Hledat

Ubytování

Ubytování město Fermo

Ve městě Fermo (Itálie) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fermo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fermo

La Villa degli Ulivi

10

La Villa degli Ulivi

Ubytování (Prázdninové domy) La Villa degli Ulivi. Vila degli Ulivi nabízí ubytování v klidné oblasti 4 km od Ferma a 17 minut jízdy od Porto San Giorgio a moře. Ubytování La Villa degli Ulivi se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La Casa di Mila

10

La Casa di Mila

Ubytování (Apartmány) La Casa di Mila. La Casa di Mila se nachází ve Fermu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Santuario Della Santa Casa je vzdálený 46 km. Ubytování La Casa di Mila se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

[FERMO - COUNTRY VILLA] 800mq Private Garden

10

[FERMO - COUNTRY VILLA] 800mq Private Garden

Ubytování (Vila) [FERMO - COUNTRY VILLA] 800mq Private Garden. Ubytování se nachází ve městě Fermo v regionu Marche, [FERMO - ZEMĚ VILLA] 800mq Private Garden má zahradu. Ubytování [FERMO - COUNTRY VILLA] 800mq Private Garden se nachází ve městě (Itálie - Marche).

La Sperella Bed and Breakfast

10

La Sperella Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) La Sperella Bed and Breakfast. La Sperella Bed and Breakfast se nachází ve Fermu a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Sperella Bed and Breakfast se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Mansarda panoramica sulle colline marchigiane.

10

Mansarda panoramica sulle colline marchigiane.

Ubytování (Apartmán) Mansarda panoramica sulle colline marchigiane.. Mansarda panoramica sulle colline marchigiane. Nachází se ve Fermu. 31 km od Porto Recanati. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mansarda panoramica sulle colline marchigiane. se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Villa Robinia B&B Guest house

10

Villa Robinia B&B Guest house

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Robinia B&B Guest house. Villa Robinia B&B Guest house se nachází ve Fermu, 35 km od Porto Recanati, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Robinia B&B Guest house se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Loft tenuta nonno Peppe

10

Loft tenuta nonno Peppe

Ubytování (Apartmány) Loft tenuta nonno Peppe. Loft tenuta nonno Peppe se nachází ve Fermu. Porto Recanati leží 32 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Loft tenuta nonno Peppe se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Villa Livia

9,8

Villa Livia

UbytováníVilla Livia. Villa Livia se nachází ve Fermu a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Livia se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Villarondanella

9,8

Villarondanella

Ubytování (Bed and breakfast) Villarondanella. Villarondanella se nachází ve městě Fermo a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villarondanella se nachází ve městě (Itálie - Marche).

MarcheAmore - Bottega di Giacomino for art lovers, with private courtyard

9,7

MarcheAmore - Bottega di Giacomino for art lovers, with private courtyard

Ubytování (Apartmán) MarcheAmore - Bottega di Giacomino for art lovers, with private courtyard. MarcheAmore - Bottega di Giacomino for art lovers, with private Courtyard, a property with a garden, is located in Fermo, 38 km from Riviera delle Palme... Ubytování MarcheAmore - Bottega di Giacomino for art lovers, with private courtyard se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Ross House

9,7

Ross House

Ubytování (Bed and breakfast) Ross House. Zdarma Wi-Fi ve všech prostorách, Ross House se nachází 3 km od centra Ferma. Ubytování Ross House se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Casale Caldarette

9,7

Casale Caldarette

Ubytování (Vila) Casale Caldarette. Casale Caldarette se nachází ve městě Fermo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. 33 km od Porto Recanati. Ubytování Casale Caldarette se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Monterosato Country House

9,6

Monterosato Country House

Ubytování (Bed and breakfast) Monterosato Country House. Monterosato Country House se nachází ve Fermu, 35 km od Porto Recanati, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Monterosato Country House se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

MarcheAmore - Stanze della Contessa, Luxury Flat with private courtyard

9,6

MarcheAmore - Stanze della Contessa, Luxury Flat with private courtyard

Ubytování (Apartmán) MarcheAmore - Stanze della Contessa, Luxury Flat with private courtyard. MarcheAmore - Stanze della Contessa, Luxury Flat with private Courtyard se nachází ve městě Fermo v regionu Marche a nabízí zahradu. Ubytování MarcheAmore - Stanze della Contessa, Luxury Flat with private courtyard se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Borgo Fe'

9,6

Borgo Fe'

Ubytování (Prázdninové domy) Borgo Fe'. Borgo Fe' se nachází 35 km od muzea Casa Leopardi a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Borgo Fe' se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

OGNISSANTI GUESTHOUSE

9,5

OGNISSANTI GUESTHOUSE

Ubytování (Bed and breakfast) OGNISSANTI GUESTHOUSE. OGNISSANTI GUESTHOUSE se nachází ve Fermu, 31 km od Porto Recanati, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování OGNISSANTI GUESTHOUSE se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Casa Sofia

9,5

Casa Sofia

UbytováníCasa Sofia. Casa Sofia se nachází v Capodarcu, 30 km od San Benedetta del Tronto a 32 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Casa Sofia se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Palazzo Costantini Ludovica Home

9,4

Palazzo Costantini Ludovica Home

Ubytování (Apartmán) Palazzo Costantini Ludovica Home. Palazzo Costantini Ludovica Home se nachází ve Fermu. Porto Recanati je vzdálené 31 km. Ubytování Palazzo Costantini Ludovica Home se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

CasAnnona

9,4

CasAnnona

Ubytování (Prázdninový dům) CasAnnona. CasAnnona se nachází ve městě Fermo a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování CasAnnona se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

PARVA SED APTA MIHI

9,4

PARVA SED APTA MIHI

Ubytování (Apartmán) PARVA SED APTA MIHI. PARVA SED APTA MIHI se nachází ve Fermu a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování PARVA SED APTA MIHI se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La Viola e il Sole

9,4

La Viola e il Sole

Ubytování (Apartmány) La Viola e il Sole. La Viola e il Sole se nachází ve Fermu a nabízí ubytování s TV. Ubytování La Viola e il Sole se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

BeB 814

9,3

BeB 814

UbytováníBeB 814. BeB 814 features city views, free WiFi and free private parking, located in Fermo, 36 km from San Benedetto del Tronto. Ubytování BeB 814 se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La Casetta - Casa Indipendente nel centro storico

9,3

La Casetta - Casa Indipendente nel centro storico

Ubytování (Apartmán) La Casetta - Casa Indipendente nel centro storico. La Casetta - Casa Indipendente nel centro storico se nachází ve Fermu, 35 km od San Benedetta del Tronto, 37 km od stadionu Riviera delle Palme a 47 km od... Ubytování La Casetta - Casa Indipendente nel centro storico se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La Casa Di Torre Di Palme

9,3

La Casa Di Torre Di Palme

Ubytování (Penzion) La Casa Di Torre Di Palme. La Casa Di Torre Palme se nachází v Torre di Palme, 11 km od Ferma, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. San Benedetto del Tronto je vzdálené 22 km. Ubytování La Casa Di Torre Di Palme se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

B&B La Tenuta del Conte

9,3

B&B La Tenuta del Conte

UbytováníB&B La Tenuta del Conte. Ubytování se nachází 35 km od stadionu Riviera delle Palme a 45 km od Santuario Della Santa Casa. Ubytování B&B La Tenuta del Conte se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Villa Angela

9,3

Villa Angela

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Angela. Villa Angela se nachází ve městě Fermo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování Villa Angela se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Villa Clair

9,2

Villa Clair

Ubytování (Vila) Villa Clair. Villa Clair se nachází ve městě Fermo a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 28 km od Porto Recanati. Ubytování Villa Clair se nachází ve městě (Itálie - Marche).

B&b Piazzetta

9,2

B&b Piazzetta

UbytováníB&b Piazzetta. B&b Piazzetta se nachází v historické budově z 18. století v centru města Fermo, jen pár minut jízdy autem od pláže Porto San Giorgio. Ubytování B&b Piazzetta se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Colle dei Falchi

9,2

Colle dei Falchi

Ubytování (Venkovský dům) Colle dei Falchi. Colle dei Falchi se nachází ve Fermu, 39 km od San Benedetto del Tronto a 42 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Colle dei Falchi se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Resort a Palazzo B&B

9,2

Resort a Palazzo B&B

Ubytování (Penzion) Resort a Palazzo B&B. Resort a Palazzo B&B sídlí v historické budově v centru města Fermo. Nabízí elegantní ubytování a italskou sladkou snídani formou bufetu. Ubytování Resort a Palazzo B&B se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Giardino delle rose

9,2

Giardino delle rose

Ubytování (Apartmán) Giardino delle rose. Giardino delle rose se nachází v Lido di Fermo, 1,3 km od Spiaggia Libera a 2 km od Spiaggia di Tre Archi, a nabízí klimatizaci. Ubytování Giardino delle rose se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

B&B Antica Biblioteca

9,2

B&B Antica Biblioteca

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Antica Biblioteca. B&B Antica Biblioteca se nachází ve Fermu, 35 km od San Benedetta del Tronto, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Antica Biblioteca se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Hotel Palmensis

9,2

Hotel Palmensis

Ubytování (Hotel) Hotel Palmensis. Hotel Palmensis se nachází v letovisku Marina Palmense, 2,3 km od pláže Porto San Giorgio, a nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště,... Ubytování Hotel Palmensis se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Alloggio "La Fonte"

9,1

Alloggio "La Fonte"

Ubytování (Apartmán) Alloggio "La Fonte". Alloggio "La Fonte" se nachází ve Fermu. Porto Recanati je vzdálené 31 km. Ubytování Alloggio "La Fonte" se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

b&b L'Alloggio

9,1

b&b L'Alloggio

Ubytování (Bed and breakfast) b&b L'Alloggio. B&b L'Alloggio se nachází ve Fermu, 36 km od San Benedetta del Tronto a 38 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování b&b L'Alloggio se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La Corte

9,1

La Corte

Ubytování (Bed and breakfast) La Corte. La Corte se nachází ve Fermu, 32 km od Porto Recanati, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Corte se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

MarcheAmore - Il Passaggio Segreto, luxury loft with private courtyard

9

MarcheAmore - Il Passaggio Segreto, luxury loft with private courtyard

Ubytování (Apartmán) MarcheAmore - Il Passaggio Segreto, luxury loft with private courtyard. MarcheAmore - Il Passaggio Segreto, luxury loft with private nádvoří se nachází ve Fermu. Ubytování MarcheAmore - Il Passaggio Segreto, luxury loft with private courtyard se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

CasaTerraCieloLaForesteria

9

CasaTerraCieloLaForesteria

UbytováníCasaTerraCieloLaForesteria. CasaTerraCieloLaForesteria nabízí ubytování ve Fermu, 47 km od Santuario Della Santa Casa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CasaTerraCieloLaForesteria se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Casa SpazioBetti

9

Casa SpazioBetti

UbytováníCasa SpazioBetti. Casa SpazioBetti se nachází asi 40 km od stadionu Riviera delle Palme a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Casa SpazioBetti se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La casetta a Torre di Palme

9

La casetta a Torre di Palme

UbytováníLa casetta a Torre di Palme. La casetta a Torre di Palme se nachází ve Fermu, 26 km od San Benedetto del Tronto a 28 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování La casetta a Torre di Palme se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Appartamento a Palazzo Vinci

9

Appartamento a Palazzo Vinci

Ubytování (Apartmán) Appartamento a Palazzo Vinci. Appartamento a Palazzo Vinci se nachází ve Fermu a nabízí bezplatné parkování. 27 km od města San Benedetto del Tronto. Ubytování Appartamento a Palazzo Vinci se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

ATTICO SUL MARE

9

ATTICO SUL MARE

UbytováníATTICO SUL MARE. ATTICO SUL MARE se nachází ve městě Fermo, 700 metrů od pláže Spiaggia Libera a 1,1 km od pláže Lido di Fermo, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování ATTICO SUL MARE se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

CASA Aurora

9

CASA Aurora

Ubytování (Apartmán) CASA Aurora. CASA Aurora se nachází ve Fermu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 31 km od Porto Recanati. Ubytování CASA Aurora se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Casa vacanze nel centro storico di Fermo Happy Song

9

Casa vacanze nel centro storico di Fermo Happy Song

UbytováníCasa vacanze nel centro storico di Fermo Happy Song. Casa vacanze nel centro storico di Fermo Happy Song is situated in Fermo, 36 km from San Benedetto del Tronto, 38 km from Riviera delle Palme Stadium, as... Ubytování Casa vacanze nel centro storico di Fermo Happy Song se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Agriturismo Fiore di Campo

8,9

Agriturismo Fiore di Campo

Ubytování (Farma) Agriturismo Fiore di Campo. Fiore di Campo se nachází na kopci ve městě Fermo, 3,5 km od historického centra. Nabízí venkovní bazén a rustikální apartmány s dřevěnými podlahami. Ubytování Agriturismo Fiore di Campo se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Agriturismo B&B Le Gazze

8,9

Agriturismo B&B Le Gazze

Ubytování (Bed and breakfast) Agriturismo B&B Le Gazze. Agriturismo B&B Le Gazze se nachází v Porto San Giorgio v regionu Marche, 2,7 km od pláže Porto San Giorgio. Ubytování Agriturismo B&B Le Gazze se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Villa Lattanzi

8,9

Villa Lattanzi

Ubytování (Hotel) Villa Lattanzi. Pětihvězdičková Villa Lattanzi se nachází ve městě Fermo, 4 km od Jaderského moře, a nabízí moderní pokoje s HD TV s plochou obrazovkou, zdarma dostupné... Ubytování Villa Lattanzi se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Gallery House

8,8

Gallery House

Ubytování (Apartmány) Gallery House. Gallery House se nachází ve Fermu, 36 km od San Benedetta del Tronto a 39 km od stadionu Riviera delle Palme. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Gallery House se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Bed&Breakfast 1912

8,7

Bed&Breakfast 1912

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast 1912. Bed&Breakfast 1912 se nachází ve městě Fermo a nabízí bezplatné Wi-Fi, lázně a klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Bed&Breakfast 1912 se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

La casa del Sole

8,7

La casa del Sole

Ubytování (Apartmán) La casa del Sole. La casa se nachází ve městě Fermo v regionu Marche. del Sole má zahradu. 30 km od Porto Recanati. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La casa del Sole se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

B&B Porta Santa Lucia

8,7

B&B Porta Santa Lucia

UbytováníB&B Porta Santa Lucia. B&B Porta Santa Lucia nabízí ubytování ve Fermu, 39 km od stadionu Riviera delle Palme a 49 km od Santuario Della Santa Casa. Ubytování B&B Porta Santa Lucia se nachází ve městě Fermo (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Fermo

Město Fermo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Fermo.