Hledat

Ubytování

Ubytování město Castellammare di Stabia

Ve městě Castellammare di Stabia (Itálie) máme celkem 247 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Castellammare di Stabia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Castellammare di Stabia

Le Fratte Casa Vacanze

10

Le Fratte Casa Vacanze

Ubytování (Apartmány) Le Fratte Casa Vacanze. Le Fratte Casa Vacanze se nachází v Castellammare di Stabia, 1,2 km od pláže Castellammare di Stabia a 2,3 km od pláže Calcina. Ubytování Le Fratte Casa Vacanze se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Stella Maris - Casa Vacanza

10

Stella Maris - Casa Vacanza

Ubytování (Apartmán) Stella Maris - Casa Vacanza. Stella Maris - Casa Vacanza se nachází v Castellammare di Stabia, 1,6 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo, a nabízí bezplatné... Ubytování Stella Maris - Casa Vacanza se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

LODE RELAIS

10

LODE RELAIS

UbytováníLODE RELAIS. LODE RELAIS se nachází v Castellammare di Stabia, 1,6 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo. Ubytování LODE RELAIS se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

B&B SEASIDE

10

B&B SEASIDE

UbytováníB&B SEASIDE. B&B SEASIDE se nachází v Castellammare di Stabia. Výhled směřuje na moře. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování B&B SEASIDE se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

IL QUADRIFOGLIO

10

IL QUADRIFOGLIO

Ubytování (Prázdninové domy) IL QUADRIFOGLIO. IL QUADRIFOGLIO se nachází v Castellammare di Stabia, pouhých 23 km od Marina di Puolo, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování IL QUADRIFOGLIO se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Montemare relax

10

Montemare relax

Ubytování (Apartmány) Montemare relax. Alloggio relax montemare se nachází v Castellammare di Stabia, necelý 1 km od pláže Castellammare di Stabia a 2,9 km od pláže Calcina. Ubytování Montemare relax se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Casa nonna Assunta

10

Casa nonna Assunta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nonna Assunta. Casa nonna Assunta se nachází v Castellammare di Stabia, 2,6 km od pláže Calcina, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa nonna Assunta se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Pangea Luxury Rooms

10

Pangea Luxury Rooms

UbytováníPangea Luxury Rooms. Pangea Luxury Rooms se nachází v Castellammare di Stabia, 600 metrů od pláže Castellammare di Stabia, a nabízí pokoje s klimatizací. Ubytování Pangea Luxury Rooms se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

La Maison di Maya

10

La Maison di Maya

UbytováníLa Maison di Maya. La Maison di Maya se nachází v Castellammare di Stabia, 1,9 km od pláže Castellammare di Stabia, 22 km od Marina di Puolo a 26 km od římského... Ubytování La Maison di Maya se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Hibiscus

10

Hibiscus

UbytováníHibiscus. Hibiscus se nachází 18 km od ruin Ercolana a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Hibiscus se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Villa Acton

10

Villa Acton

Ubytování (Apartmán) Villa Acton. Villa Acton se nachází v Castellammare di Stabia a nabízí sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Acton se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Brezza di Stabia Rooms

10

Brezza di Stabia Rooms

UbytováníBrezza di Stabia Rooms. Brezza di Stabia Rooms se nachází v Castellammare di Stabia a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na moře. Ubytování Brezza di Stabia Rooms se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Central House

10

Central House

UbytováníCentral House. Central House se nachází v Castellammare di Stabia, 1,5 km od pláže Castellammare di Stabia, 22 km od Marina di Puolo a 27 km od římského archeologického... Ubytování Central House se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Oleander Apartment

10

Oleander Apartment

UbytováníOleander Apartment. Oleander Apartment se nachází v Castellammare di Stabia, pouhých 23 km od přístavu Marina di Puolo, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Oleander Apartment se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Porta Pompei & Sorrento Coast

10

Porta Pompei & Sorrento Coast

UbytováníPorta Pompei & Sorrento Coast. Porta Pompei & Sorrento Coast se nachází v Castellammare di Stabia, 24 km od přístavu Marina di Puolo, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Porta Pompei & Sorrento Coast se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Appartamento vista mare - Aria ‘e mare

9,9

Appartamento vista mare - Aria ‘e mare

UbytováníAppartamento vista mare - Aria ‘e mare. Appartamento vista mare - Aria ‘e mare se nachází v Castellammare di Stabia, 700 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 1,7 km od pláže Calcina, a nabízí... Ubytování Appartamento vista mare - Aria ‘e mare se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Forever Luxury Rooms

9,9

Forever Luxury Rooms

UbytováníForever Luxury Rooms. Forever Luxury Rooms se nachází v Castellammare di Stabia, 1,1 km od pláže Castellammare di Stabia, a nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Ubytování Forever Luxury Rooms se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Lilly's House

9,8

Lilly's House

UbytováníLilly's House. Lilly's House se nachází v Castellammare di Stabia, 1,5 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo. Nabízí soukromou pláž a... Ubytování Lilly's House se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Lucrezia’s home

9,8

Lucrezia’s home

UbytováníLucrezia’s home. Lucrezia’s home se nachází v Castellammare di Stabia v regionu Kampánie a má balkon. Nabízí bar, výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lucrezia’s home se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

SiRi Casa Vacanza

9,8

SiRi Casa Vacanza

UbytováníSiRi Casa Vacanza. SiRi Casa Vacanza se nachází 1,1 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování SiRi Casa Vacanza se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Chiaro di luna

9,8

Chiaro di luna

UbytováníChiaro di luna. Chiaro di luna se nachází v Castellammare di Stabia, 600 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 2,4 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Chiaro di luna se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Coralinehaven

9,8

Coralinehaven

UbytováníCoralinehaven. Coralinehaven se nachází v Castellammare di Stabia a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Coralinehaven se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

B&BSCICCHERI

9,7

B&BSCICCHERI

UbytováníB&BSCICCHERI. B&BSCICCHERI se nachází v Castellammare di Stabia v regionu Kampánie, 800 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 2,8 km od pláže Calcina. Ubytování B&BSCICCHERI se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Fenestammare

9,7

Fenestammare

Ubytování (Apartmán) Fenestammare. Fenestammare se nachází v Castellammare di Stabia, 2,3 km od pláže Castellammare di Stabia, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Fenestammare se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Maison Lucia

9,7

Maison Lucia

UbytováníMaison Lucia. Maison Lucia se nachází v Castellammare di Stabia, 2,3 km od pláže Castellammare di Stabia a 23 km od Marina di Puolo. Ubytování Maison Lucia se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

StabiaHome City and Sea

9,7

StabiaHome City and Sea

UbytováníStabiaHome City and Sea. Located 2.4 km from Castellammare di Stabia Beach, StabiaHome City and Sea offers accommodation with a balcony. Ubytování StabiaHome City and Sea se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Mya Home Luxury Apartments

9,7

Mya Home Luxury Apartments

UbytováníMya Home Luxury Apartments. Ubytování se nachází 500 metrů od pláže Castellammare di Stabia v Castellammare di Stabia. Ubytování Mya Home Luxury Apartments se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Cuore di Stabia

9,7

Cuore di Stabia

Ubytování (Prázdninový dům) Cuore di Stabia. Cuore di Stabia se nachází v Castellammare di Stabia, 2,1 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Cuore di Stabia se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Lorely's Apartment

9,6

Lorely's Apartment

Ubytování (Apartmán) Lorely's Apartment. Lorely's Apartment se nachází v Castellammare di Stabia, 2,2 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Lorely's Apartment se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Biù b&b

9,6

Biù b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Biù b&b. Biù b&b se nachází v Castellammare di Stabia, 700 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 2,8 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Biù b&b se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Emma dimore

9,6

Emma dimore

Ubytování (Apartmány) Emma dimore. Emma dimore se nachází 2,8 km od pláže Calcina a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Emma dimore se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

La spiaggia b&b

9,6

La spiaggia b&b

Ubytování (Bed and breakfast) La spiaggia b&b. La spiaggia b&b se nachází v Castellammare di Stabia, 2,3 km od pláže Castellammare di Stabia a 23 km od Marina di Puolo. Ubytování La spiaggia b&b se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Sipario

9,6

Sipario

Ubytování (Penzion) Sipario. Sipario se nachází v Castellammare di Stabia, 1,8 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo. K dispozici je sdílená kuchyň a terasa. Ubytování Sipario se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Casa Andrea tra Napoli e Sorrento

9,6

Casa Andrea tra Napoli e Sorrento

Ubytování (Apartmán) Casa Andrea tra Napoli e Sorrento. Casa Andrea tra Napoli e Sorrento se nachází v Castellammare di Stabia, 2,2 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Casa Andrea tra Napoli e Sorrento se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Da nonna Lina

9,6

Da nonna Lina

Ubytování (Apartmán) Da nonna Lina. Da nonna Lina se nachází v Castellammare di Stabia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,4 km od pláže Calcina. Ubytování Da nonna Lina se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

B&B Il Vialetto

9,6

B&B Il Vialetto

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Vialetto. B&B Il Vialetto se nachází v Castellammare di Stabia, 700 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 3 km od pláže Calcina. Ubytování B&B Il Vialetto se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Deviveschi guest house

9,6

Deviveschi guest house

UbytováníDeviveschi guest house. Penzion Deviveschi se nachází u pláže v Castellammare di Stabia, 2,5 km od pláže Castellammare di Stabia a 23 km od přístavu Marina di Puolo. Ubytování Deviveschi guest house se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Raimo House LUNGOMARE

9,5

Raimo House LUNGOMARE

Ubytování (Prázdninový dům) Raimo House LUNGOMARE. Raimo House LUNGOMARE se nachází v Castellammare di Stabia, 500 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 2,3 km od pláže Calcina. Ubytování Raimo House LUNGOMARE se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

HSuites Luxury B&B

9,5

HSuites Luxury B&B

Ubytování (Bed and breakfast) HSuites Luxury B&B. HSuites Luxury B&B se nachází v Castellammare di Stabia, 1,9 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a společným salonkem. Ubytování HSuites Luxury B&B se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Casa Plinio

9,5

Casa Plinio

Ubytování (Apartmány) Casa Plinio. Casa Plinio se nachází v Castellammare di Stabia v Kampánii a nabízí balkon a výhled na město. 2,7 km od pláže Calcina. Ubytování Casa Plinio se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

SECRET GARDEN apartment

9,5

SECRET GARDEN apartment

UbytováníSECRET GARDEN apartment. SECRET GARDEN apartment se nachází v Castellammare di Stabia, necelý 1 km od pláže Castellammare di Stabia a 2,8 km od pláže Calcina. Ubytování SECRET GARDEN apartment se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Carpe Diem Rooms

9,5

Carpe Diem Rooms

Ubytování (Apartmány) Carpe Diem Rooms. Ubytování v soukromí Castellammare di Stabia se nachází v obci Castellammare di Stabia, 8 km od Positana, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Carpe Diem Rooms se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Mimì Room

9,5

Mimì Room

Ubytování (Bed and breakfast) Mimì Room. Mimì Room se nachází v Castellammare di Stabia, 600 metrů od pláže Castellammare di Stabia a 2,6 km od pláže Calcina. Ubytování Mimì Room se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Villa Marisa Resort

9,5

Villa Marisa Resort

Ubytování (Apartmány) Villa Marisa Resort. Villa Marisa Resort se nachází v Castellammare di Stabia, 18 km od ruin Ercolana a 25 km od Vesuvu. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Marisa Resort se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Relais al Castello

9,5

Relais al Castello

UbytováníRelais al Castello. Relais al Castello se nachází v Castellammare di Stabia v Kampánii, nedaleko pláže Castellammare di Stabia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Relais al Castello se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Freedom Rooms

9,5

Freedom Rooms

UbytováníFreedom Rooms. Freedom Rooms se nachází v Castellammare di Stabia a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje s klimatizací. Ubytování Freedom Rooms se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

BUTTERFLY

9,5

BUTTERFLY

Ubytování (Bed and breakfast) BUTTERFLY. BUTTERFLY se nachází v Castellammare di Stabia, jen 2,4 km od pláže Calcina, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, sdíleným... Ubytování BUTTERFLY se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Stabia Holiday House

9,5

Stabia Holiday House

Ubytování (Apartmán) Stabia Holiday House. Stabia Holiday House se nachází v Castellammare di Stabia, 1,4 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo, a nabízí klimatizované... Ubytování Stabia Holiday House se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Raimo House

9,5

Raimo House

Ubytování (Apartmán) Raimo House. Raimo House se nachází v Castellammare di Stabia, necelý 1 km od pláže Castellammare di Stabia a 22 km od Marina di Puolo, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Raimo House se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

IL RIFUGIO di Pozzano

9,5

IL RIFUGIO di Pozzano

Ubytování (Apartmán) IL RIFUGIO di Pozzano. IL RIFUGIO di Pozzano se nachází asi 2,7 km od pláže Scrajo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování IL RIFUGIO di Pozzano se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Moonlight

9,5

Moonlight

Ubytování (Prázdninové domy) Moonlight. Moonlight se nachází v Castellammare di Stabia v regionu Kampánie a nabízí balkon. Ubytování Moonlight se nachází ve městě Castellammare di Stabia (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Castellammare di Stabia

Město Castellammare di Stabia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 247 hotelů a ubytování ve městě Castellammare di Stabia.