Hledat

Ubytování

Ubytování město Porto San Giorgio

Ve městě Porto San Giorgio (Itálie) máme celkem 74 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porto San Giorgio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porto San Giorgio

Casa Florenzia

10

Casa Florenzia

UbytováníCasa Florenzia. Casa Florenzia se nachází v Porto San Giorgio, 80 metrů od Spiaggia Libera, 1,2 km od pláže Lido di Fermo a 30 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Casa Florenzia se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Florenzia Room

10

Florenzia Room

UbytováníFlorenzia Room. Florenzia Room se nachází v Porto San Giorgio, 1,2 km od pláže Lido di Fermo a 30 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Florenzia Room se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Appartamento “Le vele”

10

Appartamento “Le vele”

UbytováníAppartamento “Le vele”. Appartamento "Le vele" se nachází v Porto San Giorgio, 29 km od San Benedetta del Tronto a 31 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Appartamento “Le vele” se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

La terrazza sul tetto

10

La terrazza sul tetto

UbytováníLa terrazza sul tetto. La terrazza sul tetto se nachází necelý 1 km od čtvrti Spiaggia Libera a 27 km od města San Benedetto del Tronto. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování La terrazza sul tetto se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Casa di Cìì

9,7

Casa di Cìì

Ubytování (Apartmány) Casa di Cìì. Casa di Cì se nachází 250 metrů od pláže Porto San Giorgio v Porto San Giorgio a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa di Cìì se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B La Casa di Era

9,7

B&B La Casa di Era

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Casa di Era. B&B La Casa di Era se nachází v Torre di Palme, 9 km od Ferma, je obklopený duby a olivovníky a nabízí klimatizované pokoje. Ubytování B&B La Casa di Era se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Palazzo Trevisani

9,7

Palazzo Trevisani

UbytováníPalazzo Trevisani. Palazzo Trevisani nabízí klimatizované ubytování v Porto San Giorgio, 700 metrů od Spiaggia Libera, 2,6 km od pláže Lido di Fermo a 29 km od San Benedetto... Ubytování Palazzo Trevisani se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Loft al mare Porto San Giorgio

9,6

Loft al mare Porto San Giorgio

UbytováníLoft al mare Porto San Giorgio. Loft al mare Porto San Giorgio se nachází asi 1,2 km od Spiaggia Libera a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Loft al mare Porto San Giorgio se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Casa Prima Fila Mare

9,6

Casa Prima Fila Mare

Ubytování (Apartmán) Casa Prima Fila Mare. Casa Prima Fila Mare se nachází v Porto San Giorgio, 500 metrů od Spiaggia Libera a 28 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Casa Prima Fila Mare se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Casa Azzurra Vacanze

9,6

Casa Azzurra Vacanze

UbytováníCasa Azzurra Vacanze. Casa Azzurra Vacanze se nachází v Porto San Giorgio, 700 metrů od Spiaggia Libera a 2,6 km od pláže Lido di Fermo. Ubytování Casa Azzurra Vacanze se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

[VISTA MARE] Relax idromassaggio biciclette clima

9,5

[VISTA MARE] Relax idromassaggio biciclette clima

Ubytování[VISTA MARE] Relax idromassaggio biciclette clima. [VISTA MARE] se nachází v Porto San Giorgio, 400 metrů od Spiaggia Libera a 1,2 km od pláže Lido di Fermo. Ubytování [VISTA MARE] Relax idromassaggio biciclette clima se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

BLU CORALLO

9,5

BLU CORALLO

Ubytování (Apartmány) BLU CORALLO. BLU CORALLO se nachází na atraktivním místě v Porto San Giorgio, nedaleko pláže Porto San Giorgio. Ubytování BLU CORALLO se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Belsit Bed&Breakfast

9,5

Belsit Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Belsit Bed&Breakfast. Belsit Bed&Breakfast se nachází 5 minut chůze od pláže Porto San Giorgio a nabízí zahradu s terasou a elegantní ubytování s výhledem na moře. Ubytování Belsit Bed&Breakfast se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Il nido

9,4

Il nido

UbytováníIl nido. Il nido se nachází v Porto San Giorgio, 1,1 km od Spiaggia Libera a 28 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Il nido se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Cinque stelle

9,4

Cinque stelle

Ubytování (Prázdninový dům) Cinque stelle. Cinque stelle se nachází v Porto San Giorgio, 200 metrů od Spiaggia Libera a 28 km od San Benedetto del Tronto. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Cinque stelle se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

L' AMETISTA

9,4

L' AMETISTA

Ubytování (Penzion) L' AMETISTA. L' AMETISTA se nachází v Porto San Giorgio, 650 metrů od pláže Porto San Giorgio, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování L' AMETISTA se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

[500 mt. DAL MARE] WiFi Clima & Design

9,2

[500 mt. DAL MARE] WiFi Clima & Design

Ubytování[500 mt. DAL MARE] WiFi Clima & Design. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem (500 metrů). DAL MARE] Wi-Fi Clima & Design se nachází v Porto San Giorgio. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování [500 mt. DAL MARE] WiFi Clima & Design se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Villa Alba Guest House Porto san Giorgio Appartamento invernale

9,2

Villa Alba Guest House Porto san Giorgio Appartamento invernale

Ubytování (Apartmán) Villa Alba Guest House Porto san Giorgio Appartamento invernale. Villa Alba Guest House Porto san Giorgio Appartamento invernale se nachází asi 200 metrů od pláže Porto San Giorgio a nabízí výhled na moře a sdílený... Ubytování Villa Alba Guest House Porto san Giorgio Appartamento invernale se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Villa Capodarco B&B

9,2

Villa Capodarco B&B

UbytováníVilla Capodarco B&B. Villa Capodarco B&B se nachází v Porto San Giorgio a nabízí zahradu s bazénem. Ubytování Villa Capodarco B&B se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B La Casa di Rita

9,1

B&B La Casa di Rita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Casa di Rita. B&B La Casa di Rita se nachází v Porto San Giorgio a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování B&B La Casa di Rita se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Apartment Largo del Teatro

9,1

Apartment Largo del Teatro

Ubytování (Apartmány) Apartment Largo del Teatro. Apartment Largo del Teatro se nachází v Porto San Giorgio, 26 km od San Benedetta del Tronto. Ascoli Piceno je vzdálené 40 km. Ubytování Apartment Largo del Teatro se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Porto San Giorgio sud vivi il Mare in Tranquillità

9,1

Porto San Giorgio sud vivi il Mare in Tranquillità

Ubytování (Apartmány) Porto San Giorgio sud vivi il Mare in Tranquillità. Porto San Giorgio sud vivi il Mare in Tranquillità se nachází v Porto San Giorgio, 1,1 km od Spiaggia Libera a 28 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Porto San Giorgio sud vivi il Mare in Tranquillità se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B Borgo Marinaro

9,1

B&B Borgo Marinaro

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Borgo Marinaro. Ubytování se nachází v Porto San Giorgio v regionu Marche, se Spiaggia Libera a Porto San Giorgio. Ubytování B&B Borgo Marinaro se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

I SUONI DEL MARE

9,1

I SUONI DEL MARE

Ubytování (Apartmány) I SUONI DEL MARE. I SUONI se nachází v Porto San Giorgio v regionu Marche, nedaleko Spiaggia Libera. Ubytování I SUONI DEL MARE se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

AnnaGiovanna

9

AnnaGiovanna

UbytováníAnnaGiovanna. AnnaGiovanna se nachází v Porto San Giorgio v regionu Marche, méně než 1 km od Spiaggia Libera a 29 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování AnnaGiovanna se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Vista sul Mare

9

Vista sul Mare

Ubytování (Bed and breakfast) Vista sul Mare. Vista sul Mare se nachází 29 km od San Benedetta del Tronto a nabízí ubytování se zahradou, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Vista sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Camere Casa Azzurra

9

Camere Casa Azzurra

Ubytování (Penzion) Camere Casa Azzurra. Camere Casa Azzurra se nachází v Porto San Giorgio, necelý 1 km od Spiaggia Libera a 2,6 km od pláže Lido di Fermo, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Camere Casa Azzurra se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

A casa da Ines

9

A casa da Ines

UbytováníA casa da Ines. A casa da Ines is set in Porto San Giorgio, 700 metres from Spiaggia Libera, 2.9 km from Lido di Fermo Beach, and 29 km from San Benedetto del Tronto. Ubytování A casa da Ines se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B Borgo Antico

9

B&B Borgo Antico

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Borgo Antico. B&B Borgo Antico se nachází na ideálním místě v Porto San Giorgio, nedaleko pláže Porto San Giorgio. Ubytování B&B Borgo Antico se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Hotel Victoria

8,9

Hotel Victoria

Ubytování (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria se nachází v zeleném prostředí hlavního náměstí Piazza Mentana v Porto San Giorgio, pouhých 50 metrů od Jaderského moře. Ubytování Hotel Victoria se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Interno 132

8,9

Interno 132

Ubytování (Apartmán) Interno 132. Interno 132 se nachází v Porto San Giorgio, v blízkosti Spiaggia Libera a 200 metrů od pláže Lido di Fermo. Ubytování Interno 132 se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B Da Peo

8,9

B&B Da Peo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Da Peo. B&B Da Peo se nachází v Porto San Giorgio, 400 metrů od pláže Porto San Giorgio, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování B&B Da Peo se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B GALLETTO

8,9

B&B GALLETTO

Ubytování (Bed and breakfast) B&B GALLETTO. B&B GALLETTO se nachází v Porto San Giorgio a nabízí výhled na město, sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B GALLETTO se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Gli Oleandri

8,7

Gli Oleandri

Ubytování (Bed and breakfast) Gli Oleandri. Gli Oleandri se nachází v Porto San Giorgio, 500 metrů od Spiaggia Libera a 29 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Gli Oleandri se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Lepanto 14

8,7

Lepanto 14

Ubytování (Prázdninový dům) Lepanto 14. Lepanto 14 se nachází v Porto San Giorgio, 100 metrů od pláže Porto San Giorgio, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Lepanto 14 se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Appartamento Santamarcellina

8,7

Appartamento Santamarcellina

Ubytování (Apartmán) Appartamento Santamarcellina. Appartamento Santamarcellina se nachází v San Giorgiu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Santamarcellina se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Residenza Scorcio Sul Mare

8,5

Residenza Scorcio Sul Mare

UbytováníResidenza Scorcio Sul Mare. Residenza Scorcio Sul Mare se nachází na kopci 1 km od Porto San Giorgio na pobřeží Jaderského moře a nabízí park o rozloze 10 000 m2 a restauraci. Ubytování Residenza Scorcio Sul Mare se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

A CASA DI NONNA LUISA

8,4

A CASA DI NONNA LUISA

UbytováníA CASA DI NONNA LUISA. A CASA DI NONNA LUISA se nachází v Porto San Giorgio, 2,2 km od pláže Lido di Fermo a 29 km od San Benedetto del Tronto. Nabízí bar a sdílený lounge. Ubytování A CASA DI NONNA LUISA se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Appartamento Sul Mare

8,3

Appartamento Sul Mare

UbytováníAppartamento Sul Mare. Appartamento Sul Mare se nachází v Porto San Giorgio, necelý 1 km od Spiaggia Libera, 28 km od San Benedetto del Tronto a 30 km od stadionu Riviera delle... Ubytování Appartamento Sul Mare se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Hotel Rosa Meublé

8,3

Hotel Rosa Meublé

Ubytování (Hotel) Hotel Rosa Meublé. Rodinný Hotel Rosa Meublé se nachází na pěší zóně v centru Porto San Giorgio a nabízí klimatizované pokoje s balkonem, 24palcovou LCD TV, minibarem a... Ubytování Hotel Rosa Meublé se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

CASA SIMONE

8,3

CASA SIMONE

UbytováníCASA SIMONE. CASA SIMONE se nachází v Porto San Giorgio a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí sdílenou kuchyň. Ubytování CASA SIMONE se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

B&B AL MARE

8,3

B&B AL MARE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B AL MARE. B&B AL MARE se nachází 200 metrů od Spiaggia Libera a nabízí restauraci, bar a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B AL MARE se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Appartamento Bellariva D2 - MyHo Casa

8,2

Appartamento Bellariva D2 - MyHo Casa

UbytováníAppartamento Bellariva D2 - MyHo Casa. Appartamento Bellariva D2 - MyHo Casa se nachází v Porto San Giorgio, jen pár kroků od Spiaggia Libera a necelý 1 km od pláže Lido di Fermo. Ubytování Appartamento Bellariva D2 - MyHo Casa se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Hotel Riviera

8,2

Hotel Riviera

Ubytování (Hotel) Hotel Riviera. Hotel Riviera se nachází pouhých 100 metrů od přístavu Porto San Giorgio a 400 metrů od pláže a nabízí klimatizované pokoje. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Hotel Riviera se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Flora Marina_ Appartamento fronte mare

8,2

Flora Marina_ Appartamento fronte mare

UbytováníFlora Marina_ Appartamento fronte mare. Flora Marina_ Appartamento fronte mare se nachází u pláže v Porto San Giorgio, 200 metrů od pláže Lido di Fermo a 32 km od San Benedetto del Tronto. Ubytování Flora Marina_ Appartamento fronte mare se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Hotel Garden

8,1

Hotel Garden

UbytováníHotel Garden. Hotel Garden se nachází v centru města, pouhých 100 metrů od moře a vlakového nádraží Porto San Giorgio - Fermo. Ubytování Hotel Garden se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Hotel Bellavista

8,1

Hotel Bellavista

Ubytování (Hotel) Hotel Bellavista. Hotel Bellavista se nachází v Porto San Giorgio, 1,5 km od Spiaggia Libera. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Bellavista se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Villa Alba Guest House Porto san Giorgio

8,1

Villa Alba Guest House Porto san Giorgio

Ubytování (Apartmán) Villa Alba Guest House Porto san Giorgio. Villa Alba Guest House Porto san Giorgio se nachází v Porto San Giorgio, pouhých 800 metrů od Spiaggia Libera a 1,3 km od Porto San Giorgio, a nabízí... Ubytování Villa Alba Guest House Porto san Giorgio se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Terrazza sul porto - Parcheggio Wifi Clima

8

Terrazza sul porto - Parcheggio Wifi Clima

UbytováníTerrazza sul porto - Parcheggio Wifi Clima. Terrazza sul porto - Parcheggio Wifi Clima se nachází asi 100 metrů od Spiaggia Libera a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Terrazza sul porto - Parcheggio Wifi Clima se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Honey BnB a 100 metri dal mare

8

Honey BnB a 100 metri dal mare

Ubytování (Apartmány) Honey BnB a 100 metri dal mare. Honey BnB a 100 metri dal mare se nachází v Porto San Giorgio a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Honey BnB a 100 metri dal mare se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Casa sulla collina vista mare

8

Casa sulla collina vista mare

UbytováníCasa sulla collina vista mare. Casa sulla collina vista mare se nachází v Porto San Giorgio, 1,7 km od Spiaggia Libera, 29 km od San Benedetto del Tronto a 31 km od stadionu Riviera... Ubytování Casa sulla collina vista mare se nachází ve městě Porto San Giorgio (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Porto San Giorgio

Město Porto San Giorgio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 74 hotelů a ubytování ve městě Porto San Giorgio.