Hledat

Ubytování

Ubytování město Amalfi

Ve městě Amalfi (Itálie) máme celkem 323 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Amalfi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Amalfi

Nova Rua

10

Nova Rua

UbytováníNova Rua. Nova Rua se nachází v Amalfi, 400 metrů od pláže Marina Grande, necelý 1 km od pláže Lido Delle Sirene a 13 minut chůze od pláže Atrani, a nabízí ubytování... Ubytování Nova Rua se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

AmalfiRa Luxury Seaview Rooftop

10

AmalfiRa Luxury Seaview Rooftop

UbytováníAmalfiRa Luxury Seaview Rooftop. AmalfiRa Luxury Seaview Rooftop se nachází asi 300 metrů od pláže Marina Grande a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování AmalfiRa Luxury Seaview Rooftop se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

AMALFI - VILLA DI LUSSO A PICCO SUL MARE

10

AMALFI - VILLA DI LUSSO A PICCO SUL MARE

Ubytování (Vila) AMALFI - VILLA DI LUSSO A PICCO SUL MARE. AMALFI - VILLA DI LUSSO A PICCO SUL MARE se nachází v Amalfi a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování AMALFI - VILLA DI LUSSO A PICCO SUL MARE se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Mare e Monti Holiday house

10

Mare e Monti Holiday house

Ubytování (Apartmány) Mare e Monti Holiday house. Mare e Monti Holiday house se nachází 1,2 km od pláže Lido Delle Sirene a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Mare e Monti Holiday house se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Appartamento ANNALU' in Amalfi center with 90 steps-gradini 100mt from the sea

10

Appartamento ANNALU' in Amalfi center with 90 steps-gradini 100mt from the sea

UbytováníAppartamento ANNALU' in Amalfi center with 90 steps-gradini 100mt from the sea. CASA AUSILIA "Trilocale" 14 gradini se nachází v Amalfi, 1,3 km od pláže Atrani a 1,6 km od Spiaggia di Castiglione. Ubytování Appartamento ANNALU' in Amalfi center with 90 steps-gradini 100mt from the sea se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Il Pennello

10

Il Pennello

Ubytování (Prázdninový dům) Il Pennello. Il Pennello se nachází asi 450 metrů od pláže Lido Delle Sirene a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Il Pennello se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Palazzo Casanova

10

Palazzo Casanova

Ubytování (Vila) Palazzo Casanova. Palazzo Casanova se nachází v Amalfi, 100 metrů od pláže Marina Grande a 400 metrů od pláže Atrani. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a klimatizaci. Ubytování Palazzo Casanova se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

La Maison Raffaele & Rita

10

La Maison Raffaele & Rita

UbytováníLa Maison Raffaele & Rita. La Maison Raffaele & Rita nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře, asi 600 metrů od Il Duoglio. Tento apartmán má klimatizaci a balkon. Ubytování La Maison Raffaele & Rita se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Residenza Amalphia

10

Residenza Amalphia

UbytováníResidenza Amalphia. Residenza Amalphia se nachází v Amalfi, 200 metrů od katedrály a 600 metrů od přístavu. Ubytování Residenza Amalphia se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Villa Alba - Zaffiro

10

Villa Alba - Zaffiro

UbytováníVilla Alba - Zaffiro. Villa Alba - Zaffiro se nachází v Amalfi a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Villa Alba - Zaffiro se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Hotel Villa Annalara

10

Hotel Villa Annalara

UbytováníHotel Villa Annalara. Hotel Villa Annalara se nachází v Amalfi, 600 metrů od pláže Marina Grande, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Villa Annalara se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Amore S Lucia

9,9

Casa Amore S Lucia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amore S Lucia. Casa Amore S Lucia se nachází v Amalfi, 400 metrů od pláže Marina Grande a necelý 1 km od pláže Atrani. Ubytování Casa Amore S Lucia se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Villa Nina Amalfi

9,9

Villa Nina Amalfi

UbytováníVilla Nina Amalfi. Villa Nina Amalfi se nachází asi 1,2 km od pláže Lido Delle Sirene a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Villa Nina Amalfi se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Residence Buonocore

9,9

Residence Buonocore

Ubytování (Apartmány) Residence Buonocore. Residence Buonocore se nachází v Amalfi, 300 metrů od Il Duoglio a 1,5 km od pláže Lido Delle Sirene. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Residence Buonocore se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Palazzo Don Salvatore

9,8

Palazzo Don Salvatore

Ubytování (Penzion) Palazzo Don Salvatore. Palazzo Don Salvatore se nachází v Amalfi, jen pár kroků od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s barem, soukromým parkovištěm a terasou. Ubytování Palazzo Don Salvatore se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Emi

9,8

Casa Emi

Ubytování (Apartmán) Casa Emi. Prázdninový dvojdomek Casa Emi se nachází v Amalfi v Kampánii, pouhých 20 schodů od silnice. Výhled směřuje na moře. Ubytování Casa Emi se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Lady Laura House

9,8

Lady Laura House

Ubytování (Prázdninový dům) Lady Laura House. Lady Laura House se nachází v Amalfi, 100 metrů od pláže Marina Grande a 450 metrů od pláže Lido Delle Sirene. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Lady Laura House se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Via Paradiso

9,8

Via Paradiso

Ubytování (Apartmán) Via Paradiso. Via Paradiso se nachází v Amalfi, 1,9 km od pláže Atrani a 1 km od katedrály Amalfi. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Via Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Zagara e Sirene

9,8

Zagara e Sirene

UbytováníZagara e Sirene. Zagara e Sirene se nachází v Amalfi, 100 metrů od pláže Lido Delle Sirene a 800 metrů od pláže Marina Grande, a nabízí klimatizaci. Ubytování Zagara e Sirene se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Colonne

9,8

Casa Colonne

Ubytování (Apartmány) Casa Colonne. Casa Colonne se nachází 100 metrů od náměstí Piazza dei Dogi a necelých 5 minut chůze od pobřeží v Amalfi. Ubytování Casa Colonne se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Villa Oliver with a Breathtaking Maxi Jacuzzi on the Rocks - Amalfi Coast

9,8

Villa Oliver with a Breathtaking Maxi Jacuzzi on the Rocks - Amalfi Coast

Ubytování (Vila) Villa Oliver with a Breathtaking Maxi Jacuzzi on the Rocks - Amalfi Coast. Villa Oliver with a Breathtaking Maxi Jacuzzi on the Rocks - Amalfi Coast se nachází u pláže v Amalfi, necelý 1 km od Spiaggia di Castiglione. Ubytování Villa Oliver with a Breathtaking Maxi Jacuzzi on the Rocks - Amalfi Coast se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Campolillo House

9,8

Campolillo House

Ubytování (Prázdninový dům) Campolillo House. Campolillo House se nachází v Amalfi, 100 metrů od pláže Marina Grande a 500 metrů od pláže Atrani, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Campolillo House se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

La Casarella

9,8

La Casarella

Ubytování (Prázdninový dům) La Casarella. La Casarella se nachází v Amalfi, 100 metrů od pláže Marina Grande a 500 metrů od pláže Atrani, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Casarella se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Appartamento - Antica Residenza Amalfitana

9,8

Appartamento - Antica Residenza Amalfitana

Ubytování (Apartmán) Appartamento - Antica Residenza Amalfitana. Appartamento - Antica Residenza Amalfitana se nachází v Amalfi, 150 metrů od pláže Marina Grande a 450 metrů od pláže Atrani. Ubytování Appartamento - Antica Residenza Amalfitana se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Residenza Luce

9,8

Residenza Luce

Ubytování (Hotel) Residenza Luce. Centrally located in Amalfi's historic Piazza del Duomo and within walking distance of the beaches, this full- service B&B still manages to retain the... Ubytování Residenza Luce se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Tenuta Mamma Carmela

9,8

Tenuta Mamma Carmela

Ubytování (Prázdninový dům) Tenuta Mamma Carmela. Tenuta Mamma Carmela se nachází 10 minut jízdy od Amalfi a 3 km od moře. Ubytování Tenuta Mamma Carmela se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Boutique Gimagì

9,8

Boutique Gimagì

Ubytování (Penzion) Boutique Gimagì. Boutique Gimagì se nachází v Amalfi, 90 metrů od Arsenalu della Repubblica a 400 metrů od františkánského kláštera Luna Convento. Ubytování Boutique Gimagì se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Chez Amélie

9,8

Chez Amélie

Ubytování (Prázdninový dům) Chez Amélie. Chez Amélie se nachází 850 metrů od centra Amalfi a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Chez Amélie se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Villa Salice

9,7

Villa Salice

Ubytování (Vila) Villa Salice. Villa Salice se nachází v Amalfi, 1,3 km od pláže Lido Delle Sirene a 1,9 km od pláže Marina Grande. Ubytování Villa Salice se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Casa Bianca Amalfi

9,7

Casa Bianca Amalfi

UbytováníCasa Bianca Amalfi. Casa Bianca Amalfi se nachází v Amalfi, 400 metrů od pláže Marina Grande a necelý 1 km od pláže Atrani. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Casa Bianca Amalfi se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Renato Amalfi

9,7

Casa Renato Amalfi

Ubytování (Apartmán) Casa Renato Amalfi. Casa Renato Amalfi se nachází v Amalfi, 550 metrů od pláže Atrani a 650 metrů od Spiaggia di Castiglione, a nabízí klimatizaci. Ubytování Casa Renato Amalfi se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Villa Torricella Amalfi

9,7

Villa Torricella Amalfi

Ubytování (Vila) Villa Torricella Amalfi. Villa Torricella Amalfi se nachází v Amalfi, 150 metrů od pláže Atrani a 200 metrů od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Villa Torricella Amalfi se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Duomo

9,7

Casa Duomo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Duomo. Casa Duomo se nachází v Amalfi, 50 metrů od pláže Marina Grande a 400 metrů od pláže Atrani. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Duomo se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Amalfi Blu Retreat

9,7

Amalfi Blu Retreat

Ubytování (Apartmány) Amalfi Blu Retreat. Amalfi Blu Retreat se nachází v Amalfi, 200 metrů od Il Duoglio a necelý 1 km od pláže Lido Delle Sirene. Ubytování Amalfi Blu Retreat se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Amalfi Cathedral Suite

9,7

Amalfi Cathedral Suite

Ubytování (Apartmán) Amalfi Cathedral Suite. Amalfi Cathedral Suite se nachází v Amalfi, 50 metrů od pláže Marina Grande a 450 metrů od pláže Atrani, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Amalfi Cathedral Suite se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Amalfi View Cottage

9,7

Amalfi View Cottage

Ubytování (Apartmán) Amalfi View Cottage. Tento apartmán se nachází v Maiori, 1 km od pláže Maiori a 7 km od Amalfi. Nabízí terasu a zahradu s terasou. Ubytování Amalfi View Cottage se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Locazione Turistica Caleidoscopio

9,7

Locazione Turistica Caleidoscopio

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Caleidoscopio. Locazione Turistica Caleidoscopio se nachází v Amalfi v Kampánii a nabízí balkon a výhled na moře. Il Duoglio leží 1,2 km daleko. Ubytování Locazione Turistica Caleidoscopio se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Appartamento CARPE DIEM 59 steps

9,7

Appartamento CARPE DIEM 59 steps

Ubytování (Apartmán) Appartamento CARPE DIEM 59 steps. Appartamento CARPE DIEM 59 steps se nachází v Amalfi, 800 metrů od pláže Marina Grande a 1,3 km od pláže Lido Delle Sirene. Ubytování Appartamento CARPE DIEM 59 steps se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

aLone Amalfi

9,7

aLone Amalfi

Ubytování (Prázdninový dům) aLone Amalfi. aLone Amalfi se nachází v Amalfi, 200 metrů od Il Duoglio a 1 km od pláže Lido Delle Sirene, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a... Ubytování aLone Amalfi se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

THE BENCH HOUSE AMALFI

9,7

THE BENCH HOUSE AMALFI

UbytováníTHE BENCH HOUSE AMALFI. THE BENCH HOUSE AMALFI se nachází asi 400 metrů od pláže Marina Grande a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování THE BENCH HOUSE AMALFI se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Borgo Santandrea

9,7

Borgo Santandrea

Ubytování (Hotel) Borgo Santandrea. Borgo Santandrea se nachází na pobřeží Amalfi. Nabízí bezplatné parkování a panoramatický výhled na moře z bazénu a sluneční terasy. Ubytování Borgo Santandrea se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Apartments Amalfi Design

9,7

Apartments Amalfi Design

Ubytování (Apartmány) Apartments Amalfi Design. Apartmány Amalfi Design se nacházejí v městečku Amalfi, 200 metrů od pobřeží, a nabízejí možnost vlastního stravování i ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Apartments Amalfi Design se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

CASA LIONETTI

9,7

CASA LIONETTI

Ubytování (Prázdninové domy) CASA LIONETTI. CASA LIONETTI se nachází v Amalfi, 200 metrů od Il Duoglio a 1,3 km od pláže Lido Delle Sirene. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování CASA LIONETTI se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Ermelinda

9,7

Casa Ermelinda

UbytováníCasa Ermelinda. Casa Ermelinda se nachází asi 200 metrů od pláže Marina Grande a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Ermelinda se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Rooftop 19_Amalfi Luxury Suite

9,7

Rooftop 19_Amalfi Luxury Suite

UbytováníRooftop 19_Amalfi Luxury Suite. Rooftop 19_Amalfi Luxury Suite s terasou se nachází v Amalfi, jen 1 km od pláže Atrani a 1,3 km od Spiaggia di Castiglione. Ubytování Rooftop 19_Amalfi Luxury Suite se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Amalfi Centro

9,6

Amalfi Centro

Ubytování (Penzion) Amalfi Centro. Amalfi Centro se nachází v Amalfi, jen pár kroků od pláže Marina Grande a 600 metrů od pláže Atrani, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Amalfi Centro se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Nancy

9,6

Casa Nancy

Ubytování (Apartmán) Casa Nancy. Tento apartmán se nachází 2 km od Amalfi a nabízí bezplatné Wi-Fi. 4 km od Smaragdové jeskyně. Ubytování Casa Nancy se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

villa orleans

9,6

villa orleans

Ubytovánívilla orleans. Villa orleans se nachází v Amalfi, 500 metrů od Il Duoglio, a nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm a barem. Ubytování villa orleans se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

DAME casa vacanza

9,6

DAME casa vacanza

Ubytování (Prázdninový dům) DAME casa vacanza. DAME casa vacanza se nachází v Amalfi, necelý 1 km od pláže Lido Delle Sirene a 14 minut chůze od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování DAME casa vacanza se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

La Finestra sul Corso

9,6

La Finestra sul Corso

Ubytování (Prázdninové domy) La Finestra sul Corso. La Finestra sul Corso se nachází v Amalfi, 200 metrů od pláže Marina Grande a 800 metrů od pláže Lido Delle Sirene. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La Finestra sul Corso se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Casa Gioia

9,6

Casa Gioia

Ubytování (Apartmán) Casa Gioia. Casa Gioia se nachází v Amalfi, necelý 1 km od Il Duoglio, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a službou concierge. Ubytování Casa Gioia se nachází ve městě Amalfi (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Amalfi

Město Amalfi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 323 hotelů a ubytování ve městě Amalfi.