Hledat

Ubytování

Ubytování město Avola

Ve městě Avola (Itálie) máme celkem 729 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Avola

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Avola

Apartment Rentals Sicily

10

Apartment Rentals Sicily

Ubytování (Apartmán) Apartment Rentals Sicily. Apartment Rentals Sicily se nachází asi 300 metrů od pláže Pantanello a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Rentals Sicily se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Apartments Capuana

10

Apartments Capuana

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Capuana. Apartments Capuana se nachází méně než 1 km od pláže Pantanello a 14 minut chůze od pláže Lido di Avola v Avole a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartments Capuana se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Cappellini home parking & wifi

10

Cappellini home parking & wifi

Ubytování (Prázdninové domy) Cappellini home parking & wifi. Cappellini home parking & wifi se nachází v Avole, 1,8 km od pláže Pantanello a 2,2 km od pláže Lido di Avola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Cappellini home parking & wifi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa Einaudi

10

Casa Einaudi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Einaudi. Casa Einaudi se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Pantanello a 14 minut chůze od pláže Lido di Avola, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Einaudi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

casa vacanze Maison blanc

10

casa vacanze Maison blanc

Ubytování (Prázdninový dům) casa vacanze Maison blanc. Casa vacanze Maison blanc se nachází v Avole, 1,4 km od pláže Pantanello a 2,5 km od Spiaggia di Gallina Avola. Nabízí zahradu a gril. Ubytování casa vacanze Maison blanc se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Il mare di Ciccio

10

Il mare di Ciccio

Ubytování (Prázdninové domy) Il mare di Ciccio. Il mare di Ciccio se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Pantanello a 1,9 km od pláže Lido di Avola. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Il mare di Ciccio se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

NIDO SUL MARE

10

NIDO SUL MARE

Ubytování (Apartmán) NIDO SUL MARE. NIDO SUL MARE se nachází v Avole, 650 metrů od pláže Pantanello a 1,6 km od pláže Lido di Avola. Ubytování NIDO SUL MARE se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

House&Villas - Marina Holiday

10

House&Villas - Marina Holiday

Ubytování (Apartmány) House&Villas - Marina Holiday. Marina Holiday se nachází v Avole, 650 metrů od pláže Pantanello a 1,6 km od pláže Lido di Avola. Ubytování House&Villas - Marina Holiday se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Villa Raphael

10

Villa Raphael

Ubytování (Vila) Villa Raphael. Villa Raphael se nachází v Avole a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a gril. Ubytování Villa Raphael se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

VILLA DEL SOLE con piscina

10

VILLA DEL SOLE con piscina

Ubytování (Chata) VILLA DEL SOLE con piscina. VILLA DEL SOLE con piscina se nachází v Avole na Sicílii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také vířivka. Ubytování VILLA DEL SOLE con piscina se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

giuchi home casa vacanze

10

giuchi home casa vacanze

Ubytovánígiuchi home casa vacanze. giuchi home casa vacanze se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Pantanello a 11 minut chůze od pláže Lido di Avola. Ubytování giuchi home casa vacanze se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Villa Pathos

10

Villa Pathos

UbytováníVilla Pathos. Villa Pathos se nachází v Avole, 2,1 km od pláže Lido di Avola a 2,6 km od Spiaggia di Gallina Avola. Ubytování Villa Pathos se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Appartamento Blu Mediterraneo

10

Appartamento Blu Mediterraneo

Ubytování (Apartmány) Appartamento Blu Mediterraneo. Appartamento Blu Mediterraneo se nachází v Avole a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Blu Mediterraneo se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa SeVeARa tra mare e centro

10

Casa SeVeARa tra mare e centro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa SeVeARa tra mare e centro. Casa SeVeARa tra mare e centro se nachází v Avole, jen 1 km od pláže Pantanello. Nabízí sdílený lounge, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa SeVeARa tra mare e centro se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa Nonna Rosa

10

Casa Nonna Rosa

Ubytování (Apartmány) Casa Nonna Rosa. Casa Nonna Rosa se nachází v Avole, 1 km od pláže Logghia a 1,3 km od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola. Ubytování Casa Nonna Rosa se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

House Cicirata Sea Beach

10

House Cicirata Sea Beach

Ubytování (Apartmány) House Cicirata Sea Beach. House Cicirata Sea Beach se nachází v Avole, 1,4 km od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola, 2,2 km od pláže Logghia a 3 km od pláže Pantanello. Ubytování House Cicirata Sea Beach se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Paco House

10

Paco House

Ubytování (Prázdninový dům) Paco House. Paco House se nachází v Avole a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Paco House se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Neroassoluto Guest House

10

Neroassoluto Guest House

Ubytování (Prázdninový dům) Neroassoluto Guest House. Neroassoluto Guest House se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Pantanello a 1,8 km od pláže Lido di Avola. Ubytování Neroassoluto Guest House se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

VJMAN House Sea Beach - SiciliaVacanza

10

VJMAN House Sea Beach - SiciliaVacanza

Ubytování (Apartmán) VJMAN House Sea Beach - SiciliaVacanza. VJMAN House Sea Beach - SiciliaVacanza se nachází v Avole, 300 metrů od pláže Pantanello a 600 metrů od pláže Lido di Avola. Ubytování VJMAN House Sea Beach - SiciliaVacanza se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Costanza Casa Vacanze

10

Villa Costanza Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Costanza Casa Vacanze. Villa Costanza Casa Vacanze se nachází v Avole, 600 metrů od pláže Pantanello a 1,1 km od pláže Logghia. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Villa Costanza Casa Vacanze se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Vera's White Pearl Apartment Sea View - SiciliaVacanza

10

Vera's White Pearl Apartment Sea View - SiciliaVacanza

Ubytování (Prázdninový dům) Vera's White Pearl Apartment Sea View - SiciliaVacanza. Vera's White Pearl Apartment Sea View - SiciliaVacanza se nachází v Avole, 200 metrů od pláže Pantanello a 600 metrů od pláže Logghia, a nabízí ubytování s... Ubytování Vera's White Pearl Apartment Sea View - SiciliaVacanza se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Sicily Villa sul Mare Annette

10

Sicily Villa sul Mare Annette

Ubytování (Apartmány) Sicily Villa sul Mare Annette. Sicily Villa sul Mare Annette se nachází 1,4 km od pláže Lido di Avola a nabízí ubytování s balkonem, zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Sicily Villa sul Mare Annette se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

villa macondo

10

villa macondo

Ubytovánívilla macondo. Villa macondo se nachází asi 1,6 km od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola a nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování villa macondo se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Esedra Suite

10

Esedra Suite

UbytováníEsedra Suite. Esedra Suite se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Pantanello a 17 minut chůze od pláže Logghia. Nabízí gril a výhled do klidné ulice. Ubytování Esedra Suite se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa Lorenzo

10

Casa Lorenzo

UbytováníCasa Lorenzo. Casa Lorenzo se nachází v Avole, necelý 1 km od pláže Logghia a 15 minut chůze od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola. Ubytování Casa Lorenzo se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Le spiagge di Avola: Casa della Musica

10

Le spiagge di Avola: Casa della Musica

UbytováníLe spiagge di Avola: Casa della Musica. Le spiagge di Avola: Casa della Musica se nachází v Avole, 500 metrů od pláže Lido di Avola, 1,9 km od pláže Pantanello a 2,8 km od Spiaggia di Gallina... Ubytování Le spiagge di Avola: Casa della Musica se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Lina's Home Avola

10

Lina's Home Avola

UbytováníLina's Home Avola. Lina's Home Avola se nachází v Avole, méně než 1 km od pláže Pantanello, 15 minut chůze od pláže Logghia a 10 km od Cattedrale di Noto. Ubytování Lina's Home Avola se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

La casa di Susy

10

La casa di Susy

UbytováníLa casa di Susy. La casa di Susy se nachází asi 1,8 km od pláže Pantanello a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La casa di Susy se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Las Palma near a sandy beach, parking & wifi

10

Las Palma near a sandy beach, parking & wifi

UbytováníLas Palma near a sandy beach, parking & wifi. Las Palma se nachází v blízkosti písečné pláže, přibližně 2,8 km od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola, a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a... Ubytování Las Palma near a sandy beach, parking & wifi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Holiday House Sicily

10

Holiday House Sicily

UbytováníHoliday House Sicily. Ubytování se nachází v Avole, 1,5 km od pláže Logghia, 1,5 km od pláže Pantanello a 1,8 km od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola. Ubytování Holiday House Sicily se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Nizzahouse

10

Nizzahouse

UbytováníNizzahouse. Nizzahouse se nachází v Avole, 1,1 km od pláže Pantanello a pláže Logghia. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nizzahouse se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Piccio house sulla spiaggia di sabbia, parcheggio e wifi

10

Piccio house sulla spiaggia di sabbia, parcheggio e wifi

UbytováníPiccio house sulla spiaggia di sabbia, parcheggio e wifi. Piccio house sulla spiaggia di sabbia, parcheggio e wifi se nachází v Avole, 60 metrů od Spiaggia Calabernardo a 2,4 km od Spiaggia Marina Vecchia di... Ubytování Piccio house sulla spiaggia di sabbia, parcheggio e wifi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Sole Mio

10

Sole Mio

Ubytování (Prázdninové domy) Sole Mio. Sole Mio se nachází v Avole, jen 1,2 km od pláže Pantanello a 2 km od pláže Lido di Avola. Ubytování Sole Mio se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Gallina Beach House

10

Gallina Beach House

Ubytování (Apartmány) Gallina Beach House. Gallina Beach House se nachází v Avole, 2,2 km od pláže Lido di Avola. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Gallina Beach House se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Cavour Apartments

10

Cavour Apartments

Ubytování (Apartmány) Cavour Apartments. Cavour Apartments se nachází v Avole na Sicílii, nedaleko pláže Pantanello a pláže Lido di Avola. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cavour Apartments se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Panorama sul mare 2

10

Panorama sul mare 2

Ubytování (Apartmán) Panorama sul mare 2. Panorama sul mare 2 se nachází v Avole a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí výhled na moře a město a je vzdálen 1,2 km od pláže Pantanello. Ubytování Panorama sul mare 2 se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Villa con piscina e campo da tennis

10

Villa con piscina e campo da tennis

Ubytování (Vila) Villa con piscina e campo da tennis. Villa con piscina e campo da tenis se nachází v Avole a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa con piscina e campo da tennis se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa palma

10

Villa palma

Ubytování (Vily) Villa palma. Villa palma se nachází v Avole a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa palma se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

TONNARA HOUSE AND HOLIDAY

10

TONNARA HOUSE AND HOLIDAY

UbytováníTONNARA HOUSE AND HOLIDAY. TONNARA HOUSE AND HOLIDAY se nachází v Avole, 200 metrů od pláže Logghia, 400 metrů od přístavu Spiaggia Marina Vecchia di Avola a 700 metrů od pláže... Ubytování TONNARA HOUSE AND HOLIDAY se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Il cancello sul mare - PERLA

10

Il cancello sul mare - PERLA

UbytováníIl cancello sul mare - PERLA. Situated in Avola, 2.3 km from Spiaggia Marina Vecchia di Avola and 2. Ubytování Il cancello sul mare - PERLA se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

La Terrazza di Emma

10

La Terrazza di Emma

UbytováníLa Terrazza di Emma. La Terrazza di Emma se nachází v Avole, pouhých 300 metrů od pláže Pantanello, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Terrazza di Emma se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

La casa della poesia

10

La casa della poesia

UbytováníLa casa della poesia. La casa della poesia se nachází v Avole, 500 metrů od pláže Lido di Avola, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La casa della poesia se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa Azzurra

10

Casa Azzurra

UbytováníCasa Azzurra. Casa Azzurra se nachází asi 3 km od pláže Santa Maria del Focallo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Casa Azzurra se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Casa Concetta

10

Casa Concetta

UbytováníCasa Concetta. Casa Concetta se nachází v Avole, pouhých 1,5 km od pláže Pantanello a pláže Lido di Avola, a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Concetta se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Borgo house very close to the beach, parking & wifi

10

Borgo house very close to the beach, parking & wifi

UbytováníBorgo house very close to the beach, parking & wifi. Borgo house se nachází v těsné blízkosti pláže, přibližně 200 metrů od pláže Logghia. Nabízí výhled na město, zahradu a terasu. Ubytování Borgo house very close to the beach, parking & wifi se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Ape Ermy

10

Ape Ermy

UbytováníApe Ermy. Ape Ermy se nachází v Avole, 1,7 km od Spiaggia di Gallina Avola a 12 km od Cattedrale di Noto. Ubytování Ape Ermy se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

n'Zina maison

10

n'Zina maison

Ubytování (Apartmán) n'Zina maison. n'Zina maison se nachází 1,6 km od pláže Pantanello a 2,2 km od pláže Lido di Avola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování n'Zina maison se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Holiday Villa White

10

Holiday Villa White

Ubytování (Apartmány) Holiday Villa White. Holiday Villa White se nachází 400 metrů od pláže Lido di Avola a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Holiday Villa White se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Boutique Apartment -Blue Marine -Family

10

Boutique Apartment -Blue Marine -Family

UbytováníBoutique Apartment -Blue Marine -Family. Boutique Apartment -Blue Marine -Family se nachází v Avole, 800 metrů od pláže Lido di Avola a 1,7 km od pláže Pantanello. Ubytování Boutique Apartment -Blue Marine -Family se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Villa Fior D'Ulivo

10

Villa Fior D'Ulivo

UbytováníVilla Fior D'Ulivo. Villa Fior D'Ulivo se nachází v Avole, 500 metrů od Spiaggia di Gallina Avola, 2,8 km od pláže Lido di Avola a 14 km od Cattedrale di Noto. Ubytování Villa Fior D'Ulivo se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Redimeti Country House

10

Redimeti Country House

UbytováníRedimeti Country House. Redimeti Country House se nachází v Avole a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Redimeti Country House se nachází ve městě Avola (Itálie - Sicílie).

Ubytování ve městě Avola

Město Avola se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 729 hotelů a ubytování ve městě Avola.