Hledat

Ubytování

Ubytování město Positano

Ve městě Positano (Itálie) máme celkem 348 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Positano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Positano

Ludovica Apartment Type B

10

Ludovica Apartment Type B

Ubytování (Apartmán) Ludovica Apartment Type B. Ludovica Apartment Type B se nachází asi 500 metrů od pláže Fornillo a nabízí výhled na moře, sdílený lounge a balkon. Ubytování Ludovica Apartment Type B se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Settemari scrigno

10

Villa Settemari scrigno

Ubytování (Vily) Villa Settemari scrigno. Villa Settemari scrigno se nachází v Positanu, necelý 1 km od pláže Fornillo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Settemari scrigno se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Field

10

Villa Field

Ubytování (Vily) Villa Field. Villa Field se nachází v Positanu, 800 metrů od Positano Spiaggia a necelý 1 km od pláže La Porta, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Villa Field se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Casa Montechiaro

10

Casa Montechiaro

UbytováníCasa Montechiaro. Casa Montechiaro se nachází v Positanu, 90 metrů od pláže La Porta, 200 metrů od pláže Arienzo a necelý 1 km od římského archeologického muzea MAR. Ubytování Casa Montechiaro se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Queen View Apartment - No kitchen

10

Queen View Apartment - No kitchen

UbytováníQueen View Apartment - No kitchen. Queen View Apartment - No kitchen se nachází v Positanu, 300 metrů od Positano Spiaggia a 700 metrů od pláže Fornillo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Queen View Apartment - No kitchen se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

AMORE RENTALS - Casa Coni

10

AMORE RENTALS - Casa Coni

Ubytování (Prázdninový dům) AMORE RENTALS - Casa Coni. AMORE se nachází v Positanu, 550 metrů od pláže San Pietro a 550 metrů od pláže Arienzo. RENTALS - Casa Coni nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování AMORE RENTALS - Casa Coni se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Aria di Mare, garden and Sea View in Positano

10

Aria di Mare, garden and Sea View in Positano

Ubytování (Apartmány) Aria di Mare, garden and Sea View in Positano. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Aria di Mare, garden and Sea View in Positano can be found in Positano, close to Fiumicello... Ubytování Aria di Mare, garden and Sea View in Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Maria 6&2

10

Casa Maria 6&2

Ubytování (Vila) Casa Maria 6&2. Casa Maria 6&2 se nachází v Positanu, 50 metrů od pláže Spiaggia Grande a 250 metrů od pláže Fornillo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Maria 6&2 se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Deli

10

Villa Deli

Ubytování (Vila) Villa Deli. Villa Deli se nachází v Positanu, 250 metrů od pláže Fornillo a 450 metrů od pláže Spiaggia Grande. Ubytování Villa Deli se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

villa virginia

10

villa virginia

Ubytování (Vila) villa virginia. Villa virginia se nachází v Positanu, jen pár kroků od pláže Fornillo a 500 metrů od Positano Spiaggia. Ubytování villa virginia se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

YourHome - White House Giò

10

YourHome - White House Giò

UbytováníYourHome - White House Giò. YourHome - White House Giò se nachází v Positanu, necelý 1 km od pláže Arienzo a 1,4 km od pláže Fiumicello, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a... Ubytování YourHome - White House Giò se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villino Sarno - Amazing sea view terrace Positano

10

Villino Sarno - Amazing sea view terrace Positano

UbytováníVillino Sarno - Amazing sea view terrace Positano. Nachází se pouhých 300 metrů od Positano Spiaggia, Villino Sarno - terasa s úžasným výhledem na moře Positano se nachází v Positanu a nabízí sdílený... Ubytování Villino Sarno - Amazing sea view terrace Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Artist House in Positano

10

Artist House in Positano

UbytováníArtist House in Positano. Artist House in Positano se nachází v Positanu, 1,2 km od pláže La Porta a 1,5 km od pláže Fornillo, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Artist House in Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Vacanze Agape

10

Casa Vacanze Agape

UbytováníCasa Vacanze Agape. Casa Vacanze Agape se nachází v Positanu a nabízí vířivku. Nabízí výhled na hory a do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze Agape se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Don Ciccio Positano

10

Casa Don Ciccio Positano

UbytováníCasa Don Ciccio Positano. Casa Don Ciccio Positano se nachází v Positanu, 400 metrů od pláže Fornillo a 800 metrů od Positano Spiaggia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Don Ciccio Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Mamma Mia

10

Mamma Mia

Ubytování (Apartmán) Mamma Mia. Mamma Mia se nachází v Positanu, 400 metrů od Positano Spiaggia a 500 metrů od pláže La Porta. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Mamma Mia se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Mimosa

10

Casa Mimosa

Ubytování (Apartmán) Casa Mimosa. Casa Mimosa se nachází v Positanu, pouhých 100 metrů od Positano Spiaggia, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Mimosa se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Passalacqua

10

Casa Passalacqua

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Passalacqua. Casa Passalacqua se nachází v Positanu, necelý 1 km od Positana Spiaggia a 15 minut chůze od pláže Fornillo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Passalacqua se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Suite Romantica

10

Suite Romantica

Ubytování (Apartmán) Suite Romantica. Suite Romantica se nachází v Positanu, pouhých 350 metrů od pláže Fornillo a 550 metrů od pláže Spiaggia Grande, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Suite Romantica se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

YourHome - Villa Aldo Marino

10

YourHome - Villa Aldo Marino

UbytováníYourHome - Villa Aldo Marino. YourHome - Villa Aldo Marino se nachází v Positanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování YourHome - Villa Aldo Marino se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Relais Zio Vincenzo Casa Positano

10

Relais Zio Vincenzo Casa Positano

UbytováníRelais Zio Vincenzo Casa Positano. Relais Zio Vincenzo Casa Positano se nachází 90 metrů od pláže La Porta a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Relais Zio Vincenzo Casa Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Costanzo beach front

10

Villa Costanzo beach front

UbytováníVilla Costanzo beach front. Villa Costanzo beach front se nachází v Positanu, vedle pláže Spiaggia Grande a 25 minut jízdy od Sorrenta. Ubytování Villa Costanzo beach front se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

House on the rock

10

House on the rock

UbytováníHouse on the rock. House on the rock se nachází v Positanu, 600 metrů od Positano Spiaggia a 800 metrů od pláže La Porta. Ubytování House on the rock se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Luma, il sogno di Positano!

10

Casa Luma, il sogno di Positano!

UbytováníCasa Luma, il sogno di Positano!. Casa Luma, il sogno di Positano nabízí klimatizované ubytování s terasou. se nachází v Positanu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Casa Luma, il sogno di Positano! se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

La Casupola

10

La Casupola

UbytováníLa Casupola. La Casupola se nachází ve čtvrti Chiesa Nuova v Positanu a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Ubytování La Casupola se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa La Bifora Positano

10

Casa La Bifora Positano

UbytováníCasa La Bifora Positano. Casa La Bifora Positano se nachází v Positanu, necelý 1 km od Positana Spiaggia a 11 minut chůze od pláže La Porta, a nabízí výhled na moře. Ubytování Casa La Bifora Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Ginevra

10

Casa Ginevra

UbytováníCasa Ginevra. Casa Ginevra se nachází asi 800 metrů od Positano Spiaggia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Ginevra se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Palatonella

10

Palatonella

UbytováníPalatonella. Palatonella se nachází asi 600 metrů od Positano Spiaggia a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Palatonella se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Fusco 4

10

Casa Fusco 4

Ubytování (Apartmán) Casa Fusco 4. Casa Fusco 4 se nachází v Positanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Fusco 4 se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Marrapese

10

Casa Marrapese

UbytováníCasa Marrapese. Casa Marrapese se nachází ve čtvrti Laurito v Positanu, 1,6 km od pláže Arienzo, 2 km od pláže Fiumicello a 2,8 km od pláže Gavitella. Ubytování Casa Marrapese se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Scrigno di Rosita

10

Scrigno di Rosita

UbytováníScrigno di Rosita. Scrigno di Rosita se nachází v Positanu, 1,2 km od Positano Spiaggia a pláže Fornillo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Scrigno di Rosita se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Estate4home- La casa del Maresciallo

10

Estate4home- La casa del Maresciallo

UbytováníEstate4home- La casa del Maresciallo. Estate4home- La casa del Maresciallo se nachází v Positanu, 300 metrů od Positano Spiaggia a 700 metrů od pláže Fornillo. Ubytování Estate4home- La casa del Maresciallo se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Sunshine Positano Room

10

Villa Sunshine Positano Room

UbytováníVilla Sunshine Positano Room. Villa Sunshine Positano Room se nachází v Positanu, 600 metrů od pláže Fornillo, a nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Villa Sunshine Positano Room se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Barba Positano

9,9

Casa Barba Positano

Ubytování (Apartmán) Casa Barba Positano. Casa Barba Positano se nachází v Positanu, 500 metrů od pláže La Porta a pláže Spiaggia Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Casa Barba Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Casa Positano

9,9

Casa Positano

Ubytování (Apartmány) Casa Positano. Casa Positano se nachází v Positanu, 100 metrů od pláže Spiaggia Grande a 300 metrů od pláže Fornillo. Ubytování Casa Positano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

JURMANO

9,9

JURMANO

Ubytování (Prázdninový dům) JURMANO. JURMANO se nachází v Positanu, 1,3 km od Spiaggia di Tordigliano a 2,1 km od pláže Lo Scaricatore. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování JURMANO se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Tre Archi

9,9

Villa Tre Archi

Ubytování (Vila) Villa Tre Archi. Villa Tre Archi se nachází 700 metrů od pláže Spiaggia del Fornillo v Positanu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a velkou zařízenou... Ubytování Villa Tre Archi se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Casa Positamo

9,8

Casa Positamo

Ubytování (Apartmány) Casa Positamo. Casa Positamo se nachází necelý 1 km od pláže Fornillo a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Positamo se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Ludovica Tipo C

9,8

Ludovica Tipo C

Ubytování (Apartmán) Ludovica Tipo C. Ludovica Tipo C se nachází asi 300 metrů od pláže Fornillo a nabízí výhled na moře, sdílený lounge a balkon. Ubytování Ludovica Tipo C se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

CASA BAKER luxury apartment

9,8

CASA BAKER luxury apartment

Ubytování (Prázdninový dům) CASA BAKER luxury apartment. CASA BAKER luxury apartment se nachází v Positanu, 300 metrů od pláže Fornillo, 500 metrů od pláže Spiaggia Grande a necelý 1 km od pláže La Porta. Ubytování CASA BAKER luxury apartment se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Savina - Elegant Family Villa Overlooks Amalfi Coast -

9,8

Villa Savina - Elegant Family Villa Overlooks Amalfi Coast -

Ubytování (Vila) Villa Savina - Elegant Family Villa Overlooks Amalfi Coast -. Villa Savina - Elegant Family Villa Overlooks Amalfi Coast se nachází v Positanu, 1,1 km od pláže Arienzo. Ubytování Villa Savina - Elegant Family Villa Overlooks Amalfi Coast - se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Graziella a Piece of Paradise

9,8

Villa Graziella a Piece of Paradise

Ubytování (Vila) Villa Graziella a Piece of Paradise. Villa Graziella se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na Positano, Středozemní moře a ostrov Isola dei Galli. Ubytování Villa Graziella a Piece of Paradise se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Casa Bon Bon

9,8

Casa Bon Bon

UbytováníCasa Bon Bon. Casa Bon Bon se nachází asi 1 km od pláže Fornillo a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Bon Bon se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Nettuno

9,8

Villa Nettuno

UbytováníVilla Nettuno. Villa Nettuno se nachází v Positanu, nedaleko pláže Fornillo a 15 minut chůze od pláže Spiagga Grande. Ubytování Villa Nettuno se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Petrea Lifestyle Suites

9,8

Petrea Lifestyle Suites

Ubytování (Penzion) Petrea Lifestyle Suites. Petrea Lifestyle Suites se nachází v Positanu, 1,4 km od pláže Fiumicello a Positano Spiaggia, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Petrea Lifestyle Suites se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Cottage L'Americano

9,8

Cottage L'Americano

UbytováníCottage L'Americano. Cottage L'Americano se nachází v Positanu, necelý 1 km od pláže Fornillo a 16 minut chůze od Positano Spiaggia, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Cottage L'Americano se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

VILLA LA TAGLIATA spectacular jacuzzi hot tub amazing view and private parking garage

9,8

VILLA LA TAGLIATA spectacular jacuzzi hot tub amazing view and private parking garage

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA LA TAGLIATA spectacular jacuzzi hot tub amazing view and private parking garage. VILLA LA TAGLIATA se nachází v Positanu, 1,6 km od pláže Fiumicello a 1,6 km od Positano Spiaggia, a nabízí velkolepou vířivku jacuzzi s úžasným výhledem,... Ubytování VILLA LA TAGLIATA spectacular jacuzzi hot tub amazing view and private parking garage se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa genny and emily

9,8

Villa genny and emily

Ubytování (Prázdninový dům) Villa genny and emily. Villa genny and Emily se nachází v oblasti Montepertuso a nabízí výhled na moře a hory, bezplatné Wi-Fi a soukromou sluneční terasu. Ubytování Villa genny and emily se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Laetitia Suite, brand a new apartment

9,8

Laetitia Suite, brand a new apartment

Ubytování (Apartmán) Laetitia Suite, brand a new apartment. Laetitia Suite, zbrusu nový apartmán se nachází v Positanu, 200 metrů od pláže Spiaggia Grande a 300 metrů od pláže Fornillo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Laetitia Suite, brand a new apartment se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

La Pigolina

9,8

La Pigolina

UbytováníLa Pigolina. La Pigolina nabízí klimatizované ubytování v Positanu, 600 metrů od Positano Spiaggia, 700 metrů od pláže La Porta a 1 km od pláže Fornillo. Ubytování La Pigolina se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Villa Antica Macina

9,8

Villa Antica Macina

UbytováníVilla Antica Macina. Villa Antica Macina nabízí klimatizované ubytování se zařízenou terasou s výhledem na pobřeží Amalfi. Ubytování Villa Antica Macina se nachází ve městě Positano (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Positano

Město Positano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 348 hotelů a ubytování ve městě Positano.