Hledat

Ubytování

Ubytování město Marsala

Ve městě Marsala (Itálie) máme celkem 704 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marsala

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marsala

Villa Rosé

10

Villa Rosé

Ubytování (Vily) Villa Rosé. Villa Rosé se nachází v Marsale, 49 km od Segesta a 28 km od přístavu Trapani, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Rosé se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

[Idillio] Relax House - Stagnone - x6

10

[Idillio] Relax House - Stagnone - x6

Ubytování[Idillio] Relax House - Stagnone - x6. [Idillio] Relax House - Stagnone - x6 nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 20 km od přístavu Trapani. Ubytování [Idillio] Relax House - Stagnone - x6 se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze bacio del sole centro storico Marsala

10

Casa vacanze bacio del sole centro storico Marsala

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze bacio del sole centro storico Marsala. Casa vacanze bacio del sole centro storico Marsala se nachází v Marsale a nabízí terasu. 37 km od Marettima. Ubytování Casa vacanze bacio del sole centro storico Marsala se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze Le maioliche allo Stagnone

10

Casa vacanze Le maioliche allo Stagnone

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze Le maioliche allo Stagnone. Casa vacanze Le maioliche allo Stagnone se nachází v Marsale a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 37 km od Marettima. Ubytování Casa vacanze Le maioliche allo Stagnone se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza G E G

10

Casa Vacanza G E G

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanza G E G. Casa Vacanza G E G se nachází v Marsale na Sicílii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanza G E G se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze Villetta Frangipane

10

Casa vacanze Villetta Frangipane

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Villetta Frangipane. Casa vacanze Villetta Frangipane se nachází v Marsale a nabízí sdílený lounge a zahradu. 31 km od Trapani. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Villetta Frangipane se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

La Villetta di Sabrina

10

La Villetta di Sabrina

Ubytování (Prázdninový dům) La Villetta di Sabrina. La Villetta di Sabrina se nachází v Marsale a nabízí zahradu, gril a terasu. 28 km od Trapani. Ubytování La Villetta di Sabrina se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

L'Incanto di Mozia

10

L'Incanto di Mozia

Ubytování (Prázdninové domy) L'Incanto di Mozia. L'Incanto di Mozia se nachází v Marsale, 21 km od přístavu Trapani a 36 km od zálivu Cornino. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování L'Incanto di Mozia se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

marsala nel cuore

10

marsala nel cuore

Ubytování (Apartmán) marsala nel cuore. Marsala nel cuore se nachází v Marsale. 37 km od Marettima. Ubytování marsala nel cuore se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Garibaldi 15

10

Garibaldi 15

Ubytování (Prázdninové domy) Garibaldi 15. Garibaldi 15 se nachází v Marsale a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na město. 37 km od Marettima. Ubytování Garibaldi 15 se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

La casa dei girasoli

10

La casa dei girasoli

UbytováníLa casa dei girasoli. La casa dei girasoli se nachází v Marsale, 30 km od přístavu Trapani a 46 km od zálivu Cornino. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným... Ubytování La casa dei girasoli se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Opuntia

10

Casa Opuntia

UbytováníCasa Opuntia. Casa Opuntia se nachází v Marsale, 31 km od přístavu Trapani, 46 km od zálivu Cornino a 48 km od jeskyně Grotta Mangiapane. Ubytování Casa Opuntia se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

La Dimora di Puppi

10

La Dimora di Puppi

UbytováníLa Dimora di Puppi. La Dimora di Puppi se nachází v Marsale a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 41 km od Segesty. Ubytování La Dimora di Puppi se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Zenith

10

Casa Vacanze Zenith

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Zenith. Casa Vacanze Zenith se nachází v Marsale na Sicílii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 37 km od Marettima. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Zenith se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Dimora Punica

10

Dimora Punica

Ubytování (Prázdninové domy) Dimora Punica. Dimora Punica se nachází v Marsale na Sicílii a nabízí balkon. 38 km od Marettima. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Dimora Punica se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Appartamento - Lo Stagnone

10

Appartamento - Lo Stagnone

Ubytování (Apartmány) Appartamento - Lo Stagnone. Appartamento - Lo Stagnone se nachází v Marsale, 38 km od zálivu Cornino a 39 km od jeskyně Grotta Mangiapane. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento - Lo Stagnone se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Il Vigneto

10

Casa Vacanza Il Vigneto

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanza Il Vigneto. Casa Vacanza Il Vigneto se nachází v Marsale na Sicílii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Vacanza Il Vigneto se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

La casetta

10

La casetta

Ubytování (Apartmán) La casetta. La casetta se nachází v Marsale a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování La casetta se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Lilibetana

10

Casa Lilibetana

UbytováníCasa Lilibetana. Casa Lilibetana se nachází v Marsale, 31 km od přístavu Trapani a 46 km od zálivu Cornino. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Lilibetana se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

LA CASA DI SALE Luxury location for Kite lovers

10

LA CASA DI SALE Luxury location for Kite lovers

UbytováníLA CASA DI SALE Luxury location for Kite lovers. Ubytování se nachází v Marsale, 44 km od Segesty., LA CASA DI SALE Luxury location for Kite lovers nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje,... Ubytování LA CASA DI SALE Luxury location for Kite lovers se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

TERRA MIA

10

TERRA MIA

Ubytování (Prázdninový dům) TERRA MIA. TERRA MIA se nachází v Marsale a nabízí bar a terasu. 37 km od Marettima. Ubytování TERRA MIA se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Anna Location Turistica

10

Anna Location Turistica

UbytováníAnna Location Turistica. Located in Marsala, 30 km from Trapani Port and 46 km from Cornino Bay, Anna Location Turistica offers air conditioning. Ubytování Anna Location Turistica se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Stella Marina

10

Stella Marina

UbytováníStella Marina. Stella Marina se nachází v Marsale, 49 km od archeologického parku Selinunte, 35 km od přístavu Trapani a 35 km od vlakového nádraží Trapani. Ubytování Stella Marina se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

OASI DEL SALE

10

OASI DEL SALE

UbytováníOASI DEL SALE. OASI DEL SALE nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Marsale, 49 km od Segesty a 28 km od přístavu Trapani. Nabízí balkon a neplacené soukromé... Ubytování OASI DEL SALE se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Oasi in centro

10

Oasi in centro

UbytováníOasi in centro. Oasi in centro se nachází v Marsale, 30 km od přístavu Trapani a 46 km od zálivu Cornino. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Oasi in centro se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Modern & Stylish apartment in central Marsala

10

Modern & Stylish apartment in central Marsala

UbytováníModern & Stylish apartment in central Marsala. Modern & Stylish apartment se nachází v centru Marsaly, 31 km od přístavu Trapani a 46 km od zálivu Cornino. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Modern & Stylish apartment in central Marsala se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Al porto bis

10

Al porto bis

Ubytování (Apartmány) Al porto bis. Al porto bis se nachází v Marsale a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 37 km od Marettima. Ubytování Al porto bis se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

STUDIO 41

10

STUDIO 41

Ubytování (Apartmány) STUDIO 41. STUDIO 41 se nachází v Marsale, 30 km od přístavu Trapani, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování STUDIO 41 se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa vacanza Don Rocco

10

Casa vacanza Don Rocco

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanza Don Rocco. Casa vacanza Don Rocco se nachází v Marsale, 49 km od zálivu Cornino a 33 km od vlakového nádraží Trapani. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa vacanza Don Rocco se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa du zì Tony

10

Casa du zì Tony

Ubytování (Prázdninové domy) Casa du zì Tony. Casa du zì se nachází ve městě Marsala, 48 km od jeskyně Grotta Mangiapane a 31 km od vlakového nádraží Trapani. Tony nabízí klimatizaci. Ubytování Casa du zì Tony se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

APPARTAMENTO SONIA

10

APPARTAMENTO SONIA

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO SONIA. APPARTAMENTO SONIA se nachází v Marsale. 37 km od Marettima. Ubytování APPARTAMENTO SONIA se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casetta28

10

Casetta28

Ubytování (Prázdninové domy) Casetta28. Casetta28 se nachází v Marsale, 50 km od Segesta a 30 km od přístavu Trapani, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casetta28 se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Gandolfo House - Alloggio Trinacria

10

Gandolfo House - Alloggio Trinacria

Ubytování (Apartmány) Gandolfo House - Alloggio Trinacria. Gandolfo House - Alloggio Trinacria se nachází v Marsale. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Gandolfo House - Alloggio Trinacria se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

La casa dei bouganville Lo stagnone

10

La casa dei bouganville Lo stagnone

Ubytování (Prázdninové domy) La casa dei bouganville Lo stagnone. La casa dei bouganville se nachází v Marsale na Sicílii. Lo stagnone má zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La casa dei bouganville Lo stagnone se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Alagna

10

Casa Vacanza Alagna

UbytováníCasa Vacanza Alagna. Casa Vacanza Alagna se nachází v Marsale, 31 km od přístavu Trapani, 46 km od zálivu Cornino a 47 km od jeskyně Grotta Mangiapane. Ubytování Casa Vacanza Alagna se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Antares

10

Casa Vacanza Antares

UbytováníCasa Vacanza Antares. Casa Vacanza Antares se nachází v Marsale a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanza Antares se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

CASA VACANZE BONAVENTURA

10

CASA VACANZE BONAVENTURA

UbytováníCASA VACANZE BONAVENTURA. CASA VACANZE BONAVENTURA se nachází v Marsale, 31 km od přístavu Trapani, 46 km od zálivu Cornino a 47 km od jeskyně Grotta Mangiapane. Ubytování CASA VACANZE BONAVENTURA se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

CAMERE LA COMETA

10

CAMERE LA COMETA

UbytováníCAMERE LA COMETA. CAMERE LA COMETA se nachází v Marsale a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje s klimatizací. Ubytování CAMERE LA COMETA se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Rakalia Pure Living Sicilian Retreat

10

Rakalia Pure Living Sicilian Retreat

UbytováníRakalia Pure Living Sicilian Retreat. Rakalia Pure Living Sicilian Retreat se nachází v Marsale, 45 km od Segesta a 29 km od přístavu Trapani. Ubytování Rakalia Pure Living Sicilian Retreat se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Versi Lilibetani

10

Versi Lilibetani

UbytováníVersi Lilibetani. Versi Lilibetani se nachází 31 km od přístavu Trapani a 46 km od zálivu Cornino a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou... Ubytování Versi Lilibetani se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

appartamento Mercurio

10

appartamento Mercurio

Ubytováníappartamento Mercurio. appartamento Mercurio se nachází v Marsale, 30 km od přístavu Trapani a 46 km od zálivu Cornino. Ubytování appartamento Mercurio se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Al mare da Mimma

10

Al mare da Mimma

UbytováníAl mare da Mimma. Al mare da Mimma se nachází v Marsale, 200 metrů od pláže Lido Signorino a 49 km od archeologického parku Selinunte. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Al mare da Mimma se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

La Noria

10

La Noria

Ubytování (Prázdninový dům) La Noria. La Noria se nachází v Marsale a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Noria se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Lele's beach house

10

Lele's beach house

Ubytování (Prázdninový dům) Lele's beach house. Lele's beach house se nachází v Marsale a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lele's beach house se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Villetta al mare

10

Villetta al mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta al mare. Villetta al mare se nachází v Marsale, pouhých 50 metrů od pláže Lido Signorino, a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné půjčení... Ubytování Villetta al mare se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Laura

10

Villa Laura

Ubytování (Vila) Villa Laura. Villa Laura se nachází v Marsale a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Laura se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Ca' Sale Holiday Home

10

Ca' Sale Holiday Home

UbytováníCa' Sale Holiday Home. Ca' Sale Holiday Home nabízí ubytování s výhledem na moře, soukromou pláží a terasou, asi 42 km od Segesta. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ca' Sale Holiday Home se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

KiteZone Apartment, Private Parking, WiFI

10

KiteZone Apartment, Private Parking, WiFI

UbytováníKiteZone Apartment, Private Parking, WiFI. KiteZone Apartment, Private Parking, WiFI se nachází v Marsale a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování KiteZone Apartment, Private Parking, WiFI se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Splendido appartamento in centro storico

10

Splendido appartamento in centro storico

UbytováníSplendido appartamento in centro storico. Splendido appartamento in centro storico se nachází v Marsale. Ubytování Splendido appartamento in centro storico se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

marmar

10

marmar

Ubytovánímarmar. Marmar se nachází 40 km od přístavu Trapani a 40 km od vlakového nádraží Trapani v Marsale a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování marmar se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Marika House (Casa Vacanze)

10

Marika House (Casa Vacanze)

UbytováníMarika House (Casa Vacanze). Situated 47 km from Grotta Mangiapane, 30 km from Trapani Railway Station and 30 km from Funivia Trapani Erice, Marika House (Casa Vacanze) features... Ubytování Marika House (Casa Vacanze) se nachází ve městě Marsala (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Marsala

Město Marsala se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 704 hotelů a ubytování ve městě Marsala.