Hledat

Ubytování

Ubytování město Grottammare

Ve městě Grottammare (Itálie) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grottammare

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grottammare

Villa da Vitto: Relax & Comfort

10

Villa da Vitto: Relax & Comfort

UbytováníVilla da Vitto: Relax & Comfort. Villa da Vitto se může pochlubit sezónním venkovním bazénem, zahradou a terasou. Ubytování Villa da Vitto: Relax & Comfort se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Grottammare centre 50m from the beach

10

Grottammare centre 50m from the beach

UbytováníGrottammare centre 50m from the beach. Grottammare centre 50m from the beach se nachází v Grottammare, necelý 1 km od pláže Grottammare a 17 minut chůze od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Grottammare centre 50m from the beach se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Grottammare mon amour Marina Piccola

10

Grottammare mon amour Marina Piccola

UbytováníGrottammare mon amour Marina Piccola. Grottammare mon amour Marina Piccola se nachází u pláže v Grottammare, 300 metrů od pláže Grottammare a 2,4 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Grottammare mon amour Marina Piccola se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Appartamentino In Piazza

10

Appartamentino In Piazza

UbytováníAppartamentino In Piazza. Appartamentino In Piazza se nachází v Grottammare, 200 metrů od pláže Grottammare a 2 km od pláže San Benedetto del Tronto. Nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamentino In Piazza se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

AleVale apartment

10

AleVale apartment

UbytováníAleVale apartment. AleVale apartment se nachází v Grottammare v regionu Marche a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování AleVale apartment se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa da angelo - Country House

10

Casa da angelo - Country House

UbytováníCasa da angelo - Country House. Casa da angelo - Country House se nachází v Grottammare a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa da angelo - Country House se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Grottammare mon amour Gigì

10

Grottammare mon amour Gigì

UbytováníGrottammare mon amour Gigì. Grottammare mon amour Gigi se nachází v Grottammare, 200 metrů od pláže Grottammare, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grottammare mon amour Gigì se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Ittiturismo Il Vecchio e il Mare

9,9

Ittiturismo Il Vecchio e il Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Ittiturismo Il Vecchio e il Mare. Ittiturismo Il Vecchio e il Mare se nachází v Grottammare, jen pár kroků od pláže San Benedetto del Tronto, a nabízí ubytování u pláže s bezplatnými... Ubytování Ittiturismo Il Vecchio e il Mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa Pazzi

9,8

Casa Pazzi

UbytováníCasa Pazzi. Casa Pazzi sídlí v budově z 18. století v Grottammare na vyvýšeném místě s výhledem na Středozemní moře. Město San Benedetto Del Tronto je vzdálené 5 km. Ubytování Casa Pazzi se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

BLUE HOUSE - incantevole casa a due passi dal mare

9,7

BLUE HOUSE - incantevole casa a due passi dal mare

UbytováníBLUE HOUSE - incantevole casa a due passi dal mare. BLUE HOUSE - incantevole casa a due passi dal mare se nachází v Grottammare, 2,2 km od pláže San Benedetto del Tronto a 42 km od náměstí Piazza del Popolo,... Ubytování BLUE HOUSE - incantevole casa a due passi dal mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Mimì a Mare

9,7

Mimì a Mare

UbytováníMimì a Mare. Mimì a Mare nabízí ubytování s výhledem na moře v Grottammare, 800 metrů od pláže Grottammare a 2,6 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Mimì a Mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

DOMUSDONA

9,7

DOMUSDONA

Ubytování (Apartmány) DOMUSDONA. DOMUSDONA se nachází v Grottammare, 1,3 km od pláže San Benedetto del Tronto a 2 km od pláže San Benedetto. Nabízí klimatizaci. Ubytování DOMUSDONA se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Incantevole Appartamento Grottammare

9,7

Incantevole Appartamento Grottammare

Ubytování (Apartmán) Incantevole Appartamento Grottammare. Incantevole Appartamento Grottammare se nachází asi 1,6 km od pláže San Benedetto del Tronto a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Incantevole Appartamento Grottammare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa Orti

9,6

Casa Orti

UbytováníCasa Orti. Casa Orti nabízí ubytování v Grottammare. San Benedetto del Tronto je vzdálené 6 km. Ubytování Casa Orti se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

VIA PARINI APPARTAMENTO TER

9,6

VIA PARINI APPARTAMENTO TER

UbytováníVIA PARINI APPARTAMENTO TER. VIA PARINI APPARTAMENTO TER se nachází v Grottammare, 1,5 km od pláže San Benedetto del Tronto, 2 km od pláže Grottammare a 2,2 km od pláže San Benedetto. Ubytování VIA PARINI APPARTAMENTO TER se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa di Mary

9,5

Casa di Mary

Ubytování (Apartmán) Casa di Mary. Casa di Mary se nachází v Grottammare, v blízkosti Grottammare a 2,9 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Casa di Mary se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

[3' a piedi dal mare] CASITA DEL MAR...Mare & Arte

9,5

[3' a piedi dal mare] CASITA DEL MAR...Mare & Arte

Ubytování[3' a piedi dal mare] CASITA DEL MAR...Mare & Arte. Located in Grottammare, 1.7 km from San Benedetto del Tronto Beach and 1.9 km from Grottammare beach, [3' a piedi dal mare] CASITA DEL MAR... Ubytování [3' a piedi dal mare] CASITA DEL MAR...Mare & Arte se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

B&B Porta Marina

9,5

B&B Porta Marina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Porta Marina. B&B Porta Marina se nachází v Grottammare, 1,1 km od pláže Grottammare a 2,8 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování B&B Porta Marina se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Grottammare mon amour Ponente

9,5

Grottammare mon amour Ponente

UbytováníGrottammare mon amour Ponente. Grottammare mon amour Ponente se nachází v Grottammare, 200 metrů od pláže Grottammare, 1,9 km od pláže San Benedetto del Tronto a 41 km od náměstí Piazza... Ubytování Grottammare mon amour Ponente se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

A Casa di LoLu

9,4

A Casa di LoLu

Ubytování (Bed and breakfast) A Casa di LoLu. A Casa di LoLu se nachází v centru města Grottammare, 5 minut chůze od pláže, a nabízí terasu a sdílený lounge. Volný Ve všech prostorách je dostupné... Ubytování A Casa di LoLu se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

B&B Tre Finestre sul Mare

9,4

B&B Tre Finestre sul Mare

UbytováníB&B Tre Finestre sul Mare. B&B Tre Finestre sul Mare se nachází v Grottammare, 1 km od pláže. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování B&B Tre Finestre sul Mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

NOVELLA DEL MAR prima fila dal mare

9,4

NOVELLA DEL MAR prima fila dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) NOVELLA DEL MAR prima fila dal mare. NOVELLA DEL MAR prima fila dal mare se nachází v Grottammare, 2 km od pláže Grottammare, a nabízí ubytování s výhledem na moře. Ubytování NOVELLA DEL MAR prima fila dal mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa Polly B&B

9,3

Casa Polly B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Polly B&B. Casa Polly B&B se nachází v Grottammare, necelý 1 km od pláže Grottammare a 15 minut chůze od pláže San Benedetto del Tronto, a nabízí ubytování s... Ubytování Casa Polly B&B se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa Dellestate

9,3

Casa Dellestate

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dellestate. Prázdninový dům Casa Dellestate se nachází v Grottammare v regionu Marche, 4,3 km od San Benedetto del Tronto. 28 km od Ascoli Piceno. Ubytování Casa Dellestate se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Da Cate - Appartamento al mare

9,3

Da Cate - Appartamento al mare

Ubytování (Apartmány) Da Cate - Appartamento al mare. Da Cate - Appartamento al mare se nachází v Grottammare, 400 metrů od pláže Grottammare a 1,5 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Da Cate - Appartamento al mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

La finestra sul mare

9,3

La finestra sul mare

Ubytování (Apartmán) La finestra sul mare. La finestra sul mare se nachází v Grottammare, 350 metrů od pláže Grottammare, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a bezplatnou půjčovnou... Ubytování La finestra sul mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Villa Fiorita

9,3

Villa Fiorita

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Fiorita. Villa Fiorita se nachází 1 km od moře v Grottammare a nabízí terasu a panoramatický výhled na pobřeží. Ubytování Villa Fiorita se nachází ve městě (Itálie - Marche).

B&B La casa di g.g.

9,2

B&B La casa di g.g.

UbytováníB&B La casa di g.g.. Ubytování se nachází v Grottammare v regionu Marche, 2,1 km od pláže Grottammare. B&B La casa di g.g. Ubytování B&B La casa di g.g. se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Fermata 135 B&B

9,2

Fermata 135 B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Fermata 135 B&B. Fermata 135 B&B se nachází v Grottammare, 600 metrů od pláže Grottammare a 2,5 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Fermata 135 B&B se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

APPARTAMENTO TRILOCALE CON TERRAZZO ZONA CENTRALE

9,2

APPARTAMENTO TRILOCALE CON TERRAZZO ZONA CENTRALE

UbytováníAPPARTAMENTO TRILOCALE CON TERRAZZO ZONA CENTRALE. APPARTAMENTO TRILOCALE CON TERRAZZO ZONA CENTRALE nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 1,2 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování APPARTAMENTO TRILOCALE CON TERRAZZO ZONA CENTRALE se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa Trilli

9,2

Casa Trilli

Ubytování (Apartmán) Casa Trilli. Casa Trilli se nachází v Grottammare, 150 metrů od pláže Grottammare, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Casa Trilli se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

B&B La Torretta sul Borgo

9,2

B&B La Torretta sul Borgo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Torretta sul Borgo. Tento městský dům ze 17. století se nachází ve středověké čtvrti Grottammare, 700 metrů od moře. Ubytování B&B La Torretta sul Borgo se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Hotel Roma

9,1

Hotel Roma

Ubytování (Hotel) Hotel Roma. Hotel Roma nabízí designové a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře. Ubytování Hotel Roma se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

B&B Valle dell'Eden

9,1

B&B Valle dell'Eden

Ubytování (Penzion) B&B Valle dell'Eden. B&B Valle dell'Eden se nachází v Grottammare, necelý 1 km od pláže Grottammare, a nabízí ubytování se sdíleným loungem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování B&B Valle dell'Eden se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Residence Mareamare

9,1

Residence Mareamare

Ubytování (Aparthotel) Residence Mareamare. Residence Mareamare se nachází na pláži Grottammare a nabízí bezplatné Wi-Fi a malý venkovní bazén s hydromasážními tryskami. Ubytování Residence Mareamare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Valentino Resort

9,1

Valentino Resort

Ubytování (Hotel) Valentino Resort. Valentino Resort je designový hotel s bazénem, wellness centrem a střešní vířivkou s panoramatickým výhledem na Jaderské moře. Ubytování Valentino Resort se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Zanna Casa Vacanza

9

Zanna Casa Vacanza

UbytováníZanna Casa Vacanza. Zanna Casa Vacanza se nachází v Grottammare a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Zanna Casa Vacanza se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

[300 MT DAL MARE] Terrazza, Wifi e Parcheggio

9

[300 MT DAL MARE] Terrazza, Wifi e Parcheggio

Ubytování[300 MT DAL MARE] Terrazza, Wifi e Parcheggio. Terrazza, Wifi e Parcheggio se nachází v Grottammare, 600 metrů od pláže Grottammare, necelý 1 km od pláže San Benedetto del Tronto a 40 km od náměstí... Ubytování [300 MT DAL MARE] Terrazza, Wifi e Parcheggio se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Bilocale Mareblu a due passi dalla spiaggia

9

Bilocale Mareblu a due passi dalla spiaggia

UbytováníBilocale Mareblu a due passi dalla spiaggia. Bilocale Mareblu a due passi dalla spiaggia se nachází v Grottammare, 1,1 km od pláže San Benedetto del Tronto, 41 km od náměstí Piazza del Popolo a 4,9 km... Ubytování Bilocale Mareblu a due passi dalla spiaggia se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Grottammare mon amour Levante

9

Grottammare mon amour Levante

UbytováníGrottammare mon amour Levante. Grottammare mon amour Levante se nachází v Grottammare, 1,9 km od pláže San Benedetto del Tronto, 41 km od náměstí Piazza del Popolo a 4,9 km od San... Ubytování Grottammare mon amour Levante se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Grottammare nel cuore

9

Grottammare nel cuore

Ubytování (Apartmány) Grottammare nel cuore. Grottammare nel cuore se nachází v Grottammare, 200 metrů od pláže Grottammare, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Grottammare nel cuore se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Casa Alice vicino al mare con ampio balcone

9

Casa Alice vicino al mare con ampio balcone

Ubytování (Apartmán) Casa Alice vicino al mare con ampio balcone. Casa Alice vicino al mare con ampio balcone se nachází v Grottammare, 1,7 km od pláže San Benedetto del Tronto a 2,2 km od pláže Grottammare, a nabízí... Ubytování Casa Alice vicino al mare con ampio balcone se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Vela Azzurra Holiday Home

9

Vela Azzurra Holiday Home

Ubytování (Apartmány) Vela Azzurra Holiday Home. Vela Azzurra Holiday Home se nachází 100 metrů od pláže Grottammare a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Vela Azzurra Holiday Home se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Casa Mar.e

8,9

Casa Mar.e

UbytováníCasa Mar.e. Casa Mar.e se nachází v Grottammare, 400 metrů od pláže Grottammare, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Mar.e se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Azzurramare Bed & Breakfast

8,9

Azzurramare Bed & Breakfast

UbytováníAzzurramare Bed & Breakfast. Azzurramare se nachází 2 minuty chůze od písečné pláže Grottammare a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Každé ráno se podává sladká snídaně. Ubytování Azzurramare Bed & Breakfast se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Hotel Paradiso

8,8

Hotel Paradiso

Ubytování (Hotel) Hotel Paradiso. Hotel Paradiso se nachází na nábřeží a nabízí klimatizované pokoje, tradiční restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Má zahradu a venkovní bazén. Ubytování Hotel Paradiso se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

La Casa Blanca

8,7

La Casa Blanca

Ubytování (Bed and breakfast) La Casa Blanca. La Casa Blanca se nachází v Grottammare, 200 metrů od pláže Grottammare a 2,1 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování La Casa Blanca se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Appartamento Antonella a due passi dal centro e dal mare

8,7

Appartamento Antonella a due passi dal centro e dal mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento Antonella a due passi dal centro e dal mare. Appartamento Antonella a due passi dal centro e dal mare se nachází v Grottammare a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Antonella a due passi dal centro e dal mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Incantevole Trilocale fronte mare

8,6

Incantevole Trilocale fronte mare

UbytováníIncantevole Trilocale fronte mare. Incantevole Trilocale fronte mare se nachází v Grottammare, 1,7 km od pláže San Benedetto del Tronto a 41 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí... Ubytování Incantevole Trilocale fronte mare se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

BED AND BREAKFAST SAPORE DI MARE A 50 MT dalla SPIAGGIA

8,6

BED AND BREAKFAST SAPORE DI MARE A 50 MT dalla SPIAGGIA

Ubytování (Bed and breakfast) BED AND BREAKFAST SAPORE DI MARE A 50 MT dalla SPIAGGIA. Bed and breakfast SAPORE se nachází v Grottammare, 1,8 km od pláže San Benedetto a pláže Grottammare. Ubytování BED AND BREAKFAST SAPORE DI MARE A 50 MT dalla SPIAGGIA se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Carmen House

8,6

Carmen House

Ubytování (Apartmán) Carmen House. Carmen House se nachází v Grottammare, 200 metrů od pláže Grottammare, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Carmen House se nachází ve městě Grottammare (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Grottammare

Město Grottammare se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Grottammare.