Hledat

Ubytování

Ubytování město Massa Lubrense

Ve městě Massa Lubrense (Itálie) máme celkem 401 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Massa Lubrense

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Massa Lubrense

Casa Vacanza Villa Girasole

10

Casa Vacanza Villa Girasole

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanza Villa Girasole. Casa Vacanza Villa Girasole se nachází v Massa Lubrense, 1,6 km od pláže Recommone a Spiaggia La Perla, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Casa Vacanza Villa Girasole se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Estate4home - Villa Bougainville

10

Estate4home - Villa Bougainville

UbytováníEstate4home - Villa Bougainville. Estate4home - Villa Bougainville se nachází v Massa Lubrense, 600 metrů od Spiaggia di San Montano a 1,5 km od pláže Marina della Lobra, a nabízí zahradu a... Ubytování Estate4home - Villa Bougainville se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Villa Rusinella

10

Villa Rusinella

UbytováníVilla Rusinella. Villa Rusinella se nachází v Massa Lubrense, 2,3 km od pláže Recommone, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Vila má také vlastní bazén. Ubytování Villa Rusinella se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Bilocale panoramico “Lo sguardo”

10

Bilocale panoramico “Lo sguardo”

UbytováníBilocale panoramico “Lo sguardo”. Set in Massa Lubrense and only 400 metres from Spiaggia di San Montano, Bilocale panoramico “Lo sguardo” offers accommodation with sea views, free WiFi and... Ubytování Bilocale panoramico “Lo sguardo” se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Al Calar del Sole

10

Al Calar del Sole

UbytováníAl Calar del Sole. Al Calar del Sole se nachází v Massa Lubrense a nabízí vířivku. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Al Calar del Sole se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Casa Filippo

10

Casa Filippo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Filippo. Casa Filippo se nachází v Massa Lubrense, 1,9 km od pláže Fiordo di Crapolla a 2 km od pláže Leonelli. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Casa Filippo se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

LeMoon Holiday Home x7 con Terrazzo e Parcheggio

10

LeMoon Holiday Home x7 con Terrazzo e Parcheggio

Ubytování (Apartmán) LeMoon Holiday Home x7 con Terrazzo e Parcheggio. Ubytování se nachází v Massa Lubrense, 2,2 km od pláže Fiordo di Crapolla a pláže Marina della Lobra. Ubytování LeMoon Holiday Home x7 con Terrazzo e Parcheggio se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Il Sogno di Lina Sorrento Coast Capri View

10

Il Sogno di Lina Sorrento Coast Capri View

Ubytování (Prázdninový dům) Il Sogno di Lina Sorrento Coast Capri View. Prázdninový dům Il Sogno di Lina Sorrento Coast Capri View se nachází v Massa Lubrense, 2,9 km od přístavu Marina di Puolo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Il Sogno di Lina Sorrento Coast Capri View se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Villa La Luce

10

Villa La Luce

Ubytování (Vily) Villa La Luce. Villa La Luce se nachází v Massa Lubrense, 1,1 km od pláže Fiordo di Crapolla a 2,4 km od pláže Recommone. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa La Luce se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Fedora Sea&Stars

10

Villa Fedora Sea&Stars

Ubytování (Vila) Villa Fedora Sea&Stars. Villa Fedora Sea&Stars se nachází asi 11 km od přístavu Marina di Puolo a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Ubytování Villa Fedora Sea&Stars se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Andrilla

10

Villa Andrilla

Ubytování (Vila) Villa Andrilla. Villa Andrilla se nachází v Massa Lubrense, 1,3 km od pláže Fiordo di Crapolla a 2,4 km od pláže Recommone. Ubytování Villa Andrilla se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

The Retreat of the Senses

10

The Retreat of the Senses

Ubytování (Vila) The Retreat of the Senses. The Retreat of the Senses se nachází v Massa Lubrense a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování The Retreat of the Senses se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Mediterranea

10

Villa Mediterranea

UbytováníVilla Mediterranea. Villa Mediterranea se nachází v Massa Lubrense, 9,1 km od přístavu Marina di Puolo a 18 km od římského archeologického muzea MAR. Ubytování Villa Mediterranea se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Estate4home - Villa San Montano

10

Estate4home - Villa San Montano

UbytováníEstate4home - Villa San Montano. Estate4home - Villa San Montano se nachází v Massa Lubrense, 600 metrů od Spiaggia di San Montano a 1,5 km od pláže Marina della Lobra. Ubytování Estate4home - Villa San Montano se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Casa Titì on the Sea. Class, beauty and comfort in Massa Lubrense

10

Casa Titì on the Sea. Class, beauty and comfort in Massa Lubrense

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Titì on the Sea. Class, beauty and comfort in Massa Lubrense. Casa Titì on the Sea se nachází v Massa Lubrense, 2,8 km od pláže Peter's a 1,3 km od přístavu Marina di Puolo. Ubytování Casa Titì on the Sea. Class, beauty and comfort in Massa Lubrense se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Villa Il Sogno Di Zia Ada

10

Villa Il Sogno Di Zia Ada

Ubytování (Vila) Villa Il Sogno Di Zia Ada. Ubytování se nachází v Massa Lubrense, 600 metrů od pláže Marina della Lobra. Ubytování Villa Il Sogno Di Zia Ada se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Sole di Capri

10

Villa Sole di Capri

Ubytování (Vila) Villa Sole di Capri. Villa Sole di Capri se nachází v Massa Lubrense a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Sole di Capri se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villino La Piccolissima

10

Villino La Piccolissima

Ubytování (Vila) Villino La Piccolissima. Villino La Piccolissima se nachází v Massa Lubrense a nabízí zahradu, sdílený venkovní bazén a gril. Ubytování Villino La Piccolissima se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Dafne

10

Villa Dafne

UbytováníVilla Dafne. Villa Dafne se nachází v Massa Lubrense, pouhých 600 metrů od Spiaggia di San Montano, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Dafne se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Casa Elvy

10

Casa Elvy

UbytováníCasa Elvy. Casa Elvy se nachází asi 2,1 km od pláže Marina del Cantone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Elvy se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Casa del Capricorno by Wonderful Italy

10

Casa del Capricorno by Wonderful Italy

Ubytování (Vily) Casa del Capricorno by Wonderful Italy. Casa del Capricorno by Wonderful Italy se nachází asi 200 metrů od pláže Marina della Lobra a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem... Ubytování Casa del Capricorno by Wonderful Italy se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Medusa And The Seahorse Villa

10

Medusa And The Seahorse Villa

Ubytování (Apartmán) Medusa And The Seahorse Villa. Medusa And The Seahorse Villa se nachází v Massa Lubrense, jen pár kroků od Spiaggia La Perla a 400 metrů od pláže Marina del Cantone. Ubytování Medusa And The Seahorse Villa se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

EverSun

10

EverSun

Ubytování (Prázdninové domy) EverSun. EverSun se nachází v obci Massa Lubrense v Kampánii, 2 km od pláže Marina della Lobra. Ubytování EverSun se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Giuali'

10

Giuali'

Ubytování (Apartmán) Giuali'. Giuali' se nachází v Massa Lubrense, 2,9 km od pláže Marina del Cantone a 4,4 km od přístavu Marina di Puolo, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Giuali' se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Villa Marianna

10

Villa Marianna

Ubytování (Vila) Villa Marianna. Moderní vila s výhledem na pobřeží Tyrhénského moře, 3 km od města Massa Lubrense. Ubytování Villa Marianna se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Vera e il Vervece by Gocce

10

Vera e il Vervece by Gocce

Ubytování (Apartmán) Vera e il Vervece by Gocce. Vera e il Vervece by Gocce se nachází v Massa Lubrense, 2 km od pláže Marina di Puolo, 2,7 km od pláže Cala di Mitigliano a 5 km od přístavu Marina di... Ubytování Vera e il Vervece by Gocce se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Gaia's House

10

Gaia's House

UbytováníGaia's House. Ubytování v Massa Lubrense, Gaia's House se nachází 8,9 km od přístavu Marina di Puolo a 17 km od římského archeologického muzea MAR. Ubytování Gaia's House se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

CASA TIZZANI - sea view roof terrace in the center

10

CASA TIZZANI - sea view roof terrace in the center

UbytováníCASA TIZZANI - sea view roof terrace in the center. CASA TIZZANI - sea view roof terrace in the center nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 17 km od římského archeologického muzea MAR. Ubytování CASA TIZZANI - sea view roof terrace in the center se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

IL TULIPANO - sea view, roof terrace & sunset in villa

10

IL TULIPANO - sea view, roof terrace & sunset in villa

UbytováníIL TULIPANO - sea view, roof terrace & sunset in villa. IL TULIPANO - sea view, roof terrace & Sunset in villa nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 2,6 km od pláže Recommone. Ubytování IL TULIPANO - sea view, roof terrace & sunset in villa se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

"Il Fienile di Zia Teresa"

10

"Il Fienile di Zia Teresa"

Ubytování (Prázdninový dům) "Il Fienile di Zia Teresa". Il Fienile di Zia Teresa se nachází v Massa Lubrense, v blízkosti pláže Fiordo di Crapolla a 1,6 km od pláže Marina del Cantone. Ubytování "Il Fienile di Zia Teresa" se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

DA MIRNA

10

DA MIRNA

Ubytování (Prázdninové domy) DA MIRNA. DA MIRNA se nachází v Massa Lubrense, 1,2 km od pláže Marina della Lobra a 1,3 km od pláže Cala di Mitigliano. Ubytování DA MIRNA se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Domus Ars Home

10

Domus Ars Home

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Ars Home. Domus Ars Home se nachází v Massa Lubrense, v blízkosti pláže Recommone a 1,5 km od pláže Fiordo di Crapolla, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu... Ubytování Domus Ars Home se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Sant'agata e il panorama sul golfo

10

Sant'agata e il panorama sul golfo

Ubytování (Apartmány) Sant'agata e il panorama sul golfo. Sant'agata e il panorama sul golfo se nachází v Massa Lubrense, 2,9 km od pláže Fiordo di Crapolla a 10 km od přístavu Marina di Puolo. Ubytování Sant'agata e il panorama sul golfo se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

VILLA PISANI PISCINA GIARDINO TERRAZZI PANORAMICI SU CAPRI

10

VILLA PISANI PISCINA GIARDINO TERRAZZI PANORAMICI SU CAPRI

Ubytování (Vila) VILLA PISANI PISCINA GIARDINO TERRAZZI PANORAMICI SU CAPRI. VILLA PISANI PISCINA GIARDINO se nachází necelý 1 km od pláže Marina della Lobra. Ubytování VILLA PISANI PISCINA GIARDINO TERRAZZI PANORAMICI SU CAPRI se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Solaria

10

Villa Solaria

Ubytování (Vily) Villa Solaria. Villa Solaria se nachází v Massa Lubrense a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Villa Solaria se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Amura - Due Golfi

10

Villa Amura - Due Golfi

Ubytování (Apartmán) Villa Amura - Due Golfi. Villa Amura - Due Golfi se nachází asi 2,4 km od pláže Recommone a nabízí výhled na hory, bezplatné půjčení jízdních kol a balkon. Ubytování Villa Amura - Due Golfi se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa Margarita

10

Villa Margarita

Ubytování (Vily) Villa Margarita. Villa Margarita se nachází v Massa Lubrense, 2,2 km od pláže Fiordo di Crapolla, 2,3 km od pláže Marina della Lobra a 2,3 km od pláže Recommone. Ubytování Villa Margarita se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Apartment La Perla by Interhome

10

Apartment La Perla by Interhome

UbytováníApartment La Perla by Interhome. Locazione Turistica La Perla by Interhome se nachází v Massa Lubrense v Kampánii a nabízí terasu. Ubytování Apartment La Perla by Interhome se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Casa di Olga

10

Casa di Olga

UbytováníCasa di Olga. Casa di Olga se nachází v Massa Lubrense, 1,5 km od pláže Marina della Lobra a 1,7 km od Spiaggia di San Montano. Ubytování Casa di Olga se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Due Golfi Apartment

10

Due Golfi Apartment

UbytováníDue Golfi Apartment. Due s výhledem na město Golfi Apartment nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 2,9 km od pláže Fiordo di Crapolla. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Due Golfi Apartment se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Villa Rosanna

10

Villa Rosanna

UbytováníVilla Rosanna. Set in Massa Lubrense and only 2 km from Marina della Lobra Beach, Villa Rosanna offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Rosanna se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

una barca davanti Capri

10

una barca davanti Capri

Ubytováníuna barca davanti Capri. una barca davanti Capri se nachází v Massa Lubrense, pouhých 100 metrů od pláže Marina della Lobra, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování una barca davanti Capri se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

La zagara bianca

9,9

La zagara bianca

Ubytování (Vila) La zagara bianca. La zagara bianca se nachází v Massa Lubrense a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La zagara bianca se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

B&B La Quiete

9,9

B&B La Quiete

UbytováníB&B La Quiete. B&B La Quiete se nachází v Massa Lubrense a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování B&B La Quiete se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Green Apartment in Sorrento coast

9,9

Green Apartment in Sorrento coast

Ubytování (Prázdninový dům) Green Apartment in Sorrento coast. Green Apartment in Sorrento coast se nachází v Massa Lubrense, 1,4 km od pláže Fiordo di Crapolla, 2,3 km od pláže Recommone a 2,6 km od pláže Leonelli, a... Ubytování Green Apartment in Sorrento coast se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Masseria Torca - Isca

9,9

Masseria Torca - Isca

Ubytování (Prázdninový dům) Masseria Torca - Isca. Masseria Torca - Isca se nachází v Massa Lubrense, 2,4 km od pláže Recommone, 2,9 km od pláže Marina del Cantone a 11 km od přístavu Marina di Puolo. Ubytování Masseria Torca - Isca se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

VIlla Persico

9,9

VIlla Persico

Ubytování (Apartmány) VIlla Persico. VIlla Persico se nachází v Massa Lubrense a nabízí výhled na město, restauraci, zahradu a terasu. Ubytování VIlla Persico se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Domus Smeraldo terrace and sea view Li Galli Islands and Amalfi Coast

9,8

Domus Smeraldo terrace and sea view Li Galli Islands and Amalfi Coast

Ubytování (Prázdninový dům) Domus Smeraldo terrace and sea view Li Galli Islands and Amalfi Coast. Domus Smeraldo terrace and sea view Li Galli Islands and Amalfi Coast nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 5 km od Marina di Puolo a 6 km od... Ubytování Domus Smeraldo terrace and sea view Li Galli Islands and Amalfi Coast se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Villa Islamorada - Pool and Sea View

9,8

Villa Islamorada - Pool and Sea View

Ubytování (Vila) Villa Islamorada - Pool and Sea View. Villa Islamorada - Pool and Sea View se nachází na atraktivním místě v Massa Lubrense, 800 metrů od pláže Marina del Cantone a necelý 1 km od Spiaggia La... Ubytování Villa Islamorada - Pool and Sea View se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Suite Solatia

9,8

Suite Solatia

UbytováníSuite Solatia. Suite Solatia se nachází v Massa Lubrense, jen 2,7 km od pláže Fiordo di Crapolla. Ubytování Suite Solatia se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

House Archimede - eyes on the sea

9,8

House Archimede - eyes on the sea

Ubytování (Prázdninový dům) House Archimede - eyes on the sea. House Archimede - eyes on the sea se nachází v Massa Lubrense v Kampánii a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování House Archimede - eyes on the sea se nachází ve městě Massa Lubrense (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Massa Lubrense

Město Massa Lubrense se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 401 hotelů a ubytování ve městě Massa Lubrense.