Hledat

Ubytování

Burgenland

V regionu Burgenland (Rakousko) máme celkem 698 hotelů a ubytování.

Pro region Burgenland doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mörbisch am See (64), Illmitz (49), Podersdorf am See (44), Rust (30), Lutzmannsburg (27), Eisenberg an der Pinka (25), Eisenstadt (24), Bad Tatzmannsdorf (23), Neusiedl am See (19), Jennersdorf (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Burgenland

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Burgenland

Kellerstöckl Weinblick

10

Kellerstöckl Weinblick

Ubytování (Prázdninové domy) Kellerstöckl Weinblick. Kellerstöckl Weinblick is a holiday home with free WiFi throughout the property, located in Eisenberg an der Pinka. Ubytování Kellerstöckl Weinblick se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opatment - das Sukzessive

9,9

Opatment - das Sukzessive

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - das Sukzessive. Situated in Rust, within 3 km of Roman stone pit St. Ubytování Opatment - das Sukzessive se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

9,9

Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen. Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází v obci Podersdorf am See, 47 km od Eisenstadtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen se nachází ve městě Strandgasse 51 Ferienwohnungen/Appartement (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wegleitner

9,9

Haus Wegleitner

Ubytování (Apartmán) Haus Wegleitner. Located in Apetlon in the Burgenland region, Haus Wegleitner has a terrace. Ubytování Haus Wegleitner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Windstill Apartments

9,9

Windstill Apartments

Ubytování (Apartmán) Windstill Apartments. Boasting garden views, Windstill Apartments offers accommodation with a garden, around 3.1 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Windstill Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinloft II

9,9

Weinloft II

Ubytování (Prázdninový dům) Weinloft II. Weinloft II se nachází v Eisenbergu an der Pinka. Nabízí gril, zahradu, terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weinloft II se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Lips

9,9

Chez Lips

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Lips. Set in Oberbildein, 44 km from Bad Waltersdorf, Chez Lips offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Chez Lips se nachází ve městě Oberbildein (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Weinlaube

9,9

Zur Weinlaube

Ubytování (Prázdninový dům) Zur Weinlaube. Located in Mönchhof, 1.6 km from Mönchhof Village Museum, Zur Weinlaube provides accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytování Zur Weinlaube se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rossmann

9,9

Ferienwohnung Rossmann

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Rossmann. Prázdninový dům Ferienwohnung Rossmann se nachází v obci Eisenberg an der Pinka a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, výhled na hory, možnost vlastního... Ubytování Ferienwohnung Rossmann se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Lake Villa

9,9

Country Lake Villa

Ubytování (Vila) Country Lake Villa. Country Lake Villa se nachází v Breitenbrunnu, 40 km od Vídně, 9,6 km od outletového centra Parndorf Designer, 4 km od Neziderského jezera a 37 km od... Ubytování Country Lake Villa se nachází ve městě Heideweg 18 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Arkadenhof

9,9

Der Arkadenhof

Ubytování (Penzion) Der Arkadenhof. Der Arkadenhof se nachází v Gerersdorfu bei Güssingu v jižním Burgenlandu, 14 km od termálních lázní Stegersbach a 6 km od Güssingu. Ubytování Der Arkadenhof se nachází ve městě Hackergraben 131 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noel

9,9

Noel

Ubytování (Prázdninový dům) Noel. Prázdninový dům Noel se nachází v Güssingu, 5 km od hradu Güssing, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Noel se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opatment - die Nussschale

9,9

Opatment - die Nussschale

Ubytování (Prázdninový dům) Opatment - die Nussschale. Opatment - die Nussschale is set in Mörbisch am See and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Opatment - die Nussschale se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Burgenland

9,8

Ferienhaus Burgenland

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Burgenland. Ferienhaus Burgenland is located in Mönchhof in the Seewinkel Region, 8 km from Lake Neusiedl and Podersdorf. Ubytování Ferienhaus Burgenland se nachází ve městě Angergasse 16 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bodenzeile

9,8

Haus Bodenzeile

Ubytování (Apartmán) Haus Bodenzeile. Haus Bodenzeile offers accommodation in Purbach am Neusiedlersee, 41 km from Vienna and 40 km from Bratislava. Guests benefit from balcony. Ubytování Haus Bodenzeile se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Idyllisches Haus

9,8

Idyllisches Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Idyllisches Haus. Set in Oberloisdorf in the Burgenland region, Idyllisches Haus has a terrace and garden views. Ubytování Idyllisches Haus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Resi

9,8

Gästezimmer Resi

Ubytování (Privát) Gästezimmer Resi. Gästezimmer Resi je ubytování v soukromí situované v Illmitzu. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Gästezimmer Resi se nachází ve městě Untere Hauptstraße 41 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gartenpension Fischl

9,8

Gartenpension Fischl

Ubytování (Penzion) Gartenpension Fischl. Rodinný penzion Fischl se nachází v centru obce Mörbisch, 3 km od Neziderského jezera a pódia festivalu Seebühne. Ubytování Gartenpension Fischl se nachází ve městě Hauptstraße 105 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sissi

9,8

Ferienwohnung Sissi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sissi. Tento apartmán ve venkovském stylu je situován pouhý 1 km od baziliky ve městě Frauenkirchen. Ubytování Ferienwohnung Sissi se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Apartment Hildegard

9,8

Weingut Apartment Hildegard

Ubytování (Apartmány) Weingut Apartment Hildegard. Set in Illmitz in the Burgenland region, Weingut Apartment Hildegard offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Weingut Apartment Hildegard se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantikchalet

9,8

Romantikchalet

Ubytování (Horské chaty) Romantikchalet. Located in Breitenbrunn, 3 km from the shore of Lake Neusiedl, the Romantikchalet offers rustic chalets with free WiFi and a flat-screen cable TV. Ubytování Romantikchalet se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Storchennest-Appartements

9,8

Storchennest-Appartements

Ubytování (Apartmány) Storchennest-Appartements. Situated in Rust in the Burgenland region, Storchennest-Appartements features accommodation with free private parking. Ubytování Storchennest-Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baum Apartments

9,8

Baum Apartments

Ubytování (Apartmány) Baum Apartments. Set in Bad Tatzmannsdorf in the Burgenland region, Baum Apartments offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Baum Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Kirchberg

9,8

Ferienwohnung am Kirchberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Kirchberg. Ferienwohnung am Kirchberg is set in Jois. The property has lake views and is 7 km from Parndorf. Ubytování Ferienwohnung am Kirchberg se nachází ve městě 17 Unterer Kirchberg (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerhof Michael Gartner

9,8

Winzerhof Michael Gartner

Ubytování (Bed and breakfast) Winzerhof Michael Gartner. Set in Illmitz, Winzerhof Michael Gartner offers accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Winzerhof Michael Gartner se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Krikler

9,8

Weingut Krikler

Ubytování (Apartmán) Weingut Krikler. Weingut Krikler is set in Weiden am See and offers a garden and a terrace. Ubytování Weingut Krikler se nachází ve městě Weiden am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eder-home

9,8

eder-home

Ubytování (Apartmán) eder-home. Eder-home is set in Reisenberg. The accommodation is 37 km from Parndorf. Ubytování eder-home se nachází ve městě Heldenplatz 1/1/7 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hareter

9,8

Appartement Hareter

Ubytování (Apartmán) Appartement Hareter. Situated in Neusiedl am See in the Burgenland region, Appartement Hareter features a balcony and lake views. Ubytování Appartement Hareter se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

9,8

Ferienwohnung Rossmann Szapary II

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Rossmann Szapary II. Located in Eisenberg an der Pinka in the Burgenland region, Ferienwohnung Rossmann Szapary II has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Rossmann Szapary II se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradeisgartl

9,8

Paradeisgartl

Ubytování (Privát) Paradeisgartl. Providing garden views, Paradeisgartl in Güssing provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and a private beach... Ubytování Paradeisgartl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Corinna

9,8

Apartmenthaus Corinna

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Corinna. Apartmenthaus Corinna se nachází v Mörbisch am See a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmenthaus Corinna se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Apartment Landart

9,8

Apartment Landart

Ubytování (Apartmány) Apartment Landart. Apartment Landart se nachází jen pár minut jízdy od Neziderského jezera v národním parku Illmitz, 48 km od Bratislavy a 80 km od Vídně. Ubytování Apartment Landart se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Koch

9,8

Ferienhaus Koch

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Koch. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Ferienhaus Koch provides accommodation in Mönchhof with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Koch se nachází ve městě Quergasse 15B (Rakousko - Burgenland).

Opatment

9,8

Opatment

Ubytování (Apartmány) Opatment. Apartmány Opatment jsou situované v obci Mörbisch am See, pouhých 2,5 km od místa, kde se pořádá letní operetní festival Seefestspiele Mörbisch. Ubytování Opatment se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kellerstöckl am Liendlberg

9,8

Kellerstöckl am Liendlberg

Ubytování (Prázdninový dům) Kellerstöckl am Liendlberg. Kellerstöckl am Liendlberg se nachází v Eberau a nabízí klimatizované ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kellerstöckl am Liendlberg se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinloft I

9,8

Weinloft I

Ubytování (Prázdninový dům) Weinloft I. Weinloft I se nachází v obci Edlitz im Burgenland uprostřed malebných vinic kraje Südbürgenland, 27 km od města Loipersdorf bei Fürstenfeld a 28 km od Bad... Ubytování Weinloft I se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzl Seewinkelhof

9,8

Salzl Seewinkelhof

Ubytování (Penzion) Salzl Seewinkelhof. Located in Illmitz, Salzl Seewinkelhof features a seasonal outdoor swimming pool, fitness centre, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Salzl Seewinkelhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis 11

9,8

Logis 11

Ubytování (Apartmány) Logis 11. Situated in Rust in the Burgenland region and Roman stone pit St. Ubytování Logis 11 se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Eveline

9,8

Haus Eveline

Ubytování (Chata) Haus Eveline. Haus Eveline se nachází na mírných svazích v jižní části regionu Burgenland a nabízí renovované typické ubytování s velkou zahradou a moderní kuchyní. Ubytování Haus Eveline se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77

9,7

Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77

Ubytování (Prázdninový dům) Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77. Renovated in summer 2015, Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77 is a detached holiday home located in Sumetendorf and featuring a terrace with outdoor... Ubytování Das Kellerstöckl in der Bergstraße 77 se nachází ve městě Bergstraße 77 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Zur Langen Lacke

9,7

Gästehaus Zur Langen Lacke

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Zur Langen Lacke. Gästehaus Zur Langen Lacke se nachází v Apetlonu, 48 km od Bratislavy a 20 km od Sopronu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a neplacené soukromé... Ubytování Gästehaus Zur Langen Lacke se nachází ve městě Martinhofgasse 1 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus

9,7

Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus. Situated in Mörbisch am See, Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus features accommodation with free WiFi, within 2.6 km of Mörbisch Festival Stage. Ubytování Ferienwohnungen zum Briefmarkenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinresidenz am Eisenberg

9,7

Weinresidenz am Eisenberg

Ubytování (Hotel) Weinresidenz am Eisenberg. Weinresidenz am Eisenberg se nachází mezi vinicemi v Eisenbergu, nedaleko maďarské státní hranice, a nabízí útulně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Weinresidenz am Eisenberg se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhof

9,7

Sonnenhof

Ubytování (Apartmány) Sonnenhof. Sonnenhof features a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Limbach im Burgenland. The apartment provides a barbecue and a sun terrace. Ubytování Sonnenhof se nachází ve městě Limbach im Burgenland (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Akina

9,7

Haus Akina

Ubytování (Apartmány) Haus Akina. Haus Akina se nachází ve městě Mörbisch am See ve spolkové zemi Burgenland, 2 km od břehů jezera Neusiedlersee. Nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Haus Akina se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Sonnenweg Appartements

9,7

Sonnenweg Appartements

Ubytování (Apartmány) Sonnenweg Appartements. Set in Rust, Sonnenweg Appartements has accommodation 3.7 km from Roman stone pit St. Margarethen. Ubytování Sonnenweg Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karnerhof

9,7

Karnerhof

Ubytování (Farma) Karnerhof. Rust’s Karnerhof is within 200 metres of Lake Neusiedl and the town centre, and a swimming beach with boat rental and sailing facilities is just 1 km away. Ubytování Karnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Anita

9,7

Gästehaus Anita

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Anita. Gästehaus Anita is located in Breitenbrunn. The apartment features lake views and is 49 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Gästehaus Anita se nachází ve městě Breitenbrunn (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walters Weinquartier

9,7

Walters Weinquartier

Ubytování (Bed and breakfast) Walters Weinquartier. Set in Eisenberg an der Pinka, 31 km from Loipersdorf bei Fürstenfeld, Walters Weinquartier features free WiFi access and free private parking. Ubytování Walters Weinquartier se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Victoria

9,7

Haus Victoria

Ubytování (Apartmán) Haus Victoria. Located in Mattersburg, Haus Victoria provides accommodation with a patio and free WiFi. This property offers access to a balcony. Ubytování Haus Victoria se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindenhof Deutsch

9,7

Lindenhof Deutsch

Ubytování (Apartmány) Lindenhof Deutsch. Lindenhof Deutsch offers self-catering accommodation with free WiFi access, located in Bad Tatzmannsdorf and features a fruit garden, a vegetable garden... Ubytování Lindenhof Deutsch se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Burgenland

Ubytování v městech regionu Burgenland

Ubytování v regionu Burgenland - Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 698 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Burgenland.

Pro region Burgenland doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mörbisch am See (64), Illmitz (49), Podersdorf am See (44), Rust (30), Lutzmannsburg (27), Eisenberg an der Pinka (25), Eisenstadt (24), Bad Tatzmannsdorf (23), Neusiedl am See (19), Jennersdorf (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Burgenland máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kellerstöckl Weinblick (10*), Opatment - das Sukzessive (9,9*), Campingblick-Gästehaus-Ferienwohnungen (9,9*), Haus Wegleitner (9,9*), Windstill Apartments (9,9*), Weinloft II (9,9*), Chez Lips (9,9*), Zur Weinlaube (9,9*), Ferienwohnung Rossmann (9,9*), Country Lake Villa (9,9*).

Region Burgenland může být skvělým místem pro strávení dovolené.