Hledat

Ubytování

Ubytování město Pompei

Ve městě Pompei (Itálie) máme celkem 324 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pompei

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pompei

Eat&Stay B&B

10

Eat&Stay B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Eat&Stay B&B. Eat&Stay B se nachází v Pompejích, 18 km od ruin Ercolana a 25 km od Vesuvu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Eat&Stay B&B se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Lilli's home

10

Lilli's home

Ubytování (Apartmány) Lilli's home. Lilli's home se nachází v Pompejích, jen 1,6 km od kulturního centra Forum. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 800 metrů od ruin Pompejí. Ubytování Lilli's home se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Olympus Pompei Rooms

10

Olympus Pompei Rooms

UbytováníOlympus Pompei Rooms. Olympus Pompei Rooms se nachází v Pompejích, 17 km od ruin Ercolana a 24 km od Vesuvu. Nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Olympus Pompei Rooms se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

White Lady B&B

10

White Lady B&B

UbytováníWhite Lady B&B. White Lady B&B se nachází v Pompejích, pouhých 17 km od ruin Ercolana, a nabízí ubytování se zahradou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování White Lady B&B se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Domus Elvia-Vietri

10

Domus Elvia-Vietri

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Elvia-Vietri. Domus Elvia-Vietri se nachází v Pompejích a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Domus Elvia-Vietri se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Maisonette ground floor by Pompeii ruins

10

Maisonette ground floor by Pompeii ruins

Ubytování (Apartmány) Maisonette ground floor by Pompeii ruins. Maisonette přízemí by Pompeii ruins se nachází v Pompejích. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maisonette ground floor by Pompeii ruins se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Pretty House Pompeii

10

Pretty House Pompeii

Ubytování (Apartmány) Pretty House Pompeii. Pretty House Pompeii se nachází v Pompejích, 17 km od ruin Ercolana. Ubytování Pretty House Pompeii se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

tony's house in city center

10

tony's house in city center

Ubytování (Apartmán) tony's house in city center. Tony's house in city center se nachází v Pompejích, 600 metrů od ruin Pompejí a 1,5 km od Forum Pompejí, a nabízí klimatizaci. Ubytování tony's house in city center se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Pompei Rosarum

9,9

Pompei Rosarum

Ubytování (Apartmán) Pompei Rosarum. Pompei Rosarum se nachází v Pompejích, 1,5 km od ruin Pompejí a 2,4 km od Forum Pompejí. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Pompei Rosarum se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Villa Salvius Pompei

9,9

Villa Salvius Pompei

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Salvius Pompei. Villa Salvius Pompei nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady asi 1,9 km od Pompeijského fóra. Ubytování Villa Salvius Pompei se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

B&B Nonna Gianna

9,9

B&B Nonna Gianna

UbytováníB&B Nonna Gianna. B&B Nonna Gianna se nachází v Pompejích, 24 km od Vesuvu, 31 km od vily Rufolo a 32 km od katedrály Duomo di Ravello. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování B&B Nonna Gianna se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Miriam's House Pompei

9,9

Miriam's House Pompei

UbytováníMiriam's House Pompei. Miriam's House Pompei nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem, asi 17 km od ruin Ercolana. Ubytování Miriam's House Pompei se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Villa Valentino Pompeji

9,8

Villa Valentino Pompeji

Ubytování (Apartmán) Villa Valentino Pompeji. Villa Valentino Pompeji se nachází v Pompejích, 1,3 km od ruin Pompejí, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Villa Valentino Pompeji se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Sweet Country Home - Casa LuMePa

9,8

Sweet Country Home - Casa LuMePa

Ubytování (Bed and breakfast) Sweet Country Home - Casa LuMePa. Ubytování se nachází v Pompejích, 18 km od ruin Ercolana a 25 km od Vesuvu. Ubytování Sweet Country Home - Casa LuMePa se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

B&B DonnaRooms Pompeii

9,8

B&B DonnaRooms Pompeii

UbytováníB&B DonnaRooms Pompeii. B&B DonnaRooms Pompeii se nachází 17 km od ruin Ercolana a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B DonnaRooms Pompeii se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

B&B VESUVIAN STONE

9,8

B&B VESUVIAN STONE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B VESUVIAN STONE. B&B VESUVIAN STONE se nachází v Pompejích, 2,1 km od ruin, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a pokojovou... Ubytování B&B VESUVIAN STONE se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Natural Mente

9,8

Natural Mente

Ubytování (Apartmány) Natural Mente. Natural Mente se nachází v Pompejích, pouhých 300 metrů od ruin Pompejí, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Natural Mente se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Domus47 Pompei

9,8

Domus47 Pompei

UbytováníDomus47 Pompei. Domus47 Pompei nabízí vířivku a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi v Pompejích, 17 km od ruin Ercolana. Ubytování Domus47 Pompei se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

CIVICO 29

9,8

CIVICO 29

Ubytování (Bed and breakfast) CIVICO 29. CIVICO 29 se nachází 17 km od ruin Ercolana a nabízí ubytování s barem, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování CIVICO 29 se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Gleda Rooms Deluxe

9,8

Gleda Rooms Deluxe

Ubytování (Penzion) Gleda Rooms Deluxe. Gleda Rooms Deluxe se nachází v Pompejích, 500 metrů od ruin, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu s výhledem na kostel. Ubytování Gleda Rooms Deluxe se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Zefiro B&B

9,8

Zefiro B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Zefiro B&B. Zefiro B&B se nachází v Pompejích v Kampánii, 1 km od ruin Pompejí, a nabízí sluneční terasu a výhled na hory. Ubytování Zefiro B&B se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Chateau Les Jumeaux

9,8

Chateau Les Jumeaux

Ubytování (Apartmán) Chateau Les Jumeaux. Chateau Les Jumeaux nabízí ubytování s výhledem na řeku, barem, grilem a terasou, asi 2,2 km od ruin Pompejí. Ubytování Chateau Les Jumeaux se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Pompei ieri e oggi

9,8

Pompei ieri e oggi

Ubytování (Apartmán) Pompei ieri e oggi. Pompei ieri e oggi nabízí ubytování v Pompejích, 1,4 km od Pompeijského fóra. Ubytování Pompei ieri e oggi se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

ArcHome

9,8

ArcHome

Ubytování (Apartmány) ArcHome. ArcHome in Pompei se nachází 17 km od ruin Ercolana a 24 km od Vesuvu. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování ArcHome se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Vemaga Luxury Stay in Pompeii

9,8

Vemaga Luxury Stay in Pompeii

Ubytování (Bed and breakfast) Vemaga Luxury Stay in Pompeii. Vemaga Luxury Stay in Pompeii se nachází v Pompejích a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, bar a sdílený... Ubytování Vemaga Luxury Stay in Pompeii se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Son Blanc

9,7

Son Blanc

Ubytování (Apartmán) Son Blanc. Son Blanc se nachází v Pompejích, 16 km od ruin Ercolana a 23 km od Vesuvu, a nabízí klimatizaci. Ubytování Son Blanc se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Maison Ginevra

9,7

Maison Ginevra

UbytováníMaison Ginevra. Maison Ginevra se nachází v Pompejích, 18 km od ruin Ercolana a 25 km od Vesuvu. Nabízí klimatizaci. Nabízí výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maison Ginevra se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Gioia Home

9,7

Gioia Home

UbytováníGioia Home. Gioia Home se nachází 18 km od ruin Ercolana a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Gioia Home se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

B&B Maestra Giovanna

9,7

B&B Maestra Giovanna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Maestra Giovanna. B&B Maestra Giovanna se nachází v Pompejích, 700 metrů od ruin Pompejí a 1,6 km od kulturního centra Forum, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování B&B Maestra Giovanna se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Pompei Suite

9,7

Pompei Suite

Ubytování (Bed and breakfast) Pompei Suite. Pompei Suite se nachází v Pompejích a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, snack bar, zahradu, dětské hřiště, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Pompei Suite se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Locus Amoenus Apartment a pochi passi dagli Scavi

9,7

Locus Amoenus Apartment a pochi passi dagli Scavi

Ubytování (Prázdninové domy) Locus Amoenus Apartment a pochi passi dagli Scavi. Locus Amoenus Apartment nabízí výhled do zahrady a zahrady. Ubytování Locus Amoenus Apartment a pochi passi dagli Scavi se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

MyHouse Pompei

9,7

MyHouse Pompei

UbytováníMyHouse Pompei. MyHouse Pompei se nachází 18 km od ruin Ercolana a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování MyHouse Pompei se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

ONE HOUSE POMPEI

9,7

ONE HOUSE POMPEI

UbytováníONE HOUSE POMPEI. ONE HOUSE POMPEI se nachází v Pompejích, 17 km od ruin Ercolana, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování ONE HOUSE POMPEI se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

B&B OTIUM

9,7

B&B OTIUM

Ubytování (Bed and breakfast) B&B OTIUM. B&B OTIUM se nachází 17 km od ruin Ercolana a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování B&B OTIUM se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Golden House Pompei

9,7

Golden House Pompei

UbytováníGolden House Pompei. Golden House Pompei se nachází v Pompejích, 25 km od Vesuvu a 31 km od římského archeologického muzea MAR. Ubytování Golden House Pompei se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Mary House

9,7

Mary House

Ubytování (Prázdninové domy) Mary House. Mary House se nachází v Pompejích v Kampánii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Mary House se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Floris Pompei

9,7

Floris Pompei

Ubytování (Apartmány) Floris Pompei. Floris Pompei se nachází 400 metrů od ruin Pompejí v Pompejích a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Floris Pompei se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Sole e Luna

9,7

Sole e Luna

Ubytování (Prázdninový dům) Sole e Luna. Sole e Luna se nachází v Pompejích, 16 km od ruin Ercolana a 23 km od Vesuvu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Sole e Luna se nachází ve městě (Itálie - Kampánie).

Residenza Madonna

9,6

Residenza Madonna

Ubytování (Penzion) Residenza Madonna. Residenza Madonna nabízí terasu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residenza Madonna se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

La casa di Vesta

9,6

La casa di Vesta

Ubytování (Prázdninový dům) La casa di Vesta. La casa di Vesta se nachází v Pompejích a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování La casa di Vesta se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Pompei via Roma Suite

9,6

Pompei via Roma Suite

UbytováníPompei via Roma Suite. Pompei via Roma Suite se nachází v Pompejích v Kampánii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Pompei via Roma Suite se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Magister Guest House

9,6

Magister Guest House

UbytováníMagister Guest House. Magister Guest House se nachází v Pompejích, 24 km od Vesuvu a 30 km od vily Rufolo. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Magister Guest House se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

LOFT ORTENSIA

9,6

LOFT ORTENSIA

Ubytování (Apartmán) LOFT ORTENSIA. LOFT ORTENSIA nabízí ubytování se zahradou a výhledem na město asi 700 metrů od Pompeijského fóra. 500 metrů od ruin Pompejí. Ubytování LOFT ORTENSIA se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Pompeii Central Home

9,6

Pompeii Central Home

Ubytování (Bed and breakfast) Pompeii Central Home. Pompeii Central Home se nachází v Pompejích, 16 km od ruin Ercolana a 23 km od Vesuvu. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pompeii Central Home se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

IL CASALE POMPEIANO

9,6

IL CASALE POMPEIANO

Ubytování (Apartmány) IL CASALE POMPEIANO. IL CASALE POMPEIANO se nachází 18 km od ruin Ercolana a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a pokojovou službou. Ubytování IL CASALE POMPEIANO se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Pompeya Bed and Breakfast

9,6

Pompeya Bed and Breakfast

UbytováníPompeya Bed and Breakfast. Pompeya Bed and Breakfast se nachází v Pompejích, 18 km od ruin Ercolana a 25 km od Vesuvu. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pompeya Bed and Breakfast se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Domus Acanfora

9,6

Domus Acanfora

Ubytování (Apartmán) Domus Acanfora. Domus Acanfora se nachází v Pompejích a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Ruiny Pompejí jsou vzdálené 50 metrů. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Domus Acanfora se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Mauritius Open Space

9,6

Mauritius Open Space

Ubytování (Apartmán) Mauritius Open Space. Mauritius Open Space se nachází v Pompejích, 1 km od ruin Pompejí a 2,5 km od Forum Pompejí. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Mauritius Open Space se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Maison De luxe

9,6

Maison De luxe

Ubytování (Bed and breakfast) Maison De luxe. Maison De luxe se nachází 17 km od ruin Ercolana a nabízí bar, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Maison De luxe se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

B&B Maison Blanche

9,6

B&B Maison Blanche

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Maison Blanche. B&B Maison Blanche se nachází 1 km od centra Pompejí a nabízí sluneční terasu a výhled do zahrady. Ubytování B&B Maison Blanche se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Maison de Julia Pompei

9,6

Maison de Julia Pompei

UbytováníMaison de Julia Pompei. Maison de Julia Pompei se nachází v Pompejích a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Maison de Julia Pompei se nachází ve městě Pompei (Itálie - Kampánie).

Ubytování ve městě Pompei

Město Pompei se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 324 hotelů a ubytování ve městě Pompei.