Hledat

Ubytování

Ubytování město San Benedetto del Tronto

Ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie) máme celkem 328 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Benedetto del Tronto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Benedetto del Tronto

Casa Luciani

10

Casa Luciani

Ubytování (Apartmány) Casa Luciani. Casa Luciani se nachází v San Benedettu del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 2,8 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Casa Luciani se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Dimora Montefiore 11

10

Dimora Montefiore 11

Ubytování (Vila) Dimora Montefiore 11. Set in Montefiore dellʼAso, 18 km from San Benedetto del Tronto and 21 km from Riviera delle Palme Stadium, Dimora Montefiore 11 offers free WiFi, a... Ubytování Dimora Montefiore 11 se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Vacanze Lilia

10

Casa Vacanze Lilia

UbytováníCasa Vacanze Lilia. Casa Vacanze Lilia se nachází v San Benedetto del Tronto, 1,6 km od pláže San Benedetto, 2,3 km od pláže San Benedetto del Tronto a 37 km od náměstí Piazza... Ubytování Casa Vacanze Lilia se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Loft Deluxe centralissimo

10

Loft Deluxe centralissimo

UbytováníLoft Deluxe centralissimo. Loft Deluxe centralissimo se nachází v San Benedettu del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 19 minut chůze od pláže San Benedetto del Tronto, a... Ubytování Loft Deluxe centralissimo se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Villa Emilianna

10

Villa Emilianna

UbytováníVilla Emilianna. Villa Emilianna se nachází v Roscianu, 44 km od Oltremare, 45 km od Aquafanu a 44 km od golfového hřiště Indiana. Ubytování Villa Emilianna se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

#civico53

10

#civico53

Ubytování (Apartmány) #civico53. #civico53 se nachází v San Benedettu del Tronto, 1 km od pláže San Benedetto a 1,4 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování #civico53 se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Àncóra

10

Àncóra

UbytováníÀncóra. Àncóra se nachází v San Benedetto del Tronto v regionu Marche a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Àncóra se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa rivierAmare

10

Casa rivierAmare

UbytováníCasa rivierAmare. Casa rivierAmare se nachází v San Benedetto del Tronto, 1,7 km od pláže San Benedetto, 34 km od náměstí Piazza del Popolo a 1,7 km od stadionu Riviera... Ubytování Casa rivierAmare se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Dream sea - 100 from the sea!

10

Dream sea - 100 from the sea!

UbytováníDream sea - 100 from the sea!. Dream sea - 100 from the sea má terasu s výhledem na město, bezplatnou půjčovnu kol a zahradu! Ubytování Dream sea - 100 from the sea! se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

APPARTAMENTI SOLE

10

APPARTAMENTI SOLE

UbytováníAPPARTAMENTI SOLE. APPARTAMENTI SOLE se nachází v San Benedetto del Tronto, 33 km od náměstí Piazza del Popolo a 2,8 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování APPARTAMENTI SOLE se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

MarcheAmore - Torre da Bora, Luxury Medieval Tower

10

MarcheAmore - Torre da Bora, Luxury Medieval Tower

Ubytování (Prázdninový dům) MarcheAmore - Torre da Bora, Luxury Medieval Tower. MarcheAmore - Torre da Bora, Luxury Medieval Tower se nachází ve městě Magliano di Tenna a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování MarcheAmore - Torre da Bora, Luxury Medieval Tower se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Nido d amore appartements

10

Nido d amore appartements

UbytováníNido d amore appartements. Nido d amore appartements se nachází 1,2 km od pláže San Benedetto a 2,2 km od pláže San Benedetto del Tronto a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Nido d amore appartements se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Elegante Appartamento in centro

10

Elegante Appartamento in centro

Ubytování (Apartmány) Elegante Appartamento in centro. Elegante Appartamento in centro se nachází v San Benedetto del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 19 minut chůze od pláže San Benedetto del... Ubytování Elegante Appartamento in centro se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Acasadelpescatore

9,9

Acasadelpescatore

Ubytování (Bed and breakfast) Acasadelpescatore. Acasadelpescatore se nachází v San Benedetto del Tronto, nedaleko pláží San Benedetto del Tronto, San Benedetto del Tronto a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a... Ubytování Acasadelpescatore se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casale Biancopecora

9,9

Casale Biancopecora

Ubytování (Prázdninové domy) Casale Biancopecora. Casale Biancopecora nabízí ubytování v Sant'Elpidio Moricu, 28 km od Porto San Giorgio. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 20 km od Ferma. Ubytování Casale Biancopecora se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Patrizi

9,8

Casa Patrizi

Ubytování (Apartmány) Casa Patrizi. Casa Patrizi se nachází v San Benedetto del Tronto v regionu Marche, nedaleko pláže San Benedetto. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Patrizi se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Vacanze Torre dei Gualtieri

9,8

Casa Vacanze Torre dei Gualtieri

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Torre dei Gualtieri. Casa Vacanze Torre dei Gualtieri se nachází v San Benedetto del Tronto, 1 km od pláže San Benedetto a 3,4 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Casa Vacanze Torre dei Gualtieri se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

SelvaGiurata farmhouse villa

9,8

SelvaGiurata farmhouse villa

UbytováníSelvaGiurata farmhouse villa. SelvaGiurata statek villa se nachází v obci San Benedetto del Tronto a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol... Ubytování SelvaGiurata farmhouse villa se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Appartamento del sole

9,7

Appartamento del sole

UbytováníAppartamento del sole. Appartamento del sole se nachází v San Benedetto del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 35 km od náměstí Piazza del Popolo, a nabízí zahradu a... Ubytování Appartamento del sole se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Happiness Suite Gallery

9,7

Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Happiness Suite Gallery

UbytováníBed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Happiness Suite Gallery. Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Happiness Suite Gallery se nachází v San Benedetto del Tronto a nabízí saunu. Ubytování Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Happiness Suite Gallery se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa delle Sorgenti

9,7

Casa delle Sorgenti

Ubytování (Bed and breakfast) Casa delle Sorgenti. Casa delle Sorgenti se nachází 3 minuty jízdy od vesnice Montefiore dell'Aso na kopci a méně než 10 minut jízdy od pláže Ponte Nina. Ubytování Casa delle Sorgenti se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Vacanza Viola

9,7

Casa Vacanza Viola

UbytováníCasa Vacanza Viola. Casa Vacanza Viola se nachází v San Benedetto del Tronto, pouhých 300 metrů od pláže San Benedetto, a nabízí ubytování u pláže se soukromou pláží, zahradou... Ubytování Casa Vacanza Viola se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

I due pini

9,7

I due pini

Ubytování (Apartmán) I due pini. I due pini se nachází v Osimu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Do Ancony je to 14 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování I due pini se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

B&B Villa Lilla

9,6

B&B Villa Lilla

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Lilla. B&B Villa Lilla se nachází v San Benedetto del Tronto a nabízí výhled do zahrady, terasu a soukromou pláž s bezplatnými lehátky a slunečníky. Ubytování B&B Villa Lilla se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

agriturismo la viola e il sole

9,6

agriturismo la viola e il sole

Ubytování (Luxusní stan) agriturismo la viola e il sole. Agriturismo la viola e il sole se nachází ve městě Fermo a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. 28 km od Porto... Ubytování agriturismo la viola e il sole se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa di Delia

9,6

Casa di Delia

Ubytování (Apartmán) Casa di Delia. Casa di Delia se nachází v San Benedetto del Tronto, 350 metrů od pláže San Benedetto a 2,2 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Casa di Delia se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Vetus Auximon

9,6

Vetus Auximon

UbytováníVetus Auximon. Vetus Auximon se nachází v Osimo v regionu Marche a nabízí balkon. Ubytování Vetus Auximon se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

#civico53 una piccola suite con ogni comfort

9,6

#civico53 una piccola suite con ogni comfort

Ubytování#civico53 una piccola suite con ogni comfort. #civico53 una piccola suite con ogni comfort se nachází asi 1 km od pláže San Benedetto a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování #civico53 una piccola suite con ogni comfort se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

So.Fi. Home

9,6

So.Fi. Home

UbytováníSo.Fi. Home. Ubytování se nachází 1,6 km od pláže San Benedetto. Takže...Fi. Home nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování So.Fi. Home se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Vacanze del Vicario

9,6

Casa Vacanze del Vicario

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze del Vicario. Casa Vacanze del Vicario se nachází v San Benedetto del Tronto, nedaleko pláží San Benedetto del Tronto a San Benedetto del Tronto. Ubytování Casa Vacanze del Vicario se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Tempo Di Sole

9,6

Tempo Di Sole

Ubytování (Apartmány) Tempo Di Sole. Tempo Di Sole se nachází v San Benedettu del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto a 1,9 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Tempo Di Sole se nachází ve městě (Itálie - Marche).

{Perla d'aMare ~ Zaffiro} Appartamento sul mare

9,6

{Perla d'aMare ~ Zaffiro} Appartamento sul mare

Ubytování{Perla d'aMare ~ Zaffiro} Appartamento sul mare. {Perla d'aMare se nachází v San Benedetto del Tronto v regionu Marche. ~ Apartmán Zaffiro} Appartamento sul mare má terasu. Ubytování {Perla d'aMare ~ Zaffiro} Appartamento sul mare se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Appartamento Nautes

9,5

Appartamento Nautes

UbytováníAppartamento Nautes. Appartamento Nautes se nachází v San Benedetto del Tronto, 1,1 km od pláže San Benedetto a 2,1 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování Appartamento Nautes se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa VACANZA CHIARINA

9,5

Casa VACANZA CHIARINA

UbytováníCasa VACANZA CHIARINA. Casa VACANZA CHIARINA se nachází v San Benedetto del Tronto, 32 km od náměstí Piazza del Popolo a 2,6 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Casa VACANZA CHIARINA se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Serre Alte Landscape Luxury Rooms

9,5

Serre Alte Landscape Luxury Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Serre Alte Landscape Luxury Rooms. Serre Alte Landscape Luxury Rooms se nachází v obci Matelica a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Serre Alte Landscape Luxury Rooms se nachází ve městě (Itálie - Marche).

L'Angolo Giallo - Centralissimo San Benedetto del Tronto

9,5

L'Angolo Giallo - Centralissimo San Benedetto del Tronto

Ubytování (Apartmán) L'Angolo Giallo - Centralissimo San Benedetto del Tronto. L'Angolo Giallo - Centralissimo San Benedetto del Tronto se nachází v San Benedettu, 650 metrů od pláže San Benedetto a 3 km od pláže Grottammare, a nabízí... Ubytování L'Angolo Giallo - Centralissimo San Benedetto del Tronto se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Mario Al Borgo

9,5

Mario Al Borgo

UbytováníMario Al Borgo. Mario Al Borgo se nachází v San Benedetto del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, nekuřácké pokoje a... Ubytování Mario Al Borgo se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casa Lupi

9,5

Casa Lupi

Ubytování (Apartmány) Casa Lupi. Casa Lupi se nachází asi 2,9 km od pláže San Benedetto del Tronto a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Lupi se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

B&B La Fontanella

9,5

B&B La Fontanella

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Fontanella. B&B La Fontanella se nachází v San Benedetto del Tronto, 1,2 km od pláže San Benedetto a 3 km od pláže San Benedetto del Tronto. Ubytování B&B La Fontanella se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Il Pozzo

9,5

Il Pozzo

UbytováníIl Pozzo. Il Pozzo se nachází v centru čtvrti Porto d'Ascoli a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu a moderní pokoje s klimatizací. Ubytování Il Pozzo se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Love Suite Gallery

9,5

Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Love Suite Gallery

UbytováníBed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Love Suite Gallery. Nabízí saunu, Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Love Suite Gallery se nachází v San Benedetto del Tronto. Ubytování Bed Art Relaxing Suite - Appartamento con Sauna Love Suite Gallery se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

La casa di Francesca

9,5

La casa di Francesca

UbytováníLa casa di Francesca. La casa di Francesca se nachází v San Benedetto del Tronto, 2,2 km od pláže San Benedetto a 2,7 km od pláže Grottammare, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování La casa di Francesca se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casavacanze estate 1

9,4

Casavacanze estate 1

Ubytování (Apartmán) Casavacanze estate 1. Casavacanze estate 1 se nachází v San Benedettu del Tronto a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casavacanze estate 1 se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

La Finestra sul Cielo

9,4

La Finestra sul Cielo

Ubytování (Prázdninový dům) La Finestra sul Cielo. La Finestra sul Cielo se nachází ve městě San Benedetto del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních... Ubytování La Finestra sul Cielo se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Villa Cri Cri B&B di Charme

9,4

Villa Cri Cri B&B di Charme

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Cri Cri B&B di Charme. Bed and breakfast Villa Cri Cri je ekologický dům se zahradou, který se nachází v regionu Marche, 3 km od města San Benedetto del Tronto. Ubytování Villa Cri Cri B&B di Charme se nachází ve městě (Itálie - Marche).

GreenValley BnB

9,4

GreenValley BnB

Ubytování (Bed and breakfast) GreenValley BnB. GreenValley BnB se nachází v Lapedoně, 39 km od Porto Recanati, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování GreenValley BnB se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Stanza Lillina

9,4

Stanza Lillina

Ubytování (Penzion) Stanza Lillina. Stanza Lillina se nachází v San Benedettu del Tronto, 700 metrů od pláže San Benedetto, a nabízí klimatizované ubytování a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Stanza Lillina se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Carina's Maison

9,4

Carina's Maison

Ubytování (Apartmány) Carina's Maison. Carina's Maison se nachází v San Benedetto del Tronto, 350 metrů od pláže San Benedetto a 2,3 km od stadionu Riviera delle Palme. Ubytování Carina's Maison se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Sole e Sale

9,4

Sole e Sale

Ubytování (Apartmán) Sole e Sale. Sole e Sale se nachází v San Benedettu del Tronto, 700 metrů od pláže San Benedetto. Ubytování Sole e Sale se nachází ve městě (Itálie - Marche).

Karma Resort

9,4

Karma Resort

UbytováníKarma Resort. Karma Resort se nachází v San Benedetto del Tronto, 400 metrů od pláže San Benedetto a 35 km od náměstí Piazza del Popolo. Ubytování Karma Resort se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Casavacanze estate 3

9,4

Casavacanze estate 3

Ubytování (Apartmán) Casavacanze estate 3. Casavacanze estate 3 se nachází v San Benedetto del Tronto, necelý 1 km od pláže San Benedetto, 2,7 km od pláže Grottammare a 4 km od stadionu Riviera... Ubytování Casavacanze estate 3 se nachází ve městě San Benedetto del Tronto (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě San Benedetto del Tronto

Město San Benedetto del Tronto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 328 hotelů a ubytování ve městě San Benedetto del Tronto.