Hledat

Ubytování

Ubytování město Udine

Ve městě Udine (Itálie) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Udine

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Udine

The Townhouse

10

The Townhouse

UbytováníThe Townhouse. Townhouse se nachází v Udine a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 5,6 km od stadionu Friuli. Ubytování The Townhouse se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Moonic by Diva

10

Moonic by Diva

Ubytování (Apartmán) Moonic by Diva. Boasting a bar and a terrace, Moonic by Diva offers accommodation in Udine, 4.5 km from Stadio Friuli and 25 km from Palmanova Outlet Village. Ubytování Moonic by Diva se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Magalita

10

Apartment Magalita

Ubytování (Apartmán) Apartment Magalita. Apartment Magalita se nachází v Udine a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Apartment Magalita se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASA CELESTE in centro a Udine

10

CASA CELESTE in centro a Udine

UbytováníCASA CELESTE in centro a Udine. Ubytování se nachází v Udine, 4,5 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování CASA CELESTE in centro a Udine se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Cozy stone house

9,9

Cozy stone house

Ubytování (Apartmány) Cozy stone house. Cozy stone house se nachází v Udine, 4,7 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Cozy stone house se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

(Private Parking) Elegant Apartment in Old Town

9,9

(Private Parking) Elegant Apartment in Old Town

Ubytování(Private Parking) Elegant Apartment in Old Town. Klimatizované ubytování s balkonem (soukromé parkoviště) Elegant Apartment in Old Town se nachází v Udine. Ubytování (Private Parking) Elegant Apartment in Old Town se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Karin e Arnaldo

9,8

B&B Karin e Arnaldo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Karin e Arnaldo. B&B Karin e Arnaldo se nachází asi 24 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování B&B Karin e Arnaldo se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Al Sa di Te

9,7

Al Sa di Te

Ubytování (Bed and breakfast) Al Sa di Te. Al Sa di Te se nachází 5 km od centra Udine a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a klimatizované pokoje s rustikálním nábytkem, přiznanými trámy a... Ubytování Al Sa di Te se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento girasole

9,7

Appartamento girasole

UbytováníAppartamento girasole. Appartamento girasole se nachází v Udine v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé... Ubytování Appartamento girasole se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Cortazzis 6

9,7

Cortazzis 6

UbytováníCortazzis 6. Cortazzis 6 se nachází v Udine, 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Cortazzis 6 se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casetta Suite, Affittacamere Birilli Udine

9,6

Casetta Suite, Affittacamere Birilli Udine

Ubytování (Apartmán) Casetta Suite, Affittacamere Birilli Udine. Casetta Suite, Affittacamere Birilli Udine se nachází v Udine a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 3,6 km od stadionu Friuli. Ubytování Casetta Suite, Affittacamere Birilli Udine se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bnb Appart Udine

9,6

Bnb Appart Udine

Ubytování (Apartmány) Bnb Appart Udine. Bnb Appart Udine se nachází v Udine, 28 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Bnb Appart Udine se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

[Hospital/City Center] Space 11

9,6

[Hospital/City Center] Space 11

Ubytování[Hospital/City Center] Space 11. Ubytování se nachází v Udine, 3,9 km od stadionu Friuli a 27 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, [Hospital/City Center] Space 11 poskytuje... Ubytování [Hospital/City Center] Space 11 se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Lovely Apartments in Udine

9,6

Lovely Apartments in Udine

UbytováníLovely Apartments in Udine. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou obrazovkou, Lovely Apartments se nachází v Udine, 4,7 km od stadionu Friuli a 25 km od... Ubytování Lovely Apartments in Udine se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

palazzo d'este

9,6

palazzo d'este

Ubytovánípalazzo d'este. palazzo d'este se nachází v Udine, 4,8 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování palazzo d'este se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Kate's Home

9,6

Kate's Home

UbytováníKate's Home. Kate's Home se nachází 5,9 km od stadionu Friuli a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Kate's Home se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Oasi Relax a Udine

9,5

Oasi Relax a Udine

UbytováníOasi Relax a Udine. Oasi Relax a Udine se nachází v Udine, 7,8 km od stadionu Friuli a 23 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Nabízí klimatizaci. Ubytování Oasi Relax a Udine se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

7 SKY UDINE

9,5

7 SKY UDINE

Ubytování7 SKY UDINE. 7 SKY UDINE se nachází asi 6,1 km od stadionu Friuli a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování 7 SKY UDINE se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

OTTO HOUSE - Castello di Udine Cozy Flat

9,5

OTTO HOUSE - Castello di Udine Cozy Flat

Ubytování (Apartmán) OTTO HOUSE - Castello di Udine Cozy Flat. Ubytování se nachází v Udine, 3,2 km od stadionu Friuli. Ubytování OTTO HOUSE - Castello di Udine Cozy Flat se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Oriana Homèl Udine

9,5

Oriana Homèl Udine

Ubytování (Aparthotel) Oriana Homèl Udine. Ubytování se nachází v Udine, Oriana Homèl Udine se nachází 6,2 km od stadionu Friuli a 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Oriana Homèl Udine se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

AVD - La Nuova Casa di Nonna

9,5

AVD - La Nuova Casa di Nonna

Ubytování (Apartmán) AVD - La Nuova Casa di Nonna. AVD - La Nuova Casa di Nonna se nachází v Udine, 5 km od stadionu Friuli a 24 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování AVD - La Nuova Casa di Nonna se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Via Leonardo Da Vinci 135 - Piano Terra

9,5

Via Leonardo Da Vinci 135 - Piano Terra

UbytováníVia Leonardo Da Vinci 135 - Piano Terra. Via Leonardo Da Vinci se nachází v Udine, 2,2 km od stadionu Friuli a 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Via Leonardo Da Vinci 135 - Piano Terra se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Albergo Residenza Al Teatro

9,5

Albergo Residenza Al Teatro

Ubytování (Hotel) Albergo Residenza Al Teatro. Al Teatro se nachází 15 minut chůze od centra Udine a 350 metrů od divadla Teatro Nuovo Giovanni da Udine. Ubytování Albergo Residenza Al Teatro se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

[Parking and two rooms] In the Historic Center

9,5

[Parking and two rooms] In the Historic Center

Ubytování[Parking and two rooms] In the Historic Center. Offering city views, [Parking and two rooms] In the Historic Center is an accommodation set in Udine, 4. Ubytování [Parking and two rooms] In the Historic Center se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Private Luxury

9,4

Private Luxury

UbytováníPrivate Luxury. Private Luxury se nachází v Udine, 4,2 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí klimatizaci. Ubytování Private Luxury se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Borgo Margherita

9,4

B&B Borgo Margherita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Borgo Margherita. B&B Borgo Margherita se nachází v Udine, pouhých 13 km od stadionu Friuli, a nabízí ubytování s terasou, zahradou a sezónním venkovním bazénem. Ubytování B&B Borgo Margherita se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Art

9,4

Appartamento Art

Ubytování (Apartmán) Appartamento Art. Appartamento Art se nachází v Udine, 6 km od stadionu Friuli a 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Art se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

AVD - Residence Palma

9,4

AVD - Residence Palma

UbytováníAVD - Residence Palma. AVD - Residence Palma se nachází v Udine, 7,6 km od stadionu Friuli a 24 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování AVD - Residence Palma se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mercatovecchio Luxury Apartments

9,4

Mercatovecchio Luxury Apartments

UbytováníMercatovecchio Luxury Apartments. Mercatovecchio Luxury Apartments se nachází 4,3 km od stadionu Friuli a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mercatovecchio Luxury Apartments se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Riviera

9,3

Hotel Riviera

Ubytování (Hotel) Hotel Riviera. Hotel Riviera se nachází ve městě Magnano na riviéře, 19 km od stadionu Friuli, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Riviera se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Corte Baldissera Udine Centro

9,3

Corte Baldissera Udine Centro

UbytováníCorte Baldissera Udine Centro. Corte Baldissera Udine Centro nabízí ubytování v Udine, 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Corte Baldissera Udine Centro se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

[Penthouse] Piazza San Giacomo

9,3

[Penthouse] Piazza San Giacomo

Ubytování[Penthouse] Piazza San Giacomo. [Ateliérový apartmán] Piazza San Giacomo se nachází v Udine, pouhých 4,5 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování [Penthouse] Piazza San Giacomo se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Terratetto in centro + parcheggio

9,3

Terratetto in centro + parcheggio

UbytováníTerratetto in centro + parcheggio. Terratetto in centro + parcheggio se nachází v Udine, 4,5 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Terratetto in centro + parcheggio se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

The Liberty Terrace

9,3

The Liberty Terrace

Ubytování (Bed and breakfast) The Liberty Terrace. The Liberty Terrace se nachází v Udine, 6,2 km od stadionu Friuli a 27 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování The Liberty Terrace se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Toti Apartment

9,3

Toti Apartment

Ubytování (Apartmán) Toti Apartment. Toti Apartment se nachází asi 3,8 km od stadionu Friuli a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a terasu. Ubytování Toti Apartment se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Sarpi21 Suites

9,3

Sarpi21 Suites

Ubytování (Apartmány) Sarpi21 Suites. Sarpi21 se nachází v Udine, 4,3 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Apartmá mají výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sarpi21 Suites se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mandi Mandi Cavour

9,3

Mandi Mandi Cavour

UbytováníMandi Mandi Cavour. Mandi Mandi Cavour nabízí ubytování v Udine, 6,1 km od stadionu Friuli a 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Mandi Mandi Cavour se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

JULIA LUXURY SUITE

9,3

JULIA LUXURY SUITE

Ubytování (Apartmán) JULIA LUXURY SUITE. JULIA LUXURY SUITE se nachází v Udine, 4 km od stadionu Friuli. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování JULIA LUXURY SUITE se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Nest Eco Guesthouse

9,3

Nest Eco Guesthouse

Ubytování (Apartmán) Nest Eco Guesthouse. Nest Eco Guesthouse se nachází v Udine, 7,5 km od stadionu Friuli a 23 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Nest Eco Guesthouse se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residenza Cristoforo

9,2

Residenza Cristoforo

Ubytování (Apartmán) Residenza Cristoforo. Residenza Cristoforo se nachází v Udine, 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí ubytování s klimatizací. 4,8 km od stadionu Friuli. Ubytování Residenza Cristoforo se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

L’Oro di Nonna Adele

9,2

L’Oro di Nonna Adele

UbytováníL’Oro di Nonna Adele. L'Oro di Nonna Adele se nachází v Udine, pouhých 19 km od stadionu Friuli, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování L’Oro di Nonna Adele se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bnb apartment Ferrara

9,2

Bnb apartment Ferrara

Ubytování (Bed and breakfast) Bnb apartment Ferrara. Bnb apartment Ferrara se nachází v Udine, 5,2 km od stadionu Friuli a 28 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Bnb apartment Ferrara se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Monika

9,2

Apartment Monika

Ubytování (Apartmán) Apartment Monika. Apartment Monika se nachází v Udine, 6 km od stadionu Friuli, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartment Monika se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Teatro Nuovo Apartment with Free Parking

9,2

Teatro Nuovo Apartment with Free Parking

Ubytování (Apartmán) Teatro Nuovo Apartment with Free Parking. Teatro Nuovo Apartment with Free Parking se nachází v Udine v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí balkon. Ubytování Teatro Nuovo Apartment with Free Parking se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Cjase di Pieri e Vilme

9,2

La Cjase di Pieri e Vilme

Ubytování (Bed and breakfast) La Cjase di Pieri e Vilme. La Cjase di Pieri e Vilme se nachází v Udine, 8,1 km od stadionu Friuli a 30 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování La Cjase di Pieri e Vilme se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Ai Tigli

9,2

B&B Ai Tigli

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ai Tigli. B&B Ai Tigli se nachází v Udine, 6,9 km od stadionu Friuli a 27 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování B&B Ai Tigli se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mandi Mandi al centro

9,2

Mandi Mandi al centro

Ubytování (Apartmán) Mandi Mandi al centro. Mandi Mandi al centro se nachází v Udine a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Mandi Mandi al centro se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

PIENO CENTRO STORICO Nuovo appartamento "SARPI"

9,2

PIENO CENTRO STORICO Nuovo appartamento "SARPI"

UbytováníPIENO CENTRO STORICO Nuovo appartamento "SARPI". PIENO CENTRO STORICO Nuovo appartamento "SARPI" se nachází v Udine, 4,4 km od stadionu Friuli a 25 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování PIENO CENTRO STORICO Nuovo appartamento "SARPI" se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mercatovecchio Luxury Suites

9,2

Mercatovecchio Luxury Suites

Ubytování (Penzion) Mercatovecchio Luxury Suites. Mercatovecchio Luxury Suites nabízí jedinečně zařízené pokoje a apartmá v historickém centru Udine. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Mercatovecchio Luxury Suites se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Loft viale Trieste

9,2

Loft viale Trieste

UbytováníLoft viale Trieste. Loft viale Trieste se nachází v Udine, 5,9 km od stadionu Friuli a 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Loft viale Trieste se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Relais Giusti 2 - La Guarida

9,1

Relais Giusti 2 - La Guarida

Ubytování (Apartmán) Relais Giusti 2 - La Guarida. Relais Giusti 2 se nachází v Udine, 6 km od stadionu Friuli. Ubytování Relais Giusti 2 - La Guarida se nachází ve městě Udine (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Udine

Město Udine se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů a ubytování ve městě Udine.