Hledat

Ubytování

BE-LE-VALÓ APARTMAN Apartmán

3170 Szécsény, Rákóczi út, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) BE-LE-VALÓ APARTMAN. BE-LE-VALÓ APARTMAN se nachází v Szécsény v regionu Nograd a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování BE-LE-VALÓ APARTMAN se nachází ve městě Szécsény (Maďarsko - Nograd).

Popis ubytování BE-LE-VALÓ APARTMAN

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 33 km od obce Mátraszentimre a 32 km od obce Matraszentlaszlo. BE-LE-VALÓ APARTMAN se nachází v Szécsény v regionu Nograd a nabízí terasu. Apartmán se nachází v přízemí a má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Na mezinárodní letiště Ference Liszta Budapešť je to 74 km. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Szécsény

Ipolypart Vendégház

9,7

Ipolypart Vendégház

Ubytování (Penzion) Ipolypart Vendégház. Situated in the town of Szécsény, 550 metres from the Slovak-Hungarian border, Ipolypart Vendégház offers a self-catered accommodation, an own pond, a... Ubytování Ipolypart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Orgona Ház

9,3

Orgona Ház

Ubytování (Apartmán) Orgona Ház. Located in Szécsény in the Nograd region, Orgona Ház features a patio and garden views. Ubytování Orgona Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Bársony Vendéglő és Panzió

8,7

Bársony Vendéglő és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Bársony Vendéglő és Panzió. Bársony Vendéglő és Panzió se nachází v obci Szécsény, 32 km od obce Matraszentlaszlo, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bársony Vendéglő és Panzió se nachází ve městě Szécsény (Maďarsko - Nograd).

Major Hotel És Palóc Apartmanház

8,1

Major Hotel És Palóc Apartmanház

Ubytování (Hotel) Major Hotel És Palóc Apartmanház. Major Hotel És Palóc Apartmanház is located in Szécsény, just a 15-minute walk from the centre and the Forgách Castle, providing accommodation with a... Ubytování Major Hotel És Palóc Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Elizabeth Cottage Benczúrfalva

Elizabeth Cottage Benczúrfalva

Ubytování (Prázdninový dům) Elizabeth Cottage Benczúrfalva. Situated in Szécsény in the Nograd region, Elizabeth Cottage Benczúrfalva has a terrace. Ubytování Elizabeth Cottage Benczúrfalva se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Hengermalom Kúria

Hengermalom Kúria

Ubytování (Apartmán) Hengermalom Kúria. Hengermalom Kúria se nachází v Szécsény a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 22 km od Dolní Strehové. Ubytování Hengermalom Kúria se nachází ve městě Szécsény (Maďarsko - Nograd).