Hledat

Ubytování

Ubytování město Salerno

Ve městě Salerno (Itálie) máme celkem 883 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Salerno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Salerno

B&B SissySweetHome

10

B&B SissySweetHome

Ubytování (Apartmány) B&B SissySweetHome. B&B SissySweetHome se nachází v Salernu, 1 km od Lido La Conchiglia a 1,4 km od pláže Santa Teresa, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování B&B SissySweetHome se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Core City Salerno

10

Core City Salerno

Ubytování (Apartmány) Core City Salerno. Core City Salerno se nachází v Salernu, 650 metrů od Lido La Conchiglia a 2,8 km od pláže La Baia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Core City Salerno se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

La casa dei ricordi

10

La casa dei ricordi

Ubytování (Apartmány) La casa dei ricordi. La casa dei ricordi se nachází v Salernu, 1,5 km od pláže Santa Teresa a 2,4 km od pláže Lido Scaramella. Ubytování La casa dei ricordi se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Le Stanze di Sofia

10

Le Stanze di Sofia

Ubytování (Bed and breakfast) Le Stanze di Sofia. Le Stanze di Sofia se nachází v historickém centru Salerna, 300 metrů od provincie Pinacotheca a 1,5 km od hradu Castello di Arechi. Ubytování Le Stanze di Sofia se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

La Finestra sul Mare

10

La Finestra sul Mare

Ubytování (Apartmán) La Finestra sul Mare. La Finestra sul Mare se nachází v Salernu, 3,4 km od provincie Pinacotheca a 3,5 km od místní katedrály, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování La Finestra sul Mare se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

extra luxury apartment salerno center

10

extra luxury apartment salerno center

Ubytováníextra luxury apartment salerno center. Extra luxury apartment salerno center se nachází v Salernu, 600 metrů od pláže Santa Teresa a 2 km od Lido La Conchiglia. Ubytování extra luxury apartment salerno center se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

GATTI e MARE

10

GATTI e MARE

UbytováníGATTI e MARE. GATTI e MARE se nachází asi 7,2 km od katedrály v Salernu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování GATTI e MARE se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

La Casa di Nonna Lella

10

La Casa di Nonna Lella

UbytováníLa Casa di Nonna Lella. La Casa di Nonna Lella se nachází v Salernu, jen pár kroků od místní katedrály. Přístav Salerno je vzdálený 1,7 km. Ubytování La Casa di Nonna Lella se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Begonia Casa Vacanze

10

Begonia Casa Vacanze

UbytováníBegonia Casa Vacanze. Begonia Casa Vacanze se nachází v Salernu, 2 km od Lido La Conchiglia a 400 metrů od místní katedrály. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Begonia Casa Vacanze se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Casa Vacanza Supernova Salerno

10

Casa Vacanza Supernova Salerno

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Vacanza Supernova Salerno. Casa Vacanza Supernova Salerno se nachází v Salernu, 2,2 km od Lido La Conchiglia, 2,6 km od pláže Lido Del Carabiniere a 3,9 km od provincie Pinacotheca v... Ubytování Casa Vacanza Supernova Salerno se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Josephine's house

10

Josephine's house

Ubytování (Prázdninový dům) Josephine's house. Josephine's house se nachází asi 1,3 km od katedrály v Salernu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Josephine's house se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Diodati's

10

Diodati's

Ubytování (Aparthotel) Diodati's. Diodati's se nachází v Salernu, 3 km od provincie Pinacotheca a 4,1 km od místní katedrály. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Diodati's se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Taty Home Casa Vacanze

10

Taty Home Casa Vacanze

UbytováníTaty Home Casa Vacanze. Taty Home Casa Vacanze se nachází v Salernu, v blízkosti pláže Santa Teresa a 1,4 km od pláže La Baia. Ubytování Taty Home Casa Vacanze se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

A casa di Pako

10

A casa di Pako

UbytováníA casa di Pako. A casa di Pako se nachází v Salernu, 1,8 km od pláže Santa Teresa, 2,8 km od pláže Lido Scaramella a 1,1 km od místní katedrály. Ubytování A casa di Pako se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Casa Vacanze Gianfry Lodge

10

Casa Vacanze Gianfry Lodge

UbytováníCasa Vacanze Gianfry Lodge. Casa Vacanze Gianfry Lodge se nachází v Salernu, 1,4 km od pláže Lido Scaramella, a nabízí ubytování s vířivkou. Ubytování Casa Vacanze Gianfry Lodge se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Conforti Suite

10

Conforti Suite

UbytováníConforti Suite. Conforti Suite s balkonem se nachází v Salernu, pouhých 700 metrů od pláže Santa Teresa a 1,9 km od Lido La Conchiglia. Ubytování Conforti Suite se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Petite Maison

10

Petite Maison

UbytováníPetite Maison. Petite Maison se nachází v Salernu, 2 km od pláže Santa Teresa, 2 km od Lido La Conchiglia a 1,2 km od místní katedrály. Ubytování Petite Maison se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Moonlight

10

Moonlight

UbytováníMoonlight. Located in Salerno, Moonlight provides accommodation a few steps from Lido Colombo Beach and less than 1 km from Lido Scaramella Beach. Ubytování Moonlight se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Graziosa stanza sul mare con bagno privato in un appartamento condiviso

10

Graziosa stanza sul mare con bagno privato in un appartamento condiviso

Ubytování (Penzion) Graziosa stanza sul mare con bagno privato in un appartamento condiviso. Graziosa stanza sul mare con bagno privato in un appartamento condiviso se nachází na pláži v Salernu, 200 metrů od pláže Lido Scaramella a 1,6 km od Lido... Ubytování Graziosa stanza sul mare con bagno privato in un appartamento condiviso se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Le ginestre di Titina - casa vacanza

10

Le ginestre di Titina - casa vacanza

Ubytování (Prázdninové domy) Le ginestre di Titina - casa vacanza. Offering a sun terrace and views of the sea, Le ginestre di Titina - casa vacanza is set in Salerno in the Campania Region, 2 km from Salerno Train... Ubytování Le ginestre di Titina - casa vacanza se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Maison de plage

10

Maison de plage

Ubytování (Apartmány) Maison de plage. Maison de plage se nachází v Salernu, 1,5 km od Lido La Conchiglia a 3,2 km od provincie Pinacotheca. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Maison de plage se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

B&B Milleduecento Luxury Room

10

B&B Milleduecento Luxury Room

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Milleduecento Luxury Room. B&B Milleduecento Luxury Room se nachází v Salernu, necelý 1 km od pláže Santa Teresa a 18 minut chůze od Lido La Conchiglia, a nabízí klimatizované pokoje... Ubytování B&B Milleduecento Luxury Room se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Inn Alta Marea

10

Inn Alta Marea

UbytováníInn Alta Marea. INN ALTA MAREA se nachází v Salernu, 500 metrů od přístavu Salerno a Tribunale di Salerno, a nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Ubytování Inn Alta Marea se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Harbor Light

10

Harbor Light

UbytováníHarbor Light. Harbor Light se nachází asi 700 metrů od pláže Santa Teresa a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Harbor Light se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Luna&Siria

10

Luna&Siria

UbytováníLuna&Siria. Luna&Siria has a balcony and is set in Salerno, within just 1.4 km of Santa Teresa Beach and 800 metres of Salerno Cathedral. The accommodation is 1. Ubytování Luna&Siria se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

House Garden San Lorenzo

10

House Garden San Lorenzo

UbytováníHouse Garden San Lorenzo. House Garden San Lorenzo se nachází v Salernu, 700 metrů od pláže Santa Teresa a 2,1 km od Lido La Conchiglia. Ubytování House Garden San Lorenzo se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Paradise Luxury Apartment Salerno Center

10

Paradise Luxury Apartment Salerno Center

Ubytování (Prázdninový dům) Paradise Luxury Apartment Salerno Center. Paradise Luxury Apartment Salerno Center se nachází v Salernu, 500 metrů od pláže Santa Teresa, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou... Ubytování Paradise Luxury Apartment Salerno Center se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Home sweet Home

10

Home sweet Home

Ubytování (Bed and breakfast) Home sweet Home. Home sweet Home se nachází v historickém centru Salerna, 1,8 km od pláže La Baia a 2,2 km od Spiaggia della Crestarella. Ubytování Home sweet Home se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

DIZETA Suite and Apartment

10

DIZETA Suite and Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) DIZETA Suite and Apartment. DIZETA Suite and Apartment se nachází v Salernu, 2,8 km od Lido La Conchiglia a 4,8 km od provincie Pinacotheca. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování DIZETA Suite and Apartment se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Bed & Breakfast Torre Mare

10

Bed & Breakfast Torre Mare

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Torre Mare. Bed & Breakfast Torre Mare se nachází v Salernu, nedaleko pláží Lido Esercito a Lido Del Carabiniere. Ubytování Bed & Breakfast Torre Mare se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

AIR OF SEA ON BOAT

10

AIR OF SEA ON BOAT

UbytováníAIR OF SEA ON BOAT. AIR OF SEA ON BOAT se nachází v Salernu, 200 metrů od pláže Santa Teresa, 2 km od Lido La Conchiglia a 2,2 km od pláže La Baia. Ubytování AIR OF SEA ON BOAT se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

AnNí Apartment Salerno

10

AnNí Apartment Salerno

UbytováníAnNí Apartment Salerno. AnNí Apartment Salerno se nachází v historickém centru Salerna, 1,7 km od Lido La Conchiglia, 200 metrů od provincie Pinacotheca a 100 metrů od místní... Ubytování AnNí Apartment Salerno se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

B&B Mare Colombo

10

B&B Mare Colombo

UbytováníB&B Mare Colombo. B&B Mare Colombo se nachází v Salernu v Kampánii, nedaleko pláže Lido Scaramella. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Mare Colombo se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

BluMare ArtHouse

10

BluMare ArtHouse

UbytováníBluMare ArtHouse. BluMare ArtHouse se nachází u pláže v Salernu, 800 metrů od pláže Lido Scaramella a 2,1 km od Lido La Conchiglia. Ubytování BluMare ArtHouse se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Giulia Town House tra città e mare

10

Giulia Town House tra città e mare

UbytováníGiulia Town House tra città e mare. Giulia Town House tra città e mare se nachází 1,7 km od Lido La Conchiglia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Giulia Town House tra città e mare se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Le Vele

9,9

Le Vele

UbytováníLe Vele. Le Vele se nachází necelý 1 km od pláže Lido Scaramella a nabízí ubytování s terasou, sdíleným salonkem a výtahem. Ubytování Le Vele se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Portacatena Suite

9,9

Portacatena Suite

Ubytování (Apartmány) Portacatena Suite. Portacatena Suite se nachází v Salernu, 1,8 km od pláže Lido La Conchiglia a pláže La Baia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Portacatena Suite se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

La Maison du Paradis

9,9

La Maison du Paradis

Ubytování (Apartmán) La Maison du Paradis. La Maison du Paradis se nachází v Salernu, 1,2 km od přístavu a 1 km od Tribunale di Salerno. Klimatizovaný pokoj s balkonem. Ubytování La Maison du Paradis se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Casa di Nina

9,9

Casa di Nina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa di Nina. Casa di Nina se nachází v Salernu, 500 metrů od Lido La Conchiglia, 1,5 km od pláže Santa Teresa a 1,8 km od pláže Lido Scaramella. Ubytování Casa di Nina se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Neverending Sea Luxury Apartment in Salerno Center

9,9

Neverending Sea Luxury Apartment in Salerno Center

Ubytování (Apartmán) Neverending Sea Luxury Apartment in Salerno Center. Neverending Sea Luxury Apartment in Salerno Center se nachází v Salernu, 600 metrů od pláže Lido La Conchiglia a necelý 1 km od pláže Lido Scaramella, a... Ubytování Neverending Sea Luxury Apartment in Salerno Center se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Elvis Home

9,9

Elvis Home

UbytováníElvis Home. Elvis Home se nachází v Salernu, 300 metrů od pláže Lido Scaramella a 1,6 km od Lido La Conchiglia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Elvis Home se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Salerno e le due coste

9,8

Salerno e le due coste

Ubytování (Apartmány) Salerno e le due coste. Salerno e le due coste se nachází necelý 1 km od Lido La Conchiglia a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Salerno e le due coste se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Antonia & Ivano

9,8

Antonia & Ivano

UbytováníAntonia & Ivano. Antonia & Ivano se nachází v historickém centru Salerna, v blízkosti pláže Santa Teresa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Antonia & Ivano se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Civico Cinque Home Luxury Apartment

9,8

Civico Cinque Home Luxury Apartment

UbytováníCivico Cinque Home Luxury Apartment. Civico Cinque Home Luxury Apartment se nachází v Salernu, 600 metrů od Lido La Conchiglia a 1,4 km od pláže Santa Teresa. Ubytování Civico Cinque Home Luxury Apartment se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

GLAM house & boat

9,8

GLAM house & boat

UbytováníGLAM house & boat. GLAM house & boat se nachází v Salernu, 500 metrů od pláže Santa Teresa a 2 km od Lido La Conchiglia. Ubytování GLAM house & boat se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Primopiano Holiday House

9,8

Primopiano Holiday House

UbytováníPrimopiano Holiday House. Primopiano Holiday House se nachází v Salernu, 600 metrů od pláže Lido Scaramella, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Primopiano Holiday House se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Casa Mery

9,8

Casa Mery

Ubytování (Apartmány) Casa Mery. Casa Mery se nachází ve Vietri, necelý 1 km od pláže Marina di Vietri a 11 minut chůze od Spiaggia della Carrubina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Casa Mery se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Appartamenti eleganti Salerno centro posto auto

9,8

Appartamenti eleganti Salerno centro posto auto

Ubytování (Apartmány) Appartamenti eleganti Salerno centro posto auto. Mini appartamenti eleganti se nachází v Salernu v Kampánii, nedaleko pláže Lido La Conchiglia a místní katedrály. Ubytování Appartamenti eleganti Salerno centro posto auto se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

moma Salerno

9,8

moma Salerno

Ubytování (Prázdninový dům) moma Salerno. moma Salerno se nachází v Salernu, 1,8 km od Lido La Conchiglia a 1,9 km od pláže La Baia. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování moma Salerno se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Olimpia Apartment city center

9,8

Olimpia Apartment city center

UbytováníOlimpia Apartment city center. Olimpia Apartment city center se nachází v Salernu, jen 1,3 km od pláže Santa Teresa a necelý 1 km od provincie Pinacotheca. Ubytování Olimpia Apartment city center se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Dépendance 6

9,8

Dépendance 6

UbytováníDépendance 6. Dépendance 6 se nachází v Salernu v Kampánii a má terasu. 2,1 km od pláže Lido Scaramella. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Dépendance 6 se nachází ve městě Salerno (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Salerno

Město Salerno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 883 hotelů a ubytování ve městě Salerno.