Hledat

Ubytování

Ubytování město Pásztó

Ve městě Pásztó (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pásztó

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pásztó

Pásztó Fogadó

9,6

Pásztó Fogadó

Ubytování (Bed and breakfast) Pásztó Fogadó. Set in Pásztó, 27 km from Mátraháza, Pásztó Fogadó offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Pásztó Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Zone

9,5

Comfort Zone

Ubytování (Apartmán) Comfort Zone. Offering free WiFi and city views, Comfort Zone is an accommodation set in Pásztó. The apartment features garden views and is 36 km from Mátraháza. Ubytování Comfort Zone se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fakanalas Fogadó

Fakanalas Fogadó

Ubytování (Penzion – hostinec) Fakanalas Fogadó. Featuring a restaurant, Fakanalas Fogadó is set in Pásztó. The accommodation features free WiFi. Guest rooms in the inn are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Fakanalas Fogadó se nachází ve městě Pásztó (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pásztó

Město Pásztó se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Pásztó.