Hledat

Ubytování

Ubytování město Porto Recanati

Ve městě Porto Recanati (Itálie) máme celkem 157 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porto Recanati

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porto Recanati

CLARE HOUSE per una vacanza "CHIC"

10

CLARE HOUSE per una vacanza "CHIC"

Ubytování (Prázdninový dům) CLARE HOUSE per una vacanza "CHIC". CLARE HOUSE per una vacanza "CHIC" se nachází v Porto Recanati a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování CLARE HOUSE per una vacanza "CHIC" se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Appartamento con terrazza vista mare

10

Appartamento con terrazza vista mare

UbytováníAppartamento con terrazza vista mare. Appartamento con terrazza vista mare se nachází v Porto Recanati a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento con terrazza vista mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Prestigioso attico sul mare

10

Prestigioso attico sul mare

Ubytování (Apartmán) Prestigioso attico sul mare. Prestigioso attico sul mare se nachází v Porto Recanati, jen pár kroků od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Prestigioso attico sul mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

La casetta di Gio'

10

La casetta di Gio'

Ubytování (Apartmán) La casetta di Gio'. La casetta di Gio' se nachází v Porto Recanati, 450 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a bezplatnou... Ubytování La casetta di Gio' se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

carmencamere

10

carmencamere

Ubytovánícarmencamere. Carmencamere se nachází v Porto Recanati. Ubytování carmencamere se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Appartamento al mare - Porto Recanati

9,8

Appartamento al mare - Porto Recanati

UbytováníAppartamento al mare - Porto Recanati. Appartamento al mare nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Porto Recanati, 2,6 km od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona. Ubytování Appartamento al mare - Porto Recanati se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

SeSil Amare

9,8

SeSil Amare

Ubytování (Apartmány) SeSil Amare. SeSil Amare se nachází v Porto Recanati, 1,2 km od pláže Porto Recanati a 31 km od Stazione Ancona. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování SeSil Amare se nachází ve městě (Itálie - Marche).

La StorHouse nuovo Appartamento sul corso principale appena ristrutturato

9,7

La StorHouse nuovo Appartamento sul corso principale appena ristrutturato

Ubytování (Apartmán) La StorHouse nuovo Appartamento sul corso principale appena ristrutturato. La StorHouse nuovo Appartamento sul corso principale appena ristrutturato se nachází v Porto Recanati, 150 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí... Ubytování La StorHouse nuovo Appartamento sul corso principale appena ristrutturato se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Mare DiVino

9,7

Mare DiVino

Ubytování (Bed and breakfast) Mare DiVino. Mare DiVino se nachází v Porto Recanati, 50 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Mare DiVino se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Conero Green Homes

9,7

Conero Green Homes

Ubytování (Apartmán) Conero Green Homes. Conero Green Homes se nachází v Porto Recanati, 100 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Conero Green Homes se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

A Due Passi dal Mare - Spazio e Comfort

9,7

A Due Passi dal Mare - Spazio e Comfort

UbytováníA Due Passi dal Mare - Spazio e Comfort. A Due Passi dal Mare - Spazio e Comfort enjoys a location in Porto Recanati, just 6. Ubytování A Due Passi dal Mare - Spazio e Comfort se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Sea Lovers Italy Apartment

9,6

Sea Lovers Italy Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Lovers Italy Apartment. Sea Lovers Italy Apartment se nachází v Porto Recanati, 1,1 km od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona. Ubytování Sea Lovers Italy Apartment se nachází ve městě (Itálie - Marche).

La Casa BluMare

9,6

La Casa BluMare

Ubytování (Apartmány) La Casa BluMare. La Casa BluMare se nachází v Porto Recanati, 100 metrů od pláže Porto Recanati. K dispozici je také balkon. Ubytování La Casa BluMare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

stella marina

9,5

stella marina

Ubytovánístella marina. stella marina nabízí ubytování s výhledem do zahrady, soukromou pláží a balkonem, asi 31 km od Stazione Ancona. Ubytování stella marina se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

La Finestra sul Mare a 20 mt dal mare

9,5

La Finestra sul Mare a 20 mt dal mare

UbytováníLa Finestra sul Mare a 20 mt dal mare. La Finestra sul Mare a 20 mt dal mare se nachází asi 1,5 km od pláže Porto Recanati a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování La Finestra sul Mare a 20 mt dal mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

P013 - Porto Recanati, trilocale ristrutturato a 50mt dal mare

9,5

P013 - Porto Recanati, trilocale ristrutturato a 50mt dal mare

UbytováníP013 - Porto Recanati, trilocale ristrutturato a 50mt dal mare. Trilocale ristrutturato a 50mt dal mare se nachází v Porto Recanati, 7,1 km od Santuario Della Santa Casa a 12 km od muzea Casa Leopardi, P013 - Porto... Ubytování P013 - Porto Recanati, trilocale ristrutturato a 50mt dal mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Casa Ludovica

9,5

Casa Ludovica

UbytováníCasa Ludovica. Casa Ludovica se nachází 600 metrů od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Tento prázdninový dům má balkon. Ubytování Casa Ludovica se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Affittacamere Zi Pasquale

9,5

Affittacamere Zi Pasquale

UbytováníAffittacamere Zi Pasquale. Affittacamere Zi Pasquale se nachází v Porto Recanati, 1,3 km od pláže Porto Recanati, a nabízí klimatizované pokoje a terasu. Ubytování Affittacamere Zi Pasquale se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Al Mare

9,5

Al Mare

UbytováníAl Mare. Al Mare se nachází v Porto Recanati, 1,7 km od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona. Nabízí soukromou pláž a výhled do klidné ulice. Ubytování Al Mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

La Rosa dei Venti

9,5

La Rosa dei Venti

UbytováníLa Rosa dei Venti. La Rosa dei Venti nabízí klimatizované ubytování v Porto Recanati, necelý 1 km od pláže Porto Recanati, 30 km od Stazione Ancona a 6,7 km od Santuario... Ubytování La Rosa dei Venti se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Corso Matteotti 162 - Affittacamere

9,5

Corso Matteotti 162 - Affittacamere

UbytováníCorso Matteotti 162 - Affittacamere. Ubytování se nachází v Porto Recanati, 280 metrů od pláže Porto Recanati a 6,7 km od Santuario Della Santa Casa a Corso Matteotti. Ubytování Corso Matteotti 162 - Affittacamere se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

aMare il mare

9,4

aMare il mare

UbytováníaMare il mare. aMare il mare se nachází 300 metrů od pláže Porto Recanati a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování aMare il mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

ilmareinmezzo

9,4

ilmareinmezzo

Ubytování (Bed and breakfast) ilmareinmezzo. Ilmareinmezzo se nachází v Porto Recanati, 550 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ilmareinmezzo se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Appartamento al mare con garage

9,4

Appartamento al mare con garage

Ubytování (Apartmán) Appartamento al mare con garage. Appartamento al mare con garage se nachází v Porto Recanati. Ubytování Appartamento al mare con garage se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Villa I Giardini del Conero con ombrellone in spiaggia

9,4

Villa I Giardini del Conero con ombrellone in spiaggia

UbytováníVilla I Giardini del Conero con ombrellone in spiaggia. Villa I Giardini del Conero con ombrellone in spiaggia se nachází v Porto Recanati, 1,3 km od pláže Porto Recanati a 32 km od Stazione Ancona, a nabízí... Ubytování Villa I Giardini del Conero con ombrellone in spiaggia se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Villetta del Conero

9,3

Villetta del Conero

UbytováníVilletta del Conero. Villetta del Conero se nachází v Porto Recanati a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Villetta del Conero se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

LULLA BY DOLF - Attico sul Mare

9,3

LULLA BY DOLF - Attico sul Mare

Ubytování (Apartmán) LULLA BY DOLF - Attico sul Mare. LULLA BY DOLF - Esclusivo Attico se nachází v Porto Recanati, 30 km od Stazione Ancona a 32 km od přístavu Ancona. Ubytování LULLA BY DOLF - Attico sul Mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

nel blu dipinto di blu

9,3

nel blu dipinto di blu

Ubytování (Apartmán) nel blu dipinto di blu. Nel blu dipinto di blu se nachází v Porto Recanati. Ubytování bylo postaveno v roce 2005 a má terasu. Ubytování nel blu dipinto di blu se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

B&B Un mare di Gioia

9,3

B&B Un mare di Gioia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Un mare di Gioia. Ubytování se nachází 1,9 km od pláže Porto Recanati. Ubytování B&B Un mare di Gioia se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

La Rondine rental apartment

9,3

La Rondine rental apartment

UbytováníLa Rondine rental apartment. La Rondine hire apartment se nachází v Porto Recanati, 500 metrů od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona. Ubytování La Rondine rental apartment se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Brezza Marina

9,3

Brezza Marina

Ubytování (Penzion) Brezza Marina. Brezza Marina se nachází v Porto Recanati, jen pár kroků od pláže Porto Recanati, a nabízí různé vybavení, jako jsou bezplatná jízdní kola, zahrada a... Ubytování Brezza Marina se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Stella Azzurra

9,3

Stella Azzurra

Ubytování (Apartmán) Stella Azzurra. Stella Azzurra se nachází asi 100 metrů od pláže Porto Recanati a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Stella Azzurra se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

B&B Cristina

9,3

B&B Cristina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cristina. B&B Cristina se nachází v obci Porto Recanati a nabízí klasicky zařízené pokoje s dřevěnými trámovými stropy, prostornou zahradu, dětské hřiště a bezplatné... Ubytování B&B Cristina se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Porto d'aMare - Rooms

9,3

Porto d'aMare - Rooms

Ubytování (Penzion) Porto d'aMare - Rooms. Porto d'aMare - Rooms se nachází v Porto Recanati, 150 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Porto d'aMare - Rooms se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Residenza La Piazzetta

9,3

Residenza La Piazzetta

Ubytování (Apartmány) Residenza La Piazzetta. Residenza La Piazzetta se nachází v Porto Recanati, 24 km od Ancony a 48 km od Senigallie. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residenza La Piazzetta se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Attico Blu Mare

9,3

Attico Blu Mare

UbytováníAttico Blu Mare. Attico Blu Mare se nachází asi 400 metrů od pláže Porto Recanati a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Attico Blu Mare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

B&B Mar del Plata

9,2

B&B Mar del Plata

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Mar del Plata. B&B Mar del Plata se nachází v Porto Recanati, 24 km od Ancony, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Mar del Plata se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Monolocali nuovi in centro a Porto Recanati, in Riviera del Conero.

9,2

Monolocali nuovi in centro a Porto Recanati, in Riviera del Conero.

Ubytování (Apartmány) Monolocali nuovi in centro a Porto Recanati, in Riviera del Conero.. Monolocali nuovi in centro a Porto Recanati, in Riviera del Conero. Ubytování Monolocali nuovi in centro a Porto Recanati, in Riviera del Conero. se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Dimora50 Apartament

9,2

Dimora50 Apartament

Ubytování (Apartmán) Dimora50 Apartament. Dimora50 se nachází v Porto Recanati, 1,4 km od pláže Porto Recanati a 31 km od Stazione Ancona. Ubytování Dimora50 Apartament se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Casa tua Spa Resort

9,2

Casa tua Spa Resort

Ubytování (Hotel) Casa tua Spa Resort. Casa tua Spa Resort se nachází v Porto Recanati, 2,2 km od pláže Porto Recanati, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Casa tua Spa Resort se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

APPARTAMENTO SUL MARE

9,2

APPARTAMENTO SUL MARE

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO SUL MARE. APPARTAMENTO SUL MARE se nachází v Porto Recanati a nabízí vířivku. K dispozici je také balkon. Ubytování APPARTAMENTO SUL MARE se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

La dolce vita

9,2

La dolce vita

Ubytování (Venkovský dům) La dolce vita. La dolce vita se nachází v Porto Recanati v regionu Marche a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování La dolce vita se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

La casa di Murphy

9,2

La casa di Murphy

Ubytování (Penzion) La casa di Murphy. Ubytování se nachází v Porto Recanati, 300 metrů od pláže Porto Recanati. Ubytování La casa di Murphy se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Casa VerdeMare

9,2

Casa VerdeMare

UbytováníCasa VerdeMare. Casa VerdeMare se nachází v Porto Recanati v regionu Marche a nabízí balkon a výhled na město. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa VerdeMare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Appartamento Camilla

9,2

Appartamento Camilla

UbytováníAppartamento Camilla. Appartamento Camilla se nachází v Porto Recanati, jen 1,5 km od pláže Porto Recanati. Nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Appartamento Camilla se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Casa in campagna a 5 minuti dal mare Porto Recanati

9,2

Casa in campagna a 5 minuti dal mare Porto Recanati

UbytováníCasa in campagna a 5 minuti dal mare Porto Recanati. Casa in campagna a 5 minuti dal mare Porto Recanati se nachází v Montarice, 32 km od Stazione Ancona, 7,2 km od Santuario Della Santa Casa a 9,1 km od... Ubytování Casa in campagna a 5 minuti dal mare Porto Recanati se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Appartamento Corallo

9,1

Appartamento Corallo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Corallo. Appartamento Corallo se nachází v Porto Recanati v regionu Marche a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Appartamento Corallo se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Fruttadamare

9,1

Fruttadamare

Ubytování (Apartmány) Fruttadamare. Fruttadamare se nachází v Porto Recanati, 800 metrů od pláže Porto Recanati a 30 km od Stazione Ancona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Fruttadamare se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Amarena b&b

9,1

Amarena b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Amarena b&b. Amarena b&b se nachází v Porto Recanati, 800 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Amarena b&b se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Festina Lente B&B

9,1

Festina Lente B&B

UbytováníFestina Lente B&B. Festina Lente B&B se nachází v Porto Recanati, kousek od pláže Porto Recanati. Nabízí výhled do klidné ulice a sdílený lounge. Ubytování Festina Lente B&B se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

appartamento con vista Porto Recanati

9,1

appartamento con vista Porto Recanati

Ubytování (Apartmán) appartamento con vista Porto Recanati. appartamento con vista Porto Recanati se nachází v Porto Recanati, 150 metrů od pláže Porto Recanati, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování appartamento con vista Porto Recanati se nachází ve městě Porto Recanati (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Porto Recanati

Město Porto Recanati se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 157 hotelů a ubytování ve městě Porto Recanati.