Hledat

Ubytování

Ubytování město Pesaro

Ve městě Pesaro (Itálie) máme celkem 183 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pesaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pesaro

Maison de Maff

10

Maison de Maff

Ubytování (Apartmány) Maison de Maff. Maison de Maff se nachází v Pesaru a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Maison de Maff se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Francesca - Baia Flaminia Pesaro

10

Casa Francesca - Baia Flaminia Pesaro

UbytováníCasa Francesca - Baia Flaminia Pesaro. Casa Francesca - Baia Flaminia Pesaro se nachází v Pesaru, 1,2 km od pláže Baia Flaminia, 1,5 km od pláže Ponente a 2 km od pláže Levante, a nabízí... Ubytování Casa Francesca - Baia Flaminia Pesaro se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Bonsai - Bed & Breakfast

10

Bonsai - Bed & Breakfast

Ubytování (Penzion) Bonsai - Bed & Breakfast. Bonsai - Bed & Breakfast se nachází v Pesaru. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a... Ubytování Bonsai - Bed & Breakfast se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Villa Vallugola 8

10

Villa Vallugola 8

Ubytování (Vila) Villa Vallugola 8. Villa Vallugola 8 se nachází v Pesaru, 1,9 km od pláže Gabicce Mare a 11 km od festivalu Rossini Opera. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Vallugola 8 se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Villa Il Fiore e la Farfalla 14

10

Villa Il Fiore e la Farfalla 14

UbytováníVilla Il Fiore e la Farfalla 14. Villa nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Il Fiore e La Farfalla 14 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na bazén v Pesaru. Ubytování Villa Il Fiore e la Farfalla 14 se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

l'Amaca

10

l'Amaca

Ubytováníl'Amaca. l'Amaca se nachází v Pesaru, 1,5 km od pláže Levante a 1,6 km od pláže Ponente. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování l'Amaca se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Appartamento Panoramica

10

Appartamento Panoramica

UbytováníAppartamento Panoramica. Appartamento Panoramica se nachází v Pesaru v regionu Marche a nabízí zahradu. Ubytování Appartamento Panoramica se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

luxury apartment

10

luxury apartment

Ubytováníluxury apartment. Luxury apartment se nachází v Pesaru a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu, bar, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování luxury apartment se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Appartamento luxury Gioacchino 2

10

Appartamento luxury Gioacchino 2

Ubytování (Apartmán) Appartamento luxury Gioacchino 2. Appartamento luxury Gioacchino 2 se nachází v Pesaru, 50 metrů od pláže Ponente a 550 metrů od pláže Levante. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento luxury Gioacchino 2 se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Baia Flaminia

9,9

Casa Baia Flaminia

UbytováníCasa Baia Flaminia. Casa Baia Flaminia se nachází asi 1,8 km od pláže Ponente a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Baia Flaminia se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Sant Angelo

9,8

Casa Sant Angelo

UbytováníCasa Sant Angelo. Casa Sant Angelo se nachází 32 km od Oltremare a nabízí bazén s výhledem, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Sant Angelo se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

B&B Baratoff

9,8

B&B Baratoff

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Baratoff. B&B Baratoff se nachází v Pesaru. Tento bed and breakfast nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Baratoff se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

La Casetta di Elena

9,8

La Casetta di Elena

UbytováníLa Casetta di Elena. La Casetta di Elena se nachází v Pesaru, necelý 1 km od pláže Levante a 14 minut chůze od pláže Ponente. Ubytování La Casetta di Elena se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Granducato di Monteballante

9,7

Granducato di Monteballante

Ubytování (Prázdninový dům) Granducato di Monteballante. Granducato di Monteballante se nachází v Pesaru, pouhých 5 km od festivalu Rossini Opera, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Granducato di Monteballante se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Moretti

9,7

Casa Moretti

Ubytování (Apartmány) Casa Moretti. Casa Moretti se nachází v Pesaru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Oltremare a Aquafan jsou vzdálené 31 km. Ubytování Casa Moretti se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Perla marina

9,7

Perla marina

Ubytování (Apartmány) Perla marina. Perla marina nabízí ubytování s výhledem na město v Pesaru, 1,4 km od pláže Levante a pláže Baia Flaminia. Ubytování Perla marina se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Ida

9,7

Casa Ida

UbytováníCasa Ida. Casa Ida se nachází v Pesaru, 1,6 km od pláže Levante a 1,8 km od pláže Ponente. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Ida se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Rosati - Baia Flaminia

9,7

Casa Rosati - Baia Flaminia

UbytováníCasa Rosati - Baia Flaminia. Casa Rosati - Baia Flaminia se nachází v Pesaru, necelý 1 km od pláže Baia Flaminia, 1,7 km od pláže Ponente a 2,7 km od pláže Levante, a nabízí ubytování... Ubytování Casa Rosati - Baia Flaminia se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Gramsci luxury apartment

9,7

Casa Gramsci luxury apartment

Ubytování (Apartmán) Casa Gramsci luxury apartment. Casa Gramsci luxury apartment se nachází v Pesaru, 1,2 km od pláže Ponente, 2,4 km od pláže Baia Flaminia a 30 km od Oltremare, a nabízí bezplatné půjčení... Ubytování Casa Gramsci luxury apartment se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa del Faro - Baia Flaminia

9,7

Casa del Faro - Baia Flaminia

Ubytování (Apartmány) Casa del Faro - Baia Flaminia. Casa del Faro - Baia Flaminia se nachází v Pesaru, 80 metrů od pláže Baia Flaminia a 1,9 km od pláže Ponente. Ubytování Casa del Faro - Baia Flaminia se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Mimmi - Pesaro Centro/Mare

9,7

Casa Mimmi - Pesaro Centro/Mare

UbytováníCasa Mimmi - Pesaro Centro/Mare. Casa Mimmi - Pesaro Centro/Mare se nachází v Pesaru, 1,4 km od pláže Levante, 1,7 km od pláže Baia Flaminia a 29 km od Oltremare. Ubytování Casa Mimmi - Pesaro Centro/Mare se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

B&B I TRE GATTI

9,6

B&B I TRE GATTI

UbytováníB&B I TRE GATTI. B&B I TRE GATTI se nachází asi 2,7 km od pláže Ponente a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. 2,3 km od pláže Levante. Ubytování B&B I TRE GATTI se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa di Anna

9,6

Casa di Anna

Ubytování (Apartmány) Casa di Anna. Casa di Anna se nachází v Pesaru, 1,1 km od pláže Ponente a 1,2 km od pláže Baia Flaminia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou... Ubytování Casa di Anna se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Lazzarini luxury apartment

9,6

Casa Lazzarini luxury apartment

Ubytování (Apartmán) Casa Lazzarini luxury apartment. Casa Lazzarini luxury apartment se nachází před festivalem Rossini Opera v Pesaru a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Casa Lazzarini luxury apartment se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Ferruccio - Pesaro

9,6

Casa Ferruccio - Pesaro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ferruccio - Pesaro. Casa Ferruccio - Pesaro se nachází v Pesaru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 9 km od festivalu Rossini Opera Festival. Ubytování Casa Ferruccio - Pesaro se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Attico 96

9,6

Attico 96

Ubytování (Apartmán) Attico 96. Attico 96 se nachází v Pesaru, pouhých 70 metrů od pláže Levante, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Attico 96 se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Aleardi grazioso e nuovissimo monolocale con balcone

9,6

Casa Aleardi grazioso e nuovissimo monolocale con balcone

Ubytování (Apartmán) Casa Aleardi grazioso e nuovissimo monolocale con balcone. Casa Aleardi grazioso e nuovissimo monolocale con balcone se nachází v Pesaru, necelý 1 km od pláže Levante a 2 km od pláže Ponente. Ubytování Casa Aleardi grazioso e nuovissimo monolocale con balcone se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Appartamento La Rondine

9,5

Appartamento La Rondine

Ubytování (Apartmán) Appartamento La Rondine. Appartamento La Rondine se nachází v Pesaru, 1,1 km od pláže Ponente, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Appartamento La Rondine se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Agriturismo Ardizio 43

9,5

Agriturismo Ardizio 43

Ubytování (Apartmány) Agriturismo Ardizio 43. Agriturismo Ardizio 43 se nachází 2,4 km od pláže Levante a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, fitness centrum a klimatizované pokoje s terasou a... Ubytování Agriturismo Ardizio 43 se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Zefiro Home Pesaro Zona Mare e San Bartolo by Yohome

9,5

Zefiro Home Pesaro Zona Mare e San Bartolo by Yohome

Ubytování (Apartmán) Zefiro Home Pesaro Zona Mare e San Bartolo by Yohome. Zefiro Home Pesaro Zona Mare e San Bartolo by Yohome se nachází v Pesaru, necelý 1 km od pláže Baia Flaminia a 10 minut chůze od pláže Ponente, a nabízí... Ubytování Zefiro Home Pesaro Zona Mare e San Bartolo by Yohome se nachází ve městě (Itálie - Marche).

ATTICO AL MARE

9,5

ATTICO AL MARE

UbytováníATTICO AL MARE. ATTICO AL MARE se nachází asi 2,4 km od pláže Levante a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování ATTICO AL MARE se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa del Teatro appartamento con splendida terrazza

9,5

Casa del Teatro appartamento con splendida terrazza

Ubytování (Apartmán) Casa del Teatro appartamento con splendida terrazza. Casa del Teatro appartamento con splendida terrazza se nachází v Pesaru, 1 minutu chůze od festivalu Rossini Opera, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa del Teatro appartamento con splendida terrazza se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Loft Tamanti

9,5

Loft Tamanti

Ubytování (Apartmán) Loft Tamanti. Loft Tamanti se nachází v Borgo Santa Maria a nabízí sdílený lounge, zahradu a tenisový kurt. 49 km od Senigallie. Ubytování Loft Tamanti se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Dai Ventu

9,5

Dai Ventu

Ubytování (Bed and breakfast) Dai Ventu. Dai Ventu se nachází v Pesaru a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Dai Ventu se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Pepi

9,5

Casa Pepi

UbytováníCasa Pepi. Casa Pepi se nachází v Pesaru v regionu Marche a nabízí balkon. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Pepi se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

PESARO APPARTAMENTO MARE VACANZE/LAVORO

9,5

PESARO APPARTAMENTO MARE VACANZE/LAVORO

Ubytování (Apartmán) PESARO APPARTAMENTO MARE VACANZE/LAVORO. PESARO APPARTAMENTO MARE VACANZE/LAVORO se nachází v Pesaru, 300 metrů od pláže Baia Flaminia, 1,6 km od pláže Ponente a 2,3 km od pláže Levante. Ubytování PESARO APPARTAMENTO MARE VACANZE/LAVORO se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Appartamento accogliente, Pesaro

9,5

Appartamento accogliente, Pesaro

UbytováníAppartamento accogliente, Pesaro. Appartamento accogliente, Pesaro se nachází v Pesaru v regionu Marche a nabízí terasu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento accogliente, Pesaro se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa Mare Vacanze Viale Venezia 18 Pesaro

9,5

Casa Mare Vacanze Viale Venezia 18 Pesaro

UbytováníCasa Mare Vacanze Viale Venezia 18 Pesaro. Casa Mare Vacanze Viale Venezia 18 Pesaro se nachází 600 metrů od pláže Ponente a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Mare Vacanze Viale Venezia 18 Pesaro se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Delizioso appartamento in villa al mare

9,5

Delizioso appartamento in villa al mare

Ubytování (Apartmán) Delizioso appartamento in villa al mare. Delizioso appartamento in villa al mare se nachází v Pesaru, necelý 1 km od pláže Baia Flaminia, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Delizioso appartamento in villa al mare se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Villa Vagnini

9,5

Villa Vagnini

Ubytování (Vila) Villa Vagnini. Villa Vagnini se nachází v Pesaru, pouhých 6 km od festivalu Rossini Opera, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Vagnini se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Zara D'Amare a Pesaro 10 metri dalla spiaggia by Yohome

9,5

Zara D'Amare a Pesaro 10 metri dalla spiaggia by Yohome

Ubytování (Apartmán) Zara D'Amare a Pesaro 10 metri dalla spiaggia by Yohome. Zara D'Amare by Yohome a Pesaro Beach 10 metri dalla spiaggia se nachází u pláže v Pesaru, 250 metrů od pláže Levante a 1,5 km od pláže Baia Flaminia. Ubytování Zara D'Amare a Pesaro 10 metri dalla spiaggia by Yohome se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Suite Mare Centro

9,4

Suite Mare Centro

Ubytování (Apartmán) Suite Mare Centro. Suite Mare Centro se nachází v centru Pesara a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a klimatizací. Volný Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Ubytování Suite Mare Centro se nachází ve městě (Itálie - Marche).

CASA FLAMINIA

9,4

CASA FLAMINIA

Ubytování (Apartmán) CASA FLAMINIA. CASA FLAMINIA se nachází v Pesaru a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování CASA FLAMINIA se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Tramonto in Baia

9,4

Tramonto in Baia

UbytováníTramonto in Baia. Tramonto se nachází v Baia, asi 70 metrů od pláže Baia Flaminia, a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tramonto in Baia se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

“A casa di Sally”

9,4

“A casa di Sally”

Ubytování“A casa di Sally”. "A casa di Sally" se nachází v Pesaru, 1,3 km od pláže Levante, 2,1 km od pláže Ponente a 30 km od Oltremare. Ubytování “A casa di Sally” se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Monolocale Vittoria

9,4

Monolocale Vittoria

Ubytování (Apartmán) Monolocale Vittoria. Monolocale Vittoria se nachází ve městě Pesaro, 350 metrů od pláže Levante, necelý 1 km od pláže Ponente a 2,2 km od pláže Baia Flaminia, a nabízí... Ubytování Monolocale Vittoria se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Il cortile in centro

9,3

Il cortile in centro

Ubytování (Apartmán) Il cortile in centro. Il cortile se nachází v centru, necelý 1 km od pláže Ponente, a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Il cortile in centro se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Fiorenzuola Bed & Breakfast

9,3

Fiorenzuola Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Fiorenzuola Bed & Breakfast. Fiorenzuola Bed & Breakfast se nachází 19 km od Oltremare a nabízí sdílený lounge, zahradu a pokojovou službu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Fiorenzuola Bed & Breakfast se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Rossetto e cocciolato - Stanza indipendente con bagno privato a Pesaro

9,3

Rossetto e cocciolato - Stanza indipendente con bagno privato a Pesaro

Ubytování (Penzion) Rossetto e cocciolato - Stanza indipendente con bagno privato a Pesaro. Rossetto e cocciolato - Stanza indipendente con bagno privato se nachází ve městě Pesaro, 1,6 km od pláže Levante a 1,7 km od pláže Ponente. Ubytování Rossetto e cocciolato - Stanza indipendente con bagno privato a Pesaro se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

MONOLOCALE LE RONDINI centralissimo

9,3

MONOLOCALE LE RONDINI centralissimo

UbytováníMONOLOCALE LE RONDINI centralissimo. MONOLOCALE LE RONDINI centralissimo se nachází v Pesaru, 1,1 km od pláže Ponente a 1,4 km od pláže Levante, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování MONOLOCALE LE RONDINI centralissimo se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Casa LorEn

9,3

Casa LorEn

Ubytování (Prázdninový dům) Casa LorEn. Casa LorEn se nachází v Pesaru, 7 km od festivalu Rossini Opera, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Casa LorEn se nachází ve městě Pesaro (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Pesaro

Město Pesaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 183 hotelů a ubytování ve městě Pesaro.