Hledat

Ubytování

Ubytování město Muggia

Ve městě Muggia (Itálie) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Muggia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Muggia

Piccola California

10

Piccola California

Ubytování (Bed and breakfast) Piccola California. Piccola California se nachází v obci Muggia, pouhých 18 km od hradu San Giusto, a nabízí fitness centrum, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Piccola California se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Triestay

10

Triestay

UbytováníTriestay. Triestay se těší atraktivní poloze v centru města Muggia a má terasu. Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od hradu San Giusto. Ubytování Triestay se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND

10

VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND

UbytováníVITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND. VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND se nachází v Muggii, 8,2 km od hradu San Giusto a 8,8 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování VITEDIMARE APARTMENT SABBIA - SAND se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Flavia

10

Apartment Flavia

UbytováníApartment Flavia. Apartment Flavia se nachází v Muggii a nabízí ubytování s bazénem a výhledem na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Flavia se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa al mare

9,8

Casa al mare

Ubytování (Apartmán) Casa al mare. Casa al mare se nachází v Muggii, 16 km od hradu San Giusto a náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Casa al mare se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Nerio

9,8

Appartamento Nerio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Nerio. Appartamento Nerio se nachází v Muggii, 13 km od hradu San Giusto a 14 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Nerio se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Tana di Alice

9,8

La Tana di Alice

UbytováníLa Tana di Alice. La Tana di Alice se nachází v Muggii, 14 km od hradu San Giusto a 15 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí klimatizaci. Ubytování La Tana di Alice se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Al Porticciolo

9,8

Al Porticciolo

UbytováníAl Porticciolo. Al Porticciolo se nachází v obci Muggia, pouhých 16 km od náměstí Piazza Unità d'Italia, a nabízí zahradu, bar a minimarket. 15 km od hradu San Giusto. Ubytování Al Porticciolo se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

SERENDIPITY BED & RELAX

9,7

SERENDIPITY BED & RELAX

Ubytování (Bed and breakfast) SERENDIPITY BED & RELAX. SERENDIPITY BED & RELAX se nachází v Muggii, 7,7 km od hradu San Giusto, 8,4 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a 8,6 km od vlakového nádraží Terst. Ubytování SERENDIPITY BED & RELAX se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Attico Riva Mare

9,7

Attico Riva Mare

UbytováníAttico Riva Mare. Attico Riva Mare se nachází v Muggii a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. 13 km od hradu San Giusto. Ubytování Attico Riva Mare se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa vacanze Puccini 12, Muggia (TS)

9,6

Casa vacanze Puccini 12, Muggia (TS)

UbytováníCasa vacanze Puccini 12, Muggia (TS). Casa vacanze Puccini 12, Muggia (TS) se nachází v Muggii, 15 km od hradu San Giusto, 16 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a 16 km od vlakového nádraží v... Ubytování Casa vacanze Puccini 12, Muggia (TS) se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CasamargheRita

9,6

CasamargheRita

Ubytování (Apartmán) CasamargheRita. CasamargheRita se nachází v Muggii a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování CasamargheRita se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

A Casa di Lelia

9,5

A Casa di Lelia

Ubytování (Apartmán) A Casa di Lelia. A Casa di Lelia se nachází v Muggii v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování A Casa di Lelia se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Porto San Rocco Italy Vacation Rental

9,5

Porto San Rocco Italy Vacation Rental

Ubytování (Apartmán) Porto San Rocco Italy Vacation Rental. Porto San Rocco Italy Vacation Rental se nachází v Muggii, 15 km od hradu San Giusto a 16 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Porto San Rocco Italy Vacation Rental se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Muggia Uphill B&B

9,5

Muggia Uphill B&B

UbytováníMuggia Uphill B&B. Muggia Uphill B&B se nachází v městečku Muggia, 15 km od Terstu, a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, terasu a pokoje se sdílenou koupelnou. Ubytování Muggia Uphill B&B se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Iaia

9,4

Casa Iaia

Ubytování (Apartmán) Casa Iaia. Casa Iaia se nachází v Muggii, 13 km od hradu San Giusto a 14 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Casa Iaia se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Claudia

9,4

Apartment Claudia

UbytováníApartment Claudia. Apartment Claudia se nachází asi 15 km od hradu San Giusto a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Claudia se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Porto San Rocco Italy Rental

9,3

Porto San Rocco Italy Rental

Ubytování (Apartmán) Porto San Rocco Italy Rental. Porto San Rocco Italy Rental se nachází v Muggii a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Porto San Rocco Italy Rental se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Ambrosia

9,2

Villa Ambrosia

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ambrosia. Villa Ambrosia se nachází 3 km od centra Muggie a 2 minuty jízdy od moře. Má zahradu a terasu s výhledem na moře. Ubytování Villa Ambrosia se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Tra Sole & Mare- grande attico panoramico, Sauna, 4 terrazze

9,2

Tra Sole & Mare- grande attico panoramico, Sauna, 4 terrazze

Ubytování (Apartmány) Tra Sole & Mare- grande attico panoramico, Sauna, 4 terrazze. Tra Sole & Mare se nachází ve městě Muggia, pouhých 16 km od hradu San Giusto, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Tra Sole & Mare- grande attico panoramico, Sauna, 4 terrazze se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

San Rocco Sweet Apartments

9,2

San Rocco Sweet Apartments

UbytováníSan Rocco Sweet Apartments. San Rocco Sweet Apartments se nachází v Muggii, 15 km od hradu San Giusto a náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování San Rocco Sweet Apartments se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Dolly House

9

Dolly House

Ubytování (Prázdninový dům) Dolly House. Dolly House se nachází v Muggii, 14 km od hradu San Giusto a náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Dolly House se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Agriturismo Bosco Fiorito

8,9

Agriturismo Bosco Fiorito

Ubytování (Farma) Agriturismo Bosco Fiorito. Agriturismo Bosco Fiorito se nachází ve městě Muggia, 50 metrů od moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Agriturismo Bosco Fiorito se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Affittacamere Cigui

8,9

Affittacamere Cigui

UbytováníAffittacamere Cigui. Affittacamere Cigui se nachází v Muggii, 14 km od hradu San Giusto, a nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování Affittacamere Cigui se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Vacanza tra Cielo e Mare

8,8

Casa Vacanza tra Cielo e Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza tra Cielo e Mare. Casa Vacanza tra Cielo e Mare se nachází v Muggii a nabízí zahradu a terasu. 13 km od obce Strunjan. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa Vacanza tra Cielo e Mare se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La casa di nonna Bruna

8,8

La casa di nonna Bruna

Ubytování (Prázdninový dům) La casa di nonna Bruna. La casa di nonna Bruna se nachází 13 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování La casa di nonna Bruna se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Cisa

8,6

Casa Cisa

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Cisa. Casa Cisa se nachází v Muggii, 14 km od hradu San Giusto a 15 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Cisa se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel La Bussola

8,5

Hotel La Bussola

Ubytování (Hotel) Hotel La Bussola. Hotel La Bussola se nachází přímo na nábřeží v centru města Muggia. Nabízí terasu s výhledem na moře a pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel La Bussola se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel San Rocco

8,3

Hotel San Rocco

Ubytování (Hotel) Hotel San Rocco. Hotel San Rocco je vzdálen jen 800 metrů od historického centra obce Muggia. Nabízí pokoje se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Většina pokojů má balkon. Ubytování Hotel San Rocco se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Le Finestre Apartments

8,2

Le Finestre Apartments

Ubytování (Apartmány) Le Finestre Apartments. Le Finestre Apartments se nachází v Muggii, 14 km od hradu San Giusto a 15 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Le Finestre Apartments se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Muggia Studio 2

8,2

Muggia Studio 2

Ubytování (Prázdninové domy) Muggia Studio 2. Prázdninový dům Muggia Studio 2 s výhledem na město se nachází ve městě Múggia, 5 km od Terstu a 17 km od Portorože. Ubytování Muggia Studio 2 se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Beautiful home in Muggia with 3 Bedrooms

8,2

Beautiful home in Muggia with 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Muggia with 3 Bedrooms. Beautiful home in Muggia with 3 Bedrooms se nachází v Muggii. Strunjan je vzdálený 15 km. Ubytování Beautiful home in Muggia with 3 Bedrooms se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Oasi

8,2

Hotel Oasi

Ubytování (Hotel) Hotel Oasi. Rodinný Hotel Oasi se nachází 4 km od Muggie i Terstu, 5 minut jízdy autem od Terstského zálivu, a nabízí pokoje s klimatizací, balkonem a LCD TV i... Ubytování Hotel Oasi se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Aurelia

8,1

Apartment Aurelia

UbytováníApartment Aurelia. Boasting a garden, private pool and sea views, Apartment Aurelia is set in Muggia. Ubytování Apartment Aurelia se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Carpe Diem

8,1

Carpe Diem

UbytováníCarpe Diem. Carpe Diem se nachází 14 km od hradu San Giusto a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Nabízí terasu. Ubytování Carpe Diem se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Locanda Gaia Sas

7,9

Locanda Gaia Sas

Ubytování (Hotel) Locanda Gaia Sas. Penzion Locanda Gaia Sas nabízí jednoduše zařízené pokoje s Wi-Fi zdarma, chladicím ventilátorem a TV s plochou obrazovkou, bezplatné parkování a... Ubytování Locanda Gaia Sas se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Porto San Rocco Tirabora Short Rent

7,9

Porto San Rocco Tirabora Short Rent

UbytováníPorto San Rocco Tirabora Short Rent. Porto San Rocco Tirabora Short Rent se nachází v obci Muggia, 16 km od náměstí Piazza Unità d'Italia, 17 km od vlakového nádraží v Terstu a 17 km od... Ubytování Porto San Rocco Tirabora Short Rent se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Giulia

7,4

Apartment Giulia

Ubytování (Apartmány) Apartment Giulia. Apartment Giulia se nachází v Muggii a nabízí bar. Stojí 15 km od obce Strunjan a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Giulia se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Ristorante Sole

7,4

Hotel Ristorante Sole

UbytováníHotel Ristorante Sole. Hotel Ristorante Sole nabízí venkovní bazén a sluneční terasu, jen pár kroků od pobřeží v Lazzarettu. Ubytování Hotel Ristorante Sole se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

All'antica stazione

6,5

All'antica stazione

Ubytování (Hotel) All'antica stazione. All'antica stazione se nachází v Muggii, 12 km od hradu San Giusto, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Ubytování All'antica stazione se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

VITEDIMARE APARTMENT SOLE - SUN

VITEDIMARE APARTMENT SOLE - SUN

Ubytování (Apartmán) VITEDIMARE APARTMENT SOLE - SUN. VITEDIMARE APARTMENT SOLE - SUN se nachází v Muggii. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování VITEDIMARE APARTMENT SOLE - SUN se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Nerio -avander House

Appartamento Nerio -avander House

UbytováníAppartamento Nerio -avander House. Appartamento Nerio -avander House se nachází v Muggii, 13 km od hradu San Giusto, 14 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a 14 km od vlakového nádraží v... Ubytování Appartamento Nerio -avander House se nachází ve městě Muggia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Muggia

Město Muggia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Muggia.