Hledat

Ubytování

Kampánie

V regionu Kampánie (Itálie) máme celkem 18480 hotelů a ubytování.

Pro region Kampánie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Neapol (5317), Sorrento (977), Salerno (883), Massa Lubrense (401), Agropoli (354), Positano (348), Pompei (324), Amalfi (323), Vico Equense (271), Castellammare di Stabia (247). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kampánie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kampánie

Amore Rentals - Appartamento Elisa D

10

Amore Rentals - Appartamento Elisa D

Ubytování (Apartmán) Amore Rentals - Appartamento Elisa D. Amore Rentals - Appartamento Elisa D se nachází v Sorrentu, 150 metrů od pláže Peter's a 200 metrů od pláže Marameo. Ubytování Amore Rentals - Appartamento Elisa D se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

ALMA CASA VACANZE

10

ALMA CASA VACANZE

Ubytování (Prázdninové domy) ALMA CASA VACANZE. ALMA CASA VACANZE se nachází v Paestu v Kampánii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování ALMA CASA VACANZE se nachází ve městě Paestum (Itálie - Kampánie).

Apartment Vesuvius

10

Apartment Vesuvius

Ubytování (Apartmány) Apartment Vesuvius. Apartment Vesuvius is set in SantʼAntonio Abate, 27 km from Castello di Arechi, 27 km from Duomo di Ravello, as well as 28 km from San Lorenzo Cathedral. Ubytování Apartment Vesuvius se nachází ve městě SantʼAntonio Abate (Itálie - Kampánie).

"Parva sed apta mihi", Casa Stella a Palinuro

10

"Parva sed apta mihi", Casa Stella a Palinuro

Ubytování (Vila) "Parva sed apta mihi", Casa Stella a Palinuro. Casa Stella a Palinuro se nachází v Palinuru, pouhých 400 metrů od pláže Marinella, a nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování "Parva sed apta mihi", Casa Stella a Palinuro se nachází ve městě Palinuro (Itálie - Kampánie).

Appartamento del purgatorio

10

Appartamento del purgatorio

Ubytování (Apartmány) Appartamento del purgatorio. Appartamento del purgatorio se nachází v historickém centru Neapole, nedaleko kostela San Gregorio Armeno, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Appartamento del purgatorio se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Antonio's House

10

Antonio's House

Ubytování (Prázdninový dům) Antonio's House. Antonio's House se nachází ve městě Sant'Agnello, jen 2,7 km od Spiaggia La Marinella. Nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Antonio's House se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Behome202

10

Behome202

Ubytování (Penzion) Behome202. Behome202 se nachází v obci Fisciano, 31 km od přístavu Maiori a 35 km od katedrály Amalfi. Ubytování Behome202 se nachází ve městě Fisciano (Itálie - Kampánie).

bed&boat experience

10

bed&boat experience

Ubytování (Ubytování na lodi) bed&boat experience. Bed&boat experience se nachází v Torre del Greco a nabízí bar a sdílený lounge. 20 km od Positana. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování bed&boat experience se nachází ve městě Torre del Greco (Itálie - Kampánie).

Appartamento a pochi minuti da Acciaroli sul mare

10

Appartamento a pochi minuti da Acciaroli sul mare

Ubytování (Apartmány) Appartamento a pochi minuti da Acciaroli sul mare. Appartamento a pochi minuti da Acciaroli sul mare se nachází v Agnone, 2,7 km od pláže Acciaroli, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento a pochi minuti da Acciaroli sul mare se nachází ve městě Agnone (Itálie - Kampánie).

B&B SissySweetHome

10

B&B SissySweetHome

Ubytování (Apartmány) B&B SissySweetHome. B&B SissySweetHome se nachází v Salernu, 1 km od Lido La Conchiglia a 1,4 km od pláže Santa Teresa, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování B&B SissySweetHome se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Bubblenature

10

Bubblenature

Ubytování (Luxusní stan) Bubblenature. Bubblenature se nachází v Castellabate a nabízí restauraci a zahradu. Paestum je vzdálené 19 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bubblenature se nachází ve městě Castellabate (Itálie - Kampánie).

Camelia Vico Equense

10

Camelia Vico Equense

Ubytování (Apartmány) Camelia Vico Equense. Ubytování se nachází 17 km od Marina di Puolo a 17 km od přístavu. Ubytování Camelia Vico Equense se nachází ve městě Vico Equense (Itálie - Kampánie).

Casa Sole

10

Casa Sole

Ubytování (Apartmány) Casa Sole. Casa Sole se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Citara a 600 metrů od pláže Cava dell' Isola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Sole se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Terry

10

Casa Terry

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Terry. Casa Terry se nachází v obci Praiano a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a balkonem. Ubytování Casa Terry se nachází ve městě Praiano (Itálie - Kampánie).

Bellissimo bilocale con giardino

10

Bellissimo bilocale con giardino

Ubytování (Prázdninové domy) Bellissimo bilocale con giardino. Bellissimo bilocale con giardino se nachází v obci Telese v Kampánii a nabízí terasu a výhled do zahrady. 32 km od královského paláce Caserta. Ubytování Bellissimo bilocale con giardino se nachází ve městě Telese (Itálie - Kampánie).

Bellini Design Apartments

10

Bellini Design Apartments

Ubytování (Apartmány) Bellini Design Apartments. Bellini Design Apartments nabízí klimatizované ubytování v Neapoli, 200 metrů od muzea Cappella Sansevero, 400 metrů od kostela Chiesa dei Santi Filippo e... Ubytování Bellini Design Apartments se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Appartamento RS

10

Appartamento RS

Ubytování (Apartmány) Appartamento RS. Appartamento RS se nachází v Albanelle v Kampánii a nabízí balkon. Nabízí výhled do zahrady a stojí 10 km od Paestumu. Ubytování Appartamento RS se nachází ve městě Albanella (Itálie - Kampánie).

Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli

10

Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli

Ubytování (Apartmány) Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli. Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli se nachází v centru Neapole, 100 metrů od muzea MUSA a 700 metrů od muzea Cappella Sansevero, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

CASAVELLINO: il tuo spazio moderno in centro

10

CASAVELLINO: il tuo spazio moderno in centro

Ubytování (Apartmán) CASAVELLINO: il tuo spazio moderno in centro. CASAVELLINO: il tuo spazio moderno in centro se nachází v Avellinu, 2,8 km od stadionu Partenio, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování CASAVELLINO: il tuo spazio moderno in centro se nachází ve městě Avellino (Itálie - Kampánie).

Elena Apartment

10

Elena Apartment

Ubytování (Apartmán) Elena Apartment. Elena Apartment se nachází v Piano di Sorrento, 2 km od pláže Lo Scaricatore a 2,4 km od pláže Meta Lido. Ubytování Elena Apartment se nachází ve městě Piano di Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa Vacanza Villa Girasole

10

Casa Vacanza Villa Girasole

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Villa Girasole. Casa Vacanza Villa Girasole se nachází v Massa Lubrense, 1,6 km od pláže Recommone a Spiaggia La Perla, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Casa Vacanza Villa Girasole se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Casa in Piazza

10

Casa in Piazza

Ubytování (Apartmány) Casa in Piazza. Casa in Piazza se nachází v Neapoli, 2,1 km od pláže Mappatella a 500 metrů od ulice Via Chiaia. Ubytování Casa in Piazza se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Civico 181

10

Civico 181

Ubytování (Apartmán) Civico 181. Civico 181 se nachází v Beneventu, 1,8 km od stadionu Ciro Vigorito, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Civico 181 se nachází ve městě Benevento (Itálie - Kampánie).

Chalet Del Sole

10

Chalet Del Sole

Ubytování (Apartmán) Chalet Del Sole. Chalet Del Sole se nachází 8 km od centra města Vico Equense a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tento apartmán nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Del Sole se nachází ve městě Moiano (Itálie - Kampánie).

Core City Salerno

10

Core City Salerno

Ubytování (Apartmány) Core City Salerno. Core City Salerno se nachází v Salernu, 650 metrů od Lido La Conchiglia a 2,8 km od pláže La Baia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Core City Salerno se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Contaldi House

10

Contaldi House

Ubytování (Apartmán) Contaldi House. Contaldi House se nachází v Nocera Superiore a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Contaldi House se nachází ve městě Nocera Superiore (Itálie - Kampánie).

Casa vacanze Napoli Posillipo

10

Casa vacanze Napoli Posillipo

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Napoli Posillipo. Casa vacanze Napoli Posillipo se nachází v Neapoli, 7 km od hradu Castel dell'Ovo a ulice Via Chiaia, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa vacanze Napoli Posillipo se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Celeste House

10

Celeste House

Ubytování (Apartmány) Celeste House. Celeste House se nachází v Neapoli, 1,1 km od neapolského národního archeologického muzea a 1,2 km od katakomb sv. Gaudiosa, a nabízí klimatizaci. Ubytování Celeste House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Marina, Cilento Appartamento Indipendente

10

Casa Marina, Cilento Appartamento Indipendente

Ubytování (Apartmán) Casa Marina, Cilento Appartamento Indipendente. Casa Marina, Cilento Appartamento Indipendente se nachází v obci Ceraso v Kampánii a nabízí balkon. 20 km od Acciaroli. Ubytování Casa Marina, Cilento Appartamento Indipendente se nachází ve městě Ceraso (Itálie - Kampánie).

Casa vacanze " L' ORCHIDEA " Sapri

10

Casa vacanze " L' ORCHIDEA " Sapri

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze " L' ORCHIDEA " Sapri. Casa vacanze se nachází v Sapri a nabízí bezplatné Wi-Fi. L' ORCHIDEA " Sapri nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa vacanze " L' ORCHIDEA " Sapri se nachází ve městě Sapri (Itálie - Kampánie).

La casa dei ricordi

10

La casa dei ricordi

Ubytování (Apartmány) La casa dei ricordi. La casa dei ricordi se nachází v Salernu, 1,5 km od pláže Santa Teresa a 2,4 km od pláže Lido Scaramella. Ubytování La casa dei ricordi se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

La Casa Bianca

10

La Casa Bianca

Ubytování (Vila) La Casa Bianca. La Casa Bianca je elegantně zařízená vila v Sant'Agata sui Due Golfi na pobřeží Amalfi. Je obklopená zahradou a nabízí střešní terasu s grilem. Ubytování La Casa Bianca se nachází ve městě SantʼAgata sui Due Golfi (Itálie - Kampánie).

La Casa Dei Gufi - San Pietro Al Tanagro

10

La Casa Dei Gufi - San Pietro Al Tanagro

Ubytování (Prázdninové domy) La Casa Dei Gufi - San Pietro Al Tanagro. La Casa Dei Gufi - San Pietro Al Tanagro se nachází v San Pietro al Tanagro. Město Acciaroli je vzdálené 50 km. Ubytování La Casa Dei Gufi - San Pietro Al Tanagro se nachází ve městě San Pietro al Tanagro (Itálie - Kampánie).

LA CORTE DEL MULINO 1725

10

LA CORTE DEL MULINO 1725

Ubytování (Vila) LA CORTE DEL MULINO 1725. LA CORTE DEL MULINO 1725 se nachází v San Salvatore Telesino a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování LA CORTE DEL MULINO 1725 se nachází ve městě San Salvatore Telesino (Itálie - Kampánie).

Family Apartment in Sorrento Centre

10

Family Apartment in Sorrento Centre

Ubytování (Apartmán) Family Apartment in Sorrento Centre. Family Apartment in Sorrento Centre se nachází v centru Sorrenta, 500 metrů od pláže Peter's a 550 metrů od pláže Marameo. Ubytování Family Apartment in Sorrento Centre se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali

10

Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali

Ubytování (Apartmán) Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali. Design Apartment se nachází přímo v centru Neapole, v krátké vzdálenosti od San Gregorio Armeno a Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. Ubytování Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Donna Luisa Suites 19

10

Donna Luisa Suites 19

Ubytování (Prázdninový dům) Donna Luisa Suites 19. Donna Luisa Suites 19 se nachází asi 1,1 km od pláže Atrani a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Donna Luisa Suites 19 se nachází ve městě Pontone (Itálie - Kampánie).

Eat&Stay B&B

10

Eat&Stay B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Eat&Stay B&B. Eat&Stay B se nachází v Pompejích, 18 km od ruin Ercolana a 25 km od Vesuvu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Eat&Stay B&B se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Holiday House Napoli

10

Holiday House Napoli

Ubytování (Apartmány) Holiday House Napoli. Holiday House Napoli se nachází ve čtvrti Spaccanapoli v Neapoli, v blízkosti hradu Maschio Angioino. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Holiday House Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Hostaria zerø

10

Hostaria zerø

Ubytování (Bed and breakfast) Hostaria zerø. Hostaria zerø se nachází v Durazzanu v Kampánii a nabízí zahradu. 49 km od Positana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hostaria zerø se nachází ve městě Durazzano (Itálie - Kampánie).

Home San Gennaro 5

10

Home San Gennaro 5

Ubytování (Apartmány) Home San Gennaro 5. Home San Gennaro 5 se nachází 600 metrů od muzea Cappella Sansevero a 300 metrů od kostela San Gregorio Armeno. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Home San Gennaro 5 se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Domus Myosotis

10

Domus Myosotis

Ubytování (Prázdninové domy) Domus Myosotis. Domus Myosotis se nachází v Neapoli, 2 km od pláže Mappatella a 600 metrů od hradu Maschio Angioino. Ubytování Domus Myosotis se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

PEPPE'S HOME Luxury and relax apartament

10

PEPPE'S HOME Luxury and relax apartament

Ubytování (Apartmán) PEPPE'S HOME Luxury and relax apartament. PEPPE'S HOME Luxury and relax apartament se nachází v Gragnanu v Kampánii a nabízí balkon a výhled na město. 29 km od Positana. Ubytování PEPPE'S HOME Luxury and relax apartament se nachází ve městě Gragnano (Itálie - Kampánie).

Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy

10

Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmány) Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy. Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy se nachází v Neapoli, 700 metrů od neapolského národního archeologického muzea a necelý 1 km od... Ubytování Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Noruena Luxury Apartment

10

Noruena Luxury Apartment

Ubytování (Apartmány) Noruena Luxury Apartment. Noruena Luxury Apartment se nachází v Neapoli, 700 metrů od neapolského národního archeologického muzea a 1,3 km od muzea Cappella Sansevero, a nabízí... Ubytování Noruena Luxury Apartment se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

NANA INN

10

NANA INN

Ubytování (Apartmán) NANA INN. NANA se nachází v Neapoli, 400 metrů od Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. INN nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou... Ubytování NANA INN se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

NEW - Lemon in the air Family

10

NEW - Lemon in the air Family

Ubytování (Prázdninový dům) NEW - Lemon in the air Family. NEW - Lemon in the air Family se nachází v Pontone, necelý 1 km od Spiaggia di Castiglione a 10 minut chůze od pláže Atrani, a nabízí ubytování s... Ubytování NEW - Lemon in the air Family se nachází ve městě Pontone (Itálie - Kampánie).

Residenza Viviani

10

Residenza Viviani

Ubytování (Bed and breakfast) Residenza Viviani. Residenza Viviani se nachází asi 2,3 km od pláže Marina di Alimuri a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, fitness centrem a balkonem. Ubytování Residenza Viviani se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Ludovica Apartment Type B

10

Ludovica Apartment Type B

Ubytování (Apartmán) Ludovica Apartment Type B. Ludovica Apartment Type B se nachází asi 500 metrů od pláže Fornillo a nabízí výhled na moře, sdílený lounge a balkon. Ubytování Ludovica Apartment Type B se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Locazione Turistica Garden House Li Galli

10

Locazione Turistica Garden House Li Galli

Ubytování (Prázdninové domy) Locazione Turistica Garden House Li Galli. Locazione Turistica Garden House Li Galli se nachází asi 1,1 km od pláže Fiordo di Crapolla a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Locazione Turistica Garden House Li Galli se nachází ve městě Torca (Itálie - Kampánie).

Love Room Chiaia

10

Love Room Chiaia

Ubytování (Apartmány) Love Room Chiaia. Love Room Chiaia se nachází v Neapoli, 1,4 km od pláže Mappatella a 100 metrů od ulice Via Chiaia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Love Room Chiaia se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Ubytování v městech regionu Kampánie

Ubytování v městech regionu Kampánie

Ubytování v regionu Kampánie - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 18480 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Kampánie.

Pro region Kampánie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Neapol (5317), Sorrento (977), Salerno (883), Massa Lubrense (401), Agropoli (354), Positano (348), Pompei (324), Amalfi (323), Vico Equense (271), Castellammare di Stabia (247). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Kampánie může být skvělým místem pro strávení dovolené.