Hledat

Ubytování

Ubytování město Lignano Sabbiadoro

Ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie) máme celkem 1053 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lignano Sabbiadoro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lignano Sabbiadoro

Nice studio apartment for 4 people in a nice residential complex

10

Nice studio apartment for 4 people in a nice residential complex

UbytováníNice studio apartment for 4 people in a nice residential complex. Nachází se v centru města Lignano Sabbiadoro, 300 metrů od pláže Sabbiadoro a 8,3 km od zoo Punta Verde. Ubytování Nice studio apartment for 4 people in a nice residential complex se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Marina Dream House

10

Marina Dream House

UbytováníMarina Dream House. Marina Dream House se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, kousek od pláže Sabbiadoro. Ubytování Marina Dream House se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Riviera by the Sea

10

Villa Riviera by the Sea

UbytováníVilla Riviera by the Sea. Villa Riviera by the Sea se nachází ve čtvrti Riviera ve městě Lignano Sabbiadoro a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do klidné ulice. Ubytování Villa Riviera by the Sea se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Cond Ai Tigli

10

Cond Ai Tigli

UbytováníCond Ai Tigli. Cond Ai Tigli se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro a má terasu. 800 metrů od pláže Sabbiadoro. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cond Ai Tigli se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

DELLE PALME

10

DELLE PALME

UbytováníDELLE PALME. DELLE PALME se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, pouhých 1,5 km od pláže Sabbiadoro a 1,1 km od aquaparku AquaSplash, a nabízí balkon. Ubytování DELLE PALME se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartment Bellarosa-2 by Interhome

10

Apartment Bellarosa-2 by Interhome

UbytováníApartment Bellarosa-2 by Interhome. Locazione Turistica Bellarosa-2 by Interhome má ideální polohu v centru města Lignano Sabbiadoro a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Bellarosa-2 by Interhome se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden]

10

PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden]

UbytováníPINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden]. PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden] se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, necelý 1 km od pláže Lignano Riviera a 12 minut chůze od pláže... Ubytování PINETA HOUSE LIGNANO [Free Parking-Beach-Garden] se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Piuma apartment

10

Piuma apartment

UbytováníPiuma apartment. Piuma apartment is located in Gorizia and offers free bikes. Ubytování Piuma apartment se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa DOLORES

10

Villa DOLORES

UbytováníVilla DOLORES. Villa DOLORES se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, pouhých 1,5 km od pláže Lignano Riviera a 1,7 km od pláže Sabbiadoro, a nabízí balkon. Ubytování Villa DOLORES se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Bivi 2

10

Casa Bivi 2

Ubytování (Apartmány) Casa Bivi 2. Casa Bivi 2 se nachází 500 metrů od pláže Sabbiadoro a 2 km od pláže Lignano Pineta v centru města Lignano Sabbiadoro. Ubytování Casa Bivi 2 se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Cond Due Torri

10

Cond Due Torri

UbytováníCond Due Torri. Cond Due Torri se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 400 metrů od pláže Lignano Riviera a 1,1 km od pláže Lignano Pineta, a nabízí klimatizaci. Ubytování Cond Due Torri se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Condomino Rondinella

10

Condomino Rondinella

UbytováníCondomino Rondinella. Condomino Rondinella se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro, jen 150 metrů od písečné pláže. Ubytování Condomino Rondinella se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Stella d'Oriente

10

Stella d'Oriente

UbytováníStella d'Oriente. Stella d'Oriente se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, pouhých 8,6 km od zoo Punta Verde a 45 km od mořského archeologického muzea Caorle. Ubytování Stella d'Oriente se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Mini Coloradino

10

Mini Coloradino

UbytováníMini Coloradino. Mini Coloradino se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 400 metrů od pláže Lignano Pineta, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Mini Coloradino se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Spacious studio apartment close to the beach by Beahost Rentals

10

Spacious studio apartment close to the beach by Beahost Rentals

UbytováníSpacious studio apartment close to the beach by Beahost Rentals. Spacious studio apartment close to the beach by Beahost Rentals se nachází v blízkosti pláže Beahost Rentals, asi 600 metrů od pláže Lignano Pineta, a... Ubytování Spacious studio apartment close to the beach by Beahost Rentals se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Esclusiva Villa Frontemare in Tana della Volpe 2

10

Esclusiva Villa Frontemare in Tana della Volpe 2

UbytováníEsclusiva Villa Frontemare in Tana della Volpe 2. Esclusiva Villa Frontemare in Tana della Volpe 2 se nachází ve čtvrti Pineta v letovisku Lignano Sabbiadoro, nedaleko pláže Sabbiadoro. Ubytování Esclusiva Villa Frontemare in Tana della Volpe 2 se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

AL SOLE

10

AL SOLE

UbytováníAL SOLE. AL SOLE se nachází asi 1,8 km od pláže Lignano Riviera a nabízí výhled do zahrady, bar a balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AL SOLE se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento vicino al mare + piscina

10

Appartamento vicino al mare + piscina

UbytováníAppartamento vicino al mare + piscina. Appartamento vicino al mare + piscina se nachází ve čtvrti Riviera v letovisku Lignano Sabbiadoro, v blízkosti pláže Lignano Riviera. Ubytování Appartamento vicino al mare + piscina se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Maraldo 1927

9,9

Villa Maraldo 1927

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Maraldo 1927. Villa Maraldo 1927 se nachází v obci Orgnese, 43 km od obce Sappada, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Maraldo 1927 se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Luna 4 - 176

9,8

Luna 4 - 176

UbytováníLuna 4 - 176. Luna 4 - 176 se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro a nabízí balkon s výhledem na moře. Ubytování Luna 4 - 176 se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Azzurro

9,8

Villa Azzurro

Ubytování (Vily) Villa Azzurro. Villa Azzurro se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Azzurro se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Riviera Resort Hotel

9,8

Riviera Resort Hotel

UbytováníRiviera Resort Hotel. Riviera Resort Hotel se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, jen pár kroků od pláže Lignano Pineta, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení... Ubytování Riviera Resort Hotel se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Beach House Riviera

9,7

Beach House Riviera

UbytováníBeach House Riviera. Beach House Riviera se nachází ve čtvrti Riviera ve městě Lignano Sabbiadoro a nabízí klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Beach House Riviera se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Daniele

9,7

Hotel Daniele

Ubytování (Hotel) Hotel Daniele. Hotel Daniele má mnoho jízdních kol, která mohou jeho hosté zdarma využít k výletům po pobřeží města Lignano Sabbiadoro. Ubytování Hotel Daniele se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Torre Shiva

9,7

Torre Shiva

Ubytování (Apartmán) Torre Shiva. Torre Shiva se nachází ve čtvrti Sabbiadoro v Lignano Sabbiadoro, v blízkosti pláže Lignano Pineta. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Torre Shiva se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Barbara Fra i Pini

9,7

Villa Barbara Fra i Pini

UbytováníVilla Barbara Fra i Pini. Ubytování se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 700 metrů od pláže Lignano Pineta a 1,3 km od pláže Sabbiadoro. Ubytování Villa Barbara Fra i Pini se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

AWA Lignano Sabbiadoro

9,7

AWA Lignano Sabbiadoro

UbytováníAWA Lignano Sabbiadoro. AWA Lignano Sabbiadoro se nachází méně než 1 km od centra města Lignano Sabbiadoro a 1 minutu chůze od pláže Sabbiadoro. Ubytování AWA Lignano Sabbiadoro se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

App. a 50 metri dalla spiaggia

9,7

App. a 50 metri dalla spiaggia

UbytováníApp. a 50 metri dalla spiaggia. App. A 50 metri dalla spiaggia nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování App. a 50 metri dalla spiaggia se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

attico Lignano Sabbiadoro

9,7

attico Lignano Sabbiadoro

Ubytováníattico Lignano Sabbiadoro. attico Lignano Sabbiadoro se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, 400 metrů od pláže Sabbiadoro a 7,7 km od zoo Punta Verde. Nabízí klimatizaci. Ubytování attico Lignano Sabbiadoro se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Soraya Kursaal

9,7

Villa Soraya Kursaal

UbytováníVilla Soraya Kursaal. Villa Soraya Kursaal se nachází asi 1,1 km od pláže Lignano Pineta a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Soraya Kursaal se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Perla by the Sea

9,7

Villa Perla by the Sea

UbytováníVilla Perla by the Sea. Villa Perla by the Sea se nachází ve čtvrti Riviera v letovisku Lignano Sabbiadoro, v blízkosti pláže Lignano Pineta. Nabízí zahradu a pračku. Ubytování Villa Perla by the Sea se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ampio appartamento con terrazze e parcheggio gratuito

9,7

Ampio appartamento con terrazze e parcheggio gratuito

UbytováníAmpio appartamento con terrazze e parcheggio gratuito. Ampio appartamento con terrazze parcheggio gratuito se nachází ve čtvrti Pineta v letovisku Lignano Sabbiadoro, 400 metrů od pláže Lignano Pineta, necelý 1... Ubytování Ampio appartamento con terrazze e parcheggio gratuito se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Collina delle Mignole

9,7

La Collina delle Mignole

UbytováníLa Collina delle Mignole. La Collina delle Mignole se nachází 7,3 km od stadionu Friuli a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou a sdílenou kuchyní. Ubytování La Collina delle Mignole se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Pinetree Beach

9,7

Pinetree Beach

UbytováníPinetree Beach. Ubytování se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro v regionu Friuli Venezia Giulia, u pláží Lignano Riviera a Lignano Pineta. Ubytování Pinetree Beach se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Skyresidence

9,6

Skyresidence

UbytováníSkyresidence. Skyresidence se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 400 metrů od pláže Sabbiadoro a 500 metrů od centra města, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Skyresidence se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

meschihouse - Sabbiadoro house

9,6

meschihouse - Sabbiadoro house

Ubytování (Apartmán) meschihouse - Sabbiadoro house. meschihouse - Sabbiadoro house se nachází ve čtvrti Sabbiadoro ve městě Lignano Sabbiadoro a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Ubytování meschihouse - Sabbiadoro house se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Centrale a 100 metri dal mare

9,6

Centrale a 100 metri dal mare

UbytováníCentrale a 100 metri dal mare. Centrale a 100 metri dal mare se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro a nabízí terasu s výhledem na moře. Ubytování Centrale a 100 metri dal mare se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Bivi

9,6

Casa Bivi

UbytováníCasa Bivi. Casa Bivi nabízí ubytování v letovisku Lignano Sabbiadoro, kousek pěšky od centra města a 250 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Casa Bivi se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamenti Lignano Sabbiadoro - Villa Ammiraglia

9,6

Appartamenti Lignano Sabbiadoro - Villa Ammiraglia

UbytováníAppartamenti Lignano Sabbiadoro - Villa Ammiraglia. Appartamenti Lignano Sabbiadoro - Villa Ammiraglia se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, jen pár kroků od pláže Sabbiadoro a 300 metrů od centra... Ubytování Appartamenti Lignano Sabbiadoro - Villa Ammiraglia se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Arnica Apartment

9,6

Arnica Apartment

UbytováníArnica Apartment. Arnica Apartment se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, 500 metrů od pláže Sabbiadoro a 2,9 km od pláže Lignano Pineta. Nabízí klimatizaci. Ubytování Arnica Apartment se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Sonja

9,5

Villa Sonja

UbytováníVilla Sonja. Villa Sonja se nachází ve čtvrti Pineta v letovisku Lignano Sabbiadoro, nedaleko aquaparku AquaSplash. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Villa Sonja se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa a schiera raffinata con giardino

9,5

Villa a schiera raffinata con giardino

Ubytování (Vila) Villa a schiera raffinata con giardino. Villa a schiera raffinata con giardino se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 1,1 km od pláže Lignano Riviera a 1,4 km od pláže Sabbiadoro, a nabízí... Ubytování Villa a schiera raffinata con giardino se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Felicità in riva al mare

9,5

Felicità in riva al mare

UbytováníFelicità in riva al mare. Felicità in riva al mare se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, jen pár kroků od pláže Sabbiadoro a 8,3 km od zoo Punta Verde. Nabízí klimatizaci. Ubytování Felicità in riva al mare se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartament Sabbiadoro Center

9,5

Apartament Sabbiadoro Center

UbytováníApartament Sabbiadoro Center. Apartament Sabbiadoro Center se nachází přímo v centru města Lignano Sabbiadoro, kousek od pláží Sabbiadoro a Lignano Pineta. Ubytování Apartament Sabbiadoro Center se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Marè Appartamento 4

9,5

Marè Appartamento 4

UbytováníMarè Appartamento 4. Marè Appartamento 4 se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, 400 metrů od pláže Sabbiadoro a 7,3 km od zoo Punta Verde. Ubytování Marè Appartamento 4 se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

APPARTAMENTO STELLA MARE

9,5

APPARTAMENTO STELLA MARE

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO STELLA MARE. APPARTAMENTO STELLA MARE se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, necelý 1 km od pláže Sabbiadoro a 17 minut chůze od pláže Lignano Pineta. Ubytování APPARTAMENTO STELLA MARE se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Velar Apartment Suites

9,5

Velar Apartment Suites

Ubytování (Apartmán) Velar Apartment Suites. Velar Apartment Suites se nachází ve čtvrti Sabbiadoro v letovisku Lignano Sabbiadoro, 100 metrů od pláže Sabbiadoro, 2,4 km od pláže Lignano Pineta a 7 km... Ubytování Velar Apartment Suites se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento con vista panoramica e piscina

9,5

Appartamento con vista panoramica e piscina

UbytováníAppartamento con vista panoramica e piscina. Appartamento con vista panoramica e piscina se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 600 metrů od pláže Lignano Pineta a 1,2 km od pláže Sabbiadoro, a... Ubytování Appartamento con vista panoramica e piscina se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Friulmarangon

9,4

Friulmarangon

Ubytování (Bed and breakfast) Friulmarangon. Friulmarangon se nachází ve městě Orgnano v regionu Friuli Venezia Giulia, 4 km od Pozzuolo del Friuli, a nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Friulmarangon se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Amedea

9,4

Villa Amedea

Ubytování (Vila) Villa Amedea. Villa Amedea se nachází v letovisku Lignano Sabbiadoro, 600 metrů od pláže Lignano Pineta a 1,3 km od pláže Lignano Riviera. Ubytování Villa Amedea se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

BOUTIQUE HOME LIGNANO

9,4

BOUTIQUE HOME LIGNANO

UbytováníBOUTIQUE HOME LIGNANO. BOUTIQUE HOME LIGNANO se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BOUTIQUE HOME LIGNANO se nachází ve městě Lignano Sabbiadoro (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Lignano Sabbiadoro

Město Lignano Sabbiadoro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1053 hotelů a ubytování ve městě Lignano Sabbiadoro.