Hledat

Ubytování

Ubytování město Szécsény

Ve městě Szécsény (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szécsény

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szécsény

BE-LE-VALÓ APARTMAN

10

BE-LE-VALÓ APARTMAN

Ubytování (Apartmán) BE-LE-VALÓ APARTMAN. BE-LE-VALÓ APARTMAN se nachází v Szécsény v regionu Nograd a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování BE-LE-VALÓ APARTMAN se nachází ve městě Szécsény (Maďarsko - Nograd).

Ipolypart Vendégház

9,7

Ipolypart Vendégház

Ubytování (Penzion) Ipolypart Vendégház. Situated in the town of Szécsény, 550 metres from the Slovak-Hungarian border, Ipolypart Vendégház offers a self-catered accommodation, an own pond, a... Ubytování Ipolypart Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Orgona Ház

9,3

Orgona Ház

Ubytování (Apartmán) Orgona Ház. Located in Szécsény in the Nograd region, Orgona Ház features a patio and garden views. Ubytování Orgona Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Bársony Vendéglő és Panzió

8,7

Bársony Vendéglő és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Bársony Vendéglő és Panzió. Bársony Vendéglő és Panzió se nachází v obci Szécsény, 32 km od obce Matraszentlaszlo, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bársony Vendéglő és Panzió se nachází ve městě Szécsény (Maďarsko - Nograd).

Major Hotel És Palóc Apartmanház

8,1

Major Hotel És Palóc Apartmanház

Ubytování (Hotel) Major Hotel És Palóc Apartmanház. Major Hotel És Palóc Apartmanház is located in Szécsény, just a 15-minute walk from the centre and the Forgách Castle, providing accommodation with a... Ubytování Major Hotel És Palóc Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Elizabeth Cottage Benczúrfalva

Elizabeth Cottage Benczúrfalva

Ubytování (Prázdninový dům) Elizabeth Cottage Benczúrfalva. Situated in Szécsény in the Nograd region, Elizabeth Cottage Benczúrfalva has a terrace. Ubytování Elizabeth Cottage Benczúrfalva se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd).

Hengermalom Kúria

Hengermalom Kúria

Ubytování (Apartmán) Hengermalom Kúria. Hengermalom Kúria se nachází v Szécsény a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 22 km od Dolní Strehové. Ubytování Hengermalom Kúria se nachází ve městě Szécsény (Maďarsko - Nograd).

Ubytování ve městě Szécsény

Město Szécsény se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Szécsény.