Hledat

Ubytování

Nograd

V regionu Nograd (Maďarsko) máme celkem 119 hotelů a ubytování.

Pro region Nograd doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Salgótarján (11), Bánk (10), Hollókö (7), Felsőtold (6), Balassagyarmat (6), Alsópetény (6), Romhány (4), Szécsény (4), Garáb (3), Pásztó (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nograd

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nograd

Nefelejcs Vendégház

10

Nefelejcs Vendégház

Ubytování (Apartmán) Nefelejcs Vendégház. Set in the old village part of Hollókő, next to the Church of St. Martin, Nefelejcs Vendégház offers accommodation in a traditional rural-style building. Ubytování Nefelejcs Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ipolypart Vendégház

9,7

Ipolypart Vendégház

Ubytování (Penzion) Ipolypart Vendégház. Situated in the town of Szécsény, 550 metres from the Slovak-Hungarian border, Ipolypart Vendégház offers a self-catered accommodation, an own pond, a... Ubytování Ipolypart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alma Apartman

9,7

Alma Apartman

Ubytování (Apartmán) Alma Apartman. Set in Salgótarján, Alma Apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation provides a... Ubytování Alma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Szalamandra

9,7

Villa Szalamandra

Ubytování (Vila) Villa Szalamandra. Set in Matraalmas, Villa Szalamandra offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Szalamandra se nachází ve městě Matraalmas (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarnócz Vendégház

9,7

Tarnócz Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Tarnócz Vendégház. Tarnócz Vendégház is located in Ipolytarnóc, 400 metres from the train station, offering a garden with barbecue facilities, which can be used free of... Ubytování Tarnócz Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyvirág Apartment

9,7

Gyöngyvirág Apartment

Ubytování (Apartmán) Gyöngyvirág Apartment. Situated in Romhány in the Nograd region, Gyöngyvirág Apartment features a patio. Ubytování Gyöngyvirág Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Macskakő Vendégház

9,7

Macskakő Vendégház

Ubytování (Penzion) Macskakő Vendégház. Featuring free WiFi and an outdoor sauna, Macskakő Vendégház offers accommodation in Somoskőújfalu, 6 km from Salgótarján. Ubytování Macskakő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malom Udvar

9,7

Malom Udvar

Ubytování (Penzion) Malom Udvar. Malom Udvar is situated in the village of Bér and offers accommodation in bungalows, free WiFi, an outdoor pool, a restaurant, a garden with barbecue... Ubytování Malom Udvar se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyirjes Vendégház

9,7

Nyirjes Vendégház

Ubytování (Penzion) Nyirjes Vendégház. Facing the beachfront in Balassagyarmat, Nyirjes Vendégház has a shared lounge and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Nyirjes Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Júlia Vendégház

9,6

Júlia Vendégház

Ubytování (Apartmány) Júlia Vendégház. Situated in Tar, 39 km from Mátraháza, Júlia Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytování Júlia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Cédrus Club Hotel

9,6

Cédrus Club Hotel

Ubytování (Hotel) Cédrus Club Hotel. Cédrus Club Hotel in Balassagyarmat features 3-star accommodation with a bar. Ubytování Cédrus Club Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faluhely Major

9,6

Faluhely Major

Ubytování (Farma) Faluhely Major. Located on the territory of a working farm in Mátranovák, Faluhely Major features an outdoor wooden hot tub. Ubytování Faluhely Major se nachází ve městě Mátranovák (Maďarsko - Nograd).

Palóc Ház

9,6

Palóc Ház

Ubytování (Apartmány) Palóc Ház. Set in Horpács, 45 km from Szentendre, Palóc Ház offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Palóc Ház se nachází ve městě Horpács (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain House

9,6

Mountain House

Ubytování (Prázdninový dům) Mountain House. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Mountain House is located in Salgótarján. Ubytování Mountain House se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miklós Fogadó és Étterem

9,6

Miklós Fogadó és Étterem

Ubytování (Penzion – hostinec) Miklós Fogadó és Étterem. Situated in Mátraterenye, Miklós Fogadó és Étterem has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Miklós Fogadó és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Borbála Vendégház

9,6

Szent Borbála Vendégház

Ubytování (Penzion) Szent Borbála Vendégház. Situated in the idyllic village of Érsekvadkert, Szt Borbála Vendégház offers a large garden, rooms with private bathroom and a common kitchen. Ubytování Szent Borbála Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kétbodonyi Apartments

9,6

Kétbodonyi Apartments

Ubytování (Apartmány) Kétbodonyi Apartments. Located in Kétbodony, 42 km from Hollókő, Kétbodonyi Apartments provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Kétbodonyi Apartments se nachází ve městě Romhány (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátrai Vadászház

9,6

Mátrai Vadászház

Ubytování (Apartmány) Mátrai Vadászház. Set in Mátraterenye, 47 km from Mátraszentimre, Mátrai Vadászház offers free bikes and free WiFi. The apartment offers a sauna. Ubytování Mátrai Vadászház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pásztó Fogadó

9,6

Pásztó Fogadó

Ubytování (Bed and breakfast) Pásztó Fogadó. Set in Pásztó, 27 km from Mátraháza, Pásztó Fogadó offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Pásztó Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsálya Vendégház

9,5

Zsálya Vendégház

Ubytování (Penzion) Zsálya Vendégház. Zsálya Vendégház is set in Alsópetény and has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Zsálya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Zone

9,5

Comfort Zone

Ubytování (Apartmán) Comfort Zone. Offering free WiFi and city views, Comfort Zone is an accommodation set in Pásztó. The apartment features garden views and is 36 km from Mátraháza. Ubytování Comfort Zone se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsakert Vendégház

9,5

Rózsakert Vendégház

Ubytování (Penzion) Rózsakert Vendégház. Set in Romhány, Rózsakert Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Rózsakert Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tavi Fészek Vendégház

9,5

Tavi Fészek Vendégház

Ubytování (Penzion) Tavi Fészek Vendégház. Set in Bánk, Tavi Fészek Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Tavi Fészek Vendégház se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kis Rigó vendégház

9,5

Kis Rigó vendégház

Ubytování (Penzion) Kis Rigó vendégház. Kis Rigó vendégház has a garden and a terrace in Salgótarján. The accommodation features a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Kis Rigó vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bánki Vadászház

9,4

Bánki Vadászház

Ubytování (Penzion) Bánki Vadászház. Bánki Vadászház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Bánk. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování Bánki Vadászház se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfénydomb Vendégház

9,4

Napfénydomb Vendégház

Ubytování (Penzion) Napfénydomb Vendégház. In the village of Mátraszele in the Mátra Hills, Napfénydomb Vendégház features a well-equipped shared kitchen, a common living room, and a garden with a... Ubytování Napfénydomb Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Várvölgy szálláshely

9,4

Várvölgy szálláshely

Ubytování (Penzion) Várvölgy szálláshely. Situated in Drégelypalánk, Várvölgy szálláshely offers a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytování Várvölgy szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Central Apartman

9,4

Central Apartman

Ubytování (Apartmán) Central Apartman. Situated in Salgótarján, Central Apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation provides a terrace. Ubytování Central Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castellum Hotel Hollókő

9,4

Castellum Hotel Hollókő

Ubytování (Hotel) Castellum Hotel Hollókő. Castellum Hotel Hollókő se nachází ve vesnici Hollókő zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, 41 km od Mátraszentimre, a nabízí terasu, wellness... Ubytování Castellum Hotel Hollókő se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orgona Ház

9,3

Orgona Ház

Ubytování (Apartmán) Orgona Ház. Located in Szécsény in the Nograd region, Orgona Ház features a patio and garden views. Ubytování Orgona Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goldapartman Salgótarján

9,3

Goldapartman Salgótarján

Ubytování (Apartmán) Goldapartman Salgótarján. Goldapartman Salgótarján is set in Salgótarján. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Goldapartman Salgótarján se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rigófészek Vendégház

9,3

Rigófészek Vendégház

Ubytování (Apartmán) Rigófészek Vendégház. Rigófészek Vendégház is located in the village of Mátraszele amid the Mátra Hills and offers you apartments with fully equipped kitchen, a private bathroom... Ubytování Rigófészek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tavas Vendégház

9,3

Tavas Vendégház

Ubytování (Penzion) Tavas Vendégház. Boasting a garden and a terrace, Tavas Vendégház is situated in Karancsalja. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytování Tavas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fácán-Lak

9,3

Fácán-Lak

Ubytování (Apartmány) Fácán-Lak. Located in Nógrád, 31 km from Göd, Fácán-Lak provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Fácán-Lak se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisecset-vendégház

9,2

Kisecset-vendégház

Ubytování (Penzion) Kisecset-vendégház. Located in Kisecset, Kisecset-vendégház features a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Kisecset-vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes

9,2

Templomvölgy Resort Mátrakeresztes

Ubytování (Hotel) Templomvölgy Resort Mátrakeresztes. Templomvölgy Resort Mátrakeresztes amid the Mátra Hills enjoys a scenic location surrounded by forests, 12 km from the Mátraszentistván Ski Park, and... Ubytování Templomvölgy Resort Mátrakeresztes se nachází ve městě Matrakeresztes (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herőke Vendégház

9,2

Herőke Vendégház

Ubytování (Penzion) Herőke Vendégház. Located in Terény, Herőke Vendégház features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Herőke Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szentkút Pilgrim Center

9,1

Szentkút Pilgrim Center

Ubytování (Hotel) Szentkút Pilgrim Center. Set in Mátraverebély, Szentkút Pilgrim Center has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Szentkút Pilgrim Center se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Crown

9,1

Golden Crown

Ubytování (Penzion) Golden Crown. Boasting a bar, Golden Crown is set in Kozárd and also provides a garden and a terrace. Ubytování Golden Crown se nachází ve městě Kozárd (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaláris Vendégház

9,1

Kaláris Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kaláris Vendégház. Kaláris Vendégház is a self-catering accommodation located in Hollókő, which is a traditional Hungarian village and a part of Word Heritage. Ubytování Kaláris Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva Vendégház

9,1

Éva Vendégház

Ubytování (Penzion) Éva Vendégház. Éva Vendégház is situated in Mihálygerge, 36 km from Mátraszentimre. Ubytování Éva Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miniúr Udvarház

9

Miniúr Udvarház

Ubytování (Penzion) Miniúr Udvarház. Boasting a garden and a terrace, Miniúr Udvarház is situated in Felsőpetény. Ubytování Miniúr Udvarház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hollóköves Vendégházak

9

Hollóköves Vendégházak

Ubytování (Prázdninový areál) Hollóköves Vendégházak. In the old village part of Hollókő, an ethnographic village listed by UNESCO, Hollóköves Vendégházak offers units with traditional elements. Ubytování Hollóköves Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Anna Panzió és Étterem

9

Szent Anna Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Szent Anna Panzió és Étterem. Located in Berkenye in the Nograd region, Szent Anna Panzió és Étterem provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Szent Anna Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főnix Medical Wellness Resort

9

Főnix Medical Wellness Resort

Ubytování (Hotel) Főnix Medical Wellness Resort. Tento léčebný a wellnesový rezort se nachází v klidném parku v Nógrádgárdony. Ubytování Főnix Medical Wellness Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tó apartmanházak

9

Tó apartmanházak

Ubytování (Apartmány) Tó apartmanházak. Situated in a quiet area of Bánk, Tó apartmanházak offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and a bicycle rental. Ubytování Tó apartmanházak se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Békástó Panzió Diósjenő

8,9

Békástó Panzió Diósjenő

Ubytování (Bed and breakfast) Békástó Panzió Diósjenő. Set in Diósjenő, 36 km from Göd, Békástó Panzió Diósjenő offers a restaurant and free WiFi. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Békástó Panzió Diósjenő se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bakancstanya

8,9

Bakancstanya

Ubytování (Hostel) Bakancstanya. Set in Kétbodony, Bakancstanya offers a garden. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytování Bakancstanya se nachází ve městě Kétbodony (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almásliget Vendégház

8,9

Almásliget Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Almásliget Vendégház. Set in Mátramindszent in the Nograd region, Almásliget Vendégház features a terrace. Ubytování Almásliget Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árdai Vendégház

8,9

Árdai Vendégház

Ubytování (Penzion) Árdai Vendégház. Set in Terény, Árdai Vendégház features a restaurant, garden and free WiFi throughout the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Árdai Vendégház se nachází ve městě Terény hotely a ubytování (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemencés Vendégház

8,9

Kemencés Vendégház

Ubytování (Apartmány) Kemencés Vendégház. Set in Vanyarc, Kemencés Vendégház offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and TV, as well as a shared lounge and a garden. Ubytování Kemencés Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Ubytování v městech regionu Nograd

Ubytování v městech regionu Nograd

Ubytování v regionu Nograd - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 119 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Nograd.

Pro region Nograd doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Salgótarján (11), Bánk (10), Hollókö (7), Felsőtold (6), Balassagyarmat (6), Alsópetény (6), Romhány (4), Szécsény (4), Garáb (3), Pásztó (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Nograd máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Nefelejcs Vendégház (10*), Ipolypart Vendégház (9,7*), Alma Apartman (9,7*), Villa Szalamandra (9,7*), Tarnócz Vendégház (9,7*), Gyöngyvirág Apartment (9,7*), Macskakő Vendégház (9,7*), Malom Udvar (9,7*), Nyirjes Vendégház (9,7*), Júlia Vendégház (9,6*).

Region Nograd může být skvělým místem pro strávení dovolené.