Hledat

Ubytování

Ubytování město Alsópetény

Ve městě Alsópetény (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alsópetény

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alsópetény

Zsálya Vendégház

9,5

Zsálya Vendégház

Ubytování (Penzion) Zsálya Vendégház. Zsálya Vendégház is set in Alsópetény and has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Zsálya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

bbenjoy your stay

7,7

bbenjoy your stay

Ubytování (Bed and breakfast) bbenjoy your stay. Set in Alsópetény in the Nograd region, bbenjoy your stay has a garden. The accommodation is 31 km from Göd. Ubytování bbenjoy your stay se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Körtefa Vendégház

Körtefa Vendégház

Ubytování (Penzion) Körtefa Vendégház. Located in Alsópetény, Körtefa Vendégház offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and a bicycle rental. Ubytování Körtefa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Vendégház

Levendula Vendégház

Ubytování (Penzion) Levendula Vendégház. Located in the village of Alsópetény, Levendula Vendégház is an authentic Hungarian house, fully renovated in 2013 and offering a garden with barbecue... Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribiszke Vendégház

Ribiszke Vendégház

Ubytování (Penzion) Ribiszke Vendégház. Set in Alsópetény, Ribiszke Vendégház features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Ribiszke Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prónay-kastély

Prónay-kastély

Ubytování (Penzion) Prónay-kastély. Offering an indoor pool and a spa and wellness area, Prónay-kastély is located in peaceful surroundings in Alsópetény. Ubytování Prónay-kastély se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Alsópetény

Město Alsópetény se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Alsópetény.