Hledat

Ubytování

Ubytování město Duino

Ve městě Duino (Itálie) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Duino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Duino

STELLA MARINA

10

STELLA MARINA

Ubytování (Prázdninové domy) STELLA MARINA. STELLA MARINA se nachází v Duinu, jen 2,4 km od Spiaggia del Principe. Nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování STELLA MARINA se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASA VACANZE CERNIZZA

10

CASA VACANZE CERNIZZA

UbytováníCASA VACANZE CERNIZZA. Set in Duino and only less than 1 km from Spiaggia del Principe, CASA VACANZE CERNIZZA offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování CASA VACANZE CERNIZZA se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Mira Bed and Breakfast

9,8

Villa Mira Bed and Breakfast

UbytováníVilla Mira Bed and Breakfast. Villa Mira Bed and Breakfast se nachází v Duinu, 500 metrů od hradu Duino, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Mira Bed and Breakfast se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

dalTURRI - Relax and PRIVATE WELLNESS con sauna

9,7

dalTURRI - Relax and PRIVATE WELLNESS con sauna

Ubytování (Prázdninový dům) dalTURRI - Relax and PRIVATE WELLNESS con sauna. DalTURRI - Relax and PRIVATE WELLNESS con sauna se nachází v Duinu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování dalTURRI - Relax and PRIVATE WELLNESS con sauna se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Vacanze All'Orizzonte Duino

9,6

Casa Vacanze All'Orizzonte Duino

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze All'Orizzonte Duino. Casa Vacanze se nachází 350 metrů od Spiaggia del Principe. All'Orizzonte Duino nabízí restauraci, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Vacanze All'Orizzonte Duino se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mami al Mare

9,5

Mami al Mare

Ubytování (Apartmán) Mami al Mare. Mami al Mare se nachází v Duinu, 350 metrů od hradu Duino, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mami al Mare se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Borgo Duino

9,5

Villa Borgo Duino

Ubytování (Hotel) Villa Borgo Duino. Villa Borgo Duino stojí na klidném místě, 5 minut chůze od pláže a nabízí venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Ubytování Villa Borgo Duino se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Jasna

9,3

Villa Jasna

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Jasna. Villa Jasna se nachází v Duinu, 600 metrů od Spiaggia del Principe a 15 km od zámku Miramare. Ubytování Villa Jasna se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Rosa dei Venti

9,3

La Rosa dei Venti

UbytováníLa Rosa dei Venti. La Rosa dei Venti se nachází v Duinu v regionu Friuli Venezia Giulia, nedaleko pláže Spiaggia del Principe. Ubytování La Rosa dei Venti se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Porto Del Bivio

9,2

B&B Porto Del Bivio

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Porto Del Bivio. B&B Porto Del Bivio se nachází ve městě Duino Aurisina. Má zahradu s grilem a zahradním nábytkem. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování B&B Porto Del Bivio se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Aurora Duino

9,1

Hotel Aurora Duino

Ubytování (Hotel) Hotel Aurora Duino. The New Hotel Aurora se nachází v centru města Duino, 150 metrů od turistické stezky Rilke Path vedoucí podél Terstského zálivu a hradu Duino. Ubytování Hotel Aurora Duino se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Duino Stella Maris

9,1

B&B Duino Stella Maris

UbytováníB&B Duino Stella Maris. B&B Duino Stella Maris se nachází v Duinu, méně než 10 minut chůze od hradu Duino a severního pobřeží Jaderského moře. Ubytování B&B Duino Stella Maris se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

RESIDENCE DUINO MARE

9

RESIDENCE DUINO MARE

UbytováníRESIDENCE DUINO MARE. RESIDENCE DUINO MARE se nachází v Duinu, 15 km od zámku Miramare a 22 km od vlakového nádraží v Terstu. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování RESIDENCE DUINO MARE se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Del Sale

9

Casa Del Sale

UbytováníCasa Del Sale. Casa Del Sale sídlí v budově z 18. století se zahradou v centru města Duino, 300 metrů od hradu Duino. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Casa Del Sale se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

RESIDENCE DUINO MARE1

8,9

RESIDENCE DUINO MARE1

UbytováníRESIDENCE DUINO MARE1. Hotel stojí 15 km od zámku Miramare. POBYT DUINO MARE1 nabízí ubytování s vířivkou v Duinu. Ubytování RESIDENCE DUINO MARE1 se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residence Villa Susy

8,9

Residence Villa Susy

UbytováníResidence Villa Susy. Residence Villa Susy se nachází pouhých 600 metrů od pláže. Ubytování Residence Villa Susy se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Pane & Tulipani

8,7

B&B Pane & Tulipani

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pane & Tulipani. B&B Pane & Tulipani se nachází necelý 1 km od Spiaggia del Principe a nabízí ubytování s terasou, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Ubytování B&B Pane & Tulipani se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Rilke Duino

8,1

Villa Rilke Duino

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Rilke Duino. Hotel Villa Rile se nachází v centru letoviska Duino ležícím na jaderském pobřeží a skýtá výhled na místní hrad. Ubytování Villa Rilke Duino se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Duino Trieste Reception

8,1

Villa Duino Trieste Reception

UbytováníVilla Duino Trieste Reception. Villa Duino Trieste Recepce se nachází v Duinu a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, zahradou a terasou. Ubytování Villa Duino Trieste Reception se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Affittacamere Il Veliero

8,1

Affittacamere Il Veliero

UbytováníAffittacamere Il Veliero. Affittacamere stojí jen 20 metrů od hradu Duino. Il Veliero se nachází přímo v centru města. Ubytování Affittacamere Il Veliero se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Al Pescatore

7,8

Hotel Al Pescatore

UbytováníHotel Al Pescatore. Hotel Al Pescatore se nachází v Duinu, 300 metrů od Spiaggia del Principe, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a... Ubytování Hotel Al Pescatore se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casetta di Delia x5 700mt dalla spiaggia

Casetta di Delia x5 700mt dalla spiaggia

UbytováníCasetta di Delia x5 700mt dalla spiaggia. Casetta di Delia x5 700mt dalla spiaggia se nachází asi 15 km od zámku Miramare a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casetta di Delia x5 700mt dalla spiaggia se nachází ve městě Duino (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Spacious kitchen equipped with all the amenities

Spacious kitchen equipped with all the amenities

Ubytování (Apartmány) Spacious kitchen equipped with all the amenities. Prostorná kuchyň s veškerým vybavením se nachází v Duinu, pouhých 700 metrů od Spiaggia del Principe. Ubytování Spacious kitchen equipped with all the amenities se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Duino

Město Duino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Duino.