Hledat

Ubytování

Ubytování město Neapol

Ve městě Neapol (Itálie) máme celkem 5317 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neapol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neapol

Appartamento del purgatorio

10

Appartamento del purgatorio

Ubytování (Apartmány) Appartamento del purgatorio. Appartamento del purgatorio se nachází v historickém centru Neapole, nedaleko kostela San Gregorio Armeno, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Appartamento del purgatorio se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Bellini Design Apartments

10

Bellini Design Apartments

Ubytování (Apartmány) Bellini Design Apartments. Bellini Design Apartments nabízí klimatizované ubytování v Neapoli, 200 metrů od muzea Cappella Sansevero, 400 metrů od kostela Chiesa dei Santi Filippo e... Ubytování Bellini Design Apartments se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli

10

Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli

Ubytování (Apartmány) Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli. Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli se nachází v centru Neapole, 100 metrů od muzea MUSA a 700 metrů od muzea Cappella Sansevero, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Di Maggio - Centro Storico Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa in Piazza

10

Casa in Piazza

Ubytování (Apartmány) Casa in Piazza. Casa in Piazza se nachází v Neapoli, 2,1 km od pláže Mappatella a 500 metrů od ulice Via Chiaia. Ubytování Casa in Piazza se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa vacanze Napoli Posillipo

10

Casa vacanze Napoli Posillipo

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Napoli Posillipo. Casa vacanze Napoli Posillipo se nachází v Neapoli, 7 km od hradu Castel dell'Ovo a ulice Via Chiaia, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Casa vacanze Napoli Posillipo se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Celeste House

10

Celeste House

Ubytování (Apartmány) Celeste House. Celeste House se nachází v Neapoli, 1,1 km od neapolského národního archeologického muzea a 1,2 km od katakomb sv. Gaudiosa, a nabízí klimatizaci. Ubytování Celeste House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali

10

Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali

Ubytování (Apartmán) Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali. Design Apartment se nachází přímo v centru Neapole, v krátké vzdálenosti od San Gregorio Armeno a Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. Ubytování Design Apartment Next Sorbillo on Tribunali se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Holiday House Napoli

10

Holiday House Napoli

Ubytování (Apartmány) Holiday House Napoli. Holiday House Napoli se nachází ve čtvrti Spaccanapoli v Neapoli, v blízkosti hradu Maschio Angioino. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Holiday House Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Home San Gennaro 5

10

Home San Gennaro 5

Ubytování (Apartmány) Home San Gennaro 5. Home San Gennaro 5 se nachází 600 metrů od muzea Cappella Sansevero a 300 metrů od kostela San Gregorio Armeno. Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Home San Gennaro 5 se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Domus Myosotis

10

Domus Myosotis

Ubytování (Prázdninové domy) Domus Myosotis. Domus Myosotis se nachází v Neapoli, 2 km od pláže Mappatella a 600 metrů od hradu Maschio Angioino. Ubytování Domus Myosotis se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy

10

Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmány) Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy. Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy se nachází v Neapoli, 700 metrů od neapolského národního archeologického muzea a necelý 1 km od... Ubytování Modern Apartment next to Piazza Dante by Wonderful Italy se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Noruena Luxury Apartment

10

Noruena Luxury Apartment

Ubytování (Apartmány) Noruena Luxury Apartment. Noruena Luxury Apartment se nachází v Neapoli, 700 metrů od neapolského národního archeologického muzea a 1,3 km od muzea Cappella Sansevero, a nabízí... Ubytování Noruena Luxury Apartment se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

NANA INN

10

NANA INN

Ubytování (Apartmán) NANA INN. NANA se nachází v Neapoli, 400 metrů od Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. INN nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou... Ubytování NANA INN se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Love Room Chiaia

10

Love Room Chiaia

Ubytování (Apartmány) Love Room Chiaia. Love Room Chiaia se nachází v Neapoli, 1,4 km od pláže Mappatella a 100 metrů od ulice Via Chiaia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Love Room Chiaia se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Palazzo dello Spagnolo Suite

10

Palazzo dello Spagnolo Suite

Ubytování (Apartmány) Palazzo dello Spagnolo Suite. Palazzo dello Spagnolo Suite se nachází v Neapoli, pouhých 800 metrů od neapolského národního archeologického muzea a 600 metrů od muzea MUSA. Ubytování Palazzo dello Spagnolo Suite se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Lily Apartment Napoli

10

Lily Apartment Napoli

Ubytování (Apartmány) Lily Apartment Napoli. Ubytování se nachází v Neapoli, 2,7 km od pláže Mappatella a 3,4 km od národního archeologického muzea. Ubytování Lily Apartment Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

La perla del Borgo Neapolitan studio flat

10

La perla del Borgo Neapolitan studio flat

Ubytování (Apartmán) La perla del Borgo Neapolitan studio flat. La perla del Borgo Neapolitan studio flat se nachází v Neapoli, 2 km od neapolského národního archeologického muzea a 1,8 km od katakomb sv. Gaudiosa. Ubytování La perla del Borgo Neapolitan studio flat se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

la marcellina

10

la marcellina

Ubytování (Prázdninový dům) la marcellina. La marcellina se nachází v Neapoli, necelý 1 km od muzea Cappella Sansevero a 10 minut chůze od hradu Maschio Angioino, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování la marcellina se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

INTERNATIONAL GARIBALDI *

10

INTERNATIONAL GARIBALDI *

Ubytování (Prázdninové domy) INTERNATIONAL GARIBALDI *. MEZINÁRODNÍ GARIBALDI * s balkonem se nachází v Neapoli, pouhých 600 metrů od hradu Maschio Angioino a necelý 1 km od divadla San Carlo. Ubytování INTERNATIONAL GARIBALDI * se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Re Ferdinando Apartment

10

Re Ferdinando Apartment

Ubytování (Apartmány) Re Ferdinando Apartment. Re Ferdinando Apartment se nachází v centru Neapole, kousek od Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo a muzea Cappella Sansevero. Ubytování Re Ferdinando Apartment se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

[La casa di Rosa] A jewel of elegance at the Vomero

10

[La casa di Rosa] A jewel of elegance at the Vomero

Ubytování (Apartmány) [La casa di Rosa] A jewel of elegance at the Vomero. Apartmán La casa di Rosa se nachází v Neapoli, 3,9 km od neapolského národního archeologického muzea a 4,2 km od muzea Cappella Sansevero. Ubytování [La casa di Rosa] A jewel of elegance at the Vomero se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

WELL COME - Palazzo Reale

10

WELL COME - Palazzo Reale

Ubytování (Penzion) WELL COME - Palazzo Reale. WELL COME - Palazzo Reale se nachází v Neapoli a nabízí ubytování s vlastním balkonem. Ubytování WELL COME - Palazzo Reale se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Salvanna Centro Storico

10

Salvanna Centro Storico

Ubytování (Apartmány) Salvanna Centro Storico. Salvanna Centro Storico se nachází v Neapoli, 300 metrů od kostela Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo, 600 metrů od muzea Cappella Sansevero a 400 metrů od... Ubytování Salvanna Centro Storico se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sistershouse

10

Sistershouse

Ubytování (Apartmány) Sistershouse. Sistershouse se nachází ve čtvrti Vittorio Emanuele v Neapoli, 1,4 km od neapolského národního archeologického muzea, 1,7 km od hradu Maschio Angioino a... Ubytování Sistershouse se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Tribunali231

10

Tribunali231

Ubytování (Apartmán) Tribunali231. Situated in Naples, 500 metres from San Gregorio Armeno and 1. Ubytování Tribunali231 se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Ca'Sa

10

Ca'Sa

UbytováníCa'Sa. Ca'Sa nabízí klimatizované ubytování v Neapoli, 700 metrů od hradu Maschio Angioino a 300 metrů od ulice Via Chiaia. Ubytování Ca'Sa se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Fara's House

10

Fara's House

UbytováníFara's House. Fara's House nabízí klimatizované ubytování v Neapoli, 4,8 km od muzea Museo e Real Bosco di Capodimonte, 5,3 km od katakomb sv. Ubytování Fara's House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Parthenope, Mergellina.

10

Casa Parthenope, Mergellina.

UbytováníCasa Parthenope, Mergellina.. Casa Parthenope, Mergellina se nachází v Neapoli, 1,2 km od pláže Mappatella a 1,3 km od Bagno Elena. K dispozici je také klimatizace. Ubytování Casa Parthenope, Mergellina. se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Room black

10

Room black

UbytováníRoom black. Room black se nachází v centru Neapole, 400 metrů od kostela San Gregorio Armeno a 90 metrů od muzea Cappella Sansevero. Ubytování Room black se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

MADE IN CLOISTER apartment

10

MADE IN CLOISTER apartment

UbytováníMADE IN CLOISTER apartment. Apartmán MADE IN CLOISTER se nachází přímo v centru Neapole, v krátké vzdálenosti od neapolského Národního archeologického muzea a katakomb sv. Gaudiosa. Ubytování MADE IN CLOISTER apartment se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Palmina Guest House

10

Palmina Guest House

UbytováníPalmina Guest House. Situated in Naples, 400 metres from Catacombs of Saint Gaudioso and 1.3 km from Museo Cappella Sansevero, Palmina Guest House offers air conditioning. Ubytování Palmina Guest House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Via Toledo. Centralissima e vicina al porto

10

Casa Via Toledo. Centralissima e vicina al porto

UbytováníCasa Via Toledo. Centralissima e vicina al porto. Situated in Naples, 2 km from Mappatella Beach and 500 metres from Maschio Angioino, Casa Via Toledo. Ubytování Casa Via Toledo. Centralissima e vicina al porto se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Vacanze La terrazza Sul Sole

10

Casa Vacanze La terrazza Sul Sole

UbytováníCasa Vacanze La terrazza Sul Sole. Casa Vacanze La terrazza Sul Sole se nachází asi 700 metrů od katakomb sv. Gennaro a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na město. Ubytování Casa Vacanze La terrazza Sul Sole se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

La Casa Di Genny

10

La Casa Di Genny

UbytováníLa Casa Di Genny. Located in Naples, 2.3 km from Catacombs of Saint Gaudioso and 2.6 km from MUSA, La Casa Di Genny offers air conditioning. The accommodation is 2. Ubytování La Casa Di Genny se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

LA CASA DEL CUORE

10

LA CASA DEL CUORE

UbytováníLA CASA DEL CUORE. LA CASA DEL CUORE se nachází v Neapoli, 2,2 km od pláže Mappatella a 1,1 km od hradu Maschio Angioino. Ubytování LA CASA DEL CUORE se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

La Piazzetta Guest House

10

La Piazzetta Guest House

UbytováníLa Piazzetta Guest House. La Piazzetta Guest House se nachází v Neapoli, 1,2 km od hlavního vlakového nádraží a 2 km od neapolského národního archeologického muzea, a nabízí... Ubytování La Piazzetta Guest House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Vico Paradisiello 12

10

Vico Paradisiello 12

UbytováníVico Paradisiello 12. Vico Paradisiello 12 se nachází v Neapoli, pouhých 1,4 km od katakomb sv. Gaudiosa a 1,5 km od muzea MUSA, a nabízí balkon. Ubytování Vico Paradisiello 12 se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

SWEET HOUSE

10

SWEET HOUSE

UbytováníSWEET HOUSE. SWEET HOUSE se nachází ve čtvrti Lungomare Caracciolo v Neapoli, 1,1 km od Bagno Ideal, 1,1 km od Bagno Donn'Anna a 3,2 km od hradu Castel dell'Ovo. Ubytování SWEET HOUSE se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Relais Cavour Napoli

10

Relais Cavour Napoli

UbytováníRelais Cavour Napoli. Relais Cavour Napoli se nachází v Neapoli, 400 metrů od neapolského národního archeologického muzea, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Relais Cavour Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Terrazza Paradiso Luxury Rooftop

10

Terrazza Paradiso Luxury Rooftop

UbytováníTerrazza Paradiso Luxury Rooftop. Terrazza Paradiso Luxury Rooftop se nachází v Neapoli, jen 1,9 km od muzea Museo e Real Bosco di Capodimonte. Ubytování Terrazza Paradiso Luxury Rooftop se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Vomero Experience Apartment

10

Vomero Experience Apartment

UbytováníVomero Experience Apartment. Vomero Experience Apartment se nachází v Neapoli, 2,5 km od pláže Mappatella, 4,4 km od ulice Via Chiaia a 4,4 km od nákupního centra Galleria Borbonica. Ubytování Vomero Experience Apartment se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Bed&Breakfast Partenope

10

Bed&Breakfast Partenope

UbytováníBed&Breakfast Partenope. Bed&Breakfast Partenope se nachází ve čtvrti Central Station v Neapoli, necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží a 19 minut chůze od Chiesa dei Santi... Ubytování Bed&Breakfast Partenope se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Appartamento Orsi-Medaglie D'oro 36

10

Appartamento Orsi-Medaglie D'oro 36

UbytováníAppartamento Orsi-Medaglie D'oro 36. Appartamento Orsi-Medaglie D'oro 36 se nachází v Neapoli, 3,1 km od muzea Cappella Sansevero, 3,3 km od muzea MUSA a 3,3 km od katakomb sv. Ubytování Appartamento Orsi-Medaglie D'oro 36 se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Appartamento MI.6

10

Appartamento MI.6

UbytováníAppartamento MI.6. Appartamento MI.6 se nachází v Neapoli, 8,3 km od hradu Castel dell'Ovo a 9,2 km od ulice Via Chiaia. Ubytování Appartamento MI.6 se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Caprioli Napoli

10

Casa Caprioli Napoli

UbytováníCasa Caprioli Napoli. Casa Caprioli Napoli se nachází v Neapoli v Kampánii a nabízí balkon a výhled na město. 2,3 km od pláže Mappatella. Ubytování Casa Caprioli Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Casa Cosmedin

10

Casa Cosmedin

UbytováníCasa Cosmedin. Casa Cosmedin se nachází v Neapoli, 400 metrů od Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. Ubytování Casa Cosmedin se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Guada House

10

Guada House

UbytováníGuada House. Situated in Naples, 2.8 km from Mappatella Beach and 4. Ubytování Guada House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Green Door House

10

Green Door House

UbytováníGreen Door House. Green Door House se nachází v Neapoli, 4,1 km od hlavního vlakového nádraží, 5,1 km od národního archeologického muzea a 5,3 km od katakomb sv. Gaudiosa. Ubytování Green Door House se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

HEart Napoli

10

HEart Napoli

UbytováníHEart Napoli. HEart Napoli se nachází 2,6 km od pláže Mappatella a nabízí ubytování s balkonem. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování HEart Napoli se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

Hari hOMe

10

Hari hOMe

UbytováníHari hOMe. Situated in Naples, 2.2 km from Mappatella Beach and less than 1 km from Maschio Angioino, Hari hOMe provides accommodation with amenities such as free... Ubytování Hari hOMe se nachází ve městě Neapol (Itálie - Kampánie).

House San Severo

10

House San Severo

UbytováníHouse San Severo. House San Severo se nachází ve čtvrti Capodimonte v Neapoli, 200 metrů od katakomb sv. Ubytování House San Severo se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Neapol

Město Neapol se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5317 hotelů a ubytování ve městě Neapol.