Hledat

Ubytování

Ubytování město Felsőtold

Ve městě Felsőtold (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Felsőtold

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Felsőtold

Cserhát Guesthouse

8,3

Cserhát Guesthouse

Ubytování (Penzion) Cserhát Guesthouse. Featuring free WiFi, Cserhát Guesthouse offers pet-friendly accommodation in Felsőtold, located 4.5 km from the UNESCO World Heritage Site village,... Ubytování Cserhát Guesthouse se nachází ve městě Felsőtold (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lugas Vendégház

8,1

Lugas Vendégház

Ubytování (Penzion) Lugas Vendégház. Lugas Vendégház offers accommodation in Alsótold, located 4.5 km from the UNESCO World Heritage Site village, Hollókő. The Castle of Hollókő is 5.9 km... Ubytování Lugas Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bableves Vendégház

8

Bableves Vendégház

Ubytování (Penzion) Bableves Vendégház. Featuring free WiFi, Bableves Vendégház offers pet-friendly accommodation in Felsőtold, located 4.5 km from the UNESCO World Heritage Site village,... Ubytování Bableves Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toldi Vendégház

7,5

Toldi Vendégház

Ubytování (Penzion) Toldi Vendégház. Toldi Vendégház nabízí ubytování v Felsőtold, 4,5 km od obce Hollókő zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Toldi Vendégház se nachází ve městě Felsőtold (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kis Kontyos Vendégház

Kis Kontyos Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kis Kontyos Vendégház. Set in Felsőtold in the Nograd region, Kis Kontyos Vendégház has a patio and garden views. The accommodation is 4. Ubytování Kis Kontyos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Felsőtold

Město Felsőtold se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Felsőtold.