Hledat

Ubytování

Ubytování město Gabicce Mare

Ve městě Gabicce Mare (Itálie) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gabicce Mare

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gabicce Mare

Hotel Vienna

10

Hotel Vienna

Ubytování (Hotel) Hotel Vienna. Hotel Vienna se nachází v Gabicce Mare, 300 metrů od pláže Gabicce Mare, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Vienna se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Playa degli Angeli Ponente

10

Playa degli Angeli Ponente

UbytováníPlaya degli Angeli Ponente. Playa degli Angeli Ponente se nachází v Gabicce Mare, 400 metrů od pláže Gabicce Mare a 1,4 km od pláže Cattolica. Ubytování Playa degli Angeli Ponente se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Playa degli Angeli Grecale

10

Playa degli Angeli Grecale

UbytováníPlaya degli Angeli Grecale. Playa degli Angeli Grecale se nachází v Gabicce Mare v regionu Marche a nabízí balkon. Ubytování Playa degli Angeli Grecale se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Le Dodici Querce 6&3

10

Le Dodici Querce 6&3

Ubytování (Vila) Le Dodici Querce 6&3. Le Dodici Querce 6&3 se nachází v Gabicce Mare, 1,7 km od pláže Gabicce Mare a 3 km od pláže Cattolica. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Le Dodici Querce 6&3 se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Playa degli Angeli Scirocco

10

Playa degli Angeli Scirocco

UbytováníPlaya degli Angeli Scirocco. Playa degli Angeli Scirocco se nachází v Gabicce Mare, 1,3 km od pláže Cattolica, 14 km od Oltremare a 14 km od Aquafanu. Ubytování Playa degli Angeli Scirocco se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Rossellini Home a Gabicce Mare by Yohome

10

Rossellini Home a Gabicce Mare by Yohome

UbytováníRossellini Home a Gabicce Mare by Yohome. Rossellini Home a Gabicce Mare by Yohome se nachází v Gabicce Mare, 2,5 km od pláže Gabicce Mare a 15 km od Oltremare. Ubytování Rossellini Home a Gabicce Mare by Yohome se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Casa Marola

9,9

Casa Marola

Ubytování (Apartmán) Casa Marola. Casa Marola se nachází v Gabicce Mare, 650 metrů od pláže Gabicce Mare a 2,1 km od pláže Cattolica. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Marola se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Martilla

9,7

Martilla

UbytováníMartilla. Martilla se nachází v Gabicce Mare, 1,7 km od pláže Gabicce Mare, 2,1 km od pláže Cattolica a 14 km od Oltremare. Ubytování Martilla se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Casa Orizzonte - Appartamento con vista

9,7

Casa Orizzonte - Appartamento con vista

UbytováníCasa Orizzonte - Appartamento con vista. Casa Orizzonte - Appartamento con vista se nachází v Gabicce Mare, 16 km od Oltremare a aquaparku Aquafan, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa Orizzonte - Appartamento con vista se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Residence Meeting

9,7

Residence Meeting

Ubytování (Aparthotel) Residence Meeting. Residence Meeting se nachází v Gabicce Mare, 300 metrů od pláže Gabicce Mare a 1,2 km od pláže Cattolica, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Ubytování Residence Meeting se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Residence Eden & Spa

9,6

Residence Eden & Spa

Ubytování (Aparthotel) Residence Eden & Spa. Residence Eden & Spa se nachází necelých 5 minut chůze od písečné pláže Gabicce Mare a nabízí pokoje a apartmány, Wi-Fi zdarma a bezplatný vstup do... Ubytování Residence Eden & Spa se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Residence Vigna del Mare

9,6

Residence Vigna del Mare

Ubytování (Apartmán) Residence Vigna del Mare. Residence Vigna del Mare se nachází v Gabicce Mare, 1,4 km od pláže Gabicce Mare a 2,9 km od pláže Cattolica. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Residence Vigna del Mare se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Alba

9,6

Hotel Alba

UbytováníHotel Alba. Tříhvězdičkový Hotel Alba se nachází u pláže v Gabicce Mare a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a restauraci. Ubytování Hotel Alba se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

La casa di Guido

9,5

La casa di Guido

UbytováníLa casa di Guido. La casa di Guido se nachází v Gabicce Mare, 12 km od aquaparku Aquafan, 18 km od zábavního parku Fiabilandia a 22 km od stadionu Rimini. Ubytování La casa di Guido se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

My Sea House

9,5

My Sea House

Ubytování (Prázdninový dům) My Sea House. My Sea House se nachází asi 1,1 km od pláže Cattolica a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování My Sea House se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Casa Cervi

9,5

Casa Cervi

UbytováníCasa Cervi. Casa Cervi se nachází 1,3 km od pláže Gabicce Mare a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Cervi se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Beachhome

9,5

Beachhome

UbytováníBeachhome. Beachhome se nachází v Gabicce Mare, 200 metrů od pláže Gabicce Mare, 700 metrů od pláže Cattolica a 14 km od Oltremare. Ubytování Beachhome se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Residence Diffuso Arcobaleno

9,4

Residence Diffuso Arcobaleno

Ubytování (Aparthotel) Residence Diffuso Arcobaleno. Residence Diffuso Arcobaleno nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Gabicce Mare. 18 km od Rimini. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Residence Diffuso Arcobaleno se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

beachhome

9,4

beachhome

Ubytování (Apartmán) beachhome. beachhome se nachází v Gabicce Mare, 200 metrů od pláže Gabicce Mare a 700 metrů od pláže Cattolica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování beachhome se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Playa degli Angeli Levante

9,3

Playa degli Angeli Levante

UbytováníPlaya degli Angeli Levante. Playa degli Angeli Levante se nachází v Gabicce Mare, 1,1 km od pláže Cattolica, 14 km od Oltremare a 14 km od Aquafanu. Ubytování Playa degli Angeli Levante se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Civico25 Suite Hotel

9,3

Civico25 Suite Hotel

UbytováníCivico25 Suite Hotel. Civico25 Suite Hotel se nachází v Gabicce Mare, 200 metrů od pláže Gabicce Mare, a nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm, společným lounge a... Ubytování Civico25 Suite Hotel se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Posillipo

9,1

Hotel Posillipo

UbytováníHotel Posillipo. Hotel Posillipo nabízí skvělou restauraci podávající mořské plody a terasu s bazénem, z nichž se můžete kochat výhledem na pobřeží Jaderského moře. Ubytování Hotel Posillipo se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Bahita - Betty's B&B

9

Bahita - Betty's B&B

UbytováníBahita - Betty's B&B. Bahita - Betty's B&B se nachází v Gabicce Mare a nabízí výhled na moře, restauraci, úschovnu zavazadel, bar, zahradu a sluneční terasu. Ubytování Bahita - Betty's B&B se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Appartamenti Mar y Sol

9

Appartamenti Mar y Sol

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Mar y Sol. Appartamenti Mar y Sol se nachází v Gabicce Mare, 200 metrů od pláže Gabicce Mare a 700 metrů od pláže Cattolica. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Mar y Sol se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Appartamenti Barzilai

9

Appartamenti Barzilai

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Barzilai. Ubytování se nachází v Gabicce Mare v regionu Marche, u pláží Gabicce Mare a Cattolica. Ubytování Appartamenti Barzilai se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Playa degli Angeli Maestrale

9

Playa degli Angeli Maestrale

UbytováníPlaya degli Angeli Maestrale. Playa degli Angeli Maestrale se zahradou se nachází v Gabicce Mare, 1,3 km od pláže Cattolica, 14 km od Oltremare a 14 km od Aquafanu. Ubytování Playa degli Angeli Maestrale se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Agriturismo Ca' Verde - il giardino narrante

9

Agriturismo Ca' Verde - il giardino narrante

UbytováníAgriturismo Ca' Verde - il giardino narrante. Agriturismo Ca' Verde - il giardino narrante se nachází v Gabicce Mare a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou... Ubytování Agriturismo Ca' Verde - il giardino narrante se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

La Finestra sul Mare - Appartamento con vista

9

La Finestra sul Mare - Appartamento con vista

UbytováníLa Finestra sul Mare - Appartamento con vista. La Finestra sul Mare - Appartamento con vista se nachází v Gabicce Mare, jen 1,1 km od pláže Gabicce Mare. Ubytování La Finestra sul Mare - Appartamento con vista se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Guest House Attico Della Vittoria

8,9

Guest House Attico Della Vittoria

Ubytování (Penzion) Guest House Attico Della Vittoria. Nabízí gril, terasu a výhled na město. Guest House Attico Della Vittoria se nachází v Gabicce Mare, 300 metrů od pláže Gabicce Mare. Ubytování Guest House Attico Della Vittoria se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Atlantic & Spa

8,8

Hotel Atlantic & Spa

UbytováníHotel Atlantic & Spa. Hotel Atlantic & Spa se nachází na panoramatickém místě, pouhých 15 kroků od pláže v Gabicce Mare.Budova stojí 200 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Atlantic & Spa se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Casa Luisa

8,8

Casa Luisa

Ubytování (Apartmán) Casa Luisa. Casa Luisa se nachází v Gabicce Mare v regionu Marche a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Luisa se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

My Hotel

8,8

My Hotel

UbytováníMy Hotel. My Hotel se nachází pouhých 50 metrů od pobřeží a nabízí bezplatný bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování My Hotel se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Camere e attico al mare

8,7

Camere e attico al mare

Ubytování (Penzion) Camere e attico al mare. Camere e attico al mare se nachází v Gabicce Mare, 200 metrů od pláže Gabicce Mare a 700 metrů od pláže Cattolica. Ubytování Camere e attico al mare se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Resort Marinella

8,6

Hotel Resort Marinella

Ubytování (Rezort) Hotel Resort Marinella. Hotel Marinella se nachází v Gabicce Mare, přímo naproti písečné pláži na pobřeží Jaderského moře. Ubytování Hotel Resort Marinella se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Gabicce Mare

8,6

Gabicce Mare

Ubytování (Apartmány) Gabicce Mare. Gabicce Mare se nachází v Gabicce Mare, 400 metrů od pláže Gabicce Mare, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gabicce Mare se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Sirena Boutique Hotel

8,5

Sirena Boutique Hotel

UbytováníSirena Boutique Hotel. Hotel Sirena Gabicce se nachází 150 metrů od písečné pláže Gabicce Mare a nabízí bezplatnou půjčovnu kol, bezplatné Wi-Fi a fitness centrum. Ubytování Sirena Boutique Hotel se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Napoleon

8,4

Hotel Napoleon

Ubytování (Hotel) Hotel Napoleon. Tříhvězdičkový Hotel Napoleon se nachází v centru letoviska Gabicce Mare, jen za rohem od pláže. Ubytování Hotel Napoleon se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Majorca

8,4

Hotel Majorca

Ubytování (Hotel) Hotel Majorca. Hotel Majorca se nachází v Gabicce Mare, 200 metrů od písečných pláží. Ubytování Hotel Majorca se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

B&B Everest Bar Ristorantino

8,4

B&B Everest Bar Ristorantino

Ubytování (Hotel) B&B Everest Bar Ristorantino. Nachází se na kopci s výhledem na Gabicce Mare a riviéru Romagna. Ristorantino nabízí tradiční restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Everest Bar Ristorantino se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Rex

8,4

Hotel Rex

UbytováníHotel Rex. Hotel Rex se nachází v Gabicce Mare a nabízí sdílený lounge, terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Rex se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Thea & Residence

8,4

Hotel Thea & Residence

UbytováníHotel Thea & Residence. Hotel Thea & Residence se nachází přímo na pobřeží v centru města Gabicce Mare, naproti vlastní soukromé pláži, a nabízí restauraci s výhledem na moře,... Ubytování Hotel Thea & Residence se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel International

8,4

Hotel International

UbytováníHotel International. Hotel International je příjemný rodinný hotel v centru Gabicce Mare, přímo u pláže a moře. Ubytování Hotel International se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Lux

8,3

Hotel Lux

UbytováníHotel Lux. Hotel Lux se nachází na hezkém náměstíčku v centru Gabicce Mare, jen pár kroků od pláže. K zázemí patří italská restaurace a zahrada. Ubytování Hotel Lux se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Majestic

8,3

Hotel Majestic

Ubytování (Hotel) Hotel Majestic. Hotel Majestic stojí jen pár metrů od pláže v městečku Gabicce Mare a poskytuje ubytování v pokojích s balkonem s výhledem na moře. Ubytování Hotel Majestic se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Palazzi

8,3

Hotel Palazzi

UbytováníHotel Palazzi. Hotel Palazzi se nachází v Gabicce Mare, 400 metrů od pláže Gabicce Mare, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Palazzi se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Continental & Residence

8,3

Hotel Continental & Residence

Ubytování (Hotel) Hotel Continental & Residence. Hotel Continental & Residence nabízí klimatizované ubytování s balkonem, venkovní bazén, vířivku zdarma a sluneční terasu. Ubytování Hotel Continental & Residence se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Appartamenti Villa Tonni

8,2

Appartamenti Villa Tonni

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Villa Tonni. Appartamenti Villa Tonni se nachází v Gabicce Mare, 600 metrů od centra města, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Rimini leží 27 km daleko. Ubytování Appartamenti Villa Tonni se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Strand Hotel

8,2

Strand Hotel

Ubytování (Hotel) Strand Hotel. Strand Hotel se nachází přímo na nábřeží a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a bohatou snídani formou bufetu. Ubytování Strand Hotel se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Excelsior

8,1

Hotel Excelsior

Ubytování (Hotel) Hotel Excelsior. Hotel Excelsior se nachází v centru města Gabicce Mare s výhledem na pláž a pobřežní promenádu na jedné straně a přes pěší promenádu Vittorio Veneto na... Ubytování Hotel Excelsior se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Da Lorella

8,1

Da Lorella

Ubytování (Penzion) Da Lorella. Da Lorella se nachází v Gabicce Mare, pouhých 8 minut chůze od bílé písečné pláže oceněné Modrou vlajkou. Ubytování Da Lorella se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Hotel Europa

8,1

Hotel Europa

Ubytování (Hotel) Hotel Europa. Hotel Europa se nachází jen pár kroků od přístavu Gabicce Mare a písečné pláže a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a bezplatná jízdní kola. Ubytování Hotel Europa se nachází ve městě Gabicce Mare (Itálie - Marche).

Ubytování ve městě Gabicce Mare

Město Gabicce Mare se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů a ubytování ve městě Gabicce Mare.