Hledat

Ubytování

Ubytování město Balassagyarmat

Ve městě Balassagyarmat (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Balassagyarmat

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Balassagyarmat

Nyirjes Vendégház

9,7

Nyirjes Vendégház

Ubytování (Penzion) Nyirjes Vendégház. Facing the beachfront in Balassagyarmat, Nyirjes Vendégház has a shared lounge and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Nyirjes Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cédrus Club Hotel

9,6

Cédrus Club Hotel

Ubytování (Hotel) Cédrus Club Hotel. Cédrus Club Hotel in Balassagyarmat features 3-star accommodation with a bar. Ubytování Cédrus Club Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ipoly Party-Ház

8,9

Ipoly Party-Ház

Ubytování (Penzion) Ipoly Party-Ház. Situated in Balassagyarmat, Ipoly Party-Ház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Ipoly Party-Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sztár Motel Étterem

8,3

Sztár Motel Étterem

Ubytování (Motel) Sztár Motel Étterem. Sztár Motel Étterem is located next to the Road 22, on the outskirts of Balassagyarmat, offering free WiFi, a terrace and free parking. Ubytování Sztár Motel Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gösser Club Panzió

6,6

Gösser Club Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Gösser Club Panzió. Situated in Balassagyarmat, Gösser Club Panzió offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Gösser Club Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Nograd). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Balassagyarmat

Město Balassagyarmat se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Balassagyarmat.