Hledat

Ubytování

Ubytování město Sappada

Ve městě Sappada (Itálie) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sappada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sappada

Stella alpina

10

Stella alpina

Ubytování (Apartmány) Stella alpina. Stella alpina se nachází v obci Sappada, 43 km od lázní Terme di Arta a 40 km od jezera Cadore, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Stella alpina se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Trilo 7

10

Trilo 7

Ubytování (Apartmán) Trilo 7. Trilo 7 se nachází v obci Sappada, 39 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina, a nabízí výhled na hory. Ubytování Trilo 7 se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Schlossar Haus

9,7

Schlossar Haus

Ubytování (Apartmán) Schlossar Haus. Schlossar Haus se nachází v obci Sappada, pouhých 42 km od lázní Terme di Arta, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Schlossar Haus se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Isotta Sappada

9,7

Casa Isotta Sappada

UbytováníCasa Isotta Sappada. Casa Isotta Sappada nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 43 km od lázní Terme di Arta. K jezeru Misurina je to 49 km. Ubytování Casa Isotta Sappada se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Schlossar Haus

9,7

B&B Schlossar Haus

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Schlossar Haus. B&B Schlossar Haus se nachází v obci Sappada v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Schlossar Haus se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Kratter Alpenplick

9,6

Kratter Alpenplick

Ubytování (Apartmány) Kratter Alpenplick. Apartmán Kratter Alpenplick se nachází v městečku Sappada, 43 km od Cortiny d'Ampezzo a 36 km od San Candido. Poskytuje výhled na hory. Ubytování Kratter Alpenplick se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Haus Martina

9,6

Haus Martina

Ubytování (Apartmán) Haus Martina. Haus Martina nabízí ubytování v obci Sappada, 800 metrů od lyžařského vleku Sappada 2000. Ubytování má přístup na 2 terasy s výhledem na hory. Ubytování Haus Martina se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Maison Boutique Fior d'Alpe

9,6

Maison Boutique Fior d'Alpe

Ubytování (Aparthotel) Maison Boutique Fior d'Alpe. Ubytování se nachází v obci Sappada, 42 km od lázní Terme di Arta a jezera Cadore.Maison Boutique Fior d'Alpe nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maison Boutique Fior d'Alpe se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Chalet Le Coccole

9,6

Chalet Le Coccole

UbytováníChalet Le Coccole. Chalet Le Coccole se nachází v obci Sappada a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Le Coccole se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento lerpino

9,6

Appartamento lerpino

UbytováníAppartamento lerpino. Appartamento lerpino se nachází v obci Sappada a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento lerpino se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Piller Roner Paola

9,5

Appartamento Piller Roner Paola

Ubytování (Apartmán) Appartamento Piller Roner Paola. Appartamento Piller Roner Paola se nachází v Sappadě v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu a výhled do zahrady. 38 km od San Vito di Cadore. Ubytování Appartamento Piller Roner Paola se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Anna & Gino

9,5

Appartamento Anna & Gino

Ubytování (Apartmán) Appartamento Anna & Gino. Appartamento Anna & Gino se nachází v obci Sappada a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 42 km od lázní Terme di Arta. Ubytování Appartamento Anna & Gino se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Romanin

9,5

Villa Romanin

Ubytování (Apartmán) Villa Romanin. Villa Romanin se nachází v obci Sappada a nabízí přímý přístup na sjezdovku. 39 km od San Vito di Cadore. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Villa Romanin se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bilo 4 V

9,5

Bilo 4 V

Ubytování (Apartmán) Bilo 4 V. Bilo 4 V se nachází v obci Sappada, 39 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina, a nabízí výhled na hory. Ubytování Bilo 4 V se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Flora Quinz

9,5

Flora Quinz

UbytováníFlora Quinz. Flora Quinz se nachází 39 km od jezera Cadore a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Flora Quinz se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Teresa e Rosa

9,4

Appartamento Teresa e Rosa

Ubytování (Apartmán) Appartamento Teresa e Rosa. Appartamento Teresa e Rosa se nachází asi 42 km od lázní Terme di Arta a nabízí výhled do zahrady, zahradu, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Ubytování Appartamento Teresa e Rosa se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamenti Soravia

9,4

Appartamenti Soravia

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Soravia. Appartamenti Soravia se nachází v obci Sappada, 42 km od lázní Terme di Arta, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Soravia se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B IL Nido

9,4

B&B IL Nido

Ubytování (Bed and breakfast) B&B IL Nido. B&B IL Nido se nachází ve městě Sappada, 43 km od lázní Terme di Arta a 40 km od jezera Cadore, a nabízí výhled na hory, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B IL Nido se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamenti De Betta

9,3

Appartamenti De Betta

Ubytování (Apartmány) Appartamenti De Betta. Appartamenti De Betta se nachází v Sappadě, 43 km od lázní Terme di Arta, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti De Betta se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residence Cavanis Wellness & Spa

9,2

Residence Cavanis Wellness & Spa

Ubytování (Aparthotel) Residence Cavanis Wellness & Spa. Residence Cavanis Wellness & Spa se nachází v obci Sappada v regionu Friuli Venezia Giulia. Cortina d'Ampezzo leží 43 km daleko. Ubytování Residence Cavanis Wellness & Spa se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Eliseo Sartor

9,1

Eliseo Sartor

Ubytování (Apartmán) Eliseo Sartor. Eliseo Sartor se nachází v Sappadě. 39 km od San Vito di Cadore. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eliseo Sartor se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamenti Kratter Pietro

9,1

Appartamenti Kratter Pietro

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Kratter Pietro. Appartamenti Kratter Pietro se nachází v obci Sappada, 42 km od lázní Terme di Arta, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamenti Kratter Pietro se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Alpin Park

9

Alpin Park

UbytováníAlpin Park. Alpin Park se nachází ve městě Sappada a nabízí výhled na hory, restauraci, bezplatnou kyvadlovou dopravu, bar, zahradu, sluneční terasu a venkovní krb. Ubytování Alpin Park se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

App. Frassino

9

App. Frassino

UbytováníApp. Frassino. App. Frassino má balkon a výhled na hory. 45 km od Terme di Arta. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování App. Frassino se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Chalet Margherita

9

B&B Chalet Margherita

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Chalet Margherita. Featuring mountain views, B&B Chalet Margherita in Sappada features accommodation and a garden. Ubytování B&B Chalet Margherita se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Albergo Cavallino

9

Albergo Cavallino

UbytováníAlbergo Cavallino. Albergo Cavallino se nachází v obci Sappada, 43 km od lázní Terme di Arta, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Albergo Cavallino se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Albergo Venezia

9

Albergo Venezia

Ubytování (Hotel) Albergo Venezia. Albergo Venezia se nachází v obci Sappada a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Albergo Venezia se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residence Borgo Al Sole

9

Residence Borgo Al Sole

UbytováníResidence Borgo Al Sole. Residence Borgo Al Sole se nachází v Sappadě, 45 km od lázní Terme di Arta a 38 km od jezera Cadore, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Residence Borgo Al Sole se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Hoffe da Bibi

8,8

Casa Hoffe da Bibi

Ubytování (Apartmán) Casa Hoffe da Bibi. Casa Hoffe da Bibi se nachází v obci Sappada, 42 km od lázní Terme di Arta a 41 km od jezera Cadore, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Casa Hoffe da Bibi se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Aqua Apartments Spa Housemuhlbach

8,8

Aqua Apartments Spa Housemuhlbach

Ubytování (Aparthotel) Aqua Apartments Spa Housemuhlbach. Aqua Apartments Spa Housemuhlbach se nachází v Sappadě, 42 km od Cortiny d'Ampezzo a 36 km od San Candida, a nabízí zahradu, venkovní bazén a bezplatné... Ubytování Aqua Apartments Spa Housemuhlbach se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Posta

8,8

Hotel Posta

Ubytování (Hotel) Hotel Posta. Tento rodinný hotel se nachází v malebném městě Sappada a nabízí restauraci, saunu a v zimě přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Posta se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Siera Hof

8,7

Hotel Siera Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Siera Hof. Hotel Siera Hof se nachází v obci Sappada, 42 km od lázní Terme di Arta, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené soukromé... Ubytování Hotel Siera Hof se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Plodn House

8,6

Plodn House

Ubytování (Apartmán) Plodn House. Plodn House se nachází v obci Sappada, 39 km od jezera Cadore a 39 km od 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Plodn House se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Chalet Margherita

8,6

Chalet Margherita

UbytováníChalet Margherita. Chalet Margherita se nachází 42 km od lázní Terme di Arta a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování Chalet Margherita se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Plodar èscht

8,6

Plodar èscht

UbytováníPlodar èscht. Plodar èscht se nachází v obci Sappada, 43 km od lázní Terme di Arta a 40 km od jezera Cadore, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Plodar èscht se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Wellness Hotel Bladen

8,5

Wellness Hotel Bladen

UbytováníWellness Hotel Bladen. Wellness Hotel Bladen se nachází ve městě Sappada, 27 minut jízdy od Auronzo di Cadore, a nabízí wellness centrum, fitness centrum a tureckou lázeň. Ubytování Wellness Hotel Bladen se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

HOTEL FONTANA

8,5

HOTEL FONTANA

Ubytování (Hotel) HOTEL FONTANA. HOTEL FONTANA se nachází v Sappadě a nabízí bar a terasu. Ubytování HOTEL FONTANA se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Haus Michaela

8,3

Hotel Haus Michaela

Ubytování (Hotel) Hotel Haus Michaela. Haus Michaela se nachází v malebné vesnici Sappada a nabízí bazén a terasu s panoramatickým výhledem na údolí Piave a Dolomity. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Hotel Haus Michaela se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Centrale

8,3

Appartamento Centrale

Ubytování (Apartmán) Appartamento Centrale. Appartamento Centrale se nachází v Sappadě v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu a výhled na hory. 38 km od San Vito di Cadore. Ubytování Appartamento Centrale se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa AMA Cima - Mansarda panoramica Cima Sappada

8

Casa AMA Cima - Mansarda panoramica Cima Sappada

UbytováníCasa AMA Cima - Mansarda panoramica Cima Sappada. Casa AMA Cima - Mansarda panoramica Cima Sappada nabízí ubytování v Sappadě, 44 km od 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti. Ubytování Casa AMA Cima - Mansarda panoramica Cima Sappada se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Condominio Dorf

8

Condominio Dorf

UbytováníCondominio Dorf. Condominio Dorf se nachází v obci Sappada, 44 km od lázní Terme di Arta a 39 km od jezera Cadore, a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Condominio Dorf se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Valgioconda

7,9

Hotel Valgioconda

Ubytování (Hotel) Hotel Valgioconda. Hotel Valgioconda se nachází v obci Sappada, 42 km od lázní Terme di Arta, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel Valgioconda se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Erika

7,7

Villa Erika

Ubytování (Penzion) Villa Erika. Villa Erika se nachází v Sappadě. Ubytování je přístupné na lyžích a má lyžárnu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Erika se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

RESIDENCE-RESORT BORGO AL SOLE

7,5

RESIDENCE-RESORT BORGO AL SOLE

UbytováníRESIDENCE-RESORT BORGO AL SOLE. RESIDENCE-RESORT BORGO AL SOLE se nachází v Sappadě, 45 km od lázní Terme di Arta. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování RESIDENCE-RESORT BORGO AL SOLE se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bilo 4

6

Bilo 4

Ubytování (Apartmán) Bilo 4. Bilo 4 se nachází v obci Sappada, 39 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina, a nabízí výhled na hory. Ubytování Bilo 4 se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bilo 4 II

Bilo 4 II

Ubytování (Apartmán) Bilo 4 II. Bilo 4 II se nachází v obci Sappada, 39 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina, a nabízí výhled na hory. Ubytování Bilo 4 II se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento in centro a Sappada

Appartamento in centro a Sappada

UbytováníAppartamento in centro a Sappada. Appartamento in centro a Sappada se nachází ve městě Sappada. Ubytování Appartamento in centro a Sappada se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Trilo 7 I

Trilo 7 I

Ubytování (Apartmán) Trilo 7 I. Trilo 7 s výhledem na hory I se nachází v Sappadě, 39 km od 3 Zinnen Dolomit - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina. Ubytování Trilo 7 I se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residence Borgo al Sole

Residence Borgo al Sole

UbytováníResidence Borgo al Sole. Residence Borgo al Sole nabízí ubytování v Sappadě. Cortina d'Ampezzo leží 41 km daleko. K dispozici je také kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Residence Borgo al Sole se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bilo 4 III

Bilo 4 III

Ubytování (Apartmán) Bilo 4 III. Bilo 4 III se nachází v obci Sappada, 39 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina, a nabízí výhled na hory. Ubytování Bilo 4 III se nachází ve městě Sappada (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Trilo 7 II

Trilo 7 II

Ubytování (Apartmán) Trilo 7 II. Trilo 7 II se nachází v obci Sappada, 39 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti a 47 km od jezera Misurina, a nabízí výhled na hory. Ubytování Trilo 7 II se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Sappada

Město Sappada se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Sappada.