Hledat

Ubytování

Ubytování město Purbach am Neusiedlersee

Ve městě Purbach am Neusiedlersee (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Purbach am Neusiedlersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Purbach am Neusiedlersee

Haus Bodenzeile

9,8

Haus Bodenzeile

Ubytování (Apartmán) Haus Bodenzeile. Haus Bodenzeile offers accommodation in Purbach am Neusiedlersee, 41 km from Vienna and 40 km from Bratislava. Guests benefit from balcony. Ubytování Haus Bodenzeile se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Doris

9,6

Gästehaus Doris

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Doris. Gästehaus Doris se nachází ve městě Purbach am Neusiedlersee. Nabízí ubytování s posezením a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Doris se nachází ve městě Gartengasse 7 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Samira

9,5

Gästehaus Samira

Ubytování (Penzion) Gästehaus Samira. Gästehaus Samira se nachází v malebném městě Purbach nedaleko Neziderského jezera a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkování. Ubytování Gästehaus Samira se nachází ve městě Purbach am Neusiedlersee (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herberge an der Nikolauszeche

9,4

Herberge an der Nikolauszeche

Ubytování (Penzion) Herberge an der Nikolauszeche. Herberge an der Nikolauszeche je historický penzion v Purbachu s kořeny sahajícími až do 12. století a nabízí klidný vnitřní dvůr a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Herberge an der Nikolauszeche se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gut Purbach

9

Gut Purbach

Ubytování (Penzion) Gut Purbach. Gut Purbach is a tastefully refurbished historic winegrower's house in the centre of this little town at the Neusiedlersee lake and offers you fully... Ubytování Gut Purbach se nachází ve městě Purbach am Neusiedlersee (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Altstadt

8,9

Appartements Altstadt

Ubytování (Apartmány) Appartements Altstadt. Set in Purbach am Neusiedlersee in the Burgenland region, Appartements Altstadt offers accommodation with free WiFi. Ubytování Appartements Altstadt se nachází ve městě Purbach am Neusiedlersee (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winzerferienhaus Schuller

8,8

Winzerferienhaus Schuller

Ubytování (Prázdninový dům) Winzerferienhaus Schuller. Winzerferienhaus Schuller se nachází v obci Purbach am Neusiedlersee. Tento prázdninový dům nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Winzerferienhaus Schuller se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Braunstein - Pauli´s Stuben

8,7

Hotel & Restaurant Braunstein - Pauli´s Stuben

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel & Restaurant Braunstein - Pauli´s Stuben. Located in Purbach am Neusiedlersee, Hotel & Restaurant Braunstein - Pauli´s Stuben features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the... Ubytování Hotel & Restaurant Braunstein - Pauli´s Stuben se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Storchencamp Gästehaus Purbach

7,1

Storchencamp Gästehaus Purbach

Ubytování (Penzion) Storchencamp Gästehaus Purbach. Storchencamp Gästehaus Purbach je penzion situovaný v Purbachu, 5 km od Neziderského jezera. Ubytování Storchencamp Gästehaus Purbach se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Purbach am Neusiedlersee

Město Purbach am Neusiedlersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Purbach am Neusiedlersee.