Hledat

Ubytování

Ubytování město Garáb

Ve městě Garáb (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Garáb

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Garáb

Gesztenyés Vendégház

8,1

Gesztenyés Vendégház

Ubytování (Penzion) Gesztenyés Vendégház. Gesztenyés Vendégház offers pet-friendly accommodation in Garáb, located 7.5 km from the UNESCO World Heritage Site village, Hollókő. Ubytování Gesztenyés Vendégház se nachází ve městě Garáb (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garábi Udvarház

7,7

Garábi Udvarház

Ubytování (Farma) Garábi Udvarház. Set in Garáb, 8 km from Hollókő, Garábi Udvarház offers a garden and free WiFi. Ubytování Garábi Udvarház se nachází ve městě Garáb (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garábi Udvarház/B

Garábi Udvarház/B

Ubytování (Bed and breakfast) Garábi Udvarház/B. Situated in Garáb, 8 km from Hollókő, Garábi Udvarház/B features a garden and free WiFi. Ubytování Garábi Udvarház/B se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grabensia Fogadó

Grabensia Fogadó

Ubytování (Apartmány) Grabensia Fogadó. Located in Garáb, 8 km from Hollókő, Grabensia Fogadó provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Grabensia Fogadó se nachází ve městě Garáb (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tanya Porta

Tanya Porta

Ubytování (Prázdninový dům) Tanya Porta. Situated in Garáb in the Nograd region, Tanya Porta features a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Tanya Porta se nachází ve městě Garáb (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Garáb

Město Garáb se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Garáb.