Hledat

Ubytování

Ubytování město Cefalù

Ve městě Cefalù (Itálie) máme celkem 902 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cefalù

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cefalù

Casa Culotta

10

Casa Culotta

Ubytování (Apartmány) Casa Culotta. Casa Culotta se nachází v Cefalù, pouhých 60 metrů od pláže Cefalu, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Culotta se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Caracciolo Lounge

10

Caracciolo Lounge

Ubytování (Prázdninový dům) Caracciolo Lounge. Caracciolo Lounge se nachází v Cefalù, 2,4 km od pláže Caldura a 400 metrů od Bastione Capo Marchiafava, a nabízí klimatizaci. Ubytování Caracciolo Lounge se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa

10

Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa. Casa D'Adúri - sea view terrace&relax pool spa se nachází v Cefalù, v blízkosti pláže Cefalu a 1,4 km od La Rocca. Ubytování Casa D’Adúri - sea view terrace&relaxing pool spa se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Charming 1-Bed Cottage in Cefalu Sicily Italy

10

Charming 1-Bed Cottage in Cefalu Sicily Italy

Ubytování (Prázdninový dům) Charming 1-Bed Cottage in Cefalu Sicily Italy. Charming 1-Bed Cottage in Cefalu Sicily Italy se nachází v Cefalù a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 2,5 km od Spiaggia delle. Ubytování Charming 1-Bed Cottage in Cefalu Sicily Italy se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze Cefalù

10

Casa vacanze Cefalù

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Cefalù. Casa vacanze Cefalù se nachází v Cefalù, pouhých 250 metrů od pláže Cefalu a 1,6 km od pláže Caldura, a nabízí balkon. Ubytování Casa vacanze Cefalù se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

La Gallizza

10

La Gallizza

Ubytování (Apartmány) La Gallizza. La Gallizza se nachází v Cefalù, 300 metrů od pláže Cefalu a 2,4 km od pláže Caldura. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování La Gallizza se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

La nave di Ro'

10

La nave di Ro'

Ubytování (Apartmán) La nave di Ro'. La nave di Ro' se nachází v Cefalù, 400 metrů od pláže Cefalu a 1,4 km od pláže Caldura. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La nave di Ro' se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Maresìa Apartment

10

Maresìa Apartment

Ubytování (Apartmán) Maresìa Apartment. Maresìa Apartment se nachází v historickém centru Cefalù a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Na pláže Cefalu a Caldura je to 200 metrů a 2,4... Ubytování Maresìa Apartment se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Terrazza della Rocca (by Vacation Service)

10

Terrazza della Rocca (by Vacation Service)

UbytováníTerrazza della Rocca (by Vacation Service). Terrazza della Rocca (by Vacation Service) se nachází v historickém centru Cefalù a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Ubytování Terrazza della Rocca (by Vacation Service) se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Aurora House Loft

10

Aurora House Loft

UbytováníAurora House Loft. Aurora House Loft se nachází v Cefalù, 400 metrů od pláže Cefalu, a nabízí ubytování se soukromou pláží, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a... Ubytování Aurora House Loft se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

CEFAS Apartments

10

CEFAS Apartments

Ubytování (Apartmány) CEFAS Apartments. CEFAS Apartments se nachází v historickém centru Cefalù, 200 metrů od Bastione Capo Marchiafava a 200 metrů od La Rocca. Ubytování CEFAS Apartments se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Holiday Apartment Villa Camilla

10

Holiday Apartment Villa Camilla

UbytováníHoliday Apartment Villa Camilla. Ubytování se nachází v Cefalù, pouhých 6,6 km od Bastione Capo Marchiafava. Ubytování Holiday Apartment Villa Camilla se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

La Casa del Mar

10

La Casa del Mar

UbytováníLa Casa del Mar. Set in Cefalù in the Sicily region, with Sant'Ambrogio Beach nearby, La Casa del Mar offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování La Casa del Mar se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

CefalùLiberty

10

CefalùLiberty

UbytováníCefalùLiberty. CefalùLiberty se nachází v Cefalù, 800 metrů od pláže Cefalu a 2,2 km od pláže Kalura, a nabízí klimatizaci. Ubytování CefalùLiberty se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Holy Dove

10

Holy Dove

UbytováníHoly Dove. Holy Dove nabízí klimatizované ubytování v Cefalù, 1,1 km od pláže Cefalu, 2,3 km od pláže Kalura a 1 km od katedrály Cefalù. Ubytování Holy Dove se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Kalura Sea House

10

Kalura Sea House

Ubytování (Apartmány) Kalura Sea House. Kalura Sea House se nachází v Cefalù, 200 metrů od pláže Caldura a 1,6 km od pláže Cefalu. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Kalura Sea House se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Magliolo

10

Villa Magliolo

Ubytování (Vily) Villa Magliolo. Villa Magliolo se nachází v Cefalù, 7,7 km od La Rocca a 8,6 km od Bastione Capo Marchiafava. Ubytování Villa Magliolo se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Terre di Bea Exclusive Charming Cottage by the Sea

10

Terre di Bea Exclusive Charming Cottage by the Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Terre di Bea Exclusive Charming Cottage by the Sea. Terre di Bea Exclusive Charming Cottage by the Sea se nachází asi 2,8 km od pláže Sant'Ambrogio a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Terre di Bea Exclusive Charming Cottage by the Sea se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Terrazza del Mare (by Vacation Service)

10

Terrazza del Mare (by Vacation Service)

UbytováníTerrazza del Mare (by Vacation Service). Terrazza del Mare (by Vacation Service) se nachází v Cefalù, 1,8 km od pláže Caldura a 250 metrů od La Rocca. Ubytování Terrazza del Mare (by Vacation Service) se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Azzurra

10

Villa Azzurra

UbytováníVilla Azzurra. Villa Azzurra se nachází v Cefalù, necelý 1 km od pláže Mazzaforno a 12 minut chůze od Spiaggia di Settefrati, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa Azzurra se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Appartamento Cerami Con parcheggio a un passo dal mare

10

Appartamento Cerami Con parcheggio a un passo dal mare

UbytováníAppartamento Cerami Con parcheggio a un passo dal mare. Nachází se v Cefalù, jen 1,4 km od pláže Cefalu. Appartamento Cerami Con parcheggio a un passo dal mare nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným... Ubytování Appartamento Cerami Con parcheggio a un passo dal mare se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa Spinosa

10

Casa Spinosa

UbytováníCasa Spinosa. Casa Spinosa is situated in the Old Town district of Cefalù, 2.3 km from Kalura Beach and 200 metres from La Rocca. Ubytování Casa Spinosa se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Family House - by Vacation Service

10

Family House - by Vacation Service

UbytováníFamily House - by Vacation Service. Family House - by Vacation Service se nachází v Cefalù, 3 minuty chůze od městské promenády a 600 metrů od La Rocca, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Family House - by Vacation Service se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Bedda Casa

10

Bedda Casa

UbytováníBedda Casa. Bedda Casa se nachází v historickém centru Cefalù, 300 metrů od pláže Cefalu, 2,3 km od pláže Kalura a 80 metrů od katedrály Cefalù. Ubytování Bedda Casa se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Aurora House Suite

10

Aurora House Suite

UbytováníAurora House Suite. Aurora House Suite se nachází u pláže v Cefalù, 400 metrů od pláže Cefalu a 2,1 km od pláže Kalura. Nabízí výhled do klidné ulice a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aurora House Suite se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Alma

10

Casa Vacanza Alma

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Alma. Casa Vacanza Alma se nachází v Cefalù, 200 metrů od pláže Cefalu a 1,5 km od pláže Caldura, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Vacanza Alma se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Laguna Blu Casa sul Mare

10

Laguna Blu Casa sul Mare

Ubytování (Apartmány) Laguna Blu Casa sul Mare. Laguna Blu Casa sul Mare se nachází v Cefalù, jen pár kroků od pláže Mazzaforno a 1,1 km od Spiaggia di Settefrati. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Laguna Blu Casa sul Mare se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Cefalu' centro storico

10

Cefalu' centro storico

Ubytování (Apartmány) Cefalu' centro storico. Cefalu' centro storico se nachází v Cefalù, 150 metrů od pláže Cefalu, 1,7 km od pláže Caldura a 200 metrů od katedrály Cefalù. Ubytování Cefalu' centro storico se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Kalura B

10

Villa Kalura B

Ubytování (Apartmán) Villa Kalura B. Villa Kalura B se nachází v Cefalù, 500 metrů od pláže Caldura, 2,2 km od pláže Cefalu a 2 km od La Rocca. Nabízí soukromou pláž a terasu. Ubytování Villa Kalura B se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Familyholidays Gelsonia

10

Familyholidays Gelsonia

UbytováníFamilyholidays Gelsonia. Familyholidays Gelsonia se nachází asi 1,6 km od pláže Cefalu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Familyholidays Gelsonia se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Franco's suite

10

Franco's suite

UbytováníFranco's suite. Franco's suite se nachází v historickém centru Cefalù a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na hory. Nabízí terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Franco's suite se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Cefalù Forest Hideout

10

Cefalù Forest Hideout

UbytováníCefalù Forest Hideout. Ubytování v soukromí Cefalù se nachází v Cefalù, 7,6 km od tamní katedrály, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Cefalù Forest Hideout se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Beba

10

Villa Beba

UbytováníVilla Beba. Located in Cefalù, 100 metres from Spiaggia delle Salinelle and 1.6 km from Gorgolungo Beach, Villa Beba offers a private beach area and air conditioning. Ubytování Villa Beba se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Balcone sulla scogliera

10

Balcone sulla scogliera

UbytováníBalcone sulla scogliera. Balcone sulla scogliera se nachází v Cefalù, 500 metrů od pláže Cefalu a 2 km od pláže Kalura. Ubytování Balcone sulla scogliera se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Lavatoio seaview

10

Lavatoio seaview

UbytováníLavatoio seaview. Lavatoio seaview se nachází v historickém centru Cefalù, 2,4 km od pláže Kalura, 300 metrů od katedrály Cefalù a 400 metrů od Bastione Capo Marchiafava. Ubytování Lavatoio seaview se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Arias - la suite del Duomo

10

Arias - la suite del Duomo

Ubytování (Prázdninový dům) Arias - la suite del Duomo. Arias - la suite del Duomo se nachází v historickém centru Cefalù a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na moře. Ubytování Arias - la suite del Duomo se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

El corazón guest house

10

El corazón guest house

Ubytování (Apartmány) El corazón guest house. Penzion El corazón se nachází v Cefalù, 200 metrů od pláže Cefalu a 2,3 km od pláže Caldura. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování El corazón guest house se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Rocca

10

Villa Rocca

Ubytování (Vila) Villa Rocca. Villa Rocca se nachází v Cefalù, 2,4 km od pláže Caldura a 5 km od La Rocca. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Rocca se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Alga

10

Alga

UbytováníAlga. Alga se nachází uprostřed středomořské zeleně, jen 2 km od Cefalù. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a malý dům s grilem. Ubytování Alga se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Cefalu' - Appartamento Vista Mare

10

Cefalu' - Appartamento Vista Mare

UbytováníCefalu' - Appartamento Vista Mare. Cefalu' - Appartamento Vista Mare se nachází v Cefalù, 2,8 km od pláže Kalura, 2,9 km od pláže Mazzaforno a 1,4 km od katedrály Cefalù. Ubytování Cefalu' - Appartamento Vista Mare se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa Marzia

10

Casa Marzia

UbytováníCasa Marzia. Casa Marzia se nachází v Cefalù, 300 metrů od pláže Cefalu, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Casa Marzia se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Meravigghia Apartment

10

Meravigghia Apartment

UbytováníMeravigghia Apartment. Meravigghia Apartment se nachází v Cefalù, 2,5 km od pláže Kalura a 300 metrů od katedrály Cefalù, a nabízí klimatizaci. Ubytování Meravigghia Apartment se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Memi

10

Villa Memi

UbytováníVilla Memi. Villa Memi se zahradou se nachází v Cefalù, 1,6 km od pláže Gorgolungo, 2,4 km od Spiaggia di Settefrati a 9,4 km od katedrály Cefalù. Ubytování Villa Memi se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa Ortensia

10

Villa Ortensia

UbytováníVilla Ortensia. Villa Ortensia is a beachfront property situated in Cefalù, less than 1 km from Spiaggia di Settefrati and a 11-minute walk from Spiaggia Mendolido. Ubytování Villa Ortensia se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

VILLA LUNA 8, Emma Villas

10

VILLA LUNA 8, Emma Villas

UbytováníVILLA LUNA 8, Emma Villas. VILLA LUNA 8 se nachází v Cefalù, 2,3 km od pláže Sant'Ambrogio a 5,8 km od Bastione Capo Marchiafava. Ubytování VILLA LUNA 8, Emma Villas se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

verdemare in relax

10

verdemare in relax

Ubytováníverdemare in relax. Apartmán verdemare in relax se nachází v Cefalù, 100 metrů od lanovky Spiaggia delle Salinelle a 1,6 km od pláže Gorgolungo, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování verdemare in relax se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Villa D'Anna

10

Villa D'Anna

UbytováníVilla D'Anna. Villa D'Anna se nachází v Cefalù a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa D'Anna se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Casa Assuntina

9,9

Casa Assuntina

Ubytování (Apartmán) Casa Assuntina. Casa Assuntina se nachází v Cefalù, 2,2 km od pláže Caldura a 700 metrů od katedrály. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Casa Assuntina se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Al 33 Giri

9,9

Al 33 Giri

Ubytování (Bed and breakfast) Al 33 Giri. Al 33 Giri se nachází 2,7 km od La Rocca a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Al 33 Giri se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

La piazza è mia

9,9

La piazza è mia

Ubytování (Apartmány) La piazza è mia. La piazza è mia se nachází v Cefalù, 300 metrů od pláže Cefalu, 2 km od pláže Caldura a 500 metrů od katedrály Cefalù. Ubytování La piazza è mia se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

DIVINA SUITE

9,9

DIVINA SUITE

UbytováníDIVINA SUITE. DIVINA SUITE se nachází v historickém centru Cefalù, 2,3 km od pláže Kalura, 300 metrů od Bastione Capo Marchiafava a 200 metrů od katedrály Cefalù. Ubytování DIVINA SUITE se nachází ve městě Cefalù (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Cefalù

Město Cefalù se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 902 hotelů a ubytování ve městě Cefalù.