Hledat

Ubytování

Ubytování město Pordenone

Ve městě Pordenone (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pordenone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pordenone

Residenza Adamo ed Eva

10

Residenza Adamo ed Eva

Ubytování (Apartmány) Residenza Adamo ed Eva. Residenza Adamo ed Eva se nachází ve městě Pordenone. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a k výstavišti Pordenone Fiere je to 600 metrů. Ubytování Residenza Adamo ed Eva se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento centro storico Pordenone

10

Appartamento centro storico Pordenone

UbytováníAppartamento centro storico Pordenone. Appartamento centro storico Pordenone offers accommodation in Pordenone, 35 km from Zoppas Arena. The accommodation is 1. Ubytování Appartamento centro storico Pordenone se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

VILLA AMA

10

VILLA AMA

UbytováníVILLA AMA. VILLA AMA se nachází asi 4,2 km od výstaviště Pordenone Fiere a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování VILLA AMA se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Ottoboni,Centro Storico

9,7

Appartamento Ottoboni,Centro Storico

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ottoboni,Centro Storico. Appartamento Ottoboni, Centro Storico se nachází v Pordenone a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Ottoboni,Centro Storico se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mi casa es tu casa

9,5

Mi casa es tu casa

UbytováníMi casa es tu casa. Mi casa es tu casa nabízí ubytování v Pordenone, 34 km od Zoppas Areny. Ubytování Mi casa es tu casa se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASA CONTE

9,5

CASA CONTE

Ubytování (Apartmán) CASA CONTE. CASA CONTE se nachází v Pordenone v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování CASA CONTE se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASA VACANZE FILO

9,5

CASA VACANZE FILO

UbytováníCASA VACANZE FILO. CASA VACANZE FILO se nachází v Pordenone a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA VACANZE FILO se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Nuovissimo e luminoso appartamento centro Pordenone

9,4

Nuovissimo e luminoso appartamento centro Pordenone

Ubytování (Apartmán) Nuovissimo e luminoso appartamento centro Pordenone. Nuovissimo e luminoso appartamento centro se nachází v Pordenone, 2,4 km od výstaviště Pordenone Fiere a 34 km od arény Zoppas. Ubytování Nuovissimo e luminoso appartamento centro Pordenone se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

MANTICA CATTANEO APPARTAMENT

9,4

MANTICA CATTANEO APPARTAMENT

UbytováníMANTICA CATTANEO APPARTAMENT. MANTICA CATTANEO APPARTAMENT se nachází v Pordenonu, 1,1 km od Pordenone Fiere a 36 km od Zoppas Areny. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování MANTICA CATTANEO APPARTAMENT se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Nord a Pordenone vicino a fiera, policlinico, centro

9,4

Casa Nord a Pordenone vicino a fiera, policlinico, centro

Ubytování (Apartmán) Casa Nord a Pordenone vicino a fiera, policlinico, centro. Casa Nord s výhledem na město a Pordenone vicino a fiera, policlinico, centro nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 600 metrů od Pordenone... Ubytování Casa Nord a Pordenone vicino a fiera, policlinico, centro se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ca Re Garibaldi

9,4

Ca Re Garibaldi

Ubytování (Apartmán) Ca Re Garibaldi. Ca Re Garibaldi se nachází v Pordenone, 1,3 km od Pordenone Fiere, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Ca Re Garibaldi se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASA PELLA

9,4

CASA PELLA

Ubytování (Apartmány) CASA PELLA. CASA PELLA se nachází v Pordenone v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA PELLA se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Encanto Agriturismo & Private SPA

9,3

Encanto Agriturismo & Private SPA

Ubytování (Farma) Encanto Agriturismo & Private SPA. Encanto Agriturismo & Private SPA se nachází 14 km od zámku Miramare a 21 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování Encanto Agriturismo & Private SPA se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Livia

9,2

Casa Livia

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Livia. Casa Livia se nachází 1,2 km od výstaviště Pordenone Fiere a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Livia se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ca Re Vespucci

9,2

Ca Re Vespucci

Ubytování (Apartmán) Ca Re Vespucci. Ca Re Vespucci se nachází v Pordenone, 1,8 km od Pordenone Fiere, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Výhled směřuje na hory. Ubytování Ca Re Vespucci se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Al Cavaliere

9,2

Al Cavaliere

Ubytování (Farma) Al Cavaliere. Al Cavaliere se nachází v Pordenone, 5 minut jízdy od centra města, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Al Cavaliere se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B DIANA

9,2

B&B DIANA

UbytováníB&B DIANA. B&B DIANA se nachází v Pordenone, 49 km od stadionu Friuli a 6,6 km od výstaviště Pordenone Fiere. Ubytování B&B DIANA se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ca Re Rovereto

9,1

Ca Re Rovereto

Ubytování (Apartmán) Ca Re Rovereto. Ca Re Rovereto se nachází v Pordenone a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Ca Re Rovereto se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residence "Le Casette"

9,1

Residence "Le Casette"

Ubytování (Aparthotel) Residence "Le Casette". Residence "Le Casette" se nachází v historickém centru Pordenone, 750 metrů od vlakového nádraží Pordenone a 15 minut chůze od výstaviště Pordenone Fiere. Ubytování Residence "Le Casette" se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

BBnaon

9,1

BBnaon

Ubytování (Bed and breakfast) BBnaon. BBnaon se nachází v moderní budově ve Vallenoncellu, 4 km jižně od centra města Pordenone. Je obklopen svěží zahradou s terasou. Ubytování BBnaon se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Dépendance Ragaraja con sauna e idromassaggio

9

Dépendance Ragaraja con sauna e idromassaggio

Ubytování (Hodinový hotel) Dépendance Ragaraja con sauna e idromassaggio. Dépendance Ragaraja con sauna e idromassaggio se nachází v Pordenone, 49 km od archeologického mořského muzea Caorle. Ubytování Dépendance Ragaraja con sauna e idromassaggio se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Xenia

9

B&B Xenia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Xenia. B&B Xenia se nachází v Pordenone, 1,7 km od Pordenone Fiere, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování B&B Xenia se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Da Jana

8,9

B&B Da Jana

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Da Jana. B&B Da Jana se nachází v Pordenonu a nabízí výhled na město, restauraci, sdílenou kuchyň, bar a zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B Da Jana se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Best Western Plus Park Hotel Pordenone

8,9

Best Western Plus Park Hotel Pordenone

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Park Hotel Pordenone. This property offers a Special Protection Program, a strict program of precise safeguards dedicated to our guests and our staff. Ubytování Best Western Plus Park Hotel Pordenone se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Palace Hotel Moderno

8,7

Palace Hotel Moderno

Ubytování (Hotel) Palace Hotel Moderno. Palace Hotel Moderno je elegantní hotel na kraji pěší zóny města Pordenone. Najdete jej v pěší vzdálenosti od vlakového nádraží. Ubytování Palace Hotel Moderno se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

piccadilly b&b

8,5

piccadilly b&b

Ubytování (Hotel) piccadilly b&b. piccadilly b&b se nachází v Pordenone, 3,7 km od Pordenone Fiere. Ubytování piccadilly b&b se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Montereale

8,5

Hotel Montereale

Ubytování (Hotel) Hotel Montereale. Hotel Montereale is just 50 meters from the Santa Maria degli Angeli Hospital, on the main street leading to Pordenone historic centre. Ubytování Hotel Montereale se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Stadio Apartment

8

B&B Stadio Apartment

UbytováníB&B Stadio Apartment. B&B Stadio Apartment se nachází v Pordenone, 2,1 km od Pordenone Fiere, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování B&B Stadio Apartment se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Santin

7,9

Hotel Santin

Ubytování (Hotel) Hotel Santin. Hotel Santin se nachází v centru Pordenone, 800 metrů od místního nádraží a 3 minuty jízdy od dálnice A28. Ubytování Hotel Santin se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

TraMare&Monti

7,5

TraMare&Monti

UbytováníTraMare&Monti. TraMare&Monti se nachází ve městě Pordenone, 35 km od arény Zoppas, a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování TraMare&Monti se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Albergo Residence Italia Vintage Hotel

7,4

Albergo Residence Italia Vintage Hotel

Ubytování (Hotel) Albergo Residence Italia Vintage Hotel. Albergo Residence Italia se nachází pouhých 100 metrů od autobusového nádraží v centru Pordenone a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, vintage... Ubytování Albergo Residence Italia Vintage Hotel se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Minerva

6,7

Hotel Minerva

Ubytování (Hotel) Hotel Minerva. Elegantní Hotel Minerva se nachází v centru města Pordenone, 700 metrů od vlakového nádraží v Pordenone. Ubytování Hotel Minerva se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Studio con vista, Pordenone Centro e Fiera

Studio con vista, Pordenone Centro e Fiera

UbytováníStudio con vista, Pordenone Centro e Fiera. Set in Pordenone, 49 km from Caorle Archaeological Sea Museum and 50 km from Aquafollie Waterpark, Studio con vista, Pordenone Centro e Fiera offers air... Ubytování Studio con vista, Pordenone Centro e Fiera se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mansarda centro storico

Mansarda centro storico

UbytováníMansarda centro storico. Mansarda centro storico se nachází v Pordenone, 1,3 km od Pordenone Fiere, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Mansarda centro storico se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Galvani (offerta Novembre - Dicembre)

Appartamento Galvani (offerta Novembre - Dicembre)

Ubytování (Apartmány) Appartamento Galvani (offerta Novembre - Dicembre). Appartamento Galvani (offerta Novembre - Dicembre) se nachází v Pordenone, jen 1,7 km od Pordenone Fiere. Ubytování Appartamento Galvani (offerta Novembre - Dicembre) se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Regina

Casa Regina

Ubytování (Apartmány) Casa Regina. Casa Regina se nachází v Pordenone, 1,9 km od Pordenone Fiere a 36 km od Zoppas Areny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Casa Regina se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Sud vicino a fiera e Pordenone centro

Casa Sud vicino a fiera e Pordenone centro

Ubytování (Apartmány) Casa Sud vicino a fiera e Pordenone centro. Casa Sud vicino a fiera nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. e Pordenone centro se nachází v Pordenone, necelý 1 km od Pordenone Fiere. Ubytování Casa Sud vicino a fiera e Pordenone centro se nachází ve městě Pordenone (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Pordenone

Město Pordenone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Pordenone.