Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Tatzmannsdorf

Ve městě Bad Tatzmannsdorf (Rakousko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Tatzmannsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Tatzmannsdorf

Baum Apartments

9,8

Baum Apartments

Ubytování (Apartmány) Baum Apartments. Set in Bad Tatzmannsdorf in the Burgenland region, Baum Apartments offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Baum Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindenhof Deutsch

9,7

Lindenhof Deutsch

Ubytování (Apartmány) Lindenhof Deutsch. Lindenhof Deutsch offers self-catering accommodation with free WiFi access, located in Bad Tatzmannsdorf and features a fruit garden, a vegetable garden... Ubytování Lindenhof Deutsch se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Camelia

9,4

Haus Camelia

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Camelia. Located 7 km from Schlaining Castle, Haus Camelia provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Camelia se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reiters Supreme Hotel Adults Only

9,2

Reiters Supreme Hotel Adults Only

Ubytování (Hotel) Reiters Supreme Hotel Adults Only. Tento 120hektarový rezort se nachází v obci Bad Tatzmannsdorf. Ubytování Reiters Supreme Hotel Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARTINIHOF - Bad Tatzmannsdorf

9,2

MARTINIHOF - Bad Tatzmannsdorf

Ubytování (Penzion) MARTINIHOF - Bad Tatzmannsdorf. Tento penzion se nachází na klidném místě, 700 metrů od centra Bad Tatzmannsdorfu. Nabízí dětské hřiště a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování MARTINIHOF - Bad Tatzmannsdorf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldfriede

9,1

Pension Waldfriede

Ubytování (Penzion) Pension Waldfriede. Pension Waldfriede je rodinný penzion, který se nachází hned vedle parku a jen 2 minuty pěšky od centra Bad Tatzmannsdorfu. Ubytování Pension Waldfriede se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avita Resort Bad Tatzmannsdorf

9

Avita Resort Bad Tatzmannsdorf

Ubytování (Rezort) Avita Resort Bad Tatzmannsdorf. Čtyřhvězdičkový superior hotel Avita Resort Bad Tatzmannsdorf nabízí přímý přístup do termálních lázní Avita s 15 bazény a 24 saunami. Ubytování Avita Resort Bad Tatzmannsdorf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simon - Hotel & Café

9

Simon - Hotel & Café

Ubytování (Hotel) Simon - Hotel & Café. Tento rodinný hotel se nachází v centru Bad Tatzmannsdorfu, 350 metrů od termálních lázní Avita, kde hosté obdrží slevu 20 % na vstupné. Ubytování Simon - Hotel & Café se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simon - das Vitalhotel

9

Simon - das Vitalhotel

Ubytování (Hotel) Simon - das Vitalhotel. Simon - das Vitalhotel s wellness centrem a restaurací je situován v centru Bad Tatzmannsdorfu. Ubytování Simon - das Vitalhotel se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berner Haus

9

Berner Haus

Ubytování (Penzion) Berner Haus. Berner Haus se nachází v centru Bad Tatzmannsdorfu, 400 metrů od termálních lázní Avita. Nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Berner Haus se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reduce Hotel Thermal

9

Reduce Hotel Thermal

Ubytování (Hotel) Reduce Hotel Thermal. Čtyřhvězdičkový hotel Reduce Thermal se nachází v centru lázeňského města Bad Tatzmannsdorf ve spolkové zemi Burgenland, a nabízí lázeňské a saunové... Ubytování Reduce Hotel Thermal se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reduce Hotel Vital

8,9

Reduce Hotel Vital

Ubytování (Hotel) Reduce Hotel Vital. Tento 4hvězdičkový Superior Hotel Reduce Vital se nachází v centru Bad Tatzmannsdorfu na jihu spolkové země Burgenland, která je známá svými termálními... Ubytování Reduce Hotel Vital se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Frühwirth

8,9

Pension Frühwirth

Ubytování (Hotel) Pension Frühwirth. Pension Frühwirth se nachází v centru obce Bad Tatzmannsdorf, 300 metrů od místního veřejného bazénu a 400 metrů od termálních lázní Avita. Ubytování Pension Frühwirth se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaplan am Kurpark

8,8

Kaplan am Kurpark

Ubytování (Penzion) Kaplan am Kurpark. A family-run Kaplan am Kurpark offers accommodation in Bad Tatzmannsdorf. All rooms are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Kaplan am Kurpark se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Jany

8,7

Pension Jany

Ubytování (Penzion) Pension Jany. Penzion Jany se nachází v obci Bad Tatzmannsdorf, 5 minut chůze od termálních lázní Avita. Ubytování Pension Jany se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zum Kastell

8,7

Hotel zum Kastell

Ubytování (Hotel) Hotel zum Kastell. Located in Bad Tatzmannsdorf, 7 km from Schlaining Castle, Hotel zum Kastell provides accommodation with a restaurant, free private parking, free bikes and... Ubytování Hotel zum Kastell se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Gasthaus Treiber

8,6

Restaurant Gasthaus Treiber

Ubytování (Penzion – hostinec) Restaurant Gasthaus Treiber. Offering a restaurant serving traditional Austrian cuisine and international dishes, the family-run Restaurant Gasthaus Treiber is located in Bad... Ubytování Restaurant Gasthaus Treiber se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Anna

8,5

Pension Anna

Ubytování (Penzion) Pension Anna. Featuring a garden, terrace and views of garden, Pension Anna is located in Bad Tatzmannsdorf, 7 km from Schlaining Castle. Ubytování Pension Anna se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Frühstückspension Haus Michaela

8,4

Frühstückspension Haus Michaela

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Haus Michaela. Set in Jormannsdorf, Frühsückspension Haus Michaela features a garden. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Frühstückspension Haus Michaela se nachází ve městě Bad Tatzmannsdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Kurpension Weiss

8,4

Hotel & Kurpension Weiss

Ubytování (Hotel) Hotel & Kurpension Weiss. Situated in Bad Tatzmannsdorf, 9 km from Schlaining Castle, Hotel & Kurpension Weiss features accommodation with a garden and free private parking. Ubytování Hotel & Kurpension Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Serene Holiday Home in Bad Tatzmannsdorf with Garden

Serene Holiday Home in Bad Tatzmannsdorf with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Serene Holiday Home in Bad Tatzmannsdorf with Garden. Serene Holiday Home in Bad Tatzmannsdorf with Garden is located in Bad Tatzmannsdorf. This property is 6 km from Schlaining Castle. Ubytování Serene Holiday Home in Bad Tatzmannsdorf with Garden se nachází ve městě Bad Tatzmannsdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gartenhaus5

Gartenhaus5

Ubytování (Apartmány) Gartenhaus5. Gartenhaus5 in Bad Tatzmannsdorf offers accommodation with free WiFi, 3.9 km from Schlaining Castle. Guests have a private terrace. Ubytování Gartenhaus5 se nachází ve městě Bad Tatzmannsdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Waldschlössl

Apartmenthaus Waldschlössl

Ubytování (Aparthotel) Apartmenthaus Waldschlössl. Featuring garden views, Apartmenthaus Waldschlossl is an apartment with a garden, around 5 km from Schlaining Castle. Ubytování Apartmenthaus Waldschlössl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome apartment in Bad Tatzmannsdorf w/ WiFi and 1 Bedrooms

Awesome apartment in Bad Tatzmannsdorf w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Bad Tatzmannsdorf w/ WiFi and 1 Bedrooms. Awesome apartment in Bad Tatzmannsdorf w/ WiFi and 1 Bedrooms in Bad Tatzmannsdorf offers accommodation with free WiFi, 6 km from Schlaining Castle. Ubytování Awesome apartment in Bad Tatzmannsdorf w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Bad Tatzmannsdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Treiber

Landhaus Treiber

Ubytování (Privát) Landhaus Treiber. Located in Bad Tatzmannsdorf, near Schlaining Castle, Landhaus Treiber is a homestay featuring a garden. Ubytování Landhaus Treiber se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Tatzmannsdorf

Město Bad Tatzmannsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Bad Tatzmannsdorf.