Hledat

Ubytování

Ubytování město Jennersdorf

Ve městě Jennersdorf (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jennersdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jennersdorf

Beislunterkunft

9,7

Beislunterkunft

Ubytování (Apartmán) Beislunterkunft. Beislunterkunft is situated in Jennersdorf. The apartment has city views and is 25 km from Bad Blumau. Ubytování Beislunterkunft se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lindenhof

9,4

Gästehaus Lindenhof

Ubytování (Privát) Gästehaus Lindenhof. Gastehaus Lindenhof se nachází na klidném místě v Jennersdorfu, 3 km od termálních lázní Loipersdorf, 15 km od hradu Güssing a 20 km od Riegersburgu a... Ubytování Gästehaus Lindenhof se nachází ve městě Rosenberg 48 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Oasis Loipersdorf

9,4

Hotel Garni Oasis Loipersdorf

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Oasis Loipersdorf. Hotel Garni Oasis Loipersdorf se nachází v bezprostřední blízkosti lázní Loipersdorf a stojí nejblíže k tamnímu golfovému hřišti. Ubytování Hotel Garni Oasis Loipersdorf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Theresien Hof Loipersdorf

9,3

Maria Theresien Hof Loipersdorf

Ubytování (Hotel) Maria Theresien Hof Loipersdorf. Maria Theresien Hof se nachází pouze 800 metrů od termálních lázní Loipersdor a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maria Theresien Hof Loipersdorf se nachází ve městě Jennersdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Thermensonne

9,2

Pension Thermensonne

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Thermensonne. The quietly located Pension Thermensonne offers double rooms with a balcony or terrace leading into the garden. Ubytování Pension Thermensonne se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Weber

9,2

Pension Weber

Ubytování (Penzion) Pension Weber. Boasting a shared lounge, Pension Weber is situated in Jennersdorf. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension Weber se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermenhof PuchasPLUS Loipersdorf

9,1

Thermenhof PuchasPLUS Loipersdorf

Ubytování (Hotel) Thermenhof PuchasPLUS Loipersdorf. Čtyřhvězdičkový hotel Thermenhof PuchasPLUS Loipersdorf je situován v Thermenregionu, vinařské oblasti rozprostírající se ve spolkových zemích Štýrsko a... Ubytování Thermenhof PuchasPLUS Loipersdorf se nachází ve městě Jennersdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Brückler

8,9

Gästehaus Brückler

Ubytování (Penzion) Gästehaus Brückler. Penzion Gästehaus Brückler se nachází ve městě Jennersdorf a nabízí gril, zahradu i terasu. K dispozici je také úschova zavazadel a venkovní bazén. Ubytování Gästehaus Brückler se nachází ve městě Grieselstein Dorf 42 (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Raffel

8,9

Hotel Raffel

Ubytování (Hotel) Hotel Raffel. Hotel Raffel se nachází v Jennersdorfu a nabízí restauraci a bezplatné využití sauny a parní sauny. Parkování na místě a Wi-Fi připojení jsou zdarma. Ubytování Hotel Raffel se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Restaurant Rosenberg

8,8

Pension Restaurant Rosenberg

Ubytování (Hotel) Pension Restaurant Rosenberg. Pension Restaurant Rosenberg has a garden, BBQ facilities and terrace in Jennersdorf. Ubytování Pension Restaurant Rosenberg se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahof Loipersdorf

8,7

Panoramahof Loipersdorf

Ubytování (Penzion) Panoramahof Loipersdorf. Náš hotel se nachází v okouzlující zvlněné krajině Rakouska - jen 1,5 km od lázní Loipersdorf - a je perfektní pro odpočinutí si od každodenního života. Ubytování Panoramahof Loipersdorf se nachází ve městě Jennersdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maiers Hotel Schlafgut

8,7

Maiers Hotel Schlafgut

Ubytování (Hotel) Maiers Hotel Schlafgut. Only 800 metres away from the Loipersdorf Thermal Spa, Hotel Schlafgut has a small spa area. Free private parking and free WiFi is available on site. Ubytování Maiers Hotel Schlafgut se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Henndorfer Hof

8

Henndorfer Hof

Ubytování (Penzion) Henndorfer Hof. Boasting a garden, Henndorfer Hof is situated in Jennersdorf. Ubytování Henndorfer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rosenberg

Hotel Rosenberg

Ubytování (Hotel) Hotel Rosenberg. Hotel Rosenberg in Jennersdorf has 3-star accommodation with a bar, a garden and a terrace. Ubytování Hotel Rosenberg se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus zur Therme

Landhaus zur Therme

Ubytování (Penzion) Landhaus zur Therme. Featuring free WiFi throughout the property, Landhaus zur Therme offers accommodation in Jennersdorf, 1.3 km from the Loipersdorf Thermal Spa. Ubytování Landhaus zur Therme se nachází ve městě Jennersdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung, Dreikanthof in Grieselstein

Ferienwohnung, Dreikanthof in Grieselstein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung, Dreikanthof in Grieselstein. Ferienwohnung, Dreikanthof in Grieselstein is set in Jennersdorf. Ubytování Ferienwohnung, Dreikanthof in Grieselstein se nachází ve městě Jennersdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Strini

Gästehaus Strini

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Strini. Gästehaus Strini is set in Jennersdorf and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Gästehaus Strini se nachází ve městě Jennersdorf (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Jennersdorf

Město Jennersdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Jennersdorf.