Hledat

Ubytování

Ubytování město Grado

Ve městě Grado (Itálie) máme celkem 337 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grado

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grado

Calilla Home - appartamento Maestrale

10

Calilla Home - appartamento Maestrale

UbytováníCalilla Home - appartamento Maestrale. Calilla Home - appartamento Maestrale se nachází ve městě Grado a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Calilla Home - appartamento Maestrale se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Gaia Apartment un gioiello

10

Gaia Apartment un gioiello

UbytováníGaia Apartment un gioiello. Gaia Apartment un gioiello se nachází ve městě Grado, pouhých 500 metrů od pláže Spiaggia Principale a Costa Azzurra, a nabízí balkon. Ubytování Gaia Apartment un gioiello se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Mirabell, FRONTE SPIAGGIA, VISTA MARE CON PARCHEGGIO

10

Appartamento Mirabell, FRONTE SPIAGGIA, VISTA MARE CON PARCHEGGIO

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mirabell, FRONTE SPIAGGIA, VISTA MARE CON PARCHEGGIO. Appartamento Mirabell, FRONTE SPIAGGIA, VISTA MARE CON PARCHEGIO se nachází ve čtvrti Grado Pineta a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na moře. Ubytování Appartamento Mirabell, FRONTE SPIAGGIA, VISTA MARE CON PARCHEGGIO se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CONDOMINIO SPIAGGIA

10

CONDOMINIO SPIAGGIA

UbytováníCONDOMINIO SPIAGGIA. CONDOMINIO SPIAGGIA se nachází ve městě Grado. Ubytování CONDOMINIO SPIAGGIA se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Grado Pineta Holidays

10

Appartamento Grado Pineta Holidays

UbytováníAppartamento Grado Pineta Holidays. Appartamento Grado Pineta Holidays se nachází ve městě Grado, 400 metrů od pláže Grado Pineta a 1,9 km od Spiaggia Principale, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Grado Pineta Holidays se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Almare 26

10

Almare 26

UbytováníAlmare 26. Almare 26 se nachází v Gradu, 500 metrů od pláže Spiaggia Principale, 500 metrů od pláže Costa Azzurra a 2 km od pláže Grado Pineta. Ubytování Almare 26 se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Monovano Elllen

10

Monovano Elllen

UbytováníMonovano Elllen. Monovano Elllen se nachází v Gradu, 500 metrů od Spiaggia Principale a 600 metrů od pláže Costa Azzurra, a nabízí klimatizaci. Ubytování Monovano Elllen se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Grado Vacanze

10

Grado Vacanze

UbytováníGrado Vacanze. Grado Vacanze se nachází asi 800 metrů od pláže Grado Pineta a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Grado Vacanze se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa del Groto

10

Casa del Groto

UbytováníCasa del Groto. Casa del Groto se nachází ve městě Grado, 200 metrů od pláže Costa Azzurra, 1,1 km od Spiaggia Principale a 2,6 km od pláže Grado Pineta, a nabízí terasu. Ubytování Casa del Groto se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Condominio Schiusa

10

Condominio Schiusa

UbytováníCondominio Schiusa. Condominio Schiusa se nachází ve městě Grado, 400 metrů od pláže Spiaggia Principale, 700 metrů od pláže Costa Azzurra a 1,8 km od pláže Grado Pineta, a... Ubytování Condominio Schiusa se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Vista mare Grado

9,8

Vista mare Grado

UbytováníVista mare Grado. Vista mare Grado se nachází ve městě Grado v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu. Ubytování Vista mare Grado se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Calle Pescheria

9,7

Casa Calle Pescheria

Ubytování (Apartmán) Casa Calle Pescheria. Casa Calle Pescheria se nachází v centru města Grado, kousek od pláže Costa Azzurra a Spiaggia Principale. Ubytování Casa Calle Pescheria se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Rita

9,7

Villa Rita

UbytováníVilla Rita. Villa Rita se nachází v Gradu, 600 metrů od Spiaggia Principale a necelý 1 km od pláže Costa Azzurra, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Villa Rita se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Grado

9,7

Appartamento Grado

UbytováníAppartamento Grado. Appartamento Grado se nachází v Gradu, 600 metrů od Spiaggia Principale a 700 metrů od pláže Grado Pineta. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Appartamento Grado se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Anna

9,7

Villa Anna

UbytováníVilla Anna. Villa Anna se nachází ve městě Grado, 500 metrů od pláže Costa Azzurra a necelý 1 km od Spiaggia Principale, a nabízí klimatizaci. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

kunst@funf

9,7

kunst@funf

Ubytování (Apartmán) kunst@funf. Kunst@funf se nachází ve městě Grado, 400 metrů od pláže Costa Azzurra a 1,8 km od pláže Grado Pineta, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování kunst@funf se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

EXCELSIOR 10 - luxury apartment

9,7

EXCELSIOR 10 - luxury apartment

Ubytování (Apartmán) EXCELSIOR 10 - luxury apartment. EXCELSIOR 10 - luxury apartment se nachází v Gradu, 500 metrů od pláže Spiaggia Principale a pláže Costa Azzurra, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování EXCELSIOR 10 - luxury apartment se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento completamente ristrutturato

9,6

Appartamento completamente ristrutturato

Ubytování (Apartmán) Appartamento completamente ristrutturato. Appartamento completamente ristrutturato se nachází v Gradu, 600 metrů od Spiaggia Principale a 700 metrů od pláže Grado Pineta. Ubytování Appartamento completamente ristrutturato se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Laura e Christian - Rooms

9,6

Laura e Christian - Rooms

Ubytování (Penzion) Laura e Christian - Rooms. Laura e Christian - Rooms se nachází ve městě Grado, 400 metrů od pláže Costa Azzurra, a nabízí ubytování s bezplatnými jízdními koly, soukromým... Ubytování Laura e Christian - Rooms se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento in Villa Gioiosa

9,6

Appartamento in Villa Gioiosa

UbytováníAppartamento in Villa Gioiosa. Appartamento in Villa Gioiosa se nachází ve městě Grado, pouhých 500 metrů od Spiaggia Principale. Ubytování Appartamento in Villa Gioiosa se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Adelaide

9,5

Appartamento Adelaide

Ubytování (Apartmán) Appartamento Adelaide. Appartamento Adelaide se nachází v městečku Grado, 300 metrů od pláže, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, terasu, neplacené parkoviště a... Ubytování Appartamento Adelaide se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Medusa

9,5

Appartamento Medusa

Ubytování (Apartmán) Appartamento Medusa. Appartamento Medusa se nachází ve městě Grado, 2,3 km od pláže Costa Azzurra a 27 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Appartamento Medusa se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Wind Rose House - bicamere, parcheggio fronte mare

9,5

Wind Rose House - bicamere, parcheggio fronte mare

UbytováníWind Rose House - bicamere, parcheggio fronte mare. Wind Rose House - bicamere, parcheggio fronte mare se nachází v Gradu, 300 metrů od Spiaggia Principale a 1,2 km od pláže Grado Pineta, a nabízí zahradu a... Ubytování Wind Rose House - bicamere, parcheggio fronte mare se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Aparthotel Zefiro

9,5

Aparthotel Zefiro

UbytováníAparthotel Zefiro. Aparthotel Zefiro se nachází v Gradu, 600 metrů od Spiaggia Principale, a nabízí terasu, pokoje vhodné pro alergiky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Zefiro se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ariston Teatro Luxury Aparthotel

9,5

Ariston Teatro Luxury Aparthotel

UbytováníAriston Teatro Luxury Aparthotel. Ariston Teatro Luxury Aparthotel se nachází ve městě Grado, 200 metrů od Spiaggia Principale, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, soukromým... Ubytování Ariston Teatro Luxury Aparthotel se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Calilla Home-appartamento Scirocco

9,5

Calilla Home-appartamento Scirocco

UbytováníCalilla Home-appartamento Scirocco. Calilla Home-appartamento Scirocco se nachází v Gradu, 1,5 km od pláže Grado Pineta a 1,7 km od Spiaggia Principale. Ubytování Calilla Home-appartamento Scirocco se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ca' Ariston

9,5

Ca' Ariston

UbytováníCa' Ariston. Ca' Ariston se nachází 200 metrů od Spiaggia Principale a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Ca' Ariston se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Suite & Spa Mirabel

9,5

Suite & Spa Mirabel

Ubytování (Aparthotel) Suite & Spa Mirabel. Residence Mirabel se nachází v historickém centru města Grado, 100 metrů od pláže s lehátky a slunečníky a nabízí klimatizované apartmány se zařízenou... Ubytování Suite & Spa Mirabel se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Zancan Appartament

9,5

Zancan Appartament

UbytováníZancan Appartament. Zancan Appartament s terasou se nachází v Gradu, pouhých 400 metrů od pláže Costa Azzurra a 1,2 km od Spiaggia Principale. 47 km od zámku Miramare. Ubytování Zancan Appartament se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Sea Garden Apartments & Rooms

9,4

Sea Garden Apartments & Rooms

UbytováníSea Garden Apartments & Rooms. Sea Garden Apartments & Rooms se nachází ve městě Grado, v blízkosti pláží Spiaggia Principale, Costa Azzurra a Grado Pineta, a nabízí zahradu. Ubytování Sea Garden Apartments & Rooms se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Sunrise Rooms

9,4

Sunrise Rooms

UbytováníSunrise Rooms. Sunrise Rooms nabízí ubytování v Gradu. Všechny pokoje v 1. patře mají terasu. Pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Sunrise Rooms se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

APPARTAMENTO PAMELA

9,4

APPARTAMENTO PAMELA

UbytováníAPPARTAMENTO PAMELA. APPARTAMENTO PAMELA se nachází v Gradu, 600 metrů od Spiaggia Principale a 800 metrů od pláže Costa Azzurra, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování APPARTAMENTO PAMELA se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

VILLA CARLOTTA GRADO

9,4

VILLA CARLOTTA GRADO

UbytováníVILLA CARLOTTA GRADO. VILLA CARLOTTA GRADO se nachází ve městě Grado, 26 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 46 km od zámku Miramare. Ubytování VILLA CARLOTTA GRADO se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Lucky Home - Juwel im historischen Zentrum

9,4

Lucky Home - Juwel im historischen Zentrum

UbytováníLucky Home - Juwel im historischen Zentrum. Lucky Home - Juwel nabízí bezplatné Wi-Fi. im historischen Zentrum se nachází v centru města Grado, 500 metrů od pláže Spiaggia Principale a pláže Costa... Ubytování Lucky Home - Juwel im historischen Zentrum se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Agrado - Atemporary Art Apartments

9,3

Casa Agrado - Atemporary Art Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Agrado - Atemporary Art Apartments. Casa Agrado - Atemporary Art Apartments se nachází v Gradu, jen pár kroků od Spiaggia Principale a necelý 1 km od pláže Costa Azzurra. Ubytování Casa Agrado - Atemporary Art Apartments se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Sunset Room&Breakfast

9,3

Sunset Room&Breakfast

UbytováníSunset Room&Breakfast. Sunset Room&Breakfast se nachází 70 metrů od pláže Costa Azzurra a nabízí ubytování s patiem, zahradou a terasou. Ubytování Sunset Room&Breakfast se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Genova 9

9,3

Genova 9

UbytováníGenova 9. Genova 9 se nachází ve městě Grado, 100 metrů od pláže Costa Azzurra, 1,3 km od Spiaggia Principale a 2,8 km od pláže Grado Pineta. Nabízí terasu. Ubytování Genova 9 se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Centro storico Apartment

9,3

Centro storico Apartment

UbytováníCentro storico Apartment. Centro storico Apartment se nachází u pláže ve městě Grado, 300 metrů od pláže Costa Azzurra a 600 metrů od Spiaggia Principale. Ubytování Centro storico Apartment se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Tartana by KlabHouse

9,3

Tartana by KlabHouse

Ubytování (Apartmán) Tartana by KlabHouse. Tartana by KlabHouse je prostorný apartmán v centru města Grado s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Tartana by KlabHouse se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel & Apartments Eldorado

9,3

Hotel & Apartments Eldorado

UbytováníHotel & Apartments Eldorado. Hotel & Apartments Eldorado se nachází v Gradu, 700 metrů od Spiaggia Principale, a nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm, společným lounge a... Ubytování Hotel & Apartments Eldorado se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Meublè Tripoli

9,3

Meublè Tripoli

UbytováníMeublè Tripoli. Rodinný hotel Meublè Tripoli stojí na nábřeží v laguně Grado a nabízí pokoje s výhledem na moře. Za 10 minut od něj dojdete na nejbližší písečnou pláže. Ubytování Meublè Tripoli se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Da Silvia ATTICO nel cuore di Grado con posto auto

9,3

Da Silvia ATTICO nel cuore di Grado con posto auto

UbytováníDa Silvia ATTICO nel cuore di Grado con posto auto. Da Silvia ATTICO nel cuore se nachází ve městě Grado, 600 metrů od pláže Costa Azzurra a 1,8 km od pláže Grado Pineta. Ubytování Da Silvia ATTICO nel cuore di Grado con posto auto se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Charming apartment & parking by Anthea Homes

9,2

Charming apartment & parking by Anthea Homes

UbytováníCharming apartment & parking by Anthea Homes. Charming apartment & parking by Anthea Homes se nachází ve městě Grado, pouhých 500 metrů od pláže Costa Azzurra a 1,1 km od Spiaggia Principale, a nabízí... Ubytování Charming apartment & parking by Anthea Homes se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Brezza Marina

9,2

Brezza Marina

UbytováníBrezza Marina. Brezza Marina se nachází v Gradu, 500 metrů od Spiaggia Principale a 600 metrů od pláže Costa Azzurra. Ubytování Brezza Marina se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bruseschi Appartament

9,2

Bruseschi Appartament

UbytováníBruseschi Appartament. Bruseschi Appartament se nachází u pláže ve městě Grado, 60 metrů od Spiaggia Principale a necelý 1 km od pláže Costa Azzurra. Ubytování Bruseschi Appartament se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

LondonSuite - nuovissimo mini Appartamento

9,2

LondonSuite - nuovissimo mini Appartamento

UbytováníLondonSuite - nuovissimo mini Appartamento. LondonSuite - nuovissimo mini Appartamento se nachází ve městě Grado, 400 metrů od pláže Costa Azzurra a 1,1 km od Spiaggia Principale. Ubytování LondonSuite - nuovissimo mini Appartamento se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Boutique Hotel Oche Selvatiche

9,2

Boutique Hotel Oche Selvatiche

UbytováníBoutique Hotel Oche Selvatiche. Boutique Hotel Oche Selvatiche se nachází ve městě Grado, 29 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí ubytování s bezplatnými jízdními... Ubytování Boutique Hotel Oche Selvatiche se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa di Mirea

9,2

Casa di Mirea

Ubytování (Bed and breakfast) Casa di Mirea. Casa di Mirea se nachází v Gradu, 400 metrů od pláže Costa Azzurra a necelý 1 km od Spiaggia Principale. Ubytování Casa di Mirea se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Luxury Flat on the Sea [Sun terrace - Bikes]

9,2

Luxury Flat on the Sea [Sun terrace - Bikes]

UbytováníLuxury Flat on the Sea [Sun terrace - Bikes]. Luxury Flat on the Sea s výhledem na moře [Sun terrace - Bikes] nabízí ubytování s balkonem asi 500 metrů od Spiaggia Principale. Ubytování Luxury Flat on the Sea [Sun terrace - Bikes] se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Riva Palace Hotel

9,2

Riva Palace Hotel

Ubytování (Hotel) Riva Palace Hotel. Riva Palace Hotel se nachází podél břehů laguny Grado a nabízí pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Riva Palace Hotel se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

GRADO APPARTAMENTO HUNGARIA

9,2

GRADO APPARTAMENTO HUNGARIA

Ubytování (Apartmán) GRADO APPARTAMENTO HUNGARIA. GRADO APPARTAMENTO HUNGARIA se nachází ve městě Grado a nabízí zařízenou terasu. Výhled směřuje na moře. Ubytování GRADO APPARTAMENTO HUNGARIA se nachází ve městě Grado (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Grado

Město Grado se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 337 hotelů a ubytování ve městě Grado.