Hledat

Ubytování

Ubytování město Hollókö

Ve městě Hollókö (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hollókö

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hollókö

Nefelejcs Vendégház

10

Nefelejcs Vendégház

Ubytování (Apartmán) Nefelejcs Vendégház. Set in the old village part of Hollókő, next to the Church of St. Martin, Nefelejcs Vendégház offers accommodation in a traditional rural-style building. Ubytování Nefelejcs Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castellum Hotel Hollókő

9,4

Castellum Hotel Hollókő

Ubytování (Hotel) Castellum Hotel Hollókő. Castellum Hotel Hollókő se nachází ve vesnici Hollókő zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, 41 km od Mátraszentimre, a nabízí terasu, wellness... Ubytování Castellum Hotel Hollókő se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaláris Vendégház

9,1

Kaláris Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kaláris Vendégház. Kaláris Vendégház is a self-catering accommodation located in Hollókő, which is a traditional Hungarian village and a part of Word Heritage. Ubytování Kaláris Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hollóköves Vendégházak

9

Hollóköves Vendégházak

Ubytování (Prázdninový areál) Hollóköves Vendégházak. In the old village part of Hollókő, an ethnographic village listed by UNESCO, Hollóköves Vendégházak offers units with traditional elements. Ubytování Hollóköves Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemencés Vendégház

7,6

Kemencés Vendégház

Ubytování (Penzion) Kemencés Vendégház. Featuring a restaurant, Kemencés Vendégház is set in Hollókő and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kemencés Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikula Porta

Mikula Porta

Ubytování (Prázdninový dům) Mikula Porta. Mikula Porta is situated in Hollókő. The air-conditioned accommodation is 42 km from Hatvan, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Mikula Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rákóczi12 Vendégház

Rákóczi12 Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Rákóczi12 Vendégház. Set in Hollókő in the Nograd region, Rákóczi12 Vendégház features a patio and garden views. Ubytování Rákóczi12 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hollókö

Město Hollókö se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Hollókö.