Hledat

Ubytování

Marche

V regionu Marche (Itálie) máme celkem 5668 hotelů a ubytování.

Pro region Marche doporučujeme se ubytovat v těchto městech: San Benedetto del Tronto (328), Numana (295), Marcelli (236), Pesaro (183), Porto Recanati (157), Gabicce Mare (103), Grottammare (90), Porto San Giorgio (74), Fermo (64), Osimo (64). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Marche

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Marche

Appartamento B&B

10

Appartamento B&B

Ubytování (Penzion) Appartamento B&B. Appartamento B&B se nachází v Loretu, 500 metrů od Santuario Della Santa Casa, a nabízí výhled na město. Ubytování Appartamento B&B se nachází ve městě Loreto (Itálie - Marche).

Appartamento Luminoso

10

Appartamento Luminoso

Ubytování (Apartmán) Appartamento Luminoso. Appartamento Luminoso se nachází v Civitanova Marche. 16 km od Porto Recanati. Ubytování Appartamento Luminoso se nachází ve městě Civitanova Marche (Itálie - Marche).

Appartamento Melissa

10

Appartamento Melissa

Ubytování (Apartmány) Appartamento Melissa. Located in Porto SantʼElpidio, less than 1 km from Spiaggia di Marina Faleriense and a 19-minute walk from Spiaggia di Tre Archi, Appartamento Melissa... Ubytování Appartamento Melissa se nachází ve městě Porto SantʼElpidio (Itálie - Marche).

Angela Garden

10

Angela Garden

Ubytování (Bed and breakfast) Angela Garden. Angela Garden se nachází v prostorné zahradě s bazénem a nabízí panoramatický výhled na okolní krajinu. Ubytování Angela Garden se nachází ve městě Servigliano (Itálie - Marche).

Affittacamere Vagamondo

10

Affittacamere Vagamondo

Ubytování (Penzion) Affittacamere Vagamondo. Affittacamere Vagamondo se nachází ve Fanu, 42 km od Oltremare a 43 km od Aquafanu. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Affittacamere Vagamondo se nachází ve městě Fano (Itálie - Marche).

Casa Roda - Villa con piscina nel verde Ancona

10

Casa Roda - Villa con piscina nel verde Ancona

Ubytování (Vily) Casa Roda - Villa con piscina nel verde Ancona. Casa Roda - Villa con piscina nel verde Ancona se nachází v Polverigi, 16 km od Stazione Ancona a 18 km od přístavu Ancona. Ubytování Casa Roda - Villa con piscina nel verde Ancona se nachází ve městě Polverigi (Itálie - Marche).

Casa - Il Gioiello - con Jacuzzi e Sauna

10

Casa - Il Gioiello - con Jacuzzi e Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Casa - Il Gioiello - con Jacuzzi e Sauna. Casa - Il Gioiello - con Jacuzzi e Sauna se nachází ve městě Amandola. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 42 km od Porto San Giorgio. Ubytování Casa - Il Gioiello - con Jacuzzi e Sauna se nachází ve městě Amandola (Itálie - Marche).

Casa Luciani

10

Casa Luciani

Ubytování (Apartmány) Casa Luciani. Casa Luciani se nachází v San Benedettu del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 2,8 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Casa Luciani se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

La Chioccia

10

La Chioccia

Ubytování (Prázdninový dům) La Chioccia. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, La Chioccia features accommodation in Serra deʼ Conti with free WiFi and river views. Ubytování La Chioccia se nachází ve městě Serra deʼ Conti (Itálie - Marche).

Dimora Montefiore 11

10

Dimora Montefiore 11

Ubytování (Vila) Dimora Montefiore 11. Set in Montefiore dellʼAso, 18 km from San Benedetto del Tronto and 21 km from Riviera delle Palme Stadium, Dimora Montefiore 11 offers free WiFi, a... Ubytování Dimora Montefiore 11 se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Holiday home Casale le Fontanelle, Monterado

10

Holiday home Casale le Fontanelle, Monterado

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Casale le Fontanelle, Monterado. Holiday home Casale le Fontanelle, Monterado se nachází v Monteradu a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Misano Adriatico leží 48 km daleko. Ubytování Holiday home Casale le Fontanelle, Monterado se nachází ve městě Monterado (Itálie - Marche).

Il Ciliegio

10

Il Ciliegio

Ubytování (Apartmány) Il Ciliegio. Il Ciliegio se nachází v Anconě, pouhých 6,6 km od Stazione Ancona. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Il Ciliegio se nachází ve městě Ancona (Itálie - Marche).

Hotel Vienna

10

Hotel Vienna

Ubytování (Hotel) Hotel Vienna. Hotel Vienna se nachází v Gabicce Mare, 300 metrů od pláže Gabicce Mare, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Vienna se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Green House Ancona

10

Green House Ancona

Ubytování (Apartmán) Green House Ancona. Green House Ancona se nachází v Anconě, 200 metrů od vlakového nádraží a 2,6 km od přístavu Ancona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Green House Ancona se nachází ve městě Ancona (Itálie - Marche).

Restful Holiday Home in Acqualagna with Swimming Pool

10

Restful Holiday Home in Acqualagna with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Restful Holiday Home in Acqualagna with Swimming Pool. Restful Holiday Home in Acqualagna with Swimming Pool se nachází v Acqualagně. 41 km od Gabicce Mare. Ubytování Restful Holiday Home in Acqualagna with Swimming Pool se nachází ve městě Acqualagna (Itálie - Marche).

La Kumari

10

La Kumari

Ubytování (Prázdninový dům) La Kumari. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Pintura di Bolognola v regionu Marche a nabízí terasu a zahradu. Výhled směřuje na hory. Ubytování La Kumari se nachází ve městě Pintura di Bolognola (Itálie - Marche).

La Villa degli Ulivi

10

La Villa degli Ulivi

Ubytování (Prázdninové domy) La Villa degli Ulivi. Vila degli Ulivi nabízí ubytování v klidné oblasti 4 km od Ferma a 17 minut jízdy od Porto San Giorgio a moře. Ubytování La Villa degli Ulivi se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La Perla Blu

10

La Perla Blu

Ubytování (Apartmány) La Perla Blu. La Perla Blu, a property with a shared lounge and a terrace, is set in Porto SantʼElpidio, 34 km from Santuario Della Santa Casa, 39 km from San Benedetto... Ubytování La Perla Blu se nachází ve městě Porto SantʼElpidio (Itálie - Marche).

Maison de Maff

10

Maison de Maff

Ubytování (Apartmány) Maison de Maff. Maison de Maff se nachází v Pesaru a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Maison de Maff se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Podere Del Fagiano

10

Podere Del Fagiano

Ubytování (Penzion) Podere Del Fagiano. Podere Del Fagiano se nachází v Tolentinu a nabízí zahradu. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování Podere Del Fagiano se nachází ve městě Tolentino (Itálie - Marche).

Villa Torre

10

Villa Torre

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Torre. Villa Torre se nachází v Ripatransone a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Villa Torre se nachází ve městě (Itálie - Marche).

The Roof Terrace Historic Center Of Fano

10

The Roof Terrace Historic Center Of Fano

Ubytování (Apartmán) The Roof Terrace Historic Center Of Fano. The Roof Terrace Historic Center Of Fano se nachází v obci Fano, 600 metrů od pláže Sassonia a 1 km od pláže Lido di Fano. Ubytování The Roof Terrace Historic Center Of Fano se nachází ve městě (Itálie - Marche).

ViaNettuno

10

ViaNettuno

Ubytování (Bed and breakfast) ViaNettuno. ViaNettuno se nachází 500 metrů od pláže Spiaggia Libera - Lungomare Sud a nabízí bar, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování ViaNettuno se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Villa Diana

10

Villa Diana

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Diana. Villa Diana se nachází v Anconě v regionu Marche, nedaleko Colle San Luigi. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Diana se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Centro storico a 10 min dal mare

10

Centro storico a 10 min dal mare

UbytováníCentro storico a 10 min dal mare. Centro storico a 10 min dal mare se nachází ve Fanu, necelý 1 km od pláže Sassonia, 12 minut chůze od pláže Lido di Fano a 2,2 km od pláže Spiaggia Lido... Ubytování Centro storico a 10 min dal mare se nachází ve městě (Itálie - Marche).

SABOTINO APARTMENT

10

SABOTINO APARTMENT

UbytováníSABOTINO APARTMENT. SABOTINO APARTMENT se nachází v Civitanova Marche, 200 metrů od Spiaggia Libera - Lungomare Sud a 2,4 km od pláže G7. Ubytování SABOTINO APARTMENT se nachází ve městě Civitanova Marche (Itálie - Marche).

Palme e vigne

10

Palme e vigne

UbytováníPalme e vigne. Palme e vigne se nachází v Offidě v regionu Marche a nabízí terasu. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Palme e vigne se nachází ve městě Offida (Itálie - Marche).

Casale con vista sui Monti Sibillini e piscina

10

Casale con vista sui Monti Sibillini e piscina

UbytováníCasale con vista sui Monti Sibillini e piscina. Casale con vista sui Monti Sibillini e piscina se nachází v Amandola, 37 km od náměstí Piazza del Popolo a 38 km od kostela San Gregorio, a nabízí terasu a... Ubytování Casale con vista sui Monti Sibillini e piscina se nachází ve městě Amandola (Itálie - Marche).

Casavacanze Collimontefiorani

10

Casavacanze Collimontefiorani

UbytováníCasavacanze Collimontefiorani. Offering city views, Casavacanze Collimontefiorani is an accommodation set in Montefiore dellʼAso, 21 km from San Benedetto del Tronto and 24 km from... Ubytování Casavacanze Collimontefiorani se nachází ve městě Montefiore dellʼAso (Itálie - Marche).

Casa Vacanze Marche Nascoste

10

Casa Vacanze Marche Nascoste

UbytováníCasa Vacanze Marche Nascoste. Casa Vacanze Marche Nascoste se nachází v San Girolamo di Sopra. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Marche Nascoste se nachází ve městě San Girolamo di Sopra (Itálie - Marche).

Casa Vacanze Lilia

10

Casa Vacanze Lilia

UbytováníCasa Vacanze Lilia. Casa Vacanze Lilia se nachází v San Benedetto del Tronto, 1,6 km od pláže San Benedetto, 2,3 km od pláže San Benedetto del Tronto a 37 km od náměstí Piazza... Ubytování Casa Vacanze Lilia se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Valentina - 50 steps to the beach

10

Casa Valentina - 50 steps to the beach

UbytováníCasa Valentina - 50 steps to the beach. Casa Valentina - 50 steps to the beach se nachází v Pedasu, 20 km od San Benedetto del Tronto a 23 km od stadionu Riviera delle Palme, a nabízí bezplatné... Ubytování Casa Valentina - 50 steps to the beach se nachází ve městě Pedaso (Itálie - Marche).

Accogliente Mansarda a due passi dal Mare

10

Accogliente Mansarda a due passi dal Mare

UbytováníAccogliente Mansarda a due passi dal Mare. Accogliente Mansarda nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Accogliente Mansarda a due passi dal Mare se nachází ve městě Civitanova Marche (Itálie - Marche).

Le due sorelle ALE

10

Le due sorelle ALE

UbytováníLe due sorelle ALE. Le due sorelle ALE se nachází v obci Civitanova Marche v regionu Marche, nedaleko pláže Spiaggia Libera - Lungomare Sud. Ubytování Le due sorelle ALE se nachází ve městě Civitanova Marche (Itálie - Marche).

La Fenice 40

10

La Fenice 40

UbytováníLa Fenice 40. Situated in Numana, 500 metres from Numana Beach, La Fenice 40 features air-conditioned accommodation and a terrace. The property is around 1. Ubytování La Fenice 40 se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Oasi Belmonte

10

Oasi Belmonte

UbytováníOasi Belmonte. Oasi Belmonte se nachází v Belmonte Piceno a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oasi Belmonte se nachází ve městě Belmonte Piceno (Itálie - Marche).

La casa di Mastro Ivetto

10

La casa di Mastro Ivetto

UbytováníLa casa di Mastro Ivetto. La casa di Mastro Ivetto se nachází v Arcevii v regionu Marche a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La casa di Mastro Ivetto se nachází ve městě Arcevia (Itálie - Marche).

La Casa in Piazza

10

La Casa in Piazza

UbytováníLa Casa in Piazza. La Casa in Piazza is situated in Osimo, 14 km from Santuario Della Santa Casa, 15 km from Casa Leopardi Museum, and 47 km from Senigallia Train Station. Ubytování La Casa in Piazza se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Loft Deluxe centralissimo

10

Loft Deluxe centralissimo

UbytováníLoft Deluxe centralissimo. Loft Deluxe centralissimo se nachází v San Benedettu del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 19 minut chůze od pláže San Benedetto del Tronto, a... Ubytování Loft Deluxe centralissimo se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Verde Marche

10

Verde Marche

UbytováníVerde Marche. Verde Marche se nachází asi 10 km od muzea Casa Leopardi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Verde Marche se nachází ve městě Castelfidardo (Itálie - Marche).

Villa Emilianna

10

Villa Emilianna

UbytováníVilla Emilianna. Villa Emilianna se nachází v Roscianu, 44 km od Oltremare, 45 km od Aquafanu a 44 km od golfového hřiště Indiana. Ubytování Villa Emilianna se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Pigno, appartamento in campagna

10

Pigno, appartamento in campagna

UbytováníPigno, appartamento in campagna. Apartmán Pigno, appartamento in campagna se nachází v Cagli, 48 km od Grotte di Frasassi, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Pigno, appartamento in campagna se nachází ve městě Cagli (Itálie - Marche).

Playa degli Angeli Ponente

10

Playa degli Angeli Ponente

UbytováníPlaya degli Angeli Ponente. Playa degli Angeli Ponente se nachází v Gabicce Mare, 400 metrů od pláže Gabicce Mare a 1,4 km od pláže Cattolica. Ubytování Playa degli Angeli Ponente se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Villa da Vitto: Relax & Comfort

10

Villa da Vitto: Relax & Comfort

UbytováníVilla da Vitto: Relax & Comfort. Villa da Vitto se může pochlubit sezónním venkovním bazénem, zahradou a terasou. Ubytování Villa da Vitto: Relax & Comfort se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

R20 Trilocale in residence Adamo e Eva

10

R20 Trilocale in residence Adamo e Eva

UbytováníR20 Trilocale in residence Adamo e Eva. R20 Trilocale in residence Adamo e Eva se nachází v Marcelli, 27 km od Stazione Ancona a 8,8 km od Santuario Della Santa Casa. Ubytování R20 Trilocale in residence Adamo e Eva se nachází ve městě Marcelli (Itálie - Marche).

The Cherry House, Apartamento Monterosa

10

The Cherry House, Apartamento Monterosa

UbytováníThe Cherry House, Apartamento Monterosa. Apartamento Monterosa se nachází v Petritoli a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování The Cherry House, Apartamento Monterosa se nachází ve městě Petritoli (Itálie - Marche).

Villino Gentile

10

Villino Gentile

UbytováníVillino Gentile. Villino Gentile se nachází asi 35 km od náměstí Piazza del Popolo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Villino Gentile se nachází ve městě Acquaviva Picena (Itálie - Marche).

Vinum27

10

Vinum27

UbytováníVinum27. Vinum27 se nachází v Civitanova Marche, 400 metrů od pláže Spiaggia Libera - Lungomare Sud, necelý 1 km od pláže G7 a 11 minut chůze od pláže Fontespina, a... Ubytování Vinum27 se nachází ve městě Civitanova Marche (Itálie - Marche).

Villetta con Giardino a 2 passi dal mare

10

Villetta con Giardino a 2 passi dal mare

UbytováníVilletta con Giardino a 2 passi dal mare. Villetta con Giardino se nachází v Senigallii a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Villetta con Giardino a 2 passi dal mare se nachází ve městě Senigallia (Itálie - Marche).

Villa Lilli

10

Villa Lilli

UbytováníVilla Lilli. Villa Lilli se nachází v obci Fano, 46 km od aquaparku Aquafan a golfového hřiště Indiana, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Lilli se nachází ve městě Fano (Itálie - Marche).

Borgo Crispiero

10

Borgo Crispiero

UbytováníBorgo Crispiero. Borgo Crispiero se nachází v Crispieru a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Borgo Crispiero se nachází ve městě Crispiero (Itálie - Marche).

Ubytování v městech regionu Marche

Ubytování v městech regionu Marche

Ubytování v regionu Marche - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5668 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Marche.

Pro region Marche doporučujeme se ubytovat v těchto městech: San Benedetto del Tronto (328), Numana (295), Marcelli (236), Pesaro (183), Porto Recanati (157), Gabicce Mare (103), Grottammare (90), Porto San Giorgio (74), Fermo (64), Osimo (64). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Marche může být skvělým místem pro strávení dovolené.