Hledat

Ubytování

Ubytování město Osimo

Ve městě Osimo (Itálie) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Osimo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Osimo

La Casa in Piazza

10

La Casa in Piazza

UbytováníLa Casa in Piazza. La Casa in Piazza is situated in Osimo, 14 km from Santuario Della Santa Casa, 15 km from Casa Leopardi Museum, and 47 km from Senigallia Train Station. Ubytování La Casa in Piazza se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

La Gipsofila Attic

10

La Gipsofila Attic

UbytováníLa Gipsofila Attic. Located in Osimo, 20 km from Stazione Ancona and 12 km from Santuario Della Santa Casa, La Gipsofila Attic offers air conditioning. Ubytování La Gipsofila Attic se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Affittacamere Roberta

9,8

Affittacamere Roberta

Ubytování (Penzion) Affittacamere Roberta. Affittacamere Roberta se nachází v Osimo, 13 km od Stazione Ancona a 14 km od přístavu Ancona. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Affittacamere Roberta se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Bellafiora Bed and Breakfast

9,6

Bellafiora Bed and Breakfast

UbytováníBellafiora Bed and Breakfast. Bellafiora Bed and Breakfast se nachází v obci Osimo a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Bellafiora Bed and Breakfast se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

B&B Camera e Caffè

9,6

B&B Camera e Caffè

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Camera e Caffè. B&B Camera e Caffè se nachází v Osimo v regionu Marche a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování B&B Camera e Caffè se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Marinelli Apartments - La Meridiana

9,6

Marinelli Apartments - La Meridiana

UbytováníMarinelli Apartments - La Meridiana. Marinelli Apartments - La Meridiana se nachází v Osimo, 20 km od Stazione Ancona. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marinelli Apartments - La Meridiana se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

La casa di Giò - Bio Appartamento

9,5

La casa di Giò - Bio Appartamento

Ubytování (Apartmán) La casa di Giò - Bio Appartamento. La casa di Giò - Bio Appartamento se nachází v Osimo, 17 km od Stazione Ancona, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování La casa di Giò - Bio Appartamento se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

B&B Madonna Carradori

9,5

B&B Madonna Carradori

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Madonna Carradori. B&B Madonna Carradori se nachází v obci Offagna, 20 km od Ancony, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Madonna Carradori se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Alla Bigattiera

9,5

Alla Bigattiera

Ubytování (Bed and breakfast) Alla Bigattiera. Alla Bigattiera se nachází v Osimo, 24 km od Stazione Ancona a 25 km od přístavu Ancona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a... Ubytování Alla Bigattiera se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Marinelli Apartments - La Madonnina

9,5

Marinelli Apartments - La Madonnina

Ubytování (Apartmány) Marinelli Apartments - La Madonnina. Marinelli Apartments - La Madonnina se nachází v Osimo a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marinelli Apartments - La Madonnina se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

B&B Campodisole

9,5

B&B Campodisole

UbytováníB&B Campodisole. B&B Campodisole se nachází v obci Osimo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Volný K dispozici je Wi-Fi. Ubytování B&B Campodisole se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

CINQUE TORRI AFFITTACAMERE

9,5

CINQUE TORRI AFFITTACAMERE

UbytováníCINQUE TORRI AFFITTACAMERE. CINQUE TORRI AFFITTACAMERE se nachází v Osimo, 18 km od vlakového nádraží Ancona, a nabízí pokoje s klimatizací. Ubytování CINQUE TORRI AFFITTACAMERE se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Lacasaceleste

9,5

Lacasaceleste

Ubytování (Apartmán) Lacasaceleste. Lacasaceleste se nachází v Osimo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 19 km od Ancony. Ubytování Lacasaceleste se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

ALCIVICO/11

9,4

ALCIVICO/11

Ubytování (Prázdninový dům) ALCIVICO/11. ALCIVICO/11 se nachází v Osimu a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování ALCIVICO/11 se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Sottocastello Il Casale

9,4

Sottocastello Il Casale

UbytováníSottocastello Il Casale. Sottocastello Il Casale se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona, a nabízí ubytování s bazénem a výhledem, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování Sottocastello Il Casale se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Clara Luna appartamento turistico

9,4

Clara Luna appartamento turistico

UbytováníClara Luna appartamento turistico. Clara Luna appartamento turistico se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona a 14 km od Santuario Della Santa Casa, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Clara Luna appartamento turistico se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Antistress Affittacamere

9,4

Antistress Affittacamere

Ubytování (Penzion) Antistress Affittacamere. Antistress Affittacamere se nachází 5 minut jízdy od centra města Osimo. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Antistress Affittacamere se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

CasaViaGiulia

9,3

CasaViaGiulia

Ubytování (Penzion) CasaViaGiulia. CasaViaGiulia se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona a 21 km od přístavu Ancona. Nabízí terasu a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování CasaViaGiulia se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Appartamenti le Scalette G e D

9,3

Appartamenti le Scalette G e D

UbytováníAppartamenti le Scalette G e D. Appartamenti le Scalette G e D nabízí klimatizované ubytování v Osimo, 19 km od Stazione Ancona, 14 km od Santuario Della Santa Casa a 15 km od muzea Casa... Ubytování Appartamenti le Scalette G e D se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Casa del Fattore

9,2

Casa del Fattore

Ubytování (Penzion) Casa del Fattore. Casa del Fattore nabízí klimatizované ubytování v Osimo. Hosté mohou využívat zahradu. Pokoje v penzionu mají posezení. Ubytování Casa del Fattore se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

B&Bio la casa di Giò

9,2

B&Bio la casa di Giò

Ubytování (Bed and breakfast) B&Bio la casa di Giò. B&Bio la se nachází v Osimo, 16 km od Ancony. casa di Giò nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&Bio la casa di Giò se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Casa Le Fonti

9,2

Casa Le Fonti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Le Fonti. Casa Le Fonti se nachází v Osimo a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 21 km od Ancony. Ubytování Casa Le Fonti se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Abbadia 14

9,1

Abbadia 14

Ubytování (Bed and breakfast) Abbadia 14. Abbadia 14 se nachází na klidném místě v Osimo, 5 minut jízdy od centra. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Abbadia 14 se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Osimo Caves Rooms

9,1

Osimo Caves Rooms

Ubytování (Apartmány) Osimo Caves Rooms. Osimo Caves Rooms se nachází v Osimo, 19 km od Ancony, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je plně vybavená koupelna s bidetem a fénem. Ubytování Osimo Caves Rooms se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Villa Coralia Country House

9,1

Villa Coralia Country House

Ubytování (Venkovský dům) Villa Coralia Country House. Villa Coralia Country House se nachází na kopci Abbadia v zelené krajině Osimo a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Villa Coralia Country House se nachází ve městě (Itálie - Marche).

B&B ROSE OSIMO

9,1

B&B ROSE OSIMO

UbytováníB&B ROSE OSIMO. B&B ROSE OSIMO se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona a 15 km od Santuario Della Santa Casa. Ubytování B&B ROSE OSIMO se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

I Ciliegi

9

I Ciliegi

Ubytování (Bed and breakfast) I Ciliegi. I Ciliegi se nachází v Osimo, 5 minut jízdy od centra. Nabízí zahradu s dětským hřištěm. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování I Ciliegi se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

b&b DOREMI

9

b&b DOREMI

Ubytování (Bed and breakfast) b&b DOREMI. B&b DOREMI se nachází v Osimo, 27 km od Ancony, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování b&b DOREMI se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

La casa di Lalla

9

La casa di Lalla

Ubytování (Penzion) La casa di Lalla. La casa di Lalla nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Osimo, 20 km od Stazione Ancona a 21 km od přístavu Ancona. Ubytování La casa di Lalla se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Appartamento Il Tiglio

9

Appartamento Il Tiglio

Ubytování (Apartmány) Appartamento Il Tiglio. Appartamento Il Tiglio se nachází v Osimo a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 25 km od Ancony. Ubytování Appartamento Il Tiglio se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

SENZATESTA 2

9

SENZATESTA 2

UbytováníSENZATESTA 2. SENZATESTA 2 se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona, 14 km od Santuario Della Santa Casa a 15 km od muzea Casa Leopardi. Ubytování SENZATESTA 2 se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Attico Luce B&B

8,9

Attico Luce B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Attico Luce B&B. Attico Luce B&B se nachází 19 km od Stazione Ancona a nabízí sdílený lounge, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Attico Luce B&B se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

G Hotel Ancona

8,9

G Hotel Ancona

Ubytování (Hotel) G Hotel Ancona. Tento moderní hotel leží pouhých 15 km jižně od města Ancona a nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a bohatou snídani formou bufetu. Ubytování G Hotel Ancona se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Azienda Agrituristica Le Bucoliche

8,9

Azienda Agrituristica Le Bucoliche

Ubytování (Farma) Azienda Agrituristica Le Bucoliche. Azienda Agrituristica Le Bucoliche se nachází v Osimo, 17 km od Ancony, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Azienda Agrituristica Le Bucoliche se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

IMMERSA NEL VERDE 2

8,8

IMMERSA NEL VERDE 2

Ubytování (Apartmán) IMMERSA NEL VERDE 2. IMMERSA NEL VERDE 2 se nachází v Osimu a nabízí zahradu a terasu. Do Ancony je to 13 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování IMMERSA NEL VERDE 2 se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

AUXIMUM Affittacamere

8,8

AUXIMUM Affittacamere

Ubytování (Penzion) AUXIMUM Affittacamere. Ubytování v Osimo, AUXIMUM Affittacamere nabízí bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování AUXIMUM Affittacamere se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

B&B LA GRADINA

8,8

B&B LA GRADINA

Ubytování (Bed and breakfast) B&B LA GRADINA. B&B LA GRADINA se nachází v Osimo, 12 km od Ancony, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B LA GRADINA se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Le Stanze di Vicolo Bonfigli

8,8

Le Stanze di Vicolo Bonfigli

Ubytování (Apartmán) Le Stanze di Vicolo Bonfigli. Le Stanze di Vicolo Bonfigli se nachází v Osimo, 21 km od přístavu Ancona a 14 km od Santuario Della Santa Casa. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Le Stanze di Vicolo Bonfigli se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Villa Anna Monolocale con ingresso indipendente

8,7

Villa Anna Monolocale con ingresso indipendente

Ubytování (Vila) Villa Anna Monolocale con ingresso indipendente. Villa Anna Monolocale con ingresso indipendente se nachází ve městě Osimo, pouhých 1,3 km od města Osimo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Anna Monolocale con ingresso indipendente se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Il Duomo 3

8,7

Il Duomo 3

UbytováníIl Duomo 3. Il Duomo 3 se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Nabízí terasu. Ubytování Il Duomo 3 se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

IMMERSA NEL VERDE

8,6

IMMERSA NEL VERDE

Ubytování (Apartmán) IMMERSA NEL VERDE. IMMERSA NEL VERDE se nachází v Osimu v regionu Marche a nabízí zahradu. Do Ancony je to 13 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování IMMERSA NEL VERDE se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Hotel La Ruota Dei Pavoni

8,5

Hotel La Ruota Dei Pavoni

Ubytování (Hotel) Hotel La Ruota Dei Pavoni. Hotel La Ruota Dei Pavoni se nachází v Osimo, 11 km od Ancony. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hotel La Ruota Dei Pavoni se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Villa Belvedere Degli Ulivi

8,4

Villa Belvedere Degli Ulivi

Ubytování (Venkovský dům) Villa Belvedere Degli Ulivi. Villa Belvedere Degli Ulivi se nachází v přírodě v regionu Marche a nabízí ubytování v klidném prostředí. Ubytování Villa Belvedere Degli Ulivi se nachází ve městě (Itálie - Marche).

La confluenza casa vacanze

8,3

La confluenza casa vacanze

Ubytování (Apartmán) La confluenza casa vacanze. La confluenza casa vacanze se nachází v Osimo, 20 km od písečné pláže a regionálního parku Conero, a nabízí zahradu s grilem. Ubytování La confluenza casa vacanze se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Agriturismo Azzurro

8,2

Agriturismo Azzurro

UbytováníAgriturismo Azzurro. Agriturismo Azzurro se nachází v Osimo, 19 km od Stazione Ancona. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Azzurro se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Il Duomo 1

7,9

Il Duomo 1

UbytováníIl Duomo 1. Il Duomo 1 se nachází v Osimo, 20 km od Stazione Ancona a 15 km od Santuario Della Santa Casa. Ubytování Il Duomo 1 se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Casa Casoni Osimo

7,9

Casa Casoni Osimo

Ubytování (Apartmány) Casa Casoni Osimo. Casa Casoni Osimo se nachází ve městě Osimo, 30 minut jízdy od Ancony. Ubytování Casa Casoni Osimo se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

I Cappuccini Casa Vacanze

7,9

I Cappuccini Casa Vacanze

Ubytování (Apartmán) I Cappuccini Casa Vacanze. I Cappuccini Casa Vacanze se nachází v Osimo. 15 km od Ancony. Ubytování I Cappuccini Casa Vacanze se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Hotel Cristoforo Colombo

7,9

Hotel Cristoforo Colombo

Ubytování (Hotel) Hotel Cristoforo Colombo. Cristoforo Colombo Hotel offers spacious rooms, courtesy, and good food. Ubytování Hotel Cristoforo Colombo se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Hotel La Fonte

7,7

Hotel La Fonte

UbytováníHotel La Fonte. Hotel La Fonte se nachází uvnitř starobylých městských hradeb v Osimu a nabízí výjimečný výhled do údolí Monti Sibillini. Ubytování Hotel La Fonte se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Casa dei Pini Country House

7,5

Casa dei Pini Country House

Ubytování (Bed and breakfast) Casa dei Pini Country House. Casa dei Pini Country House se nachází v Osimo a nabízí zahradu a ubytování s kuchyní. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování Casa dei Pini Country House se nachází ve městě Osimo (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Osimo

Město Osimo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Osimo.