Hledat

Ubytování

Ubytování město Sorrento

Ve městě Sorrento (Itálie) máme celkem 977 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sorrento

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sorrento

Amore Rentals - Appartamento Elisa D

10

Amore Rentals - Appartamento Elisa D

Ubytování (Apartmán) Amore Rentals - Appartamento Elisa D. Amore Rentals - Appartamento Elisa D se nachází v Sorrentu, 150 metrů od pláže Peter's a 200 metrů od pláže Marameo. Ubytování Amore Rentals - Appartamento Elisa D se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Family Apartment in Sorrento Centre

10

Family Apartment in Sorrento Centre

Ubytování (Apartmán) Family Apartment in Sorrento Centre. Family Apartment in Sorrento Centre se nachází v centru Sorrenta, 500 metrů od pláže Peter's a 550 metrů od pláže Marameo. Ubytování Family Apartment in Sorrento Centre se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Total White Home Sorrento

10

Total White Home Sorrento

Ubytování (Apartmán) Total White Home Sorrento. Total White Home Sorrento se nachází v centru Sorrenta, 100 metrů od pláže Salvatore a 150 metrů od pláže Leonelli. Nabízí klimatizaci. Ubytování Total White Home Sorrento se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sorrento's Carme '

10

Sorrento's Carme '

Ubytování (Apartmány) Sorrento's Carme '. Nachází se jen 1,4 km od Spiaggia La Marinella v Sorrentu, Sorrento's Carme ' nabízí útočiště s restaurací, sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Sorrento's Carme ' se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Angelina Suite B&B - Sorrento centro

10

Angelina Suite B&B - Sorrento centro

Ubytování (Bed and breakfast) Angelina Suite B&B - Sorrento centro. Angelina Suite B&B - Sorrento centro se nachází v centru Sorrenta a nabízí balkon, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Angelina Suite B&B - Sorrento centro se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa Vida Sorrento

10

Casa Vida Sorrento

Ubytování (Apartmán) Casa Vida Sorrento. Casa Vida Sorrento se nachází v Sorrentu, 2,7 km od Spiaggia Sorento, 2,7 km od pláže Salvatore a 6,9 km od přístavu Marina di Puolo. Ubytování Casa Vida Sorrento se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Libeccio Design Apartment

10

Libeccio Design Apartment

Ubytování (Apartmán) Libeccio Design Apartment. Libeccio Design Apartment se nachází přímo v centru Sorrenta, kousek od pláže Leonelli a Salvatore. Ubytování Libeccio Design Apartment se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Marea Suite

10

Marea Suite

Ubytování (Apartmány) Marea Suite. Marea Suite se nachází v Sorrentu, 650 metrů od pláže Marameo a 650 metrů od pláže Leonelli. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Marea Suite se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Smart Home Sorrento - City center

10

Smart Home Sorrento - City center

Ubytování (Apartmány) Smart Home Sorrento - City center. Smart Home Sorrento - City center se nachází v Sorrentu, 650 metrů od pláže Marameo a pláže Leonelli, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Smart Home Sorrento - City center se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Spartahouse

10

Spartahouse

Ubytování (Apartmány) Spartahouse. Spartahouse s balkonem se nachází v Sorrentu, pouhých 500 metrů od pláže Marameo a 600 metrů od pláže Peter's. Ubytování Spartahouse se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Grata Hospes Sorrento - Boutique House - Rooftop Deck - BBQ

10

Grata Hospes Sorrento - Boutique House - Rooftop Deck - BBQ

Ubytování (Apartmán) Grata Hospes Sorrento - Boutique House - Rooftop Deck - BBQ. Grata Hospes Sorrento - Boutique House - Rooftop Deck - BBQ se nachází v Sorrentu, 200 metrů od pláže Peter's, a nabízí ubytování s barem, bezplatným... Ubytování Grata Hospes Sorrento - Boutique House - Rooftop Deck - BBQ se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Gemma di Zagara Apartment

10

Gemma di Zagara Apartment

Ubytování (Apartmán) Gemma di Zagara Apartment. Gemma di Zagara Apartment se nachází v centru Sorrenta, v blízkosti pláže Peter's. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Gemma di Zagara Apartment se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Cafiero Guest House

10

Cafiero Guest House

Ubytování (Apartmány) Cafiero Guest House. Cafiero Guest House se nachází v Sorrentu, 550 metrů od pláže Peter's a 550 metrů od pláže Marameo. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Cafiero Guest House se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa Castagna

10

Casa Castagna

Ubytování (Apartmán) Casa Castagna. Casa Castagna se nachází v centru Sorrenta, necelý 1 km od pláže Marameo a 13 minut chůze od pláže Leonelli, a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní... Ubytování Casa Castagna se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Mammare Sorrento Loft

10

Mammare Sorrento Loft

Ubytování (Apartmán) Mammare Sorrento Loft. Mammare Sorrento Loft se nachází přímo v centru Sorrenta, kousek od pláží Leonelli a Marameo. Ubytování Mammare Sorrento Loft se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Boutique Mansion in Sorrento with Picturesque View

10

Boutique Mansion in Sorrento with Picturesque View

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique Mansion in Sorrento with Picturesque View. Boutique Mansion in Sorrento with Picturesque View se nachází v Sorrentu, 1,9 km od Spiaggia La Marinella a 2 km od pláže Peter's. Ubytování Boutique Mansion in Sorrento with Picturesque View se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Angel's Home

10

Angel's Home

Ubytování (Apartmán) Angel's Home. Angel's Home se nachází v centru Sorrenta, 400 metrů od pláže Peter's a pláže Marameo. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a klimatizaci. Ubytování Angel's Home se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Amore Rentals - Villa Galidia

10

Amore Rentals - Villa Galidia

Ubytování (Vila) Amore Rentals - Villa Galidia. Amore Rentals - Villa Galidia se nachází v Sorrentu, necelý 1 km od pláže Peter's a 11 minut chůze od pláže Marameo. Ubytování Amore Rentals - Villa Galidia se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Appartamento Botticelli

10

Appartamento Botticelli

Ubytování (Apartmán) Appartamento Botticelli. Appartamento Botticelli se nachází přímo v centru Sorrenta, kousek od pláží Peter's a Marameo. Ubytování Appartamento Botticelli se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Spartano Suite Sorrento

10

Spartano Suite Sorrento

Ubytování (Apartmán) Spartano Suite Sorrento. Spartano Suite Sorrento se nachází v centru Sorrenta, v blízkosti pláže Marameo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Nachází se jen pár kroků od Cattedrale... Ubytování Spartano Suite Sorrento se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sorrento Capo Apartments by Gocce

10

Sorrento Capo Apartments by Gocce

Ubytování (Apartmán) Sorrento Capo Apartments by Gocce. Sorrento Capo Apartments by Gocce se nachází v Sorrentu, méně než 1 km od Spiaggia Sorento, 15 minut chůze od pláže Salvatore a 2,2 km od Corso Italia. Ubytování Sorrento Capo Apartments by Gocce se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Relais Villa Russo

10

Relais Villa Russo

Ubytování (Vily) Relais Villa Russo. Relais Villa Russo se nachází na ideálním místě v Sorrentu, 700 metrů od Spiaggia Sorento a 1,2 km od pláže Leonelli. Ubytování Relais Villa Russo se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa Rajada Sorrento

10

Casa Rajada Sorrento

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rajada Sorrento. Casa Rajada Sorrento se nachází v centru Sorrenta, 450 metrů od pláže Peter's a 500 metrů od pláže Marameo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Rajada Sorrento se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Maison Milady Sorrento

10

Maison Milady Sorrento

Ubytování (Prázdninové domy) Maison Milady Sorrento. Maison Milady Sorrento se nachází v Sorrentu, necelý 1 km od pláže Peter's a 12 minut chůze od pláže Marameo, a nabízí klimatizaci. Ubytování Maison Milady Sorrento se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Maggie's Paradise

10

Maggie's Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Maggie's Paradise. Maggie's Paradise se nachází v Sorrentu, pouhých 600 metrů od pláže Marina di Puolo, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Maggie's Paradise se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Maison Evita

10

Maison Evita

Ubytování (Apartmán) Maison Evita. Maison Evita se nachází v centru Sorrenta, v blízkosti pláže Marameo. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Maison Evita se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Leucosia

10

Leucosia

Ubytování (Prázdninové domy) Leucosia. Leucosia se nachází v centru Sorrenta, kousek od Spiaggia Sorento a pláže Leonelli. Ubytování Leucosia se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Il Sogno

10

Il Sogno

Ubytování (Prázdninový dům) Il Sogno. Il Sogno se nachází asi 1,1 km od pláže Peter's a nabízí výhled na bazén, restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Il Sogno se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Gorgeous apartment in the center: SORRENTO!

10

Gorgeous apartment in the center: SORRENTO!

Ubytování (Apartmán) Gorgeous apartment in the center: SORRENTO!. V srdci Sorrento, v krátké vzdálenosti od pláže Peter's a Marameo Beach, Gorgeous byt v centru: SORRENTO! Ubytování Gorgeous apartment in the center: SORRENTO! se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Il Giardino Segreto

10

Il Giardino Segreto

Ubytování (Bed and breakfast) Il Giardino Segreto. Il Giardino Segreto se nachází v centru Sorrenta, jen kousek od náměstí Piazza Tasso a na Corso Italia. Nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Il Giardino Segreto se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Villa Tozzoli House

10

Villa Tozzoli House

Ubytování (Apartmán) Villa Tozzoli House. Villa Tozzoli House se nachází v centru Sorrenta a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Villa Tozzoli House se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Al Parco Primavera B&B

10

Al Parco Primavera B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Al Parco Primavera B&B. Al Parco Primavera B&B se nachází v Sorrentu, nedaleko pláží Peter's, Marameo a Leonelli, a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Al Parco Primavera B&B se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Maison Limone

10

Maison Limone

Ubytování (Apartmán) Maison Limone. Maison Limone se nachází v Sorrentu, 1 km od pláže Peter's a 1,2 km od pláže Marameo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Maison Limone se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Mayor House Sorrento Center

10

Mayor House Sorrento Center

Ubytování (Apartmán) Mayor House Sorrento Center. Mayor House Sorrento Center se nachází necelý 1 km od pláže Marameo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Mayor House Sorrento Center se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Sea view Rooftop Apartment with Jacuzzi & Garden

10

Sea view Rooftop Apartment with Jacuzzi & Garden

Ubytování (Apartmány) Sea view Rooftop Apartment with Jacuzzi & Garden. Sea view Rooftop Apartment with Jacuzzi & Garden se nachází v Sorrentu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sea view Rooftop Apartment with Jacuzzi & Garden se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sama Apartments Sorrento

10

Sama Apartments Sorrento

Ubytování (Apartmán) Sama Apartments Sorrento. Sama Apartments Sorrento se nachází v centru Sorrenta, 600 metrů od pláže Peter's a 700 metrů od pláže Marameo. Ubytování Sama Apartments Sorrento se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sound Of The Sun Apartment

10

Sound Of The Sun Apartment

Ubytování (Apartmán) Sound Of The Sun Apartment. Sound Of The Sun Apartment se nachází v Sorrentu, 1,1 km od pláže Marameo a pláže Leonelli, a nabízí terasu a služby concierge. Ubytování Sound Of The Sun Apartment se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sorrento Luxury Apartment

10

Sorrento Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Sorrento Luxury Apartment. Sorrento Luxury Apartment se nachází přímo v centru Sorrenta, kousek od pláží Marameo a Leonelli. Ubytování Sorrento Luxury Apartment se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa green Eden

10

Villa green Eden

Ubytování (Vily) Villa green Eden. Villa green Eden se nachází v Sorrentu, v blízkosti pláže Peter's a 1,5 km od pláže Marameo. Ubytování Villa green Eden se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Villa La Natura - 4 guests

10

Villa La Natura - 4 guests

Ubytování (Penzion) Villa La Natura - 4 guests. Villa La Natura - 4 guests se nachází v Sorrentu, 2,1 km od pláže Peter's a 2,2 km od pláže Marameo. Ubytování Villa La Natura - 4 guests se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

[SORRENTO *****] Suite Imperiale Ingenito

10

[SORRENTO *****] Suite Imperiale Ingenito

Ubytování (Apartmány) [SORRENTO *****] Suite Imperiale Ingenito. Nabízí sezónní venkovní bazén, bar a zahradu, [SORRENTO *****] Suite Imperiale Ingenito nabízí ubytování v Sorrentu s bezplatným Wi-Fi a výhledem do... Ubytování [SORRENTO *****] Suite Imperiale Ingenito se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Luxury Home with Sea View

9,9

Luxury Home with Sea View

Ubytování (Apartmán) Luxury Home with Sea View. Maison la limonella je apartmán se 3 ložnicemi, balkonem s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luxury Home with Sea View se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Elegante & Exclusive Maison

9,9

Elegante & Exclusive Maison

Ubytování (Prázdninový dům) Elegante & Exclusive Maison. Elegante & Exclusive Maison se nachází v Sorrentu, necelý 1 km od pláže Peter's a 11 minut chůze od pláže Marameo. Ubytování Elegante & Exclusive Maison se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Angela Apartment

9,9

Angela Apartment

Ubytování (Apartmány) Angela Apartment. Angela Apartment se nachází v centru Sorrenta, kousek od pláže Peter's a Marameo. Ubytování Angela Apartment se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa Ines

9,9

Casa Ines

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Ines. Casa Ines se nachází v Sorrentu, 250 metrů od pláže Salvatore a pláže Leonelli, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a... Ubytování Casa Ines se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa Marino

9,9

Casa Marino

Ubytování (Penzion) Casa Marino. Casa Marino se nachází v centru Sorrenta, necelý 1 km od pláže Marameo, 11 minut chůze od pláže Leonelli a méně než 1 km od pláže Salvatore. Ubytování Casa Marino se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Magnifico b&b

9,9

Magnifico b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Magnifico b&b. Magnifico b&b se nachází v Sorrentu, 300 metrů od Corso Italia. Na místě je bar. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Magnifico b&b se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Romantic Relais Sorrento

9,9

Romantic Relais Sorrento

Ubytování (Bed and breakfast) Romantic Relais Sorrento. Situated in Sorrento, Romantic Relais Sorrento offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a... Ubytování Romantic Relais Sorrento se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Holiday Sorrento Center

9,9

Holiday Sorrento Center

Ubytování (Bed and breakfast) Holiday Sorrento Center. Holiday Sorrento Center se nachází v Sorrentu, v blízkosti pláží Marameo, Leonelli's a Peter's, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Sorrento Center se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Casa di Flo

9,9

Casa di Flo

Ubytování (Apartmán) Casa di Flo. Casa di Flo se nachází v Sorrentu, 1,2 km od pláže Peter's a 1,3 km od pláže Marameo. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa di Flo se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

La Conca dei Sogni

9,9

La Conca dei Sogni

Ubytování (Apartmán) La Conca dei Sogni. La Conca dei Sogni se nachází v Sorrentu, 200 metrů od Corso Italia, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování La Conca dei Sogni se nachází ve městě Sorrento (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Sorrento

Město Sorrento se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 977 hotelů a ubytování ve městě Sorrento.