Hledat

Ubytování

Ubytování město Gorizia

Ve městě Gorizia (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gorizia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gorizia

MY HOME

10

MY HOME

Ubytování (Apartmány) MY HOME. MY HOME se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, 39 km od zámku Miramare a 44 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování MY HOME se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento Karolina

10

Appartamento Karolina

Ubytování (Apartmány) Appartamento Karolina. Appartamento Karolina se nachází v Gorizii, 33 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 41 km od zámku Miramare. Ubytování Appartamento Karolina se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La casa di Gatsby

10

La casa di Gatsby

Ubytování (Apartmány) La casa di Gatsby. La casa di Gatsby se nachází v Gorizii v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování La casa di Gatsby se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa di Alice

10

Casa di Alice

Ubytování (Apartmán) Casa di Alice. Casa di Alice se nachází v Gorizii v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí terasu a výhled do zahrady. 1,3 km od výstaviště Fiere Gorizia. Ubytování Casa di Alice se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La casa del bambù

9,9

La casa del bambù

Ubytování (Apartmán) La casa del bambù. La casa del bambù se nachází v Gorizii, 38 km od zámku Miramare a 44 km od vlakového nádraží v Terstu. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování La casa del bambù se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

L'angolo di Luna

9,7

L'angolo di Luna

UbytováníL'angolo di Luna. L'angolo di Luna se nachází 31 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování L'angolo di Luna se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento completo zona centrale, 4 posti letto

9,7

Appartamento completo zona centrale, 4 posti letto

Ubytování (Apartmány) Appartamento completo zona centrale, 4 posti letto. Appartamento completo zona centrale, 4 posti letto se nachází v Gorizii, 31 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 38 km od zámku Miramare. Ubytování Appartamento completo zona centrale, 4 posti letto se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Deliziosa Mansarda in Centro

9,7

Deliziosa Mansarda in Centro

UbytováníDeliziosa Mansarda in Centro. Deliziosa Mansarda in Centro se nachází v Gorizii, 39 km od zámku Miramare a 45 km od vlakového nádraží v Terstu. Nabízí klimatizaci. Ubytování Deliziosa Mansarda in Centro se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Intero Appartamento "ALLE MURA DEL CASTELLO Stefano e Paola Marchesini"

9,7

Intero Appartamento "ALLE MURA DEL CASTELLO Stefano e Paola Marchesini"

UbytováníIntero Appartamento "ALLE MURA DEL CASTELLO Stefano e Paola Marchesini". Apartmán Intero "ALLE MURA DEL CASTELLO" Stefano e Paola Marchesini" se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, 41 km od... Ubytování Intero Appartamento "ALLE MURA DEL CASTELLO Stefano e Paola Marchesini" se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Gorizia Holiday Inn Rastello Suite

9,6

Gorizia Holiday Inn Rastello Suite

UbytováníGorizia Holiday Inn Rastello Suite. Gorizia Holiday Inn Rastello Suite se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 39 km od zámku Miramare. Ubytování Gorizia Holiday Inn Rastello Suite se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa di Alice

9,6

Casa di Alice

Ubytování (Apartmán) Casa di Alice. Casa di Alice se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 39 km od zámku Miramare. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa di Alice se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Klanjscek Wine&Stay

9,5

Klanjscek Wine&Stay

Ubytování (Farma) Klanjscek Wine&Stay. Klanjscek Wine&Stay se nachází v Gorizii a nabízí výhled do zahrady, restauraci, zahradu a terasu. Ubytování Klanjscek Wine&Stay se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La casa nel bosco

9,5

La casa nel bosco

UbytováníLa casa nel bosco. La casa nel bosco se nachází v Gorizii, pouhých 29 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování La casa nel bosco se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Borgo Gradis'ciutta

9,4

Borgo Gradis'ciutta

Ubytování (Farma) Borgo Gradis'ciutta. Borgo Gradis'ciutta se nachází v Gorizii, 30 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Ubytování Borgo Gradis'ciutta se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa vacanze Girardi

9,4

Casa vacanze Girardi

UbytováníCasa vacanze Girardi. Casa vacanze Girardi se nachází v Gorizii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tento apartmán nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a bar. Ubytování Casa vacanze Girardi se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

AGLI OLEANDRI

9,4

AGLI OLEANDRI

Ubytování (Apartmán) AGLI OLEANDRI. AGLI OLEANDRI se nachází v Gorizii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování AGLI OLEANDRI se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

1848 Chef's Rooms

9,3

1848 Chef's Rooms

Ubytování (Penzion) 1848 Chef's Rooms. 1848 Chef's Rooms se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 39 km od zámku Miramare. Ubytování 1848 Chef's Rooms se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Holiday Villa with chimney 20 min from the sea

9,3

Holiday Villa with chimney 20 min from the sea

Ubytování (Vila) Holiday Villa with chimney 20 min from the sea. Holiday Villa with chimney 20 min from the sea se nachází v Gorizii. 2,4 km od výstaviště Fiere Gorizia. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Villa with chimney 20 min from the sea se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

A casa di Bruna

9,3

A casa di Bruna

UbytováníA casa di Bruna. A casa di Bruna se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí pokoje s klimatizací. Ubytování A casa di Bruna se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Appartamento sotto il castello

9,2

Appartamento sotto il castello

UbytováníAppartamento sotto il castello. Appartamento sotto il castello se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, 41 km od zámku Miramare a 46 km od vlakového... Ubytování Appartamento sotto il castello se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Silvio Pellico

9,2

Silvio Pellico

UbytováníSilvio Pellico. Silvio Pellico se nachází v Gorizii, 33 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 41 km od zámku Miramare. Ubytování Silvio Pellico se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Peaceful Villa 20 min from sea

9,1

Peaceful Villa 20 min from sea

Ubytování (Vila) Peaceful Villa 20 min from sea. Peaceful Villa 20 min from sea se nachází v Gorizii, 27 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 49 km od zámku Miramare. Ubytování Peaceful Villa 20 min from sea se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Gorizia vacanze

9,1

Gorizia vacanze

Ubytování (Apartmán) Gorizia vacanze. Gorizia vacanze se nachází v Gorizii v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí zahradu. Ubytování Gorizia vacanze se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Casa Rafut

9,1

Casa Rafut

Ubytování (Apartmány) Casa Rafut. Casa Rafut se nachází 4,2 km od Fiere Gorizia a nabízí ubytování s balkonem, zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Casa Rafut se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Alejlop Apartment

9,1

Alejlop Apartment

UbytováníAlejlop Apartment. Alejlop Apartment se nachází v Gorizii, pouhých 33 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným... Ubytování Alejlop Apartment se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Agriturismo G.GARTROZ

9,1

Agriturismo G.GARTROZ

UbytováníAgriturismo G.GARTROZ. Agriturismo G.GARTROZ se nachází v Gorizii, 30 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování Agriturismo G.GARTROZ se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

CASAMILA

9,1

CASAMILA

Ubytování (Apartmán) CASAMILA. CASAMILA se nachází asi 30 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování CASAMILA se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Lucciole per Lanterne

9,1

Lucciole per Lanterne

Ubytování (Bed and breakfast) Lucciole per Lanterne. Lucciole per Lanterne se nachází v Gorizii, 39 km od zámku Miramare a 44 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování Lucciole per Lanterne se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Antico Fienile

9,1

B&B Antico Fienile

UbytováníB&B Antico Fienile. B&B Antico Fienile se nachází v Gorizii v regionu Friuli Venezia Giulia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B Antico Fienile se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Border House

9

Border House

Ubytování (Apartmán) Border House. Border House se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 39 km od zámku Miramare. Ubytování Border House se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Piano nobile di Palazzo Vidmar in centro a Gorizia

8,9

Piano nobile di Palazzo Vidmar in centro a Gorizia

Ubytování (Apartmán) Piano nobile di Palazzo Vidmar in centro a Gorizia. Piano nobile di Palazzo Vidmar in centro se nachází v Gorizii, 2 km od Fiere Gorizia. Ubytování Piano nobile di Palazzo Vidmar in centro a Gorizia se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ff

8,8

Ff

Ubytování (Bed and breakfast) Ff. Ff se nachází v Gorizii, 2,8 km od výstaviště Fiere Gorizia, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento bed and breakfast nabízí také saunu. Ubytování Ff se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Bed and Breakfast Flumen

8,8

Bed and Breakfast Flumen

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Flumen. Bed and Breakfast Flumen se nachází na břehu řeky Isonzo, 2 km od centra Gorizie, a poskytuje klimatizované pokoje s lednicí, bezplatné půjčení jízdních... Ubytování Bed and Breakfast Flumen se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

B&B Ai Confini dell'Impero

8,8

B&B Ai Confini dell'Impero

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ai Confini dell'Impero. B&B Ai Confini dell'Impero nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Gorizii, 300 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Ubytování B&B Ai Confini dell'Impero se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

casa villa

8,7

casa villa

Ubytování (Apartmán) casa villa. Casa villa se nachází v Gorizii. 29 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování casa villa se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Residenza Vittorio Emanuele

8,7

Residenza Vittorio Emanuele

UbytováníResidenza Vittorio Emanuele. Residenza Vittorio Emanuele se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 38 km od zámku Miramare. Ubytování Residenza Vittorio Emanuele se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Best Western Gorizia Palace

8,6

Best Western Gorizia Palace

Ubytování (Hotel) Best Western Gorizia Palace. This property offers a Special Protection Program, a strict program of precise safeguards dedicated to our guests and our staff. Ubytování Best Western Gorizia Palace se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

via Cappuccini 2b

8,6

via Cappuccini 2b

Ubytovánívia Cappuccini 2b. Via Cappuccini 2b se nachází v Gorizii, 38 km od zámku Miramare, 44 km od vlakového nádraží v Terstu a 45 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování via Cappuccini 2b se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Delizioso appartamento in centro

8,6

Delizioso appartamento in centro

UbytováníDelizioso appartamento in centro. Delizioso appartamento in centro se nachází v Gorizii, 34 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 40 km od zámku Miramare. Ubytování Delizioso appartamento in centro se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Alloggio Silva

8,6

Alloggio Silva

Ubytování (Apartmány) Alloggio Silva. Alloggio Silva se nachází v Gorizii, 38 km od zámku Miramare a 43 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování Alloggio Silva se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Villa Hoara

8,5

Villa Hoara

UbytováníVilla Hoara. Villa Hoara se nachází v Gorizii, 35 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 42 km od zámku Miramare. Ubytování Villa Hoara se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Livada

8,4

Livada

Ubytování (Apartmán) Livada. Livada se nachází v Gorizii, 35 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, 42 km od zámku Miramare a 48 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování Livada se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo

8,4

Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo. Nepromeškejte šanci na ubytování v unikátním šlechtickém sídle. Tento palác ze 16. Ubytování Grand Hotel Entourage - Palazzo Strassoldo se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

room 255 la casa delle spie

8,4

room 255 la casa delle spie

Ubytováníroom 255 la casa delle spie. Room 255 la casa delle spie se nachází v Gorizii, 38 km od zámku Miramare, 43 km od vlakového nádraží v Terstu a 44 km od náměstí Piazza Unità d'Italia. Ubytování room 255 la casa delle spie se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Urban Homy Gorizia

8,3

Urban Homy Gorizia

Ubytování (Bed and breakfast) Urban Homy Gorizia. Urban Homy Gorizia se nachází v centru města Gorizia a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Urban Homy Gorizia se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Gorizia Holiday Inn Suite Cappuccini

8,3

Gorizia Holiday Inn Suite Cappuccini

UbytováníGorizia Holiday Inn Suite Cappuccini. Gorizia Holiday Inn Suite Cappuccini se nachází v Gorizii a nabízí vířivku. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gorizia Holiday Inn Suite Cappuccini se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Alfa Appartamento in centro

8,3

Alfa Appartamento in centro

UbytováníAlfa Appartamento in centro. Alfa Appartamento in centro se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 39 km od zámku Miramare. Ubytování Alfa Appartamento in centro se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Victory

8,2

Victory

Ubytování (Apartmán) Victory. Victory se nachází v Gorizii, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village, 39 km od zámku Miramare a 44 km od vlakového nádraží v Terstu. Ubytování Victory se nachází ve městě (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

La Casa della Musica

8,1

La Casa della Musica

Ubytování (Apartmán) La Casa della Musica. La Casa della Musica se nachází v Gorizii, 38 km od zámku Miramare a 43 km od vlakového nádraží v Terstu. Nabízí výhled na město. Ubytování La Casa della Musica se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

KOCIA, rifugio di pace in centro

8

KOCIA, rifugio di pace in centro

UbytováníKOCIA, rifugio di pace in centro. KOCIA, rifugio di pace se nachází v centru, 32 km od nákupního centra Palmanova Outlet Village a 41 km od zámku Miramare. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování KOCIA, rifugio di pace in centro se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Hotel Internazionale Gorizia

7,9

Hotel Internazionale Gorizia

Ubytování (Hotel) Hotel Internazionale Gorizia. Hotel Internazionale Gorizia se nachází přímo naproti autobusové zastávce, odkud jezdí spoje do centra Gorizie a na vlakové nádraží, a nabízí bezplatné... Ubytování Hotel Internazionale Gorizia se nachází ve městě Gorizia (Itálie - Friuli Venezia Giulia).

Ubytování ve městě Gorizia

Město Gorizia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Gorizia.