Hledat

Ubytování

Ubytování město Terst

Ve městě Terst (Itálie) máme celkem 693 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terst

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terst

CASACUADRA San Giusto

10

CASACUADRA San Giusto

Ubytování (Apartmán) CASACUADRA San Giusto. CASACUADRA San Giusto se nachází v centru Terstu, v blízkosti pláže Lanterna. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování CASACUADRA San Giusto se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

JJ's Place

10

JJ's Place

Ubytování (Apartmány) JJ's Place. JJ's Place se nachází v Terstu, 1,7 km od hradu San Giusto a 2,3 km od vlakového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování JJ's Place se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Panorama Loft

10

Panorama Loft

UbytováníPanorama Loft. Panorama Loft se nachází v centru Terstu, 1 km od pláže Lanterna a 200 metrů od přístavu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování Panorama Loft se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Imperatrice Sissi

10

Casa Imperatrice Sissi

Ubytování (Apartmány) Casa Imperatrice Sissi. Casa Imperatrice Sissi se nachází v centru Terstu, nedaleko vlakového nádraží a náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Casa Imperatrice Sissi se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Premium apartment city center trieste

10

Premium apartment city center trieste

UbytováníPremium apartment city center trieste. Premium apartment city center trieste se nachází v Terstu, 2 km od náměstí Piazza Unità d'Italia, 2,4 km od přístavu a 3,1 km od hradu San Giusto. Ubytování Premium apartment city center trieste se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Apartments Trieste Centro I 1

10

Apartments Trieste Centro I 1

UbytováníApartments Trieste Centro I 1. Nachází se v centru Terstu, 1,8 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od vlakového nádraží. Apartmány Trieste Centro I 1 nabízí klimatizaci. Ubytování Apartments Trieste Centro I 1 se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Atlas Haus - Casa Dedalus

10

Atlas Haus - Casa Dedalus

UbytováníAtlas Haus - Casa Dedalus. Atlas Haus - Casa Dedalus se nachází v Terstu, 1 km od vlakového nádraží a 1,5 km od náměstí Piazza Unità d'Italia, a nabízí balkon. 3 km od pláže... Ubytování Atlas Haus - Casa Dedalus se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Boutique Apartments Cecilia

10

Boutique Apartments Cecilia

UbytováníBoutique Apartments Cecilia. Located in Trieste, 1.1 km from the centre and 2.6 km from Lanterna Beach, Boutique Apartments Cecilia provides accommodation with amenities like free WiFi... Ubytování Boutique Apartments Cecilia se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Piazza della Valle

10

Piazza della Valle

UbytováníPiazza della Valle. Piazza della Valle se nachází v centru Terstu, 1,6 km od pláže Lanterna a 500 metrů od hradu San Giusto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Piazza della Valle se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

small miramare appartamento sogno sul mare

10

small miramare appartamento sogno sul mare

Ubytovánísmall miramare appartamento sogno sul mare. miramare appartamento sogno sul mare small size se nachází v Terstu, 3,6 km od vlakového nádraží a zámku Miramare. Ubytování small miramare appartamento sogno sul mare se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bella Casa Niki

10

Bella Casa Niki

UbytováníBella Casa Niki. Nachází se 1,7 km od vlakového nádraží v Terstu, Bella Casa Niki se nachází v Terstu, 1,4 km od hradu San Giusto a 1,6 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Bella Casa Niki se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Al piccolo castelliere

10

Al piccolo castelliere

UbytováníAl piccolo castelliere. Al piccolo castelliere se nachází v centru Terstu, 2,4 km od pláže Lanterna a 700 metrů od hradu San Giusto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Al piccolo castelliere se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Joyce - Il Rifugio del Poeta, in centro con garage

10

Joyce - Il Rifugio del Poeta, in centro con garage

Ubytování (Apartmány) Joyce - Il Rifugio del Poeta, in centro con garage. Joyce - Il Rifugio del Poeta, in centro con garage se nachází v Terstu, 2,8 km od pláže Lanterna a 1 km od hradu San Giusto. Ubytování Joyce - Il Rifugio del Poeta, in centro con garage se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Attico vista mare

10

Attico vista mare

Ubytování (Apartmány) Attico vista mare. Attico vista mare se nachází v centru Terstu, v blízkosti přístavu. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Attico vista mare se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Grand Apartment Sissi

10

Grand Apartment Sissi

Ubytování (Apartmány) Grand Apartment Sissi. Grand Apartment Sissi se nachází v Terstu a nabízí fitness centrum, bar, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Grand Apartment Sissi se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Cigno Nero

10

Cigno Nero

UbytováníCigno Nero. Cigno Nero is set in Trieste, 2.4 km from Lanterna Beach, less than 1 km from San Giusto Castle, as well as a 14-minute walk from Piazza Unità d'Italia. Ubytování Cigno Nero se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

[Largo Barriera] Elegant Apartment *Netflix+WiFi*

10

[Largo Barriera] Elegant Apartment *Netflix+WiFi*

Ubytování[Largo Barriera] Elegant Apartment *Netflix+WiFi*. Located in Trieste, 2.8 km from Lanterna Beach and 1 km from San Giusto Castle, [Largo Barriera] Elegant Apartment *Netflix+WiFi* offers air conditioning. Ubytování [Largo Barriera] Elegant Apartment *Netflix+WiFi* se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Coroneo 21

10

Coroneo 21

UbytováníCoroneo 21. Coroneo 21 se nachází v Terstu, necelý 1 km od vlakového nádraží a 17 minut chůze od náměstí Piazza Unità d'Italia, a nabízí klimatizaci. Ubytování Coroneo 21 se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Piccola Oasi - Parcheggio gratuito BBQ giardino

10

La Piccola Oasi - Parcheggio gratuito BBQ giardino

UbytováníLa Piccola Oasi - Parcheggio gratuito BBQ giardino. La Piccola Oasi - Parcheggio gratuito BBQ giardino se nachází v Terstu, 3,6 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a 3,9 km od přístavu. Ubytování La Piccola Oasi - Parcheggio gratuito BBQ giardino se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Loft Rossetti

10

Loft Rossetti

UbytováníLoft Rossetti. Located in the centre of Trieste, 3 km from Lanterna Beach and 1.3 km from Trieste Train Station, Loft Rossetti offers free WiFi. Ubytování Loft Rossetti se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento incantevole a Trieste

10

Appartamento incantevole a Trieste

Ubytování (Apartmány) Appartamento incantevole a Trieste. Appartamento incantevole a Trieste se nachází v Terstu, 600 metrů od hradu San Giusto a 1,2 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Appartamento incantevole a Trieste se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Tuscany house

10

Tuscany house

Ubytování (Privát) Tuscany house. Tuscany house se nachází v Terstu, pouhých 5,8 km od vlakového nádraží, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Na místě je soukromé... Ubytování Tuscany house se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa vacanze a Prosecco - Trieste

10

Casa vacanze a Prosecco - Trieste

UbytováníCasa vacanze a Prosecco - Trieste. Casa vacanze a Prosecco - Trieste se nachází v Terstu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Casa vacanze a Prosecco - Trieste se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa del Caffè Boutique

10

Casa del Caffè Boutique

UbytováníCasa del Caffè Boutique. Casa del Caffè Boutique se nachází přímo v centru Terstu, kousek od vlakového nádraží a náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Casa del Caffè Boutique se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

El listòn x4 zona pedonale in centro

10

El listòn x4 zona pedonale in centro

UbytováníEl listòn x4 zona pedonale in centro. El listòn x4 zona pedonale in centro se nachází v Terstu, 2,2 km od hradu San Giusto, 2,3 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a 2,7 km od přístavu. Ubytování El listòn x4 zona pedonale in centro se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Santorio 5 Apartment

9,9

Santorio 5 Apartment

UbytováníSantorio 5 Apartment. Santorio 5 Apartment se nachází v centru Terstu, kousek od vlakového nádraží a hradu San Giusto. Ubytování Santorio 5 Apartment se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La casa di Uccia

9,9

La casa di Uccia

UbytováníLa casa di Uccia. La casa di Uccia se nachází v centru Terstu, 1,5 km od pláže Lanterna a 200 metrů od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování La casa di Uccia se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Romano Suites

9,8

Casa Romano Suites

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Romano Suites. Casa Romano Suites se nachází v centru Terstu, nedaleko pláže Lanterna, vlakového nádraží a hradu San Giusto. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Romano Suites se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Palazzo Salem M1 Roof Garden

9,8

Palazzo Salem M1 Roof Garden

Ubytování (Apartmán) Palazzo Salem M1 Roof Garden. Palazzo Salem M1 Roof Garden se nachází přímo v centru Terstu, 2,2 km od pláže Lanterna, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování Palazzo Salem M1 Roof Garden se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Agriturismo Gradec

9,8

Agriturismo Gradec

Ubytování (Farma) Agriturismo Gradec. Agriturismo Gradec se nachází ve městě Aurisina, 16 km od Terstu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Agriturismo Gradec se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Brezza Marina - Appartamento in villa fronte mare

9,8

Brezza Marina - Appartamento in villa fronte mare

UbytováníBrezza Marina - Appartamento in villa fronte mare. Brezza Marina - Appartamento in villa fronte mare se nachází v Terstu, pouhých 1,7 km od zámku Miramare, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Brezza Marina - Appartamento in villa fronte mare se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Giardino segreto, in centro

9,8

Giardino segreto, in centro

UbytováníGiardino segreto, in centro. Giardino segreto, in centro se nachází v centru Terstu, 2,4 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od hradu San Giusto, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Giardino segreto, in centro se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ricordi di Viaggio, maison retrò

9,8

Ricordi di Viaggio, maison retrò

Ubytování (Apartmán) Ricordi di Viaggio, maison retrò. Ricordi di Viaggio, maison retrò nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Sídlí v budově z 19. Ubytování Ricordi di Viaggio, maison retrò se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Francis B&B Superior

9,8

Francis B&B Superior

Ubytování (Bed and breakfast) Francis B&B Superior. Francis B&B Superior se nachází v centru Terstu, 900 metrů od náměstí Piazza dell Unita d'Italia. Ubytování Francis B&B Superior se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Vacanze Barcola

9,8

Casa Vacanze Barcola

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Barcola. Casa Vacanze Barcola se nachází v Terstu, 3,2 km od vlakového nádraží a 4,3 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Casa Vacanze Barcola se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Saba - Il Rifugio del Poeta in Centro

9,8

Saba - Il Rifugio del Poeta in Centro

UbytováníSaba - Il Rifugio del Poeta in Centro. Nachází se v centru Terstu, jen 1,5 km od pláže Lanterna a 400 metrů od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování Saba - Il Rifugio del Poeta in Centro se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Grand Apartment Maria Theresia

9,7

Grand Apartment Maria Theresia

Ubytování (Apartmány) Grand Apartment Maria Theresia. Grand Apartment Maria Theresia se nachází v Terstu, jen 3,3 km od vlakového nádraží, a nabízí fitness centrum, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Grand Apartment Maria Theresia se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Five Flowers - Guest House

9,7

Five Flowers - Guest House

Ubytování (Penzion) Five Flowers - Guest House. Five Flowers - Guest House se nachází v Terstu, 1,2 km od pláže Lanterna a 400 metrů od náměstí Piazza Unità d'Italia, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Five Flowers - Guest House se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Stella di Mare

9,7

Stella di Mare

UbytováníStella di Mare. Stella di Mare se nachází v centru Terstu, kousek od pláže Lanterna a přístavu. Ubytování Stella di Mare se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Adelaide

9,7

B&B Adelaide

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Adelaide. B&B Adelaide se nachází v Terstu, 1,3 km od pláže Lanterna a 400 metrů od náměstí Piazza Unità d'Italia, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem do... Ubytování B&B Adelaide se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Seaside Resort

9,7

Seaside Resort

Ubytování (Vily) Seaside Resort. Seaside Resort se nachází jen pár kroků od Lido di Santa Croce a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Seaside Resort se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

San Lazzaro 232 Tirabora Short Rent

9,7

San Lazzaro 232 Tirabora Short Rent

Ubytování (Apartmány) San Lazzaro 232 Tirabora Short Rent. San Lazzaro se nachází v Terstu, 2,5 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od vlakového nádraží. Ubytování San Lazzaro 232 Tirabora Short Rent se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

[Centro Storico] Moderno Trilocale con Balcone

9,7

[Centro Storico] Moderno Trilocale con Balcone

Ubytování[Centro Storico] Moderno Trilocale con Balcone. V centru Terstu, v krátké vzdálenosti od pláže Lanterna a přístavu Trieste, [Centro Storico] Moderno Trilocale con Balcone nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování [Centro Storico] Moderno Trilocale con Balcone se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Le vie del vento - Garibaldi

9,7

Le vie del vento - Garibaldi

UbytováníLe vie del vento - Garibaldi. Le vie del vento - Garibaldi se nachází v Terstu, 2,7 km od pláže Lanterna a necelý 1 km od hradu San Giusto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Le vie del vento - Garibaldi se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Fonti Unità

9,7

Casa Fonti Unità

UbytováníCasa Fonti Unità. Casa Fonti Unità se nachází v centru Terstu, jen 1,8 km od pláže Lanterna a 1,1 km od vlakového nádraží. Ubytování Casa Fonti Unità se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Addicted to Paradise b&b

9,7

Addicted to Paradise b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Addicted to Paradise b&b. Addicted to Paradise b&b se nachází v Terstu, 800 metrů od náměstí Piazza dell Unita d Italia, a nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Addicted to Paradise b&b se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CA’MILLA Luxury Apartments Trieste

9,7

CA’MILLA Luxury Apartments Trieste

Ubytování (Apartmány) CA’MILLA Luxury Apartments Trieste. CA'MILLA Luxury Apartments Trieste se nachází v Terstu, nedaleko hradu San Giusto, náměstí Piazza Unità d'Italia a přístavu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování CA’MILLA Luxury Apartments Trieste se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Monte 21 - San Giusto

9,7

Monte 21 - San Giusto

UbytováníMonte 21 - San Giusto. Monte 21 - San Giusto se nachází v centru Terstu, 2,2 km od pláže Lanterna a 700 metrů od hradu San Giusto, a nabízí klimatizaci. Ubytování Monte 21 - San Giusto se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

day&night Luxury Apartment

9,7

day&night Luxury Apartment

Ubytování (Apartmány) day&night Luxury Apartment. Day&night residence se nachází v historickém centru Terstu a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování day&night Luxury Apartment se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Charming apartment in a 19th century villa

9,7

Charming apartment in a 19th century villa

Ubytování (Apartmány) Charming apartment in a 19th century villa. Charming apartment in a 19. century villa se nachází v Terstu, jen 1,8 km od náměstí Piazza Unità d'Italia a necelý 1 km od Kleine Berlin. Ubytování Charming apartment in a 19th century villa se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Sotto il Faro B&B - Trieste

9,7

Sotto il Faro B&B - Trieste

Ubytování (Bed and breakfast) Sotto il Faro B&B - Trieste. Sotto il Faro B&B - Trieste se nachází jen 450 metrů od Jaderského moře a 3 km od vlakového nádraží Trieste Centrale. Ubytování Sotto il Faro B&B - Trieste se nachází ve městě Terst (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Terst

Město Terst se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 693 hotelů a ubytování ve městě Terst.