Hledat

Ubytování

Ubytování město Bánk

Ve městě Bánk (Maďarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bánk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bánk

Tavi Fészek Vendégház

9,5

Tavi Fészek Vendégház

Ubytování (Penzion) Tavi Fészek Vendégház. Set in Bánk, Tavi Fészek Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Tavi Fészek Vendégház se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bánki Vadászház

9,4

Bánki Vadászház

Ubytování (Penzion) Bánki Vadászház. Bánki Vadászház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Bánk. With a garden, the property also has a terrace. Ubytování Bánki Vadászház se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tó apartmanházak

9

Tó apartmanházak

Ubytování (Apartmány) Tó apartmanházak. Situated in a quiet area of Bánk, Tó apartmanházak offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and a bicycle rental. Ubytování Tó apartmanházak se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tengerszem Panzió

8,8

Tengerszem Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Tengerszem Panzió. Tengerszem Panzió is set in Bánk and offers a restaurant, free bikes and a terrace. Ubytování Tengerszem Panzió se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tavi-fészek Fogadó

8,6

Tavi-fészek Fogadó

Ubytování (Penzion) Tavi-fészek Fogadó. Tavi-fészek Fogadó se nachází 50 metrů od jezera Bánk a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a velkou zahradou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Tavi-fészek Fogadó se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tó Wellness Hotel

8,2

Tó Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Tó Wellness Hotel. Tó Wellness Hotel se nachází na břehu jezera Banka, na úpatí pohoří Börzsöny a Cserhát. Nabízí klimatizované pokoje a venkovní bazén. Ubytování Tó Wellness Hotel se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bánki Tó Vendégház

6,8

Bánki Tó Vendégház

Ubytování (Apartmán) Bánki Tó Vendégház. Situated in Bánk in the Nograd region, Bánki Tó Vendégház features a garden. The property has garden views and is 41 km from Szentendre. Ubytování Bánki Tó Vendégház se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd).

ÖKO-Land

ÖKO-Land

Ubytování (Apartmány) ÖKO-Land. ÖKO-Land is an apartment set in Bánk, offering a terrace with views of the garden. The property features two high quality log cabins. Ubytování ÖKO-Land se nachází ve městě Bánk (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bánk

Město Bánk se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Bánk.