffio d'amuri. Soffio d'amuri se nachází v Trapani, 1,6 km od pláže San Giuliano, 1,9 km od Lido Paradiso a 33 km od Segesta. Ubytování Soffio d'amuri se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Apartment Trapani

10

Apartment Trapani

Ubytování (Apartmán) Apartment Trapani. Apartment Trapani nabízí klimatizované ubytování s balkonem s výhledem na moře. Přístav s trajekty na ostrovy Eolie je vzdálený necelé 2 km. Ubytování Apartment Trapani se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Living Bouganville

10

Living Bouganville

Ubytování (Apartmán) Living Bouganville. Living Bouganville se nachází v Trapani, v blízkosti Lido Paradiso a 2,1 km od pláže San Giuliano. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Ubytování Living Bouganville se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Ulivo Apartment

10

Ulivo Apartment

Ubytování (Apartmány) Ulivo Apartment. Ulivo Apartment se nachází v Trapani, 1,2 km od Lido Paradiso a 1,3 km od pláže San Giuliano. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Ulivo Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Residenza Corso Vittorio

10

Residenza Corso Vittorio

UbytováníResidenza Corso Vittorio. Residenza Corso Vittorio se nachází přímo v centru Trapani a nabízí balkon s výhledem na město. Ubytování Residenza Corso Vittorio se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

1665

10

1665

Ubytování1665. 1665 se nachází přímo v centru Trapani, necelý 1 km od Lido Paradiso a 19 minut chůze od Torre di Ligny. Ubytování 1665 se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa Ninetta

10

Casa Ninetta

UbytováníCasa Ninetta. Casa Ninetta se nachází v Trapani, 700 metrů od Lido Paradiso, 2 km od pláže San Giuliano a 2,8 km od Torre di Ligny. K dispozici je také balkon. Ubytování Casa Ninetta se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Murex

10

Murex

UbytováníMurex. Murex nabízí ubytování s výhledem na město, barem a balkonem, asi 1,4 km od Lido Paradiso. Ubytování Murex se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Dream Home

10

Dream Home

Ubytování (Prázdninový dům) Dream Home. Dream Home se nachází v Trapani, jen 1,4 km od lanovky Funivia Trapani Erice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Dream Home se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa del Grillo, in centro, a 50m dal mare

10

Casa del Grillo, in centro, a 50m dal mare

Ubytování (Apartmán) Casa del Grillo, in centro, a 50m dal mare. Casa del Grillo, in centro, a 50m dal mare se nachází v Trapani, 200 metrů od Lido Paradiso a 2,2 km od Torre di Ligny, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa del Grillo, in centro, a 50m dal mare se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Santa Genoveffa Apartment

10

Santa Genoveffa Apartment

Ubytování (Apartmány) Santa Genoveffa Apartment. Santa Genoveffa Apartment se nachází v Trapani, 1,6 km od pláže San Giuliano a 2,1 km od Lido Paradiso, a nabízí klimatizaci. Ubytování Santa Genoveffa Apartment se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

SANTA GENOVEFFA Apartments

10

SANTA GENOVEFFA Apartments

Ubytování (Apartmány) SANTA GENOVEFFA Apartments. SANTA GENOVEFFA Apartments se nachází v Trapani, necelý 1 km od pláže San Giuliano a 20 minut chůze od Lido Paradiso, a nabízí klimatizaci. Ubytování SANTA GENOVEFFA Apartments se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Il Faro

10

Il Faro

UbytováníIl Faro. Il Faro se nachází přímo v centru Trapani, 1,2 km od Lido Paradiso a 1,7 km od Torre di Ligny. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Il Faro se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa Tipa

10

Casa Tipa

UbytováníCasa Tipa. Casa Tipa se nachází v Trapani, 1,6 km od pláže San Giuliano a 34 km od Segesta. Nabízí soukromou pláž a výhled na moře. Ubytování Casa Tipa se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze Oasi in salina

10

Casa vacanze Oasi in salina

UbytováníCasa vacanze Oasi in salina. Boasting garden views, Casa vacanze Oasi in salina offers accommodation with a garden and a patio, around 11 km from Trapani Port. Ubytování Casa vacanze Oasi in salina se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Attico Milanti

10

Attico Milanti

UbytováníAttico Milanti. Attico Milanti se nachází v Trapani, 1,3 km od Lido Paradiso a 2,1 km od pláže San Giuliano. Nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování Attico Milanti se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

NEW! Apt 150 meters from the Historic Center!

10

NEW! Apt 150 meters from the Historic Center!

Ubytování (Apartmány) NEW! Apt 150 meters from the Historic Center!. NEW se nachází v centru Trapani, necelý 1 km od Lido Paradiso a 18 minut chůze od Torre di Ligny. Apt 150 metres from the Historic Center! Ubytování NEW! Apt 150 meters from the Historic Center! se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Residenza del Borgo

10

Residenza del Borgo

Ubytování (Apartmán) Residenza del Borgo. Residenza del Borgo se nachází v Trapani, 1,9 km od pláže San Giuliano, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residenza del Borgo se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Bianco dormire

10

Bianco dormire

Ubytování (Penzion) Bianco dormire. Bianco dormire se nachází v Trapani, 30 km od Segesty, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování Bianco dormire se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa per vacanza Libertà 26 Old Center, 30mt Sea, 500mt Port

10

Casa per vacanza Libertà 26 Old Center, 30mt Sea, 500mt Port

Ubytování (Apartmány) Casa per vacanza Libertà 26 Old Center, 30mt Sea, 500mt Port. Casa per vacanza Libertà 26 Old Center, 30mt Sea, 500mt Port se nachází v centru Trapani, 1,1 km od Torre di Ligny, 1,2 km od Lido Paradiso a 35 km od... Ubytování Casa per vacanza Libertà 26 Old Center, 30mt Sea, 500mt Port se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Charme Apartments

10

Charme Apartments

UbytováníCharme Apartments. Charme Apartments se nachází 1,1 km od centra Trapani a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou. Ubytování Charme Apartments se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Chez Lina - Appartamento Salina

10

Chez Lina - Appartamento Salina

UbytováníChez Lina - Appartamento Salina. Chez Lina - Appartamento Salina se nachází v centru Trapani, necelý 1 km od Lido Paradiso a 2 km od Torre di Ligny. Ubytování Chez Lina - Appartamento Salina se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Sirene Seaview Apartment with Balcony

10

Sirene Seaview Apartment with Balcony

UbytováníSirene Seaview Apartment with Balcony. Ubytování se nachází v centru Trapani, 200 metrů od věže Torre di Ligny a 2,1 km od Lido Paradiso. Sirene Seaview Apartment with Balcony nabízí... Ubytování Sirene Seaview Apartment with Balcony se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

marefuori

10

marefuori

Ubytovánímarefuori. Hotel marefuori se nachází v centru Trapani, kousek od Torre di Ligny a Lido Paradiso. Ubytování marefuori se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

La Fenice Classic

10

La Fenice Classic

UbytováníLa Fenice Classic. La Fenice Classic se nachází v centru Trapani, 1,2 km od Lido Paradiso a 1,5 km od Torre di Ligny. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Fenice Classic se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Amunì

10

Amunì

Ubytování (Apartmány) Amunì. Amunì se nachází v Trapani, 650 metrů od Lido Paradiso a 1,2 km od pláže San Giuliano. Nabízí klimatizaci. Ubytování Amunì se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Dolci risvegli

10

Dolci risvegli

Ubytování (Apartmány) Dolci risvegli. Dolci risvegli se nachází v Trapani, 1 km od Lido Paradiso, 1,5 km od Torre di Ligny a 35 km od Segesta. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dolci risvegli se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Il Birillo Casa Vacanze

10

Il Birillo Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) Il Birillo Casa Vacanze. Il Birillo Casa Vacanze se nachází v Trapani, pouhých 650 metrů od Lido Paradiso a 1,4 km od Torre di Ligny. Ubytování Il Birillo Casa Vacanze se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa Urso Torre Ligny

10

Casa Urso Torre Ligny

Ubytování (Apartmány) Casa Urso Torre Ligny. Casa Urso Torre Ligny se nachází v centru Trapani a nabízí klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Urso Torre Ligny se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Carolina's Nest

10

Carolina's Nest

UbytováníCarolina's Nest. Carolina's Nest má výhodnou polohu v centru Trapani a nabízí výhled na město a restauraci. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Carolina's Nest se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

San Domenico

10

San Domenico

UbytováníSan Domenico. San Domenico se nachází v centru Trapani, necelý 1 km od Lido Paradiso a 17 minut chůze od Torre di Ligny, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování San Domenico se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

La casa del Vescovo

10

La casa del Vescovo

UbytováníLa casa del Vescovo. La casa del Vescovo se nachází v centru Trapani, 500 metrů od věže Torre di Ligny a 1,8 km od Lido Paradiso. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La casa del Vescovo se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

32 venti

9,9

32 venti

Ubytování (Apartmány) 32 venti. 32 venti se nachází 700 metrů od Lido Paradiso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování 32 venti se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Angolo 31

9,9

Angolo 31

UbytováníAngolo 31. Angolo 31 se nachází v Trapani, pouhých 30 km od Segesty, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Angolo 31 se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Terradimare

9,9

Terradimare

Ubytování (Apartmány) Terradimare. Terradimare se nachází v Trapani na Sicílii, 2,3 km od pláže Marausa. Ubytování Terradimare se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Appartamento Belvedere

9,9

Appartamento Belvedere

Ubytování (Apartmán) Appartamento Belvedere. Appartamento Belvedere nabízí ubytování v Trapani, 700 metrů od přístavu Trapani a 3,5 km od lanovky Funivia Trapani Erice. K dispozici je terasa. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Virgilio

9,9

Virgilio

UbytováníVirgilio. Virgilio se nachází v Trapani, 1,2 km od Lido Paradiso a 2,6 km od Torre di Ligny. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Virgilio se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa vacanza Sof.Giu

9,9

Casa vacanza Sof.Giu

UbytováníCasa vacanza Sof.Giu. Casa vacanza Sof.Giu se nachází v Trapani, 600 metrů od Španělských schodů, 500 metrů od fontány di Trevi a necelý 1 km od stanice metra Barberini. Ubytování Casa vacanza Sof.Giu se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Daniel's Home

9,8

Daniel's Home

Ubytování (Penzion) Daniel's Home. Daniel's Home se nachází v centru Trapani, 300 metrů od věže Torre di Ligny, 2 km od Lido Paradiso a 36 km od Segesta. Ubytování Daniel's Home se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Palazzo Guajana

9,8

Palazzo Guajana

Ubytování (Prázdninové domy) Palazzo Guajana. Palazzo Guajana se nachází v centru Trapani, v blízkosti Lido Paradiso, přístavu Trapani a vlakového nádraží Trapani. Ubytování Palazzo Guajana se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Luxury Loft on the Sea

9,8

Luxury Loft on the Sea

Ubytování (Apartmán) Luxury Loft on the Sea. Luxury Loft on the Sea se nachází v Trapani a nabízí klimatizované dvoupodlažní studio s výhledem na moře. K dispozici je balkon. Ubytování Luxury Loft on the Sea se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

DGS APARTHOTEL

9,8

DGS APARTHOTEL

UbytováníDGS APARTHOTEL. Situated in Trapani, 1.8 km from Lido Paradiso and 1.9 km from San Giuliano Beach, DGS APARTHOTEL offers air conditioning. Ubytování DGS APARTHOTEL se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Interno8 a due passi dal mare

9,8

Interno8 a due passi dal mare

UbytováníInterno8 a due passi dal mare. Interno8 se nachází v Trapani, 600 metrů od Lido Paradiso, 2,4 km od Torre di Ligny a 2,7 km od pláže San Giuliano. Ubytování Interno8 a due passi dal mare se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Trapani City Sea Small Apartment

9,8

Trapani City Sea Small Apartment

UbytováníTrapani City Sea Small Apartment. Trapani City Sea Small Apartment se nachází v Trapani, 300 metrů od Lido Paradiso a 2,1 km od Torre di Ligny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Trapani City Sea Small Apartment se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Orchidea Casa Vacanze

9,8

Orchidea Casa Vacanze

Ubytování (Apartmány) Orchidea Casa Vacanze. Orchidea Casa Vacanze se nachází v Trapani, pouhých 1,3 km od pláže San Giuliano a 1,5 km od lanovky Funivia Trapani Erice, a nabízí balkon. Ubytování Orchidea Casa Vacanze se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Fardella

9,8

Casa Vacanze Fardella

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Fardella. Casa Vacanze Fardella se nachází v Trapani, 500 metrů od Lido Paradiso a 1,7 km od pláže San Giuliano. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Vacanze Fardella se nachází ve městě Trapani (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Trapani

Město Trapani se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 740 hotelů a ubytování ve městě Trapani.