Hledat

Ubytování

Burgenland

V regionu Burgenland (Rakousko) máme celkem 698 hotelů a ubytování.

Pro region Burgenland doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mörbisch am See (64), Illmitz (49), Podersdorf am See (44), Rust (30), Lutzmannsburg (27), Eisenberg an der Pinka (25), Eisenstadt (24), Bad Tatzmannsdorf (23), Neusiedl am See (19), Jennersdorf (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Burgenland

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Burgenland

Family Suite

10

Family Suite

Ubytování (Apartmán) Family Suite. Family Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Family Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Landhaus Schaller im Südburgenland

10

Landhaus Schaller im Südburgenland

Ubytování (Apartmán) Landhaus Schaller im Südburgenland. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.m Südburgenland má také terasu. 31 km od Moravských Toplic. Ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms

10

Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninové domy) Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms. Stunning home in Gaas Weinberg se nachází ve městě Gaas v Burgenlandu a nabízí Wi-Fi a 1 ložnici s terasou. 39 km od Zalaegerszegu. Ubytování Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Gaas (Rakousko - Burgenland).

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

10

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

Ubytování (Horské chaty) Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See. Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See nabízí ubytování se zahradou, soukromou pláží a terasou, asi 4,4 km od římského kamenolomu St. Margarethen. Ubytování Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Quartier Romantikum

10

Quartier Romantikum

UbytováníQuartier Romantikum. Quartier Romantikum se nachází v Güssingu, 38 km od hradu Schlaining, 500 metrů od hradu Güssing a 30 km od výstaviště Oberwart. Ubytování Quartier Romantikum se nachází ve městě Güssing (Rakousko - Burgenland).

Paky Appartements 00313

10

Paky Appartements 00313

UbytováníPaky Appartements 00313. Paky Appartements 00313 se nachází v Bruckneudorfu, 15 km od Carnunta, a nabízí kosmetické služby. Ubytování Paky Appartements 00313 se nachází ve městě Bruckneudorf (Rakousko - Burgenland).

Stadtjuwel am Neusiedlersee

10

Stadtjuwel am Neusiedlersee

UbytováníStadtjuwel am Neusiedlersee. Stadtjuwel am Neusiedlersee se nachází 15 km od Esterházyho paláce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Stadtjuwel am Neusiedlersee se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Loretto

10

Ferienhaus Loretto

UbytováníFerienhaus Loretto. Ferienhaus Loretto se nachází asi 50 km od hradu St. Georgen am Sandhof a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Loretto se nachází ve městě St. Andrä am Zicksee (Rakousko - Korutany).

Awesome home in Eisenberg an der Pinka with 3 Bedrooms and WiFi

10

Awesome home in Eisenberg an der Pinka with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninové domy) Awesome home in Eisenberg an der Pinka with 3 Bedrooms and WiFi. Apartmán Awesome home in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region an der Pinka má 3 ložnice, Wi-Fi a balkon. Ubytování Awesome home in Eisenberg an der Pinka with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Eisenberg an der Pinka (Rakousko - Burgenland).

Kellerstöckl Hütter

10

Kellerstöckl Hütter

Ubytování (Prázdninové domy) Kellerstöckl Hütter. Kellerstöckl Hütter se nachází v Güssingu v regionu Burgenland a nabízí terasu a výhled do zahrady. 3,3 km od hradu Güssing. Ubytování Kellerstöckl Hütter se nachází ve městě Güssing (Rakousko - Burgenland).

Weinberg Chalet Kokumandl

10

Weinberg Chalet Kokumandl

UbytováníWeinberg Chalet Kokumandl. Weinberg Chalet Kokumandl se nachází ve Wintenu, pouhých 30 km od hradu Schlaining, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování Weinberg Chalet Kokumandl se nachází ve městě Winten (Rakousko - Burgenland).

Landhaus dasThomas

10

Landhaus dasThomas

Ubytování (Apartmány) Landhaus dasThomas. Landhaus dasThomas se nachází v Henndorfu, 33 km od Moravských Toplic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus dasThomas se nachází ve městě Henndorf am Wallersee (Rakousko - Burgenland).

Mein Weinstöckl

10

Mein Weinstöckl

UbytováníMein Weinstöckl. Mein Weinstöckl se nachází 29 km od hradu Schlaining a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mein Weinstöckl se nachází ve městě Güssing (Rakousko - Burgenland).

Chalet im See- Nr 44

10

Chalet im See- Nr 44

UbytováníChalet im See- Nr 44. Chata im Vidíš... Nr 44 se nachází v Rustu, 38 km od hradu Forchtenstein a 41 km od muzea Liszta. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Chalet im See- Nr 44 se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Fugger Alm

10

Fugger Alm

Ubytování (Aparthotel) Fugger Alm. Fugger Alm se nachází ve Weichselbaumu, 7,6 km od termálních lázní Loipersdorf, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fugger Alm se nachází ve městě Weichselbaum (Rakousko - Burgenland).

Kracher Hotel Familienzimmer

10

Kracher Hotel Familienzimmer

Ubytování (Hotel) Kracher Hotel Familienzimmer. Kracher Hotel Familienzimmer se nachází v Illmitzu a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kracher Hotel Familienzimmer se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Villa Reder

10

Villa Reder

Ubytování (Apartmány) Villa Reder. Villa Reder se nachází asi 4,3 km od Zinnfigurenwelt Katzelsdorf a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradou, terasou a možností zapůjčení jízdních... Ubytování Villa Reder se nachází ve městě Bad Sauerbrunn (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnungen Anna Balazs

10

Ferienwohnungen Anna Balazs

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Anna Balazs. Ferienwohnungen Anna Balazs se nachází v Illmitzu, 45 km od Kőszegu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Anna Balazs se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Achs-Wendelin Weinlofts

10

Achs-Wendelin Weinlofts

UbytováníAchs-Wendelin Weinlofts. Achs-Wendelin Weinlofts se nachází 5,1 km od muzea vesnice Mönchhof a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Achs-Wendelin Weinlofts se nachází ve městě Gols (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Knipp

10

Ferienwohnung Knipp

UbytováníFerienwohnung Knipp. Ferienwohnung Knipp se nachází v Oslipu, 9,4 km od paláce Esterházy, 35 km od hradu Forchtenstein a 39 km od muzea Liszta. Ubytování Ferienwohnung Knipp se nachází ve městě Oslip (Rakousko - Burgenland).

TINY house Eisenberg

10

TINY house Eisenberg

UbytováníTINY house Eisenberg. TINY house Eisenberg se nachází v Eisenbergu an der Pinka, 22 km od muzea Savaria, 23 km od katedrály Szombathely a 25 km od výstaviště Oberwart. Ubytování TINY house Eisenberg se nachází ve městě Eisenberg an der Pinka (Rakousko - Burgenland).

Lake View Suite

10

Lake View Suite

Ubytování (Apartmán) Lake View Suite. Lake View Suite se nachází v Mörbisch am See, 2,7 km od festivalového pódia Mörbisch. Ubytování Lake View Suite se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Kellerstöckl Weinblick

10

Kellerstöckl Weinblick

Ubytování (Prázdninové domy) Kellerstöckl Weinblick. Kellerstöckl Weinblick is a holiday home with free WiFi throughout the property, located in Eisenberg an der Pinka. Ubytování Kellerstöckl Weinblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Studio-Apartment

10

Studio-Apartment

Ubytování (Apartmány) Studio-Apartment. Trausdorf an der Studio-Apartment se nachází ve městě Wulka v regionu Burgenland a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Studio-Apartment se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Pauli

10

Ferienwohnung Pauli

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pauli. Ferienwohnung Pauli se nachází v obci Mörbisch am See. Ubytování Ferienwohnung Pauli se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Casa Luna

10

Casa Luna

UbytováníCasa Luna. Casa Luna se nachází v Donnerskirchenu, 39 km od Carnunta, 40 km od zámku Petronell a 40 km od hradu Forchtenstein. Ubytování Casa Luna se nachází ve městě Donnerskirchen (Rakousko - Burgenland).

Haus Roland

10

Haus Roland

UbytováníHaus Roland. Haus Roland se nachází v Neusiedlu am See a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Haus Roland se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,9

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází v obci Podersdorf am See, 47 km od Eisenstadtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází ve městě Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakousko - Burgenland).

Opatment - das Sukzessive

9,9

Opatment - das Sukzessive

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - das Sukzessive. Situated in Rust, within 3 km of Roman stone pit St. Ubytování Opatment - das Sukzessive se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Weingut Königshofer

9,9

Weingut Königshofer

UbytováníWeingut Königshofer. Weingut Königshofer se nachází 12 km od muzea obce Mönchhof a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Weingut Königshofer se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Weinloft II

9,9

Weinloft II

Ubytování (Prázdninový dům) Weinloft II. Weinloft II se nachází v Eisenbergu an der Pinka. Nabízí gril, zahradu, terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weinloft II se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Haus Wegleitner

9,9

Haus Wegleitner

Ubytování (Apartmán) Haus Wegleitner. Located in Apetlon in the Burgenland region, Haus Wegleitner has a terrace. Ubytování Haus Wegleitner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Windstill Apartments

9,9

Windstill Apartments

Ubytování (Apartmán) Windstill Apartments. Boasting garden views, Windstill Apartments offers accommodation with a garden, around 3.1 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Windstill Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Chez Lips

9,9

Chez Lips

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Lips. Set in Oberbildein, 44 km from Bad Waltersdorf, Chez Lips offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Chez Lips se nachází ve městě Oberbildein (Rakousko - Burgenland).

Zur Weinlaube

9,9

Zur Weinlaube

Ubytování (Prázdninový dům) Zur Weinlaube. Located in Mönchhof, 1.6 km from Mönchhof Village Museum, Zur Weinlaube provides accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytování Zur Weinlaube se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

GASSL 10 Ferienwohnungen

9,9

GASSL 10 Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) GASSL 10 Ferienwohnungen. GASSL 10 Ferienwohnungen se nachází v Stegersbachu, 1,9 km od termálních lázní Stegersbach, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování GASSL 10 Ferienwohnungen se nachází ve městě Stegersbach (Rakousko - Burgenland).

Opatment - die Nussschale

9,9

Opatment - die Nussschale

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - die Nussschale. Opatment - die Nussschale is set in Mörbisch am See and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Opatment - die Nussschale se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Country Lake Villa

9,9

Country Lake Villa

Ubytování (Vila) Country Lake Villa. Country Lake Villa se nachází v Breitenbrunnu, 40 km od Vídně, 9,6 km od outletového centra Parndorf Designer, 4 km od Neziderského jezera a 37 km od... Ubytování Country Lake Villa se nachází ve městě Heideweg 18 (Rakousko - Burgenland).

Der Arkadenhof

9,9

Der Arkadenhof

Ubytování (Penzion) Der Arkadenhof. Der Arkadenhof se nachází v Gerersdorfu bei Güssingu v jižním Burgenlandu, 14 km od termálních lázní Stegersbach a 6 km od Güssingu. Ubytování Der Arkadenhof se nachází ve městě Hackergraben 131 (Rakousko - Burgenland).

Noel

9,9

Noel

Ubytování (Prázdninový dům) Noel. Prázdninový dům Noel se nachází v Güssingu, 5 km od hradu Güssing, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Noel se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Rossmann

9,9

Ferienwohnung Rossmann

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Rossmann. Prázdninový dům Ferienwohnung Rossmann se nachází v obci Eisenberg an der Pinka a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, výhled na hory, možnost vlastního... Ubytování Ferienwohnung Rossmann se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Landhaus mit Garten

9,9

Landhaus mit Garten

UbytováníLandhaus mit Garten. Landhaus mit Garten se nachází v Neutalu v regionu Burgenland a nabízí terasu. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus mit Garten se nachází ve městě Neutal (Rakousko - Burgenland).

Studio 777 Apartments

9,9

Studio 777 Apartments

UbytováníStudio 777 Apartments. Hotel se nachází 21 km od hradu Esterhazy a 22 km od muzea Mönchhof Village. Ubytování Studio 777 Apartments se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung zur goldenen Breze

9,9

Ferienwohnung zur goldenen Breze

UbytováníFerienwohnung zur goldenen Breze. Ferienwohnung zur goldenen Breze se nachází v Pinkafeldu, 34 km od Burg Lockenhaus, 16 km od výstaviště Oberwart a 25 km od Stift Vorau. Ubytování Ferienwohnung zur goldenen Breze se nachází ve městě Pinkafeld (Rakousko - Burgenland).

Penthouse Griemann mit Infrarotkabine

9,8

Penthouse Griemann mit Infrarotkabine

Ubytování (Apartmán) Penthouse Griemann mit Infrarotkabine. Penthouse Griemann mit Infrarotkabine se nachází v Illmitzu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 46 km od Kőszegu. Ubytování Penthouse Griemann mit Infrarotkabine se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Uiferhaus

9,8

Uiferhaus

Ubytování (Apartmány) Uiferhaus. Uiferhaus se nachází v Illmitzu, 45 km od Kőszegu, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Uiferhaus se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Burgenland

9,8

Ferienhaus Burgenland

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Burgenland. Ferienhaus Burgenland is located in Mönchhof in the Seewinkel Region, 8 km from Lake Neusiedl and Podersdorf. Ubytování Ferienhaus Burgenland se nachází ve městě Angergasse 16 (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Sissi

9,8

Ferienwohnung Sissi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sissi. Tento apartmán ve venkovském stylu je situován pouhý 1 km od baziliky ve městě Frauenkirchen. Ubytování Ferienwohnung Sissi se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Idyllisches Haus

9,8

Idyllisches Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Idyllisches Haus. Set in Oberloisdorf in the Burgenland region, Idyllisches Haus has a terrace and garden views. Ubytování Idyllisches Haus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung am Kirchberg

9,8

Ferienwohnung am Kirchberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Kirchberg. Ferienwohnung am Kirchberg is set in Jois. The property has lake views and is 7 km from Parndorf. Ubytování Ferienwohnung am Kirchberg se nachází ve městě 17 Unterer Kirchberg (Rakousko - Burgenland).

Ubytování v městech regionu Burgenland

Ubytování v městech regionu Burgenland

Ubytování v regionu Burgenland - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 698 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Burgenland.

Pro region Burgenland doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mörbisch am See (64), Illmitz (49), Podersdorf am See (44), Rust (30), Lutzmannsburg (27), Eisenberg an der Pinka (25), Eisenstadt (24), Bad Tatzmannsdorf (23), Neusiedl am See (19), Jennersdorf (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Burgenland máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kellerstöckl Weinblick (10*), Opatment - das Sukzessive (9,9*), Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen (9,9*), Haus Wegleitner (9,9*), Windstill Apartments (9,9*), Weinloft II (9,9*), Chez Lips (9,9*), Zur Weinlaube (9,9*), Ferienwohnung Rossmann (9,9*), Country Lake Villa (9,9*).

Region Burgenland může být skvělým místem pro strávení dovolené.