Hledat

Ubytování

Friuli Venezia Giulia

V regionu Friuli Venezia Giulia (Itálie) máme celkem 3695 hotelů a ubytování.

Pro region Friuli Venezia Giulia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lignano Sabbiadoro (1053), Terst (693), Grado (337), Udine (103), Sappada (57), Tarvisio (55), Pordenone (38), Gorizia (38), Muggia (33), Duino (26). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Friuli Venezia Giulia

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Friuli Venezia Giulia

appartamento Florianca

10

appartamento Florianca

Ubytování (Apartmán) appartamento Florianca. appartamento Florianca se nachází v Tarvisiu, 43 km od pevnosti Landskron, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování appartamento Florianca se nachází ve městě Tarvisio (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Rosa dei Venti

10

Casa Rosa dei Venti

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rosa dei Venti. Casa Rosa dei Venti se nachází asi 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Rosa dei Venti se nachází ve městě Cividale del Friuli (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASACUADRA San Giusto

10

CASACUADRA San Giusto

Ubytování (Apartmán) CASACUADRA San Giusto. CASACUADRA San Giusto se nachází v centru Terstu, v blízkosti pláže Lanterna. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování CASACUADRA San Giusto se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Chalet Rauna

10

Chalet Rauna

Ubytování (Chata) Chalet Rauna. Chalet Rauna se nachází v Malborghettu Valbruna, 41 km od ruské kaple v průsmyku Vršič, 45 km od dolu Terra Mystica a 46 km od Villacher Alpenarena. Ubytování Chalet Rauna se nachází ve městě Malborghetto Valbruna (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La casa di Mario e Olga

10

La casa di Mario e Olga

Ubytování (Apartmány) La casa di Mario e Olga. La casa se nachází v San Martinu, 45 km od Zoppas Areny a 23 km od Piancavalla. di Mario e Olga nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování La casa di Mario e Olga se nachází ve městě San Martino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Piccola California

10

Piccola California

Ubytování (Bed and breakfast) Piccola California. Piccola California se nachází v obci Muggia, pouhých 18 km od hradu San Giusto, a nabízí fitness centrum, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Piccola California se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

JJ's Place

10

JJ's Place

Ubytování (Apartmány) JJ's Place. JJ's Place se nachází v Terstu, 1,7 km od hradu San Giusto a 2,3 km od vlakového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování JJ's Place se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

STELLA MARINA

10

STELLA MARINA

Ubytování (Prázdninové domy) STELLA MARINA. STELLA MARINA se nachází v Duinu, jen 2,4 km od Spiaggia del Principe. Nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování STELLA MARINA se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Gallo 1915

10

Villa Gallo 1915

Ubytování (Vily) Villa Gallo 1915. Villa Gallo 1915 se nachází v Benátkách-Lido, 500 metrů od Lido a 1,2 km od kongresového centra - Venice Film Festival. Ubytování Villa Gallo 1915 se nachází ve městě (Itálie - Benátsko).

Nice studio apartment for 4 people in a nice residential complex

10

Nice studio apartment for 4 people in a nice residential complex

UbytováníNice studio apartment for 4 people in a nice residential complex. Nachází se v centru města Lignano Sabbiadoro, 300 metrů od pláže Sabbiadoro a 8,3 km od zoo Punta Verde. Ubytování Nice studio apartment for 4 people in a nice residential complex se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Spazio Friuli - Tiare Apt. residenza nel verde

10

Spazio Friuli - Tiare Apt. residenza nel verde

UbytováníSpazio Friuli - Tiare Apt. residenza nel verde. Spazio Friuli - Tiare Apt. Residenza nel verde se nachází v Seveglianu, 27 km od stadionu Friuli a 45 km od zámku Miramare. Ubytování Spazio Friuli - Tiare Apt. residenza nel verde se nachází ve městě Sevegliano (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Marina Dream House

10

Marina Dream House

UbytováníMarina Dream House. Marina Dream House se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, kousek od pláže Sabbiadoro. Ubytování Marina Dream House se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Orimari's Home - Affitti brevi,turistici

10

Orimari's Home - Affitti brevi,turistici

UbytováníOrimari's Home - Affitti brevi,turistici. Orimari's Home - Affitti brevi, turistici se nachází v Martignacco a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Orimari's Home - Affitti brevi,turistici se nachází ve městě Martignacco (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Panorama Loft

10

Panorama Loft

UbytováníPanorama Loft. Panorama Loft se nachází v centru Terstu, 1 km od pláže Lanterna a 200 metrů od přístavu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Panorama Loft se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Calilla Home - appartamento Maestrale

10

Calilla Home - appartamento Maestrale

UbytováníCalilla Home - appartamento Maestrale. Calilla Home - appartamento Maestrale se nachází ve městě Grado a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Calilla Home - appartamento Maestrale se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Lisola Che Non C

10

Lisola Che Non C

UbytováníLisola Che Non C. Lisola Che Non C se nachází v Cividale del Friuli, 28 km od Fiere Gorizia a 34 km od Solkanu. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Lisola Che Non C se nachází ve městě Cividale del Friuli (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Riviera by the Sea

10

Villa Riviera by the Sea

UbytováníVilla Riviera by the Sea. Villa Riviera by the Sea se nachází ve čtvrti Riviera ve městě Lignano Sabbiadoro a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do klidné ulice. Ubytování Villa Riviera by the Sea se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

The Townhouse

10

The Townhouse

UbytováníThe Townhouse. Townhouse se nachází v Udine a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 5,6 km od stadionu Friuli. Ubytování The Townhouse se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa_a.mare

10

Villa_a.mare

UbytováníVilla_a.mare. Villa_a.mare se nachází asi 200 metrů od Spiaggia dei Filtri a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa_a.mare se nachází ve městě Aurisina (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Holiday Home Le Mura by Interhome

10

Holiday Home Le Mura by Interhome

UbytováníHoliday Home Le Mura by Interhome. Locazione Turistica Le Mura by Interhome se nachází v Cividale del Friuli, 30 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, 30 km od Fiere Gorizia a 35... Ubytování Holiday Home Le Mura by Interhome se nachází ve městě Cividale del Friuli (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Holiday Home La Dimora del Cavaliere by Interhome

10

Holiday Home La Dimora del Cavaliere by Interhome

UbytováníHoliday Home La Dimora del Cavaliere by Interhome. Nachází se v Cividale del Friuli v regionu Friuli Venezia Giulia, Locazione Turistica La Dimora del Cavaliere by Interhome má terasu. Ubytování Holiday Home La Dimora del Cavaliere by Interhome se nachází ve městě Cividale del Friuli (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Cond Ai Tigli

10

Cond Ai Tigli

UbytováníCond Ai Tigli. Cond Ai Tigli se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro a má terasu. 800 metrů od pláže Sabbiadoro. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cond Ai Tigli se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

DELLE PALME

10

DELLE PALME

UbytováníDELLE PALME. DELLE PALME se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, pouhých 1,5 km od pláže Sabbiadoro a 1,1 km od aquaparku AquaSplash, a nabízí balkon. Ubytování DELLE PALME se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Triestay

10

Triestay

UbytováníTriestay. Triestay se těší atraktivní poloze v centru města Muggia a má terasu. Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od hradu San Giusto. Ubytování Triestay se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Bellarosa-2 by Interhome

10

Apartment Bellarosa-2 by Interhome

UbytováníApartment Bellarosa-2 by Interhome. Locazione Turistica Bellarosa-2 by Interhome má ideální polohu v centru města Lignano Sabbiadoro a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Bellarosa-2 by Interhome se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Imperatrice Sissi

10

Casa Imperatrice Sissi

Ubytování (Apartmány) Casa Imperatrice Sissi. Casa Imperatrice Sissi se nachází v centru Terstu, nedaleko vlakového nádraží a náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Casa Imperatrice Sissi se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Locazione Turistica Villa Domus Magna - UDI301-4

10

Locazione Turistica Villa Domus Magna - UDI301-4

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Villa Domus Magna - UDI301-4. Locazione Turistica Villa Domus Magna - UDI301-4 nabízí ubytování v Povolettu, 39 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 3,3 km od Povoletta. Ubytování Locazione Turistica Villa Domus Magna - UDI301-4 se nachází ve městě Povoletto (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

LOFT in PIAZZA con soppalco

10

LOFT in PIAZZA con soppalco

Ubytování (Apartmán) LOFT in PIAZZA con soppalco. LOFT in PIAZZA con soppalco se nachází v Cividale del Friuli a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování LOFT in PIAZZA con soppalco se nachází ve městě Cividale del Friuli (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residenza Adamo ed Eva

10

Residenza Adamo ed Eva

Ubytování (Apartmány) Residenza Adamo ed Eva. Residenza Adamo ed Eva se nachází ve městě Pordenone. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a k výstavišti Pordenone Fiere je to 600 metrů. Ubytování Residenza Adamo ed Eva se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Moonic by Diva

10

Moonic by Diva

Ubytování (Apartmán) Moonic by Diva. Boasting a bar and a terrace, Moonic by Diva offers accommodation in Udine, 4.5 km from Stadio Friuli and 25 km from Palmanova Outlet Village. Ubytování Moonic by Diva se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Locazione Turistica La Predaia

10

Locazione Turistica La Predaia

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica La Predaia. Locazione Turistica La Predaia se nachází v Barcisu v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu. Àrcola je vzdálená 5,1 km a Alcheda 6,3 km. Ubytování Locazione Turistica La Predaia se nachází ve městě Barcis (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Suxen nature experience - glamping con vista panoramica

10

Suxen nature experience - glamping con vista panoramica

Ubytování (Luxusní stan) Suxen nature experience - glamping con vista panoramica. Suxen nature experience - glamping con vista panoramica se nachází v obci Prepotto a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Suxen nature experience - glamping con vista panoramica se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND

10

VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND

UbytováníVITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND. VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND se nachází v Muggii, 8,2 km od hradu San Giusto a 8,8 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden]

10

PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden]

UbytováníPINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden]. PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden] se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, necelý 1 km od pláže Lignano Riviera a 12 minut chůze od pláže... Ubytování PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden] se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Piuma apartment

10

Piuma apartment

UbytováníPiuma apartment. Piuma apartment is located in Gorizia and offers free bikes. Ubytování Piuma apartment se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Premium apartment city center trieste

10

Premium apartment city center trieste

UbytováníPremium apartment city center trieste. Premium apartment city center trieste se nachází v Terstu, 2 km od náměstí Piazza Unità d'Italia, 2,4 km od přístavu a 3,1 km od hradu San Giusto. Ubytování Premium apartment city center trieste se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa DOLORES

10

Villa DOLORES

UbytováníVilla DOLORES. Villa DOLORES se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, pouhých 1,5 km od pláže Lignano Riviera a 1,7 km od pláže Sabbiadoro, a nabízí balkon. Ubytování Villa DOLORES se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Finestre Verdi appartamento con parcheggio

10

Finestre Verdi appartamento con parcheggio

UbytováníFinestre Verdi appartamento con parcheggio. Finestre Verdi appartamento con parcheggio se nachází v Ronchi dei Legionari, 30 km od zámku Miramare a 35 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování Finestre Verdi appartamento con parcheggio se nachází ve městě Ronchi dei Legionari (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Gaia Apartment un gioiello

10

Gaia Apartment un gioiello

UbytováníGaia Apartment un gioiello. Gaia Apartment un gioiello se nachází ve městě Grado, pouhých 500 metrů od pláže Spiaggia Principale a Costa Azzurra, a nabízí balkon. Ubytování Gaia Apartment un gioiello se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Casa del Pescatore

10

La Casa del Pescatore

UbytováníLa Casa del Pescatore. La Casa del Pescatore se nachází v San Giovanni Suèrgiu na Sardinii a nabízí balkon. K domu patří zahrada. Ubytování La Casa del Pescatore se nachází ve městě San Giovanni Suergiu (Itálie - Sardinie).

Apartments Trieste Centro I 1

10

Apartments Trieste Centro I 1

UbytováníApartments Trieste Centro I 1. Nachází se v centru Terstu, 1,8 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od vlakového nádraží. Apartmány Trieste Centro I 1 nabízí klimatizaci. Ubytování Apartments Trieste Centro I 1 se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa delle More - Blackberry House

10

Casa delle More - Blackberry House

UbytováníCasa delle More - Blackberry House. Casa delle More - Blackberry House nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování se nachází v Cividale del Friuli. Ubytování Casa delle More - Blackberry House se nachází ve městě Cividale del Friuli (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Atlas Haus - Casa Dedalus

10

Atlas Haus - Casa Dedalus

UbytováníAtlas Haus - Casa Dedalus. Atlas Haus - Casa Dedalus se nachází v Terstu, 1 km od vlakového nádraží a 1,5 km od náměstí Piazza Unità d'Italia, a nabízí balkon. 3 km od pláže... Ubytování Atlas Haus - Casa Dedalus se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Elegante, Romantico e Riservato

10

Appartamento Elegante, Romantico e Riservato

UbytováníAppartamento Elegante, Romantico e Riservato. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Appartamento Elegante, Romantico e Riservato is located in Palazzolo dello Stella. Ubytování Appartamento Elegante, Romantico e Riservato se nachází ve městě Palazzolo dello Stella (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Cucuc

10

Casa Cucuc

UbytováníCasa Cucuc. Casa Cucuc se nachází ve Frisancu a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování Casa Cucuc se nachází ve městě Frisanco (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Boutique Apartments Cecilia

10

Boutique Apartments Cecilia

UbytováníBoutique Apartments Cecilia. Located in Trieste, 1.1 km from the centre and 2.6 km from Lanterna Beach, Boutique Apartments Cecilia provides accommodation with amenities like free WiFi... Ubytování Boutique Apartments Cecilia se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ca Alvisopoli

10

Ca Alvisopoli

UbytováníCa Alvisopoli. Ca Alvisopoli se nachází v Benátkách-Lido, 2,7 km od pláže Lungomare d'Annunzio a 10 km od kostela San Giorgio Maggiore. Nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Ca Alvisopoli se nachází ve městě Lido (Itálie - Benátsko).

Piccolo Borgo di Pescatori

10

Piccolo Borgo di Pescatori

UbytováníPiccolo Borgo di Pescatori. Piccolo Borgo di Pescatori se nachází v San Giovanni Suèrgiu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Piccolo Borgo di Pescatori se nachází ve městě San Giovanni Suergiu (Itálie - Sardinie).

Piazza della Valle

10

Piazza della Valle

UbytováníPiazza della Valle. Piazza della Valle se nachází v centru Terstu, 1,6 km od pláže Lanterna a 500 metrů od hradu San Giusto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Piazza della Valle se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

small miramare appartamento sogno sul mare

10

small miramare appartamento sogno sul mare

Ubytovánísmall miramare appartamento sogno sul mare. miramare appartamento sogno sul mare small size se nachází v Terstu, 3,6 km od vlakového nádraží a zámku Miramare. Ubytování small miramare appartamento sogno sul mare se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Gasiso

10

B&B Gasiso

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Gasiso. B&B Gasiso se nachází v Monfalcone, 22 km od zámku Miramare a 24 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování B&B Gasiso se nachází ve městě Monfalcone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování v městech regionu Friuli Venezia Giulia

Ubytování v městech regionu Friuli Venezia Giulia

Ubytování v regionu Friuli Venezia Giulia - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3695 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Friuli Venezia Giulia.

Pro region Friuli Venezia Giulia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Lignano Sabbiadoro (1053), Terst (693), Grado (337), Udine (103), Sappada (57), Tarvisio (55), Pordenone (38), Gorizia (38), Muggia (33), Duino (26). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Friuli Venezia Giulia může být skvělým místem pro strávení dovolené.