Hledat

Ubytování

Ubytování město Numana

Ve městě Numana (Itálie) máme celkem 295 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Numana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Numana

La Fenice 40

10

La Fenice 40

UbytováníLa Fenice 40. Situated in Numana, 500 metres from Numana Beach, La Fenice 40 features air-conditioned accommodation and a terrace. The property is around 1. Ubytování La Fenice 40 se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Appartamento VILLAMARE

10

Appartamento VILLAMARE

UbytováníAppartamento VILLAMARE. Appartamento VILLAMARE se nachází asi 1,2 km od pláže Numana a nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu a bar. Ubytování Appartamento VILLAMARE se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Casabianca Appartamenti

10

Casabianca Appartamenti

UbytováníCasabianca Appartamenti. Casabianca Appartamenti se nachází v Numana, jen pár kroků od pláže Marcelli a 1,4 km od pláže Numana. Ubytování Casabianca Appartamenti se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Marino1958 Hotel

10

Marino1958 Hotel

UbytováníMarino1958 Hotel. Marino1958 Hotel se nachází v Numana, 400 metrů od pláže Marcelli, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, společným lounge a... Ubytování Marino1958 Hotel se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Viverenumana

9,9

Viverenumana

Ubytování (Penzion) Viverenumana. Vivere Numana se nachází v centru města Numana a nabízí zvukotěsné, klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Viverenumana se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Numana appartamenti: la tua casa in centro a pochi passi dal mare

9,7

Numana appartamenti: la tua casa in centro a pochi passi dal mare

Ubytování (Apartmány) Numana appartamenti: la tua casa in centro a pochi passi dal mare. Numana appartamenti se nachází v Numana, 200 metrů od pláže Numana a 1 km od pláže Urbani. Ubytování Numana appartamenti: la tua casa in centro a pochi passi dal mare se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Oltremare Numana

9,7

Oltremare Numana

Ubytování (Apartmány) Oltremare Numana. Oltremare Numana se nachází v Numana, asi 2,9 km od pláže Urbani, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Oltremare Numana se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

L’Orto di Rina

9,6

L’Orto di Rina

Ubytování (Bed and breakfast) L’Orto di Rina. L'Orto di Rina se nachází v Numana, 1 km od pláže Marcelli a 2,2 km od pláže San Michele. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování L’Orto di Rina se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

bed&breakfast Filomare

9,6

bed&breakfast Filomare

Ubytování (Bed and breakfast) bed&breakfast Filomare. Bed & breakfast Filomare se nachází v Numana, 2,6 km od pláže Marcelli a 22 km od Stazione Ancona. Ubytování bed&breakfast Filomare se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

S309 - Sirolo, nuovo bilocale con piscina

9,5

S309 - Sirolo, nuovo bilocale con piscina

UbytováníS309 - Sirolo, nuovo bilocale con piscina. S309 - Sirolo, nuovo bilocale con piscina se nachází ve městě Numana a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování S309 - Sirolo, nuovo bilocale con piscina se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Plaza Numana Casa Vacanze

9,5

Plaza Numana Casa Vacanze

UbytováníPlaza Numana Casa Vacanze. Plaza Numana Casa Vacanze se nachází v Numana, 400 metrů od pláže Numana, 1,4 km od pláže Marcelli a 1,6 km od pláže Urbani, a nabízí terasu. Ubytování Plaza Numana Casa Vacanze se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

M330 - Marcelli, bilocale al secondo piano con terrazzo vista mare

9,5

M330 - Marcelli, bilocale al secondo piano con terrazzo vista mare

UbytováníM330 - Marcelli, bilocale al secondo piano con terrazzo vista mare. M330 - Marcelli, bilocale al secondo se nachází v obci Numana v regionu Marche. klavír con terrazzo vista mare má balkon. Ubytování M330 - Marcelli, bilocale al secondo piano con terrazzo vista mare se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Maison del Bassotto

9,5

Maison del Bassotto

Ubytování (Apartmány) Maison del Bassotto. Maison del Bassotto nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi v Numana, kousek od pláží Numana, Urbani a San Michele. Ubytování Maison del Bassotto se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

EDEN CONERO BILOCALE RISTRUTTURATO NUMANA CENTRO

9,5

EDEN CONERO BILOCALE RISTRUTTURATO NUMANA CENTRO

Ubytování (Apartmány) EDEN CONERO BILOCALE RISTRUTTURATO NUMANA CENTRO. EDEN CONERO BILOCALE RISTRUTTURATO NUMANA CENTRO se nachází ve městě Numana, 350 metrů od pláže Numana, necelý 1 km od pláže Urbani a 14 minut chůze od... Ubytování EDEN CONERO BILOCALE RISTRUTTURATO NUMANA CENTRO se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

NUMA HOTEL

9,5

NUMA HOTEL

Ubytování (Hotel) NUMA HOTEL. NUMA HOTEL se nachází v obci Numana, 300 metrů od pláže Numana, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování NUMA HOTEL se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Ciclamini 29

9,5

Ciclamini 29

Ubytování (Prázdninový dům) Ciclamini 29. Ciclamini 29 se nachází v Numana, 1,7 km od pláže Numana, 2,7 km od pláže Urbani a 2,9 km od pláže San Michele. Ubytování Ciclamini 29 se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Nel Conero Affittacamere

9,4

Nel Conero Affittacamere

Ubytování (Penzion) Nel Conero Affittacamere. Nel Conero Affittacamere se nachází v Numana, 1,8 km od pláže Numana a 2,9 km od pláže Urbani. Ubytování Nel Conero Affittacamere se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Villa Gianfelici

9,4

Villa Gianfelici

Ubytování (Vila) Villa Gianfelici. Villa Gianfelici se nachází v obci Numana, 150 metrů od pláže Numana a 1,1 km od pláže Urbani, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí terasu. Ubytování Villa Gianfelici se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Mirabelle

9,4

Mirabelle

UbytováníMirabelle. Mirabelle se nachází v Numana, v blízkosti pláže Marcelli a 2,2 km od pláže Numana. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Mirabelle se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Affittacamere da Sabri

9,4

Affittacamere da Sabri

UbytováníAffittacamere da Sabri. 700 metrů od pláže Numana, Affittacamere da Sabri se nachází v Numana a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Affittacamere da Sabri se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Aura Relais

9,3

Aura Relais

Ubytování (Bed and breakfast) Aura Relais. Aura Relais se nachází v Numana, 650 metrů od pláže Numana, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aura Relais se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Giglio Del Conero

9,3

Giglio Del Conero

UbytováníGiglio Del Conero. Giglio Del Conero se nachází v Numana, 1,2 km od pláže Numana a 1,5 km od pláže Marcelli. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným WiFithroughout. Ubytování Giglio Del Conero se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

S308 - Sirolo, delizioso trilocale con piscina

9,3

S308 - Sirolo, delizioso trilocale con piscina

UbytováníS308 - Sirolo, delizioso trilocale con piscina. S308 - Sirolo, delizioso trilocale con piscina nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Numana, 20 km od Stazione Ancona a 13 km od Santuario Della Santa... Ubytování S308 - Sirolo, delizioso trilocale con piscina se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Affittacamere dei desideri

9,3

Affittacamere dei desideri

Ubytování (Penzion) Affittacamere dei desideri. Affittacamere dei desideri se nachází v Numana, 23 km od Stazione Ancona a 25 km od přístavu Ancona. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Affittacamere dei desideri se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

La Perla Del Conero Affittacamere

9,3

La Perla Del Conero Affittacamere

Ubytování (Penzion) La Perla Del Conero Affittacamere. La Perla Del Conero Affittacamere se nachází v obci Numana, 1,1 km od pláže Marcelli, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování La Perla Del Conero Affittacamere se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Conero Suites

9,3

Conero Suites

UbytováníConero Suites. Conero Suites se nachází v Numana a nabízí výhled na moře, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Conero Suites se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

LA TERRAZZA SUL MARE - NUMANA -

9,3

LA TERRAZZA SUL MARE - NUMANA -

Ubytování (Apartmán) LA TERRAZZA SUL MARE - NUMANA -. LA TERRAZZA SUL MARE - NUMANA se nachází v Numana, pouhých 500 metrů od pláže Numana. Ubytování LA TERRAZZA SUL MARE - NUMANA - se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Villa Virlan

9,2

Villa Virlan

Ubytování (Apartmán) Villa Virlan. Villa Virlan se nachází v obci Numana, 1,5 km od pláže Marcelli, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Virlan se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Casa vacanza Sirolo di Simone

9,2

Casa vacanza Sirolo di Simone

UbytováníCasa vacanza Sirolo di Simone. Ubytování se nachází 1,7 km od pláže Marcelli. Casa vacanza Sirolo di Simone se nachází v obci Numana, 2 km od pláže Urbani a 22 km od vlakového nádraží... Ubytování Casa vacanza Sirolo di Simone se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

EDEN CONERO

9,2

EDEN CONERO

Ubytování (Penzion) EDEN CONERO. EDEN CONERO se nachází v obci Numana, 350 metrů od pláže Numana a necelý 1 km od pláže Urbani, a nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Ubytování EDEN CONERO se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Verde Giada

9,2

Verde Giada

Ubytování (Penzion) Verde Giada. Verde Giada nabízí klimatizované ubytování v Numana. Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Ubytování Verde Giada se nachází ve městě (Itálie - Marche).

La Finestra sul Conero Apartments

9,2

La Finestra sul Conero Apartments

UbytováníLa Finestra sul Conero Apartments. La Finestra sul Conero Apartments se nachází v Numana, 1,2 km od pláže Marcelli a 26 km od Stazione Ancona. Ubytování La Finestra sul Conero Apartments se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Onda del Conero

9,2

Onda del Conero

Ubytování (Penzion) Onda del Conero. Onda del Conero se nachází v Numana, 800 metrů od pláže Numana a 1,2 km od pláže Marcelli. Ubytování Onda del Conero se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Piccolo angolo di paradiso nel Parco del Conero

9,2

Piccolo angolo di paradiso nel Parco del Conero

Ubytování (Prázdninový dům) Piccolo angolo di paradiso nel Parco del Conero. Piccolo angolo di paradiso nel nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Piccolo angolo di paradiso nel Parco del Conero se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Affittacamere I Principi del Conero CIR 00041

9,2

Affittacamere I Principi del Conero CIR 00041

Ubytování (Penzion) Affittacamere I Principi del Conero CIR 00041. Hotel Numana se nachází ve městě Numana, 50 metrů od pláže Numana. Ubytování Affittacamere I Principi del Conero CIR 00041 se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

N247 - Numana, meraviglioso quadrilocale in posizione strategica

9,1

N247 - Numana, meraviglioso quadrilocale in posizione strategica

UbytováníN247 - Numana, meraviglioso quadrilocale in posizione strategica. N247 - Numana, meraviglioso quadrilocale in posizione strategica se nachází v Numana, necelý 1 km od pláže Numana, 19 minut chůze od pláže Marcelli a 1,9... Ubytování N247 - Numana, meraviglioso quadrilocale in posizione strategica se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Affittacamere Caletta del Conero

9,1

Affittacamere Caletta del Conero

UbytováníAffittacamere Caletta del Conero. Affittacamere Caletta del Conero se nachází v obci Numana v regionu Marche, nedaleko pláže Marcelli. Ubytování Affittacamere Caletta del Conero se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Balconi Del Conero

9,1

Balconi Del Conero

Ubytování (Aparthotel) Balconi Del Conero. Balconi Del Conero se nachází v obci Numana a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Balconi Del Conero se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

NUMANA SEA APARTMENT

9

NUMANA SEA APARTMENT

UbytováníNUMANA SEA APARTMENT. NUMANA SEA APARTMENT se nachází v Numana, pouhých 1,2 km od pláže Numana a 1,7 km od pláže Marcelli, a nabízí balkon. Ubytování NUMANA SEA APARTMENT se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Conero Suite Luxury Terrace

9

Conero Suite Luxury Terrace

Ubytování (Apartmán) Conero Suite Luxury Terrace. Conero Suite Luxury Terrace se nachází v Numana, 500 metrů od pláže Numana a 1,6 km od pláže Urbani. Ubytování Conero Suite Luxury Terrace se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Hotel Corallo

9

Hotel Corallo

Ubytování (Hotel) Hotel Corallo. Hotel Corallo se nachází v obci Numana, 500 metrů od pláže Marcelli, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování Hotel Corallo se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

B&B POGGIO DEL SOLE

9

B&B POGGIO DEL SOLE

UbytováníB&B POGGIO DEL SOLE. B&B POGGIO DEL SOLE se nachází v Numana a nabízí výhled na moře, zahradu, sdílený lounge a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování B&B POGGIO DEL SOLE se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

N235 - Numana, ampio appartamento con terrazzo vista mare

9

N235 - Numana, ampio appartamento con terrazzo vista mare

UbytováníN235 - Numana, ampio appartamento con terrazzo vista mare. N235 - Numana, ampio appartamento con terrazzo vista mare se nachází v Numana, 2 km od pláže Marcelli, 2,3 km od pláže Numana a 22 km od Stazione Ancona. Ubytování N235 - Numana, ampio appartamento con terrazzo vista mare se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

View Place Numana

9

View Place Numana

UbytováníView Place Numana. View Place Numana se nachází v Numana, 600 metrů od pláže Numana, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování View Place Numana se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Appartamento Amelia Garden

9

Appartamento Amelia Garden

UbytováníAppartamento Amelia Garden. Appartamento Amelia Garden se nachází v Numana, 1,2 km od pláže Marcelli, 24 km od Stazione Ancona a 10 km od Santuario Della Santa Casa. Ubytování Appartamento Amelia Garden se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Appartamento I Fiori di Amelia

9

Appartamento I Fiori di Amelia

Ubytování (Apartmán) Appartamento I Fiori di Amelia. Appartamento I Fiori di Amelia se nachází v Numana, 80 metrů od pláže Marcelli, 2,1 km od pláže Numana a 23 km od vlakového nádraží Ancona. Ubytování Appartamento I Fiori di Amelia se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

B&B Vivere il Mare

8,9

B&B Vivere il Mare

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vivere il Mare. B&B Vivere má ideální polohu 100 metrů od pláže v Numana. Il Mare se nachází v regionálním parku Conero. Ubytování B&B Vivere il Mare se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Casa Linda, a due passi dal mare

8,9

Casa Linda, a due passi dal mare

UbytováníCasa Linda, a due passi dal mare. Casa Linda, a due passi dal mare se nachází v Numana, necelý 1 km od pláže Marcelli, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Linda, a due passi dal mare se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Tra Gli Olivi E La Riviera Del Conero

8,9

Tra Gli Olivi E La Riviera Del Conero

Ubytování (Apartmán) Tra Gli Olivi E La Riviera Del Conero. Tra Gli Olivi E La Riviera Del Conero se nachází v obci Numana v regionálním parku Conero a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Tra Gli Olivi E La Riviera Del Conero se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Villa Relax Numana

8,9

Villa Relax Numana

Ubytování (Apartmán) Villa Relax Numana. Villa Relax Numana se nachází v Numana, 1,5 km od pláže Urbani a 1,7 km od pláže San Michele. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Relax Numana se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Casale Le Maschere

8,9

Casale Le Maschere

UbytováníCasale Le Maschere. Casale Le Maschere se nachází v obci Numana v regionu Marche, 2,8 km od pláže Marcelli. Ubytování Casale Le Maschere se nachází ve městě Numana (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Numana

Město Numana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 295 hotelů a ubytování ve městě Numana.